Pożądanie

Zbiór opowiadań w kategorii "Pożądanie"

Z miłości do ukochanej cz 20

Dodał/a: Krysia 2018-01-18 19:49:29 czytano 2937 razy
Wrażenia urlopowe pomału zanikają ,zostały tylko same wspomnienia. Nastał czas szkoły dziewczyny chodzą do liceum i to już przed ostatni rok. Natomiast chłopcy młodsze uczęszczają do gimnazjum drugi rok. Starsze chłopcy jeszcze mają cały miesiąc ferii do rozpoczęcia roku akademickiego na dodatek mają bardzo dużo wolnego i beztroskiego czasu. Codziennie przesiadują z dziewczynami i pieszczą (...)

Z miłości do ukochanej cz 19

Dodał/a: Krysia 2018-01-09 21:41:10 czytano 3947 razy
Urlop wypoczynkowy w Chorwacji nad morzem Adriatyckim na plaży naturystów nam bardzo sprzyjał, chodź to dopiero był trzeci dzień urlopu wypoczynkowego. Dzieci miały wiele wrażeń i podziwiały cuda natury jakie bozia obdarzył ludzi i nas. Najmłodsze codziennie coś nowego opowiadały i komentowały jak wyglądają ludzie nago i jak się prezentują ich nagie ciała, a przecież to dopiero początek urlopu, a co będzie dalej. Jednego dnia chłopcy obmawiały kobiety jakie są grube, jak im zwisają  (...)

Mój ojczym wampir- część 1

Dodał/a: ZosiaS 2017-12-17 01:02:06 czytano 3613 razy
Świat ogarniała wszechobecna ciemność i mrok, zaczęło pojawiać się coraz więcej wampirów które żyły z ludźmi w przyjaznych stosunkach lecz czasem ich pierwotne rządze dawały o sobie znać. W pewnym starej lecz pięknej posiadłości mieszkał Christian- 40 letni wampir( na tym wieku się zatrzymał jako nieśmiertelne stworzenie) był wysoki, dobrze zbudowany, na jego twarzy widać było ciemny zarost, jego gęste włosy były czarne lecz lekko siwiejące. Mężczyzna miał żonę Elzbiete z która łączył (...)

Ranczo z nim 2...

Dodał/a: Gabi 2017-10-31 16:15:09 czytano 8713 razy
Matko, żeby tylko nie wpadli na pomysł żebyśmy pojeździli w grupie. Co ja do licha wygaduje, skarciłam się w myślach. Czemu chce być sam na sam z tym wiejskim chłopakiem. Absurd! Co by powiedziały moje przyjaciółki, gdyby się dowiedziały, kazałyby mi zgłosić się do programu "rolnik szuka żony" Poszłam na górę, w pokoju czekała na mnie mama (...)

Ranczo z nim...

Dodał/a: Gabi 2017-10-23 18:19:39 czytano 7493 razy
Mam na imię Gabriela i mam 21 lat. Wychowałam się w mieście. Uwielbiam kina, teatry, dyskoteki, modne ubrania, studia, swoje przyjaciółki i ploteczki z nimi w przerwie zajęć. Rodzice są bogaci i nigdy nam niczego nie brakowało, a wygodne życie było dla mnie najważniejsze. Jestem dumną, pewną siebie dziewczyną. Mój ojciec uwielbia wyścigi konne, od dziecka sie nimi interesował dlatego juz jakiś czas temu kupił dom na wsi, ogromne gmaszysko. Są tam oczywiście konie oraz byki (...)

Kolega mojego brata

Dodał/a: ... 2017-09-30 23:37:21 czytano 9453 razy
Od zawsze do mojego brata albo on do niego przychodził nasz sąsiad Damian zawsze traktowałam go bardziej jako przyjaciela mojego brata , ale od paru miesięcy zaczęłam zauwazac ze coraz bardziej czuje do niego coś w rodzaju przyciągania ma dziewczynę ale to nie o to chodzi , kiedy przechodzi koło mnie robi mi ciepło i nie mogę przestać patrzeć się na niego . Ostatnio bardziej się to skomplikowalo bo zaczął chodzić do siłowni do której ja też chodzę i mogę patrzeć jak jego ciało się poci jak spływa (...)

Moja seksowna nauczycielka

Dodał/a: Michał199 2017-08-21 02:00:35 czytano 19036 razy
Nazywam się Michał i mam 19 lat, mieszkam w Warszawie, jestem brunetem z kilkudniowym zarostem o piwnych oczach, jestem typem imprezowicza, mam za przeproszeniem w dupie szkołę, wolę się bawić, wiem też, że mam powodzenie u dziewczyn, bo nie jedną miłość przeżyłem i nie raz już współżyłem, no ale kończąć już gadanie o sobie, przejdę do pewnej historii w życiu. Jak codzień punkt 6:00 budził mnie  (...)

Służka cz.2

Dodał/a: Ewka 2017-08-08 13:55:06 czytano 9331 razy
To był ciężki dzień. Cała służba w wielkim domu Pani Anderson solidnie pracowała. W efekcie już wieczorem wszystko było pięknie wysprzątane, pokoje dla gości przygotowane, sala pieknie ustrojona, a w każdy wazonie był bukietem białych róż. Również kuchnia dała z siebie wszystko, na stole stały pysznie wyglądające dania, kaczka z kaszą mieniła się złotem, a pieczone ziemniaczki były chrupiące do perfekcji. Przy wejściu do sali  (...)

Mateusz cz.3

Dodał/a: TakaJa 2017-08-04 18:54:42 czytano 2676 razy
Minął długi cholerny tydzień. Siedziałam, bezmyślnie wpatrując się w ekran telewizora w którym leciał jakiś bezsensowny serial bym oderwała się choć na chwilę od myśli zajmujących moją głowę przez ten męczący tydzień. Bez skutku. W dłoni trzymałam pilot obracając go co jakiś czas. Czułam się zmęczona tym wszystkim: milczeniem Mateusza, moją dumą która nie pozwalała mi się do niego odezwać ( a może wstydem ) i  (...)

Pierwsze podniecenie

Dodał/a: wixaa 2017-07-02 17:28:15 czytano 15290 razy
Mam 14 lat. Znalazłam o rok starszego chłopaka. Byliśmy ze sobą ponad 2 miesiące. Ze spotkania na spotkanie było coraz ciekawiej. Zaczęło się od niewinnych pocałunków. Potem robiliśmy coraz więcej. On ściągał mi bluzkę i stanik... Dotykał moich piersi, bawił się nimi, pieścił je i lizał ustami. Macał mnie delikatnie, ale na tyle dobrze, że nie mogłam się opamiętać. Byłam w niebo wzięta. Chciałam żeby nigdy nie przestawał. Z każdą chwilą  (...)