Pożądanie

Zbiór opowiadań w kategorii "Pożądanie"

Z miłości do ukochanej cz 31

Dodał/a: Krysia 2019-01-11 19:05:14 czytano 2910 razy
Jest drugi dzień stycznia Teresa jest w pracy ma dyżur na wydziale położniczym w szpitalu tam gdzie pracuje, jak powiedziała to dzień miała nad zwyczajnie spokojny tylko dwa porody, to się rzadko zdarza, tak mało porodów. Młodzież po przespanej nocy wylegiwała się prawie do południa i zabawiała się sobą po nocy rozbieranej.dziewczyny trzymały swoich samców za jądra i nimi się zabawiały, przekładając je sobie pomiędzy palcami to je lekko ściskały palcami to brały je sobie do (...)

Z miłości do ukochanej cz 30

Dodał/a: Krysia 2019-01-04 20:54:35 czytano 4205 razy
Czas szybko leci, nasze najmłodsi synowie uczęszczają już ostatni rok do gimnazjum, i czekają ich egzaminy do szkoły średniej, wprawdzie to już mają wybraną szkołę średnią. to jest Liceum ogólnokształcące tam gdzie uczęszczają nasze córki, powiedziały ze tu mają już drogę przetartą bo siostry pozostawią dobre wrażenie po sobie, tak jak to wcześniej zrobiły ich starsze bracia ,bo oni też uczęszczali do tej samej szkoły. Natomiast nasze córki obecnie są już w klasie maturalnej, tak ze za nie cały (...)

Schwytana przez elfa... cz. 1

Dodał/a: Easnadh 2018-12-24 01:06:39 czytano 1682 razy
Ten dzień nie zapowiadał się na inny niż zwykle. Co prawda nad królestwem wisiało widmo wojny, jednak w naszej osadzie było względnie spokojnie. Jadłam obiad razem z rodziną, kiedy usłyszałam tętent wielu końskich kopyt. Chwilę później rozległy się krzyki, urywane tak nagle, jakby były ucinane nożem. Zastygłam w bezruchu z łyżką w połowie odległości między miską, a ustami. Ktoś otworzył drzwi do chaty potężnym kopniakiem. Zobaczyłam strzałę ze świstem przecinającą powietrze (...)

Wyprawa

Dodał/a: John 2018-12-10 21:34:48 czytano 7350 razy
Pewnego dnia wyjechaliśmy na urlop w góry przyszedł wieczór po całym dniu atrakcji postanowiliśmy zjeść romantyczna kolacje ubrała krótka spódniczke mini bluzke z wcieciem bez stanika i obcasy ja ubrałem koszule jeansy i zeszlismy na dół do restauracji świece bardzo dobre dania kilka kieliszków wina spojrzelismy na siebie i po czuliśmy bardzo mocne porządnie mówię do niej usiądź po cichu w tajemnicy ściągnij majtki ona obraca się dyskretnie ściaga majtki i pod stołem rozchyla mi malutka  (...)

Z miłości do ukochanej cz 29

Dodał/a: Krysia 2018-11-20 21:41:10 czytano 5662 razy
Jest niedziela wszystkie towarzystwo jeszcze śpi dochodzi godzina ósma po domu kreci się tylko gospodyni domu, u sąsiadów jest to samo. Tym razem Wiktoria i Piotrek spały u nas razem, z Martyną i Karolem w jednym pokoju, tak jak się wcześniej razem umówiły na wspólna noc spędzoną, i razem się pieszcząc ze swoimi partnerkami na swoich oddzielnych łóżkach nie krępując się drugiej strony, a noc była rozbierana tak jak ich bozia stworzył czuły się tak jak by były na wczasach w (...)

Z miłości do ukochanej cz 28

Dodał/a: Krysia 2018-11-14 20:28:05 czytano 4338 razy
Była sobota dziewiąty września, poranek, piękna słoneczna pogoda, około godziny dziesiątej trzydzieści, jak już wszystko towarzystwo się pozbierało, i było po śniadaniu, Przyszła do nas Teresa z mężem i z małżeństwem Słowaków panią Sławką i jej mężem Leszkiem na umówioną wcześniej kawę, i w wiadomym celu, ze mąż pani Sławki zostanie pozbawiony  (...)

Z miłości do ukochanej cz 27

Dodał/a: Krysia 2018-11-05 20:25:04 czytano 4668 razy
Jest pierwsza niedziela sierpnia, pogoda piękna słoneczna ciepło, siedzimy w ogrodzie pod altanką u sąsiadów, i popijamy zimne napoje i zajadamy zimne lody i plotkujemy na różne tematy. Chłopcy siedzą razem z nami i nas obsługują i słuchają co my mówimy, i wygłupiają się przy nas. Jest godzina czwarta po południu dzwoni telefon do Teresy, Teresa odbiera i mówi ze to jest telefon ze Słowacji,z Kieźmarku dzwoni pani Sławka. Sławka zapytała się Teresy czy nie przeszkadza, Teresa  (...)

Z miłości do ukochanej cz 26

Dodał/a: Krysia 2018-10-30 16:15:39 czytano 3862 razy
Po urlopie wypoczynkowym nad morzem Czarnym zostały tylko wspomnienia, jest już tydzień jak wróciliśmy z urlopu, jeszcze tydzień wakacji dla dziewczyn i młodszych chłopców, jest sobota. Teresa z dziewczynami upiekła ciasto i to nawet dwa przekładańce, Po obiedzie zebrałyśmy się wszyscy pod altanką i plotkowałyśmy o różnych sprawach, Teresa pokroiła ciasto dziewczyny przyniosły ciasto i talerzyki deserowe na ciasto, łyżeczki, szklanki na zimne picie. Natomiast starsze chłopcy postarały się o (...)

Czy to nastapi - tak na pewno.. a moze nie, cz3

Dodał/a: Bronkislawa 2018-10-28 19:46:01 czytano 2264 razy
W końcu powoli naciskam i wchodzę do środka…… zapiera mi dech w piersi Alex stoi oparty o blat, ma na sobie koszule która mu opina ciało w doskonały sposób, widać każdy jego mięsień, działa to na mnie od razu ze czuje ze płonę, jego pomierzwione włosy wyglądają jakby dopiero co wstał z łózka, wygląda tak nieziemsko ze przechodzą mnie dreszcze, staje naprzeciwko niego i patrzymy na siebie ale żadne z nas się nie odzywa. Patrzy na mnie tymi swoimi pięknymi niebieskimi oczami i  (...)

Z miłości do ukochanej cz 25

Dodał/a: Krysia 2018-10-22 20:55:11 czytano 3704 razy
Urlop nam sprzyja, pogoda super słońce z nieba praży. Pierwszy tydzień urlopu zleciał nam bardzo dobrze, młodzi chłopcy mają towarzystwo do zabawy, ale nie tylko bo i do pieszczot. Codziennie młodzież ma wyskoki na tańce przy magnetofonie, a w soboty i niedziele przy orkiestrze. Po powrocie z potańcówki zawsze jeszcze wygłupy i harce na leżakach i fotelach. i to cała ósemka, Po takich wygłupach narzeczeństwo idzie spać do swoich łóżek, Ela nasza córka z Darkiem swoim narzeczonym  (...)