Pożądanie

Zbiór opowiadań w kategorii "Pożądanie"

Miłość nie zna granic cz 2

Dodał/a: Roman 2020-05-29 18:32:18 czytano 13582 razy
Siedząc wygodnie w fotelach w salonie pijąc toast za nasze wykastrowane jądra, rozmawiałyśmy o naszej kastracji jąder, Paulina nam opowiedziała jak to jej mąż został wykastrowany i w jaki sposób. Janek był bardzo jurnym i napalonym samcem na seks ze mną, zawsze chciał się kochać zemną na całego nie wychodząc z mojej cipki chciał się we mnie spuszczać, i pozostawiać we mnie swój nektar żywych plemników jaki ma w sobie w swoich jądrach. Ja zawsze się broniłam jak miałam dni (...)

Miłość nie zna granic cz 1

Dodał/a: Roman 2020-05-25 21:41:00 czytano 15682 razy
Z żoną i dziećmi mieszkamy na peryferiach dość dużego miasta blisko teściów, w domku jedno rodzinnym, moja żona ma na imię Jadwiga, jest bardzo zgrabną i urodną kobietą. Wysoka 168 centymetrów wzrostu, smukłej budowy ciała, o pięknych zaokrąglonych piersiach i prześlicznymi areolkami z dużymi sutkami. i zgrabnymi długimi nogami, włosy blond, lekko kręcone, o bardzo namiętnych ustach i zgrabnym nie za dużym nosku (...)

Intelekt to nie wszystko

Dodał/a: Pisatiel 2020-05-24 13:21:23 czytano 4914 razy
Nurt rzeki łagodnie opływał jej uda. Krople wody, kapiące z włosów, ściekały po gładkiej krągłości nagich piersi, po różowej miękkości brodawek. Miniaturowe strumyczki obmywały napiętą skórę brzucha. Odkąd zanurzyła się cała, odkąd pływaniem rozgrzała trochę swoje młode ciało, kontakt z wodą nie wywoływał już dreszczy ani cierpnięcia skóry. Oswojona z rzeką, delektowała się teraz dotykiem lustra wody, pieszczotliwie muskającego łono. Przyjechała tu na wakacje, chcąc przez kilka tygodni (...)

Zdrada do której sam doprowadziłem

Dodał/a: brent999 2020-04-28 09:32:20 czytano 4425 razy
Z moją żoną Asią poznaliśmy się 6 lat temu. Od początku zaiskrzyło między nami. Szybko zostaliśmy para. Później ślub i od 3 lat jesteśmy małżeństwem. Od razu dodam że Asia ma 29 lat jest elegancka brunetką średniego wzrostu i o zgrabnym ciele. Biust miseczka C ale co najbardziej mi się w niej podoba to wspaniały duży jędrny tyłeczek.Widzę z jakim pożądaniem patrzą na nią moi koledzy. Pracuje w księgowości dużej firmy. Często opowiada mi jak to jakiś kolega z pracy próbuje ją bajerować (...)

Mateusz cz.4

Dodał/a: TakaJa 2020-04-04 15:01:21 czytano 1607 razy
Otworzyłam oczy mrugając kilkukrotnie oślepiona jasnym światłem wdzierającym się do mojego pokoju " po jaką cholerę ściągnęłam rolety do czyszczenia " pomyślałam rozciągając się na łóżku i ziewając zaspana. Te niecałe 4 miesiące zleciały tak szybko, że uśmiechnęłam się pod nosem na myśl o powrocie Mateusza z Holandii. Wyjechał tam do swojego dalekiego wujka od strony ojca, na zbiór jabłek by zarobić dodatkowo na nasz wyjazd do Hiszpanii w kolejne wakacje. Westchnęłam ciężko (...)

MIĘDZY ŁECHTACZKĄ A CZUBECZKIEM CHUJA.

Dodał/a: woy 2020-02-24 17:31:16 czytano 3864 razy
Uwielbiam ten błogi stan, kiedy leżę zasłuchana w echa przeżyć dochodzące z mych trzewi, wstrząsanymi kolejnymi partiami ciała, przywołując rozkoszne wspomnienia. Leżę wygodnie z głową opartą na ramieniu kochanka, a on dłońmi dopieszcza moje jeszcze wzwiedzione, pełne , ale już miękkie piersi. Przywołuję pamięcią i to co przed kwadransem doprowadziło mnie do szaleńczej ekstazy i tych wszystkich poprzednich moich partnerów, którzy nauczyli mnie takiego przeżywania zbliżeń, bym  (...)

Kanaryjskie Wakacje cz. I

Dodał/a: Pauline 2019-12-23 01:28:58 czytano 3669 razy
Był ciepły sierpniowy wieczór, mój przyjaciel zadzwonił do mnie, ze jest super oferta last minute na Gran Canarie za małe pieniądze. 7 dni, all inclusive, wylot z naszego miasta Katowice i jestem jedyna osoba, która z nim poleci. Jutro. O 12.00. Na początku go wyśmiałam, jest sezon, mamy trochę turystów ale po godzinie namysłu zadzwoniłam do mojego managera i jednocześnie ex faceta (...)

Powrót do domu

Dodał/a: gotrek 2019-11-25 15:36:20 czytano 3745 razy
Chwyciłem pilota do bramki, nacisnąłem i ruszyłem w kierunku okna od przedniej strony domu. Renault Magdy właśnie zaczęło się wtaczać na nasz podjazd. Uchwyciłem z nią kontakt wzrokowy i posyłając uśmiech pomachałem do niej, na co ona odpowiedziała swoim - który podziałał na mnie tak, jak zawsze, tzn zmiękłem. Cóż, mimo ponad 10 lat odkąd nasze rodziny się poznały, Magda nadal robiła na mnie piorunujące wrażenie. Miała taki spokojny (...)

NimfoMaria

Dodał/a: JOLanta RABczak xXx 2019-07-30 16:27:19 czytano 7374 razy
W wolnym czasie uwielbiała się relaksować przy filmach dla dorosłych puszczanych z kaset ojca, mimo że była wierząca i rozumiała, że jest to grzech, to pokusa kolejnego ostrego orgazmu była od niej silniejsza, robiła to zawsze późną porą, kiedy rodzice już spał, wtedy ostrożnie zakradała się do sypialni rodziców i sięgała do szuflady ojca trzęsąc się ze strachu, otuchy dodawało jej jednak silne podniecenie. Następnie udawała się z sekstaśmami do  (...)

Pokój 101

Dodał/a: pUrplesoUnd 2019-07-28 00:31:41 czytano 6736 razy
Wiki jedną ręką rozchyliła jej nogi a drugą przybliżyła do siebie. Znów zatopiła swoje palce w Lenie, a ta odrzuciła głowę do tyłu i krzyknęła. Objęła partnerkę opierając dłonie na jej ramionach i plecach, a ta przycisnęła ją do siebie jeszcze mocniej. Ich piersi przywierały do siebie zlepione potem ciał. Obie zaczęły poruszać się tak, że ich sutki ocierały się o siebie. Delektowały się cielesną przyjemnością i swoim widokiem. Lena została przyparta do  (...)