Pożądanie

Zbiór opowiadań w kategorii "Pożądanie"

NimfoMaria

Dodał/a: JOLanta RABczak xXx 2019-07-30 16:27:19 czytano 5024 razy
W wolnym czasie uwielbiała się relaksować przy filmach dla dorosłych puszczanych z kaset ojca, mimo że była wierząca i rozumiała, że jest to grzech, to pokusa kolejnego ostrego orgazmu była od niej silniejsza, robiła to zawsze późną porą, kiedy rodzice już spał, wtedy ostrożnie zakradała się do sypialni rodziców i sięgała do szuflady ojca trzęsąc się ze strachu, otuchy dodawało jej jednak silne podniecenie. Następnie udawała się z sekstaśmami do  (...)

Pokój 101

Dodał/a: pUrplesoUnd 2019-07-28 00:31:41 czytano 3612 razy
Wiki jedną ręką rozchyliła jej nogi a drugą przybliżyła do siebie. Znów zatopiła swoje palce w Lenie, a ta odrzuciła głowę do tyłu i krzyknęła. Objęła partnerkę opierając dłonie na jej ramionach i plecach, a ta przycisnęła ją do siebie jeszcze mocniej. Ich piersi przywierały do siebie zlepione potem ciał. Obie zaczęły poruszać się tak, że ich sutki ocierały się o siebie. Delektowały się cielesną przyjemnością i swoim widokiem. Lena została przyparta do  (...)

Po zmroku

Dodał/a: Pani Dena 2019-07-19 21:36:04 czytano 735 razy
Szła pospiesznie pustą ulicą. Zaczynało się ściemniać, cienie poruszały się bezgłośnie, słabe światło sodowych lamp odbierało wszystkiemu kolor. Słychać było tylko głośny stukot jej obcasów odbijający się echem od opuszczonych domów. Cichy szelest zwrócił jej uwagę. Obejrzała się pospiesznie przez ramię... Może to tylko jakieś zwierzę? Przyspieszyła. Jeszcze tylko dwie przecznice i będzie bezpieczna w domu. Ktoś chwycił ją za ramię (...)

Marzenie senne

Dodał/a: Ciao 2019-07-10 07:25:06 czytano 5879 razy
- Kochanie od tej chwili wyobraź sobie ze leżysz na plazy naga słońce ogrzewa Twoje ciało a między nogami leżę ja i liże twoja już mokra i rozgrzana cipke. Zlizuje twoje soczki a Ty opierając się na łokciach delektujesz się pieszczotami widokiem turkusowego morza którego dźwięk rozbijających się fal jest zgranybz musnieciami łechtaczki sprawiającym Ci przyjemność. - YYYYMMMMM wypełnia nasza sypialnie mimowolne westchnienie wyryw a z cipki  (...)

Koleżanka Kaśka

Dodał/a: RemikW 2019-06-20 21:55:08 czytano 3624 razy
Dzień mijał jak zwykle na graniu w gry komputerowe. Odkąd skończyłem szkołę nie myślałem o pracy, chciałem odpocząć po maturze , poczuć luźnego życia. Dzień spędzałem przed komputerem , wieczorami zaś wychodziłem ze znajomymi do kina, kregle, bądź klubu. Wśród nich zawsze była Kaśka - laska, która zawsze mi się podobała. Śliczna brunetka o dość niskim wzroście. Miała coś w spojrzeniu czego nie potrafię nazwać, jej niebieskie oczy i  (...)

Z miłości do ukochanej cz 38

Dodał/a: Krysia 2019-04-29 21:21:19 czytano 3812 razy
Młodzież ma wakacje Karol i Piotrek w czasie wakacji postanowiły zrobić kurs prawo jazdy na samochód. Jest lipiec, pierwsza połowa chłopcy mają bardzo dużo nauki na prawo jazdy,zajęcia teoretyczne, następnie praktyczne jazda samochodem w ruchu (...)

Z miłości do ukochanej cz 37

Dodał/a: Krysia 2019-04-16 21:39:14 czytano 7267 razy
Święta minęły, nasze młodsze synki prawie codziennie spotykają się z bliźniaczkami, to w autobusie jak jadą do szkoły, lub ze szkoły, na przywitanie zawsze słodkie buziaczki i to bardzo szczere. to w szkole na przerwach pomiędzy lekcjami, i tu bez buziaków się nie może obejść. Ale i często jak jest ładna pogoda to ze szkoły wracają na piechotę spacerkiem na skróty, i tu się dopiero wygłupiają a droga jest długa i kręta, siedzą w parku na ławkach i  (...)

On cz.2

Dodał/a: Dziewczyna03 2019-04-12 16:30:48 czytano 2654 razy
-Ale teraz karze ci iść do domu z tamtąd z kąd jesteś!! Mamy do pogadania!! - wykrzyczała do słuchawki i się rozłączyła. Ja stojąc przez chwile jak słup zawróciłam do domu. Wiedziałam że będzie wielka awantura. Gdy tak szłam to niedaleko zobaczyłam Szymona. Chwile później on też mnie zobaczył i przybiegł do mnie. Zobaczył już z daleka że coś się stało (...)

Z miłości do ukochanej cz 36

Dodał/a: Krysia 2019-04-04 21:21:08 czytano 5130 razy
daru jaki ma w swoich jądrach, przy nas, przy Basi i Piotrku i mamie, nie trwało to już długo Danusia i Karol umyły te swoje ciała intymne, i tak przy nas się ubrały. dochodziła godzina dziewiąta trzydzieści. Po wyjściu z domy Damusia zatelefonowała do domu do mamy ze już wracają do domu ze zaraz będą w domu żeby się o nich nie martwić powiedziała ze trochę zabalowały u Pawła bo była mała gościna i dlatego się trochę przeciągnęło powiedziała  (...)

Z miłości do ukochanej cz 35

Dodał/a: Krysia 2019-03-27 19:27:44 czytano 5564 razy
Młodsze chłopcy uczęszczają już drugi rok do liceum są bardzo pilnymi uczniami. do szkoły dojeżdżają autobusem miejskim pięć przystanków do przystanku autobusowego mają około pięćset metrów z domu, jest to nawet nie daleko. W drugim roku szkolnym w liceum chłopcy poznały dwie dziewczyny siostry bliźniaczki dojeżdżają tym samem autobusem do tej samej szkoły co i chłopcy tylko do klasy pierwszej , wsiadają do tego samego  (...)