Pożądanie

Zbiór opowiadań w kategorii "Pożądanie"

Mój mały sekret

Dodał/a: Adam Ciekawy Świata 2017-03-22 07:27:09 czytano 1403 razy
Podeszła do mnie i objęła od tyłu, po czym rozpięła moją koszulę. Usiedliśmy na łóżku i również ją objąłem. Podczas zdejmowania mojej koszuli poleciła mi, abym położył się na brzuchu. W tym czasie zapaliła świecę kosmetyczną. Kiedy już leżałem, usiadła na mnie i zaczęła masować moje plecy. Wyprostowałem ręce wzdłuż ciała i głaskałem ją po nogach. Czułem gładki materiał nieco grubych rajstop. W pewnym momencie zgasiła  (...)

Nie mogę się doczekać

Dodał/a: łobuziara 2017-03-10 10:24:06 czytano 1951 razy
Szczerze mówiąc nawet nie wiedziałam co jeszcze wymyśli, ale zaczęło mi się to podobać Paweł mnie rozebrał.. Najgorszym faktem było to że nie mogłam go dotknąć, to były największe męki i tortury.. Patrzyłam na niego błagając żeby mnie odwiązał, ale najwyraźniej tak miała wyglądał moja kara Paweł całować mnie po szyj, dekolcie i schodził coraz niżej myślałam że oszaleje mój oddech był coraz głośniejszy, a Paweł nie  (...)

Pokarz mi czy umiesz grzeszyć

Dodał/a: łobuziara 2017-03-09 19:23:16 czytano 2005 razy
Michał rzucił mnie na łóżko i Zaczął rozbierać .. Nie mogłam się powstrzymać od wzdychania kiedy mnie dotykał, co chwilę gryzł mnie w wargę wiedział jak bardzo to lubić. zaczęłam rozpinał mu rozporek, Michał patrzył na mnie pożądliwie.. wiedział że doprowadza mnie do obłędu.. Gdy wiedział że jestem już gotowa, gwałtownym ruchem wszedł we mnie i zamknął moje usta swoimi.. Podczas gdy moja kobiecość, Zaczęła coraz  (...)

Z miłości do ukochanej cz 11

Dodał/a: Krysia 2017-03-06 20:18:29 czytano 2132 razy
Jak już była załatwiona elektryka, nasi panowie zaczęły przygotowania do załatwienia pozwolenia na budowę domu i budynku gospodarczego, Najpierw to z sąsiadami kupiłyśmy dwa jednakowe projekty budynków mieszkalnych parterowych z podpiwniczeniem sto metrów kwadratowych powierzchni, i projekty na budowę budynku gospodarczego z dwoma garażami i z częścią socjalną, tym czasowo mieszkalną na okres budowy  (...)

Deja wu

Dodał/a: woy 2017-02-28 13:40:57 czytano 2071 razy
Do końca wyjazdu byliśmy już tylko kuzynostwem, a miłe wspomnienia ze stoków przeplataliśmy spojrzeniami, które wiele mówiły tylko nam. Wiktornać – tak mnie podjaraliście, że gdybym sobie nie ulżył i to dwukrotnie– też bym nie zasnął!. A my tylko raz – odparła Hany i nic nie słyszeliśmy. Zerwała się z leżaka i pociągnęła mnie za sobą. Nagle znaleźliśmy się w jakimś zapleczu, gdzie stały jakieś stare meble, narty (...)

Z miłości do ukochanej cz 10

Dodał/a: Krysia 2017-02-24 20:54:15 czytano 2013 razy
To u nich w akademiku, to oni u nas w naszym akademiku które kończyły się przeważnie uniesieniami miłosnymi. To te piątkowe wyjazdy do domu,no i te wspólne spotkania sobotnio niedzielne z naszymi ukochanymi , które bardzo często kończyły się, podnieceniem i pieszczeniem z naszymi samcami z wytryskiem nasienia do naszych pieszczoszek jak miałyśmy tylko zielone światło dopuścić do nas, do naszych cipuniek (...)

Z miłości do ukochanej cz 9

Dodał/a: Krysia 2017-02-23 16:26:02 czytano 2021 razy
Po przyjeździe do domu w sobotę Teresa jeszcze miała okres jak mi powiedziała. ale wieczorem już jej zanikał. Natomiast w niedzielę już wszystko było pozamiatane po okresie. W niedzielę piękna pogoda, po kościele i obiedzie wybrałyśmy się na spacer nad wodę, ale nasze kroki skierowały obie pary do lasu, Po drodze rozmawiałyśmy o wszystkim i niczym i śmiałyśmy się z różnych wygłupów nawet i o seksie jak to było  (...)

Z miłości do ukochanej cz 8

Dodał/a: Krysia 2017-02-22 20:01:01 czytano 1728 razy
W poniedziałek jak wróciłam z Jankiem do Krakowa do akademika to najpierw zapytałam się Teresy jak się czujesz Teresa, odpowiedziała ze w porządku, i ze dzisiaj idzie na zajęcia, Jak Teresa powiedziała ze jest okej. To ja wszystko opowiedziałam Teresie jak było w domu, jak kochałam się z Jankiem, u mnie w domu ze noc była tylko nasza rozbierana. Ze rodziców nie było w domu z młodszym rodzeństwem, tylko my we dwoje (...)

Słodkie słówka cz.4

Dodał/a: Alex 2017-02-22 18:29:03 czytano 936 razy
- Z tego co mi się wydaje, to tu mieszkasz. – odparł wychodząc z samochodu, zatrzaskując za sobą drzwi. Przetarłam oczy i podążyłam za nim. Daniel stał oparty o maskę samochodu z rękami w kieszeniach i wbijał wzrok w stojący przed nami blok wybłożony kremowym kamieniem. - Dzięki za podwózkę. Dalej już sobie sama poradzę. – rzuciłam chłodno i stanowczym krokiem ruszyłam przed siebie. Nie uszłam nawet kilku  (...)

Z miłości do ukochanej cz 7

Dodał/a: Krysia 2017-02-21 16:11:53 czytano 1732 razy
Po przyjściu Teresy do od Pawła do naszego pokoju w akademiku rozmawiałam z Teresą . Powiedziałam opowiadaj Teresa jak było. Teresa wszystko mi opowiedziała z detalami, ze było cudownie, jak Paweł jej dogadzał jak się pieściły razem, te słodkie buziaki z językiem w ustach było to wielkie podniecenie. A jak wychodziłam od Pawła i byłam już ubrana to Paweł jeszcze na rozstanie dał mi buziaka i złapał mnie za cipkę i lekko (...)