Pożądanie

Zbiór opowiadań w kategorii "Pożądanie"

Z miłości do ukochanej cz 29

Dodał/a: Krysia 2018-11-20 21:41:10 czytano 7462 razy
Jest niedziela wszystkie towarzystwo jeszcze śpi dochodzi godzina ósma po domu kreci się tylko gospodyni domu, u sąsiadów jest to samo. Tym razem Wiktoria i Piotrek spały u nas razem, z Martyną i Karolem w jednym pokoju, tak jak się wcześniej razem umówiły na wspólna noc spędzoną, i razem się pieszcząc ze swoimi partnerkami na swoich oddzielnych łóżkach nie krępując się drugiej strony, a noc była rozbierana tak jak ich bozia stworzył czuły się tak jak by były na wczasach w (...)

Z miłości do ukochanej cz 28

Dodał/a: Krysia 2018-11-14 20:28:05 czytano 6826 razy
Była sobota dziewiąty września, poranek, piękna słoneczna pogoda, około godziny dziesiątej trzydzieści, jak już wszystko towarzystwo się pozbierało, i było po śniadaniu, Przyszła do nas Teresa z mężem i z małżeństwem Słowaków panią Sławką i jej mężem Leszkiem na umówioną wcześniej kawę, i w wiadomym celu, ze mąż pani Sławki zostanie pozbawiony  (...)

Z miłości do ukochanej cz 27

Dodał/a: Krysia 2018-11-05 20:25:04 czytano 5832 razy
Jest pierwsza niedziela sierpnia, pogoda piękna słoneczna ciepło, siedzimy w ogrodzie pod altanką u sąsiadów, i popijamy zimne napoje i zajadamy zimne lody i plotkujemy na różne tematy. Chłopcy siedzą razem z nami i nas obsługują i słuchają co my mówimy, i wygłupiają się przy nas. Jest godzina czwarta po południu dzwoni telefon do Teresy, Teresa odbiera i mówi ze to jest telefon ze Słowacji,z Kieźmarku dzwoni pani Sławka. Sławka zapytała się Teresy czy nie przeszkadza, Teresa  (...)

Z miłości do ukochanej cz 26

Dodał/a: Krysia 2018-10-30 16:15:39 czytano 5426 razy
Po urlopie wypoczynkowym nad morzem Czarnym zostały tylko wspomnienia, jest już tydzień jak wróciliśmy z urlopu, jeszcze tydzień wakacji dla dziewczyn i młodszych chłopców, jest sobota. Teresa z dziewczynami upiekła ciasto i to nawet dwa przekładańce, Po obiedzie zebrałyśmy się wszyscy pod altanką i plotkowałyśmy o różnych sprawach, Teresa pokroiła ciasto dziewczyny przyniosły ciasto i talerzyki deserowe na ciasto, łyżeczki, szklanki na zimne picie. Natomiast starsze chłopcy postarały się o (...)

Czy to nastapi - tak na pewno.. a moze nie, cz3

Dodał/a: Bronkislawa 2018-10-28 19:46:01 czytano 4935 razy
W końcu powoli naciskam i wchodzę do środka…… zapiera mi dech w piersi Alex stoi oparty o blat, ma na sobie koszule która mu opina ciało w doskonały sposób, widać każdy jego mięsień, działa to na mnie od razu ze czuje ze płonę, jego pomierzwione włosy wyglądają jakby dopiero co wstał z łózka, wygląda tak nieziemsko ze przechodzą mnie dreszcze, staje naprzeciwko niego i patrzymy na siebie ale żadne z nas się nie odzywa. Patrzy na mnie tymi swoimi pięknymi niebieskimi oczami i  (...)

Z miłości do ukochanej cz 25

Dodał/a: Krysia 2018-10-22 20:55:11 czytano 5212 razy
Urlop nam sprzyja, pogoda super słońce z nieba praży. Pierwszy tydzień urlopu zleciał nam bardzo dobrze, młodzi chłopcy mają towarzystwo do zabawy, ale nie tylko bo i do pieszczot. Codziennie młodzież ma wyskoki na tańce przy magnetofonie, a w soboty i niedziele przy orkiestrze. Po powrocie z potańcówki zawsze jeszcze wygłupy i harce na leżakach i fotelach. i to cała ósemka, Po takich wygłupach narzeczeństwo idzie spać do swoich łóżek, Ela nasza córka z Darkiem swoim narzeczonym  (...)

Ranczo z nim...7

Dodał/a: Gabi 2018-10-18 12:39:28 czytano 7067 razy
Kolejne dni minęły szybko i intensywnie, od rana do wieczora każdy miał pelne ręcę roboty w związku z festynem na koniec wakacji. Łącznie ze mną, chociaż wcześniej nawet nie pomyślałabym, ze mogłabym kiwnąć ręką w związku z tym i, ze jest w stanie mi to sprawić taką frajdę. Cała głowna ulica była kolorowa, stragany pękały w szwach, mnóstwo atrakcji czekających na gości. To już na drugi dzień miała się odbyć najważniejsza zabawa dla tutejszych mieszkańców pobliskich wsi i okolicy. Całe to (...)

Z miłości do ukochanej cz 24

Dodał/a: Krysia 2018-10-16 21:15:04 czytano 5551 razy
z naszymi przyjaciółmi kolegami i tak już do końca zastało ja jestem żoną Pawła z Krysia jest żoną Janka, po urodzeniu drugiego dziecka wybrałyśmy się znowu na wczasy na plaże naturystów ,ale tym razem z planami ze mnie na płazy zapłodni moja pierwsza miłość a Krysie też zapłodni pierwsza miłość i urodzimy im trzecie dziecko i tak się stało ja urodziłam Jankowi chłopca a Krysia urodziła też Pawłowi chłopca i mamy wspólne dzieci z naszą pierwsza miłością. Jeszcze pani Sławka  (...)

Czy to nastapi - tak na pewno.. a moze nie, cz2

Dodał/a: Bronkislawa 2018-10-14 01:53:00 czytano 5690 razy
Poniedziałek rano mało nie wymiotuje ze stresu przed pójściem do pracy, jadać winda modle się o to żeby go nie było w pracy, otwieram drzwi…. Siedzi , patrzy się na mnie, ściska mnie do tego stopnia w żołądku i serce mi tak wali ze jak bogów kocham padnę zaraz na zawal, mijam go idę szybko do biurka, mowie sobie na spokojnie ze muszę oddychać no bo przecież teraz to się muszę skupić na pracy. Loguje się normalnie na systemy zwarta i gotowa, może jakąś dam rade to dziś przetrwać nie  (...)

Z miłości do ukochanej cz 23

Dodał/a: Krysia 2018-10-11 23:51:06 czytano 6861 razy
Przygotowania do wyjazdu na urlop trwały pełną parą, wszystko było zapięte na ostatni guzik. Wszystko spakowane bagaże w samochodzie, przyczepy campingowe podpięte do samochodów samochody zatankowane na ful do pełna, jak zawsze przed każdym wyjazdem dom zastawiamy pod opieką naszych pupili małych piesków i naszych rodziców, piątek godzina 18,00 odjazdu i start. Rano o godzinie 8,30 przyjechaliśmy na miejsce do kurortu wypoczynkowego nad morze Czarne. Po wykupieniu (...)