Najczęściej komentowane opowiadania

Zobacz najczęściej komentowane opowiadania w serwisie www.intymnie.Quku.org

Wiejskie wesele cz.2

Drzwi od stodoły leciutko się uchyliły i jakiś cień wśliznął się do środka. Paula nawet tego nie zauważyła tak była zajęta sobą i ostrym psim ruchaniem. Kiedy i wilczur wlał w nią swoją spermę, wytarła w poły fartucha swoje uda i czerwoną od zaspokajania pizdę, i poszła do domu. Szybko weszła do łazienki i wzięła chłodny prysznic. Potem poszła w samym fartuszku budzić swojego narzeczonego, który dla tradycji spał tej  (...)

Trener. cz.6.

- Przez. Cały. Wieczór? - Akcentowałam każde słowo i przełykałam zbyt głośno ślinę. Kamil wyprostował się jeszcze bardziej i rzucił mi jedno ze swoich zabójczych spojrzeń. Nigdy nie zapomniałam barwy tych nieziemskich oczu. Mężczyzna, który stał przede mną i niemal przeszywał mnie grafitowym spojrzeniem, był jednym z najprzystojniejszych facetów jakich dane mi było poznać. Śmiało mogę stwierdzić, że dorównywał nawet (...)

Niesłusznie okskarżony cz. 3

-Też kiedyś brałem udział w trójkącie w takim samym zestawieniu jak ty. Namówiła mnie na to moja była dziewczyna. Lubiła eksperymentować i znalazła jakąś dziewczynę na swojej imprezie. Była całkiem ładna. Nawet bardzo ładna. Wręcz podobna do ciebie. Tak bardzo mi się spodobała, że zająłem się głównie nią. Nawet chciałem jej numer telefonu, żeby to powtórzyć, ale moja dziewczyna, Weronika, zdenerwowała się na mnie (...)

Niesłusznie oskarżony cz. 19

Budzę się, gdy za oknem jest ciemno. Nie wiem, czy to ta sama noc, czy następna. Widzę Tomka, który stoi w oknie i palcami masuje skronie, a w drugiej ręce trzyma telefon, który przykłada zaraz do ucha. Odruchowo łapię się za brzuch, ale domyślam się, że Tomek dzwoni do Dominika lub Maćka. Chcę usłyszeć prawdę i wiem, że tylko podsłuchując ją poznam. Zamykam oczy, gdyby Tomek się odwrócił w moją stronę (...)

ałaaa boli

- stop bierzemy sie za panienke powiedział grubad , wyvciognoł z pułki wibrator wieksxy od jego chuja a on miał chuja jakies 30cm i połozył na dtolik jeden wsadzil mi swojom pałe do geby i kazał go ssac i zaczelam go sac fuuj ciognoł mnie za włosy a ja nawet nie mogłam sie broni krzyczał i wepkał mi maszyne głebiej az zaczełam sie dławic i ta stawałam isie coraz słapsza bo nie miałam powietrza i wyciognoł go drugi wsadził mi do dupy  (...)

Ranczo z nim...7

Kolejne dni minęły szybko i intensywnie, od rana do wieczora każdy miał pelne ręcę roboty w związku z festynem na koniec wakacji. Łącznie ze mną, chociaż wcześniej nawet nie pomyślałabym, ze mogłabym kiwnąć ręką w związku z tym i, ze jest w stanie mi to sprawić taką frajdę. Cała głowna ulica była kolorowa, stragany pękały w szwach, mnóstwo atrakcji czekających na gości. To już na drugi dzień miała się odbyć najważniejsza zabawa dla tutejszych mieszkańców pobliskich wsi i okolicy. Całe to (...)

Nigdy nie zapomniałam cz.5.

- Cześć - uśmiech. Jego uśmiech mógłby powalić zgorzkniałą panienkę, która ślini się za dziewczynami. Stał i jedną rękę miał przerzuconą przez ramię na której spoczywał plecak a drugą trzymał w kieszeni i wpatrywał się tylko we mnie. Kurwa na pięć dziewczyn wpatrywał się tylko we mnie. Ewakuacja, ewakuacja, ewakuacja. " Niech tylko mnie nie poprosi na bok, błagam! ". - Sam możemy porozmawiać? - oczy wszystkich  (...)

Poswiecenie jajek

Mama powiedziała dzieciom w tym wieku to wszystko jest możliwe trochę nie uwagi zauroczenie i może być za późno jak się będzie w ciąży a przed wami jeszcze dużo nauki. Nasze dzieci śpią razem z nami syn śpi z mamą a szczególnie jak Alinka ma dni płodne,a mama mą zielone światło i może mamę posuwać na całego i spuszczać się w cipce mamy. Natomiast Alinka jak ma dni płodne to zawsze śpi zemną to wówczas  (...)

Pierwszy raz z kuzynem

Pewnego słonecznego dnia przyjechałam do swojej ciotki gdzie mieszka z moim kuzynem i kuzynką. Wybrałam się z kuzynką na krótki spacer. Po jakiś 2 godzinach wróciłyśmy do domu, moja mama już odjechała, ponieważ miałam u nich zostać na wakacjach. Po powrocie usiadłyśmy do stołu i zjadłyśmy kolacje.Po posiłku poszłyśmy się przewietrzyć i pograć w nożną, wtedy przyszedł kuzyn, który kocha w nią grać. Kuzynka poszła do  (...)

Trener cz. 15

- Przestań i wysłuchaj mnie! Po tym jak przekroczyłaś próg moich drzwi i zobaczył tylko twoje cholerne plecy, coś wielkiego we mnie pękło i nie mogłem przestać zadawać sobie cholernego pytanie - Dlaczego jak już pokochałem kobietę całym sercem ona musiała mnie zostawić? - wziął oddech i znowu kontynuował. - Postanowiłem, że za wszelką cenę doprowadzę sprawę z moją żoną do końca i wyjechałem na kilka dni do  (...)