Pożądanie

Zbiór opowiadań w kategorii "Pożądanie"

Lekcja erotyki. Jazz.

Dodał/a: Róża Vert 2017-05-08 13:13:04 czytano 3325 razy
Chciałabym podzielić się z Wami pewną ciekawostką. Dziennikarka prowadząca audycję w radiu, szukała polskiego słowa - odpowiednika słowa angielskiego i stwierdziła, że język polski jest ubogi. A szczególnie jak chodzi o określenia seksualności i opisanie np. sceny seksu. Rozzłościłam się na tak postawioną tezę. Bzdura! Tak mnie ten fakt wkurzył, że postanowiłam stawić temu czoła (...)

Służka cz.1

Dodał/a: Ewka 2017-05-07 18:54:58 czytano 6797 razy
Susanne była ubogą sierotą mieszkającą ze swoimi dziadkami. Chcąc ich wspomóc finansowo zatrudniła się w bogatym domu jako pomoc domowa i od półtora roku pracuje tam. Zawsze była pogodną dziewczyną,broniącą swoich idei życiowych. Kiedy jej rodzice zginęli w wypadku samochodowym miała zaledwie 4 latka i sama cudem przeżyła. Dziś są jej 18 już urodziny, więc po czasie spędzonym z dziadkamii postanowiła (...)

ŻAR BLISKOŚCI

Dodał/a: ANAMI 2017-04-23 02:12:57 czytano 8917 razy
To nie był dobry ruch. Gwałtownie mnie złapał i popatrzył tak, jak gdyby chciał mnie posiąść już tam, bez żadnych oporów. Zaczęliśmy się namiętnie i gorliwie całować. Wręcz połykaliśmy się nawzajem. Złapał mnie za pośladki i ścisnął je tak mocno, że wydałam z siebie mimowolny jęk. Podnieciło go to tak bardzo, że nie przestawał ich drastycznie ugniatać. Czułam, że jestem mokra i spragniona. Zdjął mi spodnie, pod którymi nie  (...)

Z miłości do ukochanej cz 18

Dodał/a: Krysia 2017-04-19 21:16:43 czytano 4671 razy
Po przyjściu z plaży do przyczepy campingowej, ja z Teresą zrobiłyśmy dla wszystkich kolacje, a był to nasz pierwszy dzień pobytu na plaży naturystów, W czasie jedzenia kolacji dzieci opowiadały co widziały na plaży i śmiały się. A najbardziej to opowiadały dwaj najmłodsze chłopcy, jakie widziały na plaży nago panie, jakie były grube i pulchne jakie mają grube nogi, a jakie mają wielkie piersi, zwisające do pasa ,a jakie mają  (...)

Pierwszy i ostatni raz

Dodał/a: Eve 2017-04-15 00:22:11 czytano 12728 razy
Mając 17 lat nie miałam za sobą jeszcze żadnego związku. Owszem, byli kandydaci. Jeden po, który zaprosił mnie na bal a później na kawę uznał, że schrzanił i sobie odpuścił. Nie płakałam, gdyż szczerze mówiąc nie liczyłam na nic więcej. Wypadałoby się chyba przedstawić. Jestem Ewa. Mam 168 cm wzrostu więc nie należę do kurczaków ani olbrzymów. Lubię alkohol, czasem nawet za bardzo. Nigdy nie zdarzyło się jednak  (...)

Z miłości do ukochanej cz 17

Dodał/a: Krysia 2017-04-12 23:43:30 czytano 3165 razy
Po obiedzie, ja z Teresą pojechałyśmy obie samochodem do rodziców przywieź nasze dzieciaki do domu. Jak zajechałyśmy do rodziców to dzieciaki bawiły się na podwórku. Chłopcy nie były bardzo zadowolone ze tak wcześnie po nie przyjechałyśmy miało to być dopiero wieczorem jak będzie noc. Po dwóch godzinach wróciłyśmy do domu, a dochodziła godzina siedemnasta, zaczem te male szkraby się wybrały, i spakowały,były  (...)

Z miłości do ukochanej cz 16

Dodał/a: Krysia 2017-04-11 20:22:19 czytano 3298 razy
Jak już wszystko było załatwione, nasi panowie spełniły swoje oczekiwania i dogodziły sobie w naszych cipkach a ich peniski już wisiały jak dwa flaczki i nie reagowały na widok naszych cipek i nie podniecały się. Przyszedł czas na wykonanie zabiegów usunięcia naszym panom jąder, i pozbawienia ich płodności. Jeszcze przed samem wykonaniem zabiegu, uzgodniłyśmy obie z Teresą kolejność wykonywanych czynności która z  (...)

Z miłości do ukochanej cz 15

Dodał/a: Krysia 2017-04-09 21:44:39 czytano 2649 razy
Nadszedł dzień umówiony pierwszy piątek sierpnia z góry wiadomo co będzie się działo, po południu pod wieczór. że to w tym dniu nasi panowie zostaną pozbawieni płodności i zastaną im wycięte jądra. Przecież na to się obaj zgodziły i to dobrowolnie ze się pozbędą swojego atrybutu, tej dumy męskości, jakie są jądra dla mężczyzny. żebym nam czasem nie zrobiły figla i nie zrobiły niespodzianki , i nas zapłodniły. Wszystko było do  (...)

Z miłości do ukochanej cz 14

Dodał/a: Krysia 2017-04-07 21:27:12 czytano 2844 razy
Dzieciaki nasze i sąsiadów nam dorastają, są coraz to starsze, najstarsze chłopcy ukończyły trzecią klasą szkoły podstawowej i otrzymały promocje przejścia do klasy czwartej. Natomiast dziewczynki ukończyły pierwszy rok szkoły podstawowej i też otrzymały promocję przejścia do klasy drugiej. Nasze dzieci uczą się bardzo dobrze, i niema z nimi żadnego problemu z nauką, ani wychowawczego, sami sobie pomagają w  (...)

Z miłości do ukochanej cz 13

Dodał/a: Krysia 2017-04-04 19:51:08 czytano 2803 razy
Od uradzenia trzeciego dziecka dochodzi już trzeci miesiąc. jak ja i Teresa urodziłyśmy trzecie dziecko, obaj chłopcy urodziły się ósmego kwietnia. Chłopcy chowają się bardzo dobrze i rozwijają się dobrze, i nam rośną, są zdrowe i upominają się o jedzenie, nie są grymaśne, lubią się zabawić ze starszymi naszymi dziećmi coś tam do nich po swojemu gruchają. Jest początek lipca pierwsza niedziela, Teresa i Paweł postanowiły ochrzcić  (...)