Pożądanie

Zbiór opowiadań w kategorii "Pożądanie"

On cz.2

Dodał/a: Dziewczyna03 2019-04-12 16:30:48 czytano 3144 razy
-Ale teraz karze ci iść do domu z tamtąd z kąd jesteś!! Mamy do pogadania!! - wykrzyczała do słuchawki i się rozłączyła. Ja stojąc przez chwile jak słup zawróciłam do domu. Wiedziałam że będzie wielka awantura. Gdy tak szłam to niedaleko zobaczyłam Szymona. Chwile później on też mnie zobaczył i przybiegł do mnie. Zobaczył już z daleka że coś się stało (...)

Z miłości do ukochanej cz 36

Dodał/a: Krysia 2019-04-04 21:21:08 czytano 5735 razy
daru jaki ma w swoich jądrach, przy nas, przy Basi i Piotrku i mamie, nie trwało to już długo Danusia i Karol umyły te swoje ciała intymne, i tak przy nas się ubrały. dochodziła godzina dziewiąta trzydzieści. Po wyjściu z domy Damusia zatelefonowała do domu do mamy ze już wracają do domu ze zaraz będą w domu żeby się o nich nie martwić powiedziała ze trochę zabalowały u Pawła bo była mała gościna i dlatego się trochę przeciągnęło powiedziała  (...)

Z miłości do ukochanej cz 35

Dodał/a: Krysia 2019-03-27 19:27:44 czytano 5937 razy
Młodsze chłopcy uczęszczają już drugi rok do liceum są bardzo pilnymi uczniami. do szkoły dojeżdżają autobusem miejskim pięć przystanków do przystanku autobusowego mają około pięćset metrów z domu, jest to nawet nie daleko. W drugim roku szkolnym w liceum chłopcy poznały dwie dziewczyny siostry bliźniaczki dojeżdżają tym samem autobusem do tej samej szkoły co i chłopcy tylko do klasy pierwszej , wsiadają do tego samego  (...)

Z miłości do ukochanej cz 34

Dodał/a: Krysia 2019-03-19 18:56:45 czytano 8678 razy
Rozpoczęcie roku akademickiego, dziewczyny pierwszy rok na Uniwersytecie Jagielońskim na wydziale Ekonomi pierwsze zajęcia, rozplanowanie zajęć. Zajęcia w środku tygodnia odbywały się różnie w różnych godzinach od godziny siódmej rano do godziny osiemnastej popołudniu. Natomiast w poniedziałki zawsze im się zajęcia rozpoczynały o godzinie dziesiątej a w piątek zawsze kończyły zajęcia o godzinie trzynastej tak ze z dojazdem na  (...)

Wizyta u ginekologa

Dodał/a: KotkaPsotka69 2019-03-14 10:47:45 czytano 18764 razy
Mam na imię Estera i mam 23 lata. Mam 173 wzrostu. Jestem blondynką , moje włosy są kręcone i to naturalnie wyglądają jak sprężynki i są dość długie. Mam intensywnie niebieskie oczy , są bardzo wyraziste. Z wykształcenia jestem psychogoliem, ale ostatnio stwierdziłam , że chcę czegoś więcej dlatego zaczęłam studiować również astronomię. Zawsze interesowało mnie co dzieje się po za naszą planetą. To tyle o mnie (...)

Były

Dodał/a: Namietna 2019-03-10 14:41:26 czytano 9161 razy
Dosyć niedawno rozstalam sie z chłopakiem którego kochałam najbardziej na świecie jednak czas pokazał i mi i jemu ze nasze zerwanie nie przerwie nam tego by na siebie działać tak jak zawsze. Ta historia wydarzyła się we wtorek jak zawsze byłam u niego by z nim pogadać . Byłam strasznie na niego zła bo chciała by był tylko mój a on miał inne . Weszłam do niego do domu przewitalam się z jego psem . Poszłam do pokoju gdzie mój były leżał i  (...)

Wyczekiwana chwila

Dodał/a: Mela 2019-02-28 13:37:26 czytano 7352 razy
To miał być ten wieczór. Wieczor który oboje zapamiętamy na wieki. Wstałam dzisiaj niezwykle wcześnie chciałam, wyglądać idealnie tak żeby jemu opadła szczeka. I tego dnia spał dłużej wrócił z nocnej zmiany i odsypial zmęczenie. Ja zaczęłam od porannej toalety. Rozegrała się w łazience i poatrzylam na swoje nagie ciało w lustrze. Dotykalam piersi i je uciskalam myśląc szkoda ze nie są większe. Weszłam do wanny ktora wcześniej  (...)

Z miłości do ukochanej cz33

Dodał/a: Krysia 2019-02-22 19:54:21 czytano 5711 razy
Jest druga połowa sierpnia, piękna pogoda słoneczna żar z nieba, słonce grzeje. Nastał czas przygotowań do wyjazdu na urlop wypoczynkowy naszych starszych dzieci, do Chorwacji nad morze Adriatyckie . Po wcześniejszych uzgodnieniach wiadomo już było którym samochodem jadą, ze jadą Pawła samochodem Jeepem 4x4 i zabierają przyczepę campingową z zestawem kuchennym. Chłopcy i dziewczyny jeszcze pracują , chłopcy pracują na  (...)

Ranczo z nim...8

Dodał/a: Gabi 2019-02-19 12:49:53 czytano 2507 razy
Nie mogłam spać, chociaż starałam się nie myśleć absolutnie o niczym, ze spania nici. Może kilka razy udało mi się podrzemać, ale trwało to najwyżej kilka, kilkanaście minut. Byłam zdenerwowana. Na ciele miałam ciarki. Non stop odtwarzałam w myślach nasze wczorajsze pocałunki i pieszczoty na łące i myślałam co mogłoby być dalej. Adrian sprawiałam, że chciało mi się krzyczeć ze szczęścia, a motylki w brzuchu nie były już motylkami ale olbrzymimi (...)

Ranczo z nim...8

Dodał/a: Gabi 2019-02-05 14:49:56 czytano 2726 razy
Nie mogłam spać, chociaż starałam się nie myśleć absolutnie o niczym, ze spania nici. Może kilka razy udało mi się podrzemać, ale trwało to najwyżej kilka, kilkanaście minut. Byłam zdenerwowana. Na ciele miałam ciarki. Non stop odtwarzałam w myślach nasze wczorajsze pocałunki i pieszczoty na łące i myślałam co mogłoby być dalej. Adrian sprawiałam, że chciało mi się krzyczeć ze szczęścia, a motylki w brzuchu nie były już motylkami ale olbrzymimi  (...)