Pożądanie

Zbiór opowiadań w kategorii "Pożądanie"

Schwytana przez elfa... cz. 1

Dodał/a: Easnadh 2018-12-24 01:06:39 czytano 2166 razy
Ten dzień nie zapowiadał się na inny niż zwykle. Co prawda nad królestwem wisiało widmo wojny, jednak w naszej osadzie było względnie spokojnie. Jadłam obiad razem z rodziną, kiedy usłyszałam tętent wielu końskich kopyt. Chwilę później rozległy się krzyki, urywane tak nagle, jakby były ucinane nożem. Zastygłam w bezruchu z łyżką w połowie odległości między miską, a ustami. Ktoś otworzył drzwi do chaty potężnym kopniakiem. Zobaczyłam strzałę ze świstem przecinającą powietrze (...)

Wyprawa

Dodał/a: John 2018-12-10 21:34:48 czytano 9066 razy
Pewnego dnia wyjechaliśmy na urlop w góry przyszedł wieczór po całym dniu atrakcji postanowiliśmy zjeść romantyczna kolacje ubrała krótka spódniczke mini bluzke z wcieciem bez stanika i obcasy ja ubrałem koszule jeansy i zeszlismy na dół do restauracji świece bardzo dobre dania kilka kieliszków wina spojrzelismy na siebie i po czuliśmy bardzo mocne porządnie mówię do niej usiądź po cichu w tajemnicy ściągnij majtki ona obraca się dyskretnie ściaga majtki i pod stołem rozchyla mi malutka  (...)

Z miłości do ukochanej cz 29

Dodał/a: Krysia 2018-11-20 21:41:10 czytano 5956 razy
Jest niedziela wszystkie towarzystwo jeszcze śpi dochodzi godzina ósma po domu kreci się tylko gospodyni domu, u sąsiadów jest to samo. Tym razem Wiktoria i Piotrek spały u nas razem, z Martyną i Karolem w jednym pokoju, tak jak się wcześniej razem umówiły na wspólna noc spędzoną, i razem się pieszcząc ze swoimi partnerkami na swoich oddzielnych łóżkach nie krępując się drugiej strony, a noc była rozbierana tak jak ich bozia stworzył czuły się tak jak by były na wczasach w (...)

Z miłości do ukochanej cz 28

Dodał/a: Krysia 2018-11-14 20:28:05 czytano 4613 razy
Była sobota dziewiąty września, poranek, piękna słoneczna pogoda, około godziny dziesiątej trzydzieści, jak już wszystko towarzystwo się pozbierało, i było po śniadaniu, Przyszła do nas Teresa z mężem i z małżeństwem Słowaków panią Sławką i jej mężem Leszkiem na umówioną wcześniej kawę, i w wiadomym celu, ze mąż pani Sławki zostanie pozbawiony  (...)

Z miłości do ukochanej cz 27

Dodał/a: Krysia 2018-11-05 20:25:04 czytano 4848 razy
Jest pierwsza niedziela sierpnia, pogoda piękna słoneczna ciepło, siedzimy w ogrodzie pod altanką u sąsiadów, i popijamy zimne napoje i zajadamy zimne lody i plotkujemy na różne tematy. Chłopcy siedzą razem z nami i nas obsługują i słuchają co my mówimy, i wygłupiają się przy nas. Jest godzina czwarta po południu dzwoni telefon do Teresy, Teresa odbiera i mówi ze to jest telefon ze Słowacji,z Kieźmarku dzwoni pani Sławka. Sławka zapytała się Teresy czy nie przeszkadza, Teresa  (...)

Z miłości do ukochanej cz 26

Dodał/a: Krysia 2018-10-30 16:15:39 czytano 4139 razy
Po urlopie wypoczynkowym nad morzem Czarnym zostały tylko wspomnienia, jest już tydzień jak wróciliśmy z urlopu, jeszcze tydzień wakacji dla dziewczyn i młodszych chłopców, jest sobota. Teresa z dziewczynami upiekła ciasto i to nawet dwa przekładańce, Po obiedzie zebrałyśmy się wszyscy pod altanką i plotkowałyśmy o różnych sprawach, Teresa pokroiła ciasto dziewczyny przyniosły ciasto i talerzyki deserowe na ciasto, łyżeczki, szklanki na zimne picie. Natomiast starsze chłopcy postarały się o (...)

Czy to nastapi - tak na pewno.. a moze nie, cz3

Dodał/a: Bronkislawa 2018-10-28 19:46:01 czytano 2966 razy
W końcu powoli naciskam i wchodzę do środka…… zapiera mi dech w piersi Alex stoi oparty o blat, ma na sobie koszule która mu opina ciało w doskonały sposób, widać każdy jego mięsień, działa to na mnie od razu ze czuje ze płonę, jego pomierzwione włosy wyglądają jakby dopiero co wstał z łózka, wygląda tak nieziemsko ze przechodzą mnie dreszcze, staje naprzeciwko niego i patrzymy na siebie ale żadne z nas się nie odzywa. Patrzy na mnie tymi swoimi pięknymi niebieskimi oczami i  (...)

Z miłości do ukochanej cz 25

Dodał/a: Krysia 2018-10-22 20:55:11 czytano 4234 razy
Urlop nam sprzyja, pogoda super słońce z nieba praży. Pierwszy tydzień urlopu zleciał nam bardzo dobrze, młodzi chłopcy mają towarzystwo do zabawy, ale nie tylko bo i do pieszczot. Codziennie młodzież ma wyskoki na tańce przy magnetofonie, a w soboty i niedziele przy orkiestrze. Po powrocie z potańcówki zawsze jeszcze wygłupy i harce na leżakach i fotelach. i to cała ósemka, Po takich wygłupach narzeczeństwo idzie spać do swoich łóżek, Ela nasza córka z Darkiem swoim narzeczonym  (...)

Ranczo z nim...7

Dodał/a: Gabi 2018-10-18 12:39:28 czytano 5291 razy
Kolejne dni minęły szybko i intensywnie, od rana do wieczora każdy miał pelne ręcę roboty w związku z festynem na koniec wakacji. Łącznie ze mną, chociaż wcześniej nawet nie pomyślałabym, ze mogłabym kiwnąć ręką w związku z tym i, ze jest w stanie mi to sprawić taką frajdę. Cała głowna ulica była kolorowa, stragany pękały w szwach, mnóstwo atrakcji czekających na gości. To już na drugi dzień miała się odbyć najważniejsza zabawa dla tutejszych mieszkańców pobliskich wsi i okolicy. Całe to (...)

Z miłości do ukochanej cz 24

Dodał/a: Krysia 2018-10-16 21:15:04 czytano 4517 razy
z naszymi przyjaciółmi kolegami i tak już do końca zastało ja jestem żoną Pawła z Krysia jest żoną Janka, po urodzeniu drugiego dziecka wybrałyśmy się znowu na wczasy na plaże naturystów ,ale tym razem z planami ze mnie na płazy zapłodni moja pierwsza miłość a Krysie też zapłodni pierwsza miłość i urodzimy im trzecie dziecko i tak się stało ja urodziłam Jankowi chłopca a Krysia urodziła też Pawłowi chłopca i mamy wspólne dzieci z naszą pierwsza miłością. Jeszcze pani Sławka  (...)