Pożądanie

Zbiór opowiadań w kategorii "Pożądanie"

Z miłości do ukochanej cz 6

Dodał/a: Krysia 2017-02-20 19:31:22 czytano 1638 razy
Po urlopie czas nam bardzo szybko upływał do rozpoczęcia roku szkolnego akademickiego. Nasze wspólne spotkania codzienne zamieniały się w miłosne podniecenia często kochałyśmy się z naszymi kochanymi chłopcami, jak była tylko do tego odpowiednia chwila i sposobność jak nie było nikogo w domu oprócz nas samych. to nasi panowie to wykorzystywały maksymalnie ile się tylko dało. Nasze cipki wówczas przyjmowały ich (...)

Z miłości do ukochanej cz 5

Dodał/a: Krysia 2017-02-17 22:12:38 czytano 1814 razy
Po przyjeździe nad morze Adriatyckie i udanej zabawie w ośrodku wypoczynkowym, i nocy nie przespanej razem z naszymi ukochanymi chłopcami i spełnieniem naszych marzeń z bardzo pięknym uniesieniemi naszych wspólnych orgazmów, z wtryskiem balsamu naszych samców jakie mają do nas w swoich jądrach do naszych cipek. I tak połączeni razem w jedno ciało na golasa, a nie mogło nam nic przeszkadzać nawet (...)

Z miłości do ukochanej cz 4

Dodał/a: Krysia 2017-02-13 23:15:13 czytano 2032 razy
Po zdaniu egzaminów wstępnych i przyjęciu na studia. Jeszcze w lipcu pojechałam z Teresą do Krakowa na uczelnie załatwić sobie akademik. Poszłyśmy do sekretariatu dziekanatu po skierowanie o przyznanie nam akademika . Pani sekretarka zapytała się nas w którym akademiku chcemy zamieszkać Teresa odpowiedziała żeby było jak najbliżej uczelni i chcemy mieć pokój dwu osobowy obie razem. Pani sekretarka przy nas (...)

Z miłości do ukochanej cz 3

Dodał/a: Kasia 2017-02-10 20:13:08 czytano 2123 razy
Ferie świąteczne zimowe przeleciały, zbliżał się luty, studniówka nasza. Nasi panowie już w piątek po zajęciach wieczorem przyjechały do nas z Krakowa na naszą studniówkę, wieczorem obie z Teresą poszłyśmy na dworzec autobusowy przywitać się z naszymi ukochanymi chłopcami. jak autobus zajechał na  (...)

Z miłości do ukochanej cz 2

Dodał/a: Krysia 2017-02-09 18:15:48 czytano 2713 razy
Czas szybko leci ferie szkolne się skończyły, ja z Teresą chodzę do trzeciej klasy liceum. Natomiast nasi koledzy studenci jeszcze maja wolne codziennie się z nimi spotykamy na spacerach. Nasze spacery często kończą się jak mamy dni niepłodne uniesieniem i podnieceniem łącznie ze spuszczeniem się spermy z nasieniem naszych ukochanych samców w naszych cipkach, Zawsze to robimy w domu jak niema (...)

Oczy w kolorze kłamstw cz. 16

Dodał/a: Danielle. 2017-02-08 22:54:17 czytano 839 razy
W powietrzu unosił się zapach stęchlizny. To była pierwsza rzecz, jaką Łucja poczuła. Drugą była opaska zaciskowa na jej nadgarstkach. Przez ręce zszczepione na plecach nie mogła podnieść się z materaca przesyconego wilgocią, na którym leżała. Nie wiedziała ile czasu tam spędziła, wiedziała tylko, że Hubert wszystko wcześniej zaplanował. W pomieszczeniu w którym była, znajdował się materac, niewielka lampka na baterie i (...)

Kuzynka w ciąży

Dodał/a: Woy 2017-02-08 10:36:44 czytano 4665 razy
Byłem o miesiąc starszy od mojej kuzynki H i tę uroczystość rodziny wyprawiły nam razem. Czyżby to był jakiś omen ?. Potem prawie jej nie widywałem, bo mieszkali na drugim końcu Polski i rzadko bywały okazje do spotkań. Specjalnie jej nie lubiłem, ale wszystko do czasu. Kiedy mieliśmy po 12 lat jej rodzina postanowiła przeprowadzić i zamieszkali w naszej miejscowości. Przez pół roku nawet mieszkali w naszym dużym  (...)

Jackie cz.2

Dodał/a: Złocistowłosa 2017-02-01 00:07:08 czytano 1527 razy
Ja w odpowiedzi znów wyciągnąłem palce i gwałtownie je włożyłem, tym razem robiąc mocne i szybkie ruchy. Jackie wyraźnie się podnieciła i co chwilę jeczala. Ja też co jakiś czas pomrukiwalem, wiedząc że wtedy jeszcze bardziej ją podniecam. Szczytowała. Zacząlem robić tak szybkie ruchy palcami, że btło to wręcz niewyobrażalne. Ona zaczęła dodatkowo robić szybkie ruchy biodrami. W końcu jęknęla głośno a ja poczułem na swoich  (...)

Słodkie słówka cz.3

Dodał/a: Alex 2017-01-31 17:34:48 czytano 1597 razy
- Uwielbiasz to. – szepnął i wsunął palce pod majtki. Moje ciało ogarnęła fala pragnienia. Wiedziałam, że jeśli zaraz go nie poczuje, oszaleje na zawsze. Nie wiele myśląc, zerwałam się i doskoczyłam do jego spodni, próbując je jak najszybciej je rozpiąć. Emil spojrzał na mnie zaskoczony, a jego oczy odzyskały dawny blask, ale tylko na ułamek sekundy. Znów stały ciemne i zamglone jak u dzikiego drapieżnika. Przez chwilę patrzył jak  (...)

Jackie cz.1

Dodał/a: Złocistowłosa 2017-01-30 16:07:44 czytano 1864 razy
Nie dokonczyłem, bo w ułamku sekundy zrzuciła na ziemię torbę i rzuciła się na mnie wręcz agresywnie. Zaczęliśmy namiętnie i łapczywie się całować. Jackie przygryzała lekko moje usta a ja pieściłem jej piersi. Czułem jak ociera się coraz gwałtowniej swoim kroczem o moje. Poczułem jak mój przyjaciel sztywnieje i podnosi się. Zacząłem ściągać jej płaszcz i przygotowałem się na ściąganie jej i innych ubrań, lecz zaskoczyłem się, bo (...)