Pożądanie

Zbiór opowiadań w kategorii "Pożądanie"

Ranczo z nim...8

Dodał/a: Gabi 2019-02-19 12:49:53 czytano 990 razy
Nie mogłam spać, chociaż starałam się nie myśleć absolutnie o niczym, ze spania nici. Może kilka razy udało mi się podrzemać, ale trwało to najwyżej kilka, kilkanaście minut. Byłam zdenerwowana. Na ciele miałam ciarki. Non stop odtwarzałam w myślach nasze wczorajsze pocałunki i pieszczoty na łące i myślałam co mogłoby być dalej. Adrian sprawiałam, że chciało mi się krzyczeć ze szczęścia, a motylki w brzuchu nie były już motylkami ale olbrzymimi (...)

Ranczo z nim...8

Dodał/a: Gabi 2019-02-05 14:49:56 czytano 1760 razy
Nie mogłam spać, chociaż starałam się nie myśleć absolutnie o niczym, ze spania nici. Może kilka razy udało mi się podrzemać, ale trwało to najwyżej kilka, kilkanaście minut. Byłam zdenerwowana. Na ciele miałam ciarki. Non stop odtwarzałam w myślach nasze wczorajsze pocałunki i pieszczoty na łące i myślałam co mogłoby być dalej. Adrian sprawiałam, że chciało mi się krzyczeć ze szczęścia, a motylki w brzuchu nie były już motylkami ale olbrzymimi  (...)

Z miłości do ukochanej cz 32

Dodał/a: Krysia 2019-01-16 21:07:08 czytano 5174 razy
tata i mama dziewczyn ze Słowacji pojechały do domu, mają przyjechać po dziewczyny dopiero w sobotę za tydzień, oj działo się działo przez cały tydzień codziennie to dziewczyny spały gdzie indziej ,raz spały u Karola to spały u Piotrka w zależności gdzie były na kolacji. Tydzień szybko zleciał nastał czas rozstania na pożegnanie moc uścisków pocałunków o mało jedno w drugie nie weszło tyle uścisków. Po odjeździe dziewczyn do domu Teresa  (...)

Z miłości do ukochanej cz 31

Dodał/a: Krysia 2019-01-11 19:05:14 czytano 5137 razy
Jest drugi dzień stycznia Teresa jest w pracy ma dyżur na wydziale położniczym w szpitalu tam gdzie pracuje, jak powiedziała to dzień miała nad zwyczajnie spokojny tylko dwa porody, to się rzadko zdarza, tak mało porodów. Młodzież po przespanej nocy wylegiwała się prawie do południa i zabawiała się sobą po nocy rozbieranej.dziewczyny trzymały swoich samców za jądra i nimi się zabawiały, przekładając je sobie pomiędzy palcami to je lekko ściskały palcami to brały je sobie do (...)

Z miłości do ukochanej cz 30

Dodał/a: Krysia 2019-01-04 20:54:35 czytano 5012 razy
Czas szybko leci, nasze najmłodsi synowie uczęszczają już ostatni rok do gimnazjum, i czekają ich egzaminy do szkoły średniej, wprawdzie to już mają wybraną szkołę średnią. to jest Liceum ogólnokształcące tam gdzie uczęszczają nasze córki, powiedziały ze tu mają już drogę przetartą bo siostry pozostawią dobre wrażenie po sobie, tak jak to wcześniej zrobiły ich starsze bracia ,bo oni też uczęszczali do tej samej szkoły. Natomiast nasze córki obecnie są już w klasie maturalnej, tak ze za nie cały (...)

Schwytana przez elfa... cz. 1

Dodał/a: Easnadh 2018-12-24 01:06:39 czytano 3559 razy
Ten dzień nie zapowiadał się na inny niż zwykle. Co prawda nad królestwem wisiało widmo wojny, jednak w naszej osadzie było względnie spokojnie. Jadłam obiad razem z rodziną, kiedy usłyszałam tętent wielu końskich kopyt. Chwilę później rozległy się krzyki, urywane tak nagle, jakby były ucinane nożem. Zastygłam w bezruchu z łyżką w połowie odległości między miską, a ustami. Ktoś otworzył drzwi do chaty potężnym kopniakiem. Zobaczyłam strzałę ze świstem przecinającą powietrze (...)

Wyprawa

Dodał/a: John 2018-12-10 21:34:48 czytano 14657 razy
Pewnego dnia wyjechaliśmy na urlop w góry przyszedł wieczór po całym dniu atrakcji postanowiliśmy zjeść romantyczna kolacje ubrała krótka spódniczke mini bluzke z wcieciem bez stanika i obcasy ja ubrałem koszule jeansy i zeszlismy na dół do restauracji świece bardzo dobre dania kilka kieliszków wina spojrzelismy na siebie i po czuliśmy bardzo mocne porządnie mówię do niej usiądź po cichu w tajemnicy ściągnij majtki ona obraca się dyskretnie ściaga majtki i pod stołem rozchyla mi malutka  (...)

Z miłości do ukochanej cz 29

Dodał/a: Krysia 2018-11-20 21:41:10 czytano 6442 razy
Jest niedziela wszystkie towarzystwo jeszcze śpi dochodzi godzina ósma po domu kreci się tylko gospodyni domu, u sąsiadów jest to samo. Tym razem Wiktoria i Piotrek spały u nas razem, z Martyną i Karolem w jednym pokoju, tak jak się wcześniej razem umówiły na wspólna noc spędzoną, i razem się pieszcząc ze swoimi partnerkami na swoich oddzielnych łóżkach nie krępując się drugiej strony, a noc była rozbierana tak jak ich bozia stworzył czuły się tak jak by były na wczasach w (...)

Z miłości do ukochanej cz 28

Dodał/a: Krysia 2018-11-14 20:28:05 czytano 5042 razy
Była sobota dziewiąty września, poranek, piękna słoneczna pogoda, około godziny dziesiątej trzydzieści, jak już wszystko towarzystwo się pozbierało, i było po śniadaniu, Przyszła do nas Teresa z mężem i z małżeństwem Słowaków panią Sławką i jej mężem Leszkiem na umówioną wcześniej kawę, i w wiadomym celu, ze mąż pani Sławki zostanie pozbawiony  (...)

Z miłości do ukochanej cz 27

Dodał/a: Krysia 2018-11-05 20:25:04 czytano 5234 razy
Jest pierwsza niedziela sierpnia, pogoda piękna słoneczna ciepło, siedzimy w ogrodzie pod altanką u sąsiadów, i popijamy zimne napoje i zajadamy zimne lody i plotkujemy na różne tematy. Chłopcy siedzą razem z nami i nas obsługują i słuchają co my mówimy, i wygłupiają się przy nas. Jest godzina czwarta po południu dzwoni telefon do Teresy, Teresa odbiera i mówi ze to jest telefon ze Słowacji,z Kieźmarku dzwoni pani Sławka. Sławka zapytała się Teresy czy nie przeszkadza, Teresa  (...)