Pożądanie

Zbiór opowiadań w kategorii "Pożądanie"

Ranczo z nim...7

Dodał/a: Gabi 2018-10-18 12:39:28 czytano 4235 razy
Kolejne dni minęły szybko i intensywnie, od rana do wieczora każdy miał pelne ręcę roboty w związku z festynem na koniec wakacji. Łącznie ze mną, chociaż wcześniej nawet nie pomyślałabym, ze mogłabym kiwnąć ręką w związku z tym i, ze jest w stanie mi to sprawić taką frajdę. Cała głowna ulica była kolorowa, stragany pękały w szwach, mnóstwo atrakcji czekających na gości. To już na drugi dzień miała się odbyć najważniejsza zabawa dla tutejszych mieszkańców pobliskich wsi i okolicy. Całe to (...)

Z miłości do ukochanej cz 24

Dodał/a: Krysia 2018-10-16 21:15:04 czytano 4103 razy
z naszymi przyjaciółmi kolegami i tak już do końca zastało ja jestem żoną Pawła z Krysia jest żoną Janka, po urodzeniu drugiego dziecka wybrałyśmy się znowu na wczasy na plaże naturystów ,ale tym razem z planami ze mnie na płazy zapłodni moja pierwsza miłość a Krysie też zapłodni pierwsza miłość i urodzimy im trzecie dziecko i tak się stało ja urodziłam Jankowi chłopca a Krysia urodziła też Pawłowi chłopca i mamy wspólne dzieci z naszą pierwsza miłością. Jeszcze pani Sławka  (...)

Czy to nastapi - tak na pewno.. a moze nie, cz2

Dodał/a: Bronkislawa 2018-10-14 01:53:00 czytano 3823 razy
Poniedziałek rano mało nie wymiotuje ze stresu przed pójściem do pracy, jadać winda modle się o to żeby go nie było w pracy, otwieram drzwi…. Siedzi , patrzy się na mnie, ściska mnie do tego stopnia w żołądku i serce mi tak wali ze jak bogów kocham padnę zaraz na zawal, mijam go idę szybko do biurka, mowie sobie na spokojnie ze muszę oddychać no bo przecież teraz to się muszę skupić na pracy. Loguje się normalnie na systemy zwarta i gotowa, może jakąś dam rade to dziś przetrwać nie  (...)

Z miłości do ukochanej cz 23

Dodał/a: Krysia 2018-10-11 23:51:06 czytano 5672 razy
Przygotowania do wyjazdu na urlop trwały pełną parą, wszystko było zapięte na ostatni guzik. Wszystko spakowane bagaże w samochodzie, przyczepy campingowe podpięte do samochodów samochody zatankowane na ful do pełna, jak zawsze przed każdym wyjazdem dom zastawiamy pod opieką naszych pupili małych piesków i naszych rodziców, piątek godzina 18,00 odjazdu i start. Rano o godzinie 8,30 przyjechaliśmy na miejsce do kurortu wypoczynkowego nad morze Czarne. Po wykupieniu (...)

Czy to nastapi - tak na pewno.. a moze nie, cz1

Dodał/a: Bronkislawa 2018-10-06 00:08:50 czytano 3505 razy
Wpadam na 5te i widzę jego twarz, jest zwrócony twarzą do wejścia wiec nie ma bata że nie będzie widział kto idzie. No i standard, ja się patrzę na niego a ona na mnie i oboje odwracamy wzrok żeby znów za chwile się na siebie popatrzeć. On siedzi do mnie tyłem wiec mam bardzo fajny widok i wiem kiedy On wstaje i idzie po kawę czy do kibelka albo nawet z kimś pogadać, ejjjj bez kitu czasem czuje się  (...)

Kobieca dominacja, cz. I

Dodał/a: Lubrykancik 2018-09-28 17:58:51 czytano 7244 razy
Gdy już stanął mu na baczność w pełnej swej okazałości, każę mu ściągnąć moje majtki. Robi to szybko i wkłada języczek w moją cipke. Zlizal strużek soczku. Zaczynam mocno jęczeć. Jest w tym dobry - dobrego lodzika odplaca świetnym ślimaczkiem. Ale nie trwa to długo - popycham go z powrotem na łóżko i znów siadam na niego okrakiem, tym razem kierując penisa do mojej pochwy. Czuje, jak mnie rozpiera z podniecenia - pierwsze ruchy i pierwszy orgazm zaliczony. Był naprawde mocny (...)

Ranczo z nim...6

Dodał/a: Gabi 2018-09-28 09:17:38 czytano 3579 razy
Nie dając mi chwili na przemyślenie pocałował mnie, nie za mocno ale stanowczo, przytrzymując mnie zdrową ręką. –Mówiłem Ci już, że jesteś bardzo piękna? –nie czekając na odpowiedz zaczął całować mnie dalej – znowu przerwał- i bardzo pociągająca kiedy się denerwujesz? Chciałam coś odpowiedzieć, ale znowu zaczął mnie całować, robił to doskonale! Miał lekki zarost, który dodatkowo mnie podniecał (...)

Spotkanie po latach

Dodał/a: Trishia 2018-09-26 18:06:17 czytano 9010 razy
Kilka lat temu wdalam sie w romans z kolega z pracy, bylismy mlodzi I bardzo napaleni na siebie. Mialam wtedy swojego chlopaka, on dziewczyne ale pozadanie bylo mocniejsze niz nasze obecne zwiazki. Spotykalismy sie ok. 2/3 miesiecy potajemnie ale w tym czasie nie doszlo miedzy nami do zblizenia. Byly namietne pocalunki, dotykanie sie w miejsca intymne, zboczone wiadomosci... ale nic po za tym. Po tych kilku miesiacach spotykania sie wszystko sie rozpadlo z blachego powodu, on  (...)

Czy to nastapi - tak na pewno.. a moze nie

Dodał/a: Bronkislawa 2018-09-20 23:17:59 czytano 5066 razy
Krzyczę bo czuje ze idzie ten mój upragniony orgazm otwieram oczy i wiedze jak Alex pochyla się nademna i mnie pieprzy, wtedy dochodzę mocno, orgazm zalewa moje ciało, cipka pulsuje zaciska się ciągle na jego kutasie,Alex dochodzi ze mna. BOGOWIE to było niesamowite. Po chwili jednak dochodzi do mnie co się stało, mrugam oszołomiona i patrze na mojego Michała który jak zawsze daje mi klapsa w tyłek ze dobrze się spisałam stacza się za mnie i idzie do łazienki wziasc prysznic. (...)

Ranczo z nim...5

Dodał/a: Gabi 2018-09-18 10:36:18 czytano 4202 razy
-Nie! Nie wystarczy! Tym razem ja przyblizylam się do niego i zaczelam całować, jeszcze namiętniej niż przed chwilą. Musiało mu się to bardzo spodobać bo przytrzymał ręką moją głowę nieco silniej i wplutł palce we włosy, zaczął mnie całować jeszcze zachłanniej. Trwalo to kilkanaście,może kilkadziesiąt sekund, kto by to liczył. Gdy nasze pocałunki ustały i tylko muskalismy się dalej wargami Adrian powiedział (...)