Pożądanie

Zbiór opowiadań w kategorii "Pożądanie"

Z miłości do ukochanej cz 18

Dodał/a: Krysia 2017-04-19 21:16:43 czytano 3920 razy
Po przyjściu z plaży do przyczepy campingowej, ja z Teresą zrobiłyśmy dla wszystkich kolacje, a był to nasz pierwszy dzień pobytu na plaży naturystów, W czasie jedzenia kolacji dzieci opowiadały co widziały na plaży i śmiały się. A najbardziej to opowiadały dwaj najmłodsze chłopcy, jakie widziały na plaży nago panie, jakie były grube i pulchne jakie mają grube nogi, a jakie mają wielkie piersi, zwisające do pasa ,a jakie mają  (...)

Pierwszy i ostatni raz

Dodał/a: Eve 2017-04-15 00:22:11 czytano 9824 razy
Mając 17 lat nie miałam za sobą jeszcze żadnego związku. Owszem, byli kandydaci. Jeden po, który zaprosił mnie na bal a później na kawę uznał, że schrzanił i sobie odpuścił. Nie płakałam, gdyż szczerze mówiąc nie liczyłam na nic więcej. Wypadałoby się chyba przedstawić. Jestem Ewa. Mam 168 cm wzrostu więc nie należę do kurczaków ani olbrzymów. Lubię alkohol, czasem nawet za bardzo. Nigdy nie zdarzyło się jednak  (...)

Z miłości do ukochanej cz 17

Dodał/a: Krysia 2017-04-12 23:43:30 czytano 2816 razy
Po obiedzie, ja z Teresą pojechałyśmy obie samochodem do rodziców przywieź nasze dzieciaki do domu. Jak zajechałyśmy do rodziców to dzieciaki bawiły się na podwórku. Chłopcy nie były bardzo zadowolone ze tak wcześnie po nie przyjechałyśmy miało to być dopiero wieczorem jak będzie noc. Po dwóch godzinach wróciłyśmy do domu, a dochodziła godzina siedemnasta, zaczem te male szkraby się wybrały, i spakowały,były  (...)

Z miłości do ukochanej cz 16

Dodał/a: Krysia 2017-04-11 20:22:19 czytano 2974 razy
Jak już wszystko było załatwione, nasi panowie spełniły swoje oczekiwania i dogodziły sobie w naszych cipkach a ich peniski już wisiały jak dwa flaczki i nie reagowały na widok naszych cipek i nie podniecały się. Przyszedł czas na wykonanie zabiegów usunięcia naszym panom jąder, i pozbawienia ich płodności. Jeszcze przed samem wykonaniem zabiegu, uzgodniłyśmy obie z Teresą kolejność wykonywanych czynności która z  (...)

Z miłości do ukochanej cz 15

Dodał/a: Krysia 2017-04-09 21:44:39 czytano 2447 razy
Nadszedł dzień umówiony pierwszy piątek sierpnia z góry wiadomo co będzie się działo, po południu pod wieczór. że to w tym dniu nasi panowie zostaną pozbawieni płodności i zastaną im wycięte jądra. Przecież na to się obaj zgodziły i to dobrowolnie ze się pozbędą swojego atrybutu, tej dumy męskości, jakie są jądra dla mężczyzny. żebym nam czasem nie zrobiły figla i nie zrobiły niespodzianki , i nas zapłodniły. Wszystko było do  (...)

Z miłości do ukochanej cz 14

Dodał/a: Krysia 2017-04-07 21:27:12 czytano 2635 razy
Dzieciaki nasze i sąsiadów nam dorastają, są coraz to starsze, najstarsze chłopcy ukończyły trzecią klasą szkoły podstawowej i otrzymały promocje przejścia do klasy czwartej. Natomiast dziewczynki ukończyły pierwszy rok szkoły podstawowej i też otrzymały promocję przejścia do klasy drugiej. Nasze dzieci uczą się bardzo dobrze, i niema z nimi żadnego problemu z nauką, ani wychowawczego, sami sobie pomagają w  (...)

Z miłości do ukochanej cz 13

Dodał/a: Krysia 2017-04-04 19:51:08 czytano 2525 razy
Od uradzenia trzeciego dziecka dochodzi już trzeci miesiąc. jak ja i Teresa urodziłyśmy trzecie dziecko, obaj chłopcy urodziły się ósmego kwietnia. Chłopcy chowają się bardzo dobrze i rozwijają się dobrze, i nam rośną, są zdrowe i upominają się o jedzenie, nie są grymaśne, lubią się zabawić ze starszymi naszymi dziećmi coś tam do nich po swojemu gruchają. Jest początek lipca pierwsza niedziela, Teresa i Paweł postanowiły ochrzcić  (...)

Z miłości do ukochanej cz 12

Dodał/a: Krysia 2017-03-31 20:07:13 czytano 3449 razy
Od uradzenia drugiego dziecka minęło już ponad trzy lata, Starsze chłopcy chodzą do przedszkola, a dziewczynki ostatni rok do żłobka. Dziewczynki są zapisane jako trzy latki do tego samego przedszkola co i chłopcy i są zakwalifikowane i przyjęte razem. Był maj druga połowa maja, piękna słoneczna pogoda żar z nieba prażył, ja z Teresa miałyśmy do południa wolne Teresa ma dwa dni wolne od pracy , a ja idę dopiero  (...)

Mój mały sekret

Dodał/a: Adam Ciekawy Świata 2017-03-22 07:27:09 czytano 10846 razy
Podeszła do mnie i objęła od tyłu, po czym rozpięła moją koszulę. Usiedliśmy na łóżku i również ją objąłem. Podczas zdejmowania mojej koszuli poleciła mi, abym położył się na brzuchu. W tym czasie zapaliła świecę kosmetyczną. Kiedy już leżałem, usiadła na mnie i zaczęła masować moje plecy. Wyprostowałem ręce wzdłuż ciała i głaskałem ją po nogach. Czułem gładki materiał nieco grubych rajstop. W pewnym momencie zgasiła  (...)

Nie mogę się doczekać

Dodał/a: łobuziara 2017-03-10 10:24:06 czytano 8690 razy
Szczerze mówiąc nawet nie wiedziałam co jeszcze wymyśli, ale zaczęło mi się to podobać Paweł mnie rozebrał.. Najgorszym faktem było to że nie mogłam go dotknąć, to były największe męki i tortury.. Patrzyłam na niego błagając żeby mnie odwiązał, ale najwyraźniej tak miała wyglądał moja kara Paweł całować mnie po szyj, dekolcie i schodził coraz niżej myślałam że oszaleje mój oddech był coraz głośniejszy, a Paweł nie  (...)