Pożądanie

Zbiór opowiadań w kategorii "Pożądanie"

Z miłości do ukochanej cz 34

Dodał/a: Krysia 2019-03-19 18:56:45 czytano 8316 razy
Rozpoczęcie roku akademickiego, dziewczyny pierwszy rok na Uniwersytecie Jagielońskim na wydziale Ekonomi pierwsze zajęcia, rozplanowanie zajęć. Zajęcia w środku tygodnia odbywały się różnie w różnych godzinach od godziny siódmej rano do godziny osiemnastej popołudniu. Natomiast w poniedziałki zawsze im się zajęcia rozpoczynały o godzinie dziesiątej a w piątek zawsze kończyły zajęcia o godzinie trzynastej tak ze z dojazdem na  (...)

Wizyta u ginekologa

Dodał/a: KotkaPsotka69 2019-03-14 10:47:45 czytano 14221 razy
Mam na imię Estera i mam 23 lata. Mam 173 wzrostu. Jestem blondynką , moje włosy są kręcone i to naturalnie wyglądają jak sprężynki i są dość długie. Mam intensywnie niebieskie oczy , są bardzo wyraziste. Z wykształcenia jestem psychogoliem, ale ostatnio stwierdziłam , że chcę czegoś więcej dlatego zaczęłam studiować również astronomię. Zawsze interesowało mnie co dzieje się po za naszą planetą. To tyle o mnie (...)

Były

Dodał/a: Namietna 2019-03-10 14:41:26 czytano 6931 razy
Dosyć niedawno rozstalam sie z chłopakiem którego kochałam najbardziej na świecie jednak czas pokazał i mi i jemu ze nasze zerwanie nie przerwie nam tego by na siebie działać tak jak zawsze. Ta historia wydarzyła się we wtorek jak zawsze byłam u niego by z nim pogadać . Byłam strasznie na niego zła bo chciała by był tylko mój a on miał inne . Weszłam do niego do domu przewitalam się z jego psem . Poszłam do pokoju gdzie mój były leżał i  (...)

Wyczekiwana chwila

Dodał/a: Mela 2019-02-28 13:37:26 czytano 5532 razy
To miał być ten wieczór. Wieczor który oboje zapamiętamy na wieki. Wstałam dzisiaj niezwykle wcześnie chciałam, wyglądać idealnie tak żeby jemu opadła szczeka. I tego dnia spał dłużej wrócił z nocnej zmiany i odsypial zmęczenie. Ja zaczęłam od porannej toalety. Rozegrała się w łazience i poatrzylam na swoje nagie ciało w lustrze. Dotykalam piersi i je uciskalam myśląc szkoda ze nie są większe. Weszłam do wanny ktora wcześniej  (...)

Z miłości do ukochanej cz33

Dodał/a: Krysia 2019-02-22 19:54:21 czytano 5376 razy
Jest druga połowa sierpnia, piękna pogoda słoneczna żar z nieba, słonce grzeje. Nastał czas przygotowań do wyjazdu na urlop wypoczynkowy naszych starszych dzieci, do Chorwacji nad morze Adriatyckie . Po wcześniejszych uzgodnieniach wiadomo już było którym samochodem jadą, ze jadą Pawła samochodem Jeepem 4x4 i zabierają przyczepę campingową z zestawem kuchennym. Chłopcy i dziewczyny jeszcze pracują , chłopcy pracują na  (...)

Ranczo z nim...8

Dodał/a: Gabi 2019-02-19 12:49:53 czytano 2018 razy
Nie mogłam spać, chociaż starałam się nie myśleć absolutnie o niczym, ze spania nici. Może kilka razy udało mi się podrzemać, ale trwało to najwyżej kilka, kilkanaście minut. Byłam zdenerwowana. Na ciele miałam ciarki. Non stop odtwarzałam w myślach nasze wczorajsze pocałunki i pieszczoty na łące i myślałam co mogłoby być dalej. Adrian sprawiałam, że chciało mi się krzyczeć ze szczęścia, a motylki w brzuchu nie były już motylkami ale olbrzymimi (...)

Ranczo z nim...8

Dodał/a: Gabi 2019-02-05 14:49:56 czytano 2319 razy
Nie mogłam spać, chociaż starałam się nie myśleć absolutnie o niczym, ze spania nici. Może kilka razy udało mi się podrzemać, ale trwało to najwyżej kilka, kilkanaście minut. Byłam zdenerwowana. Na ciele miałam ciarki. Non stop odtwarzałam w myślach nasze wczorajsze pocałunki i pieszczoty na łące i myślałam co mogłoby być dalej. Adrian sprawiałam, że chciało mi się krzyczeć ze szczęścia, a motylki w brzuchu nie były już motylkami ale olbrzymimi  (...)

Z miłości do ukochanej cz 32

Dodał/a: Krysia 2019-01-16 21:07:08 czytano 5614 razy
tata i mama dziewczyn ze Słowacji pojechały do domu, mają przyjechać po dziewczyny dopiero w sobotę za tydzień, oj działo się działo przez cały tydzień codziennie to dziewczyny spały gdzie indziej ,raz spały u Karola to spały u Piotrka w zależności gdzie były na kolacji. Tydzień szybko zleciał nastał czas rozstania na pożegnanie moc uścisków pocałunków o mało jedno w drugie nie weszło tyle uścisków. Po odjeździe dziewczyn do domu Teresa  (...)

Z miłości do ukochanej cz 31

Dodał/a: Krysia 2019-01-11 19:05:14 czytano 5517 razy
Jest drugi dzień stycznia Teresa jest w pracy ma dyżur na wydziale położniczym w szpitalu tam gdzie pracuje, jak powiedziała to dzień miała nad zwyczajnie spokojny tylko dwa porody, to się rzadko zdarza, tak mało porodów. Młodzież po przespanej nocy wylegiwała się prawie do południa i zabawiała się sobą po nocy rozbieranej.dziewczyny trzymały swoich samców za jądra i nimi się zabawiały, przekładając je sobie pomiędzy palcami to je lekko ściskały palcami to brały je sobie do (...)

Z miłości do ukochanej cz 30

Dodał/a: Krysia 2019-01-04 20:54:35 czytano 5552 razy
Czas szybko leci, nasze najmłodsi synowie uczęszczają już ostatni rok do gimnazjum, i czekają ich egzaminy do szkoły średniej, wprawdzie to już mają wybraną szkołę średnią. to jest Liceum ogólnokształcące tam gdzie uczęszczają nasze córki, powiedziały ze tu mają już drogę przetartą bo siostry pozostawią dobre wrażenie po sobie, tak jak to wcześniej zrobiły ich starsze bracia ,bo oni też uczęszczali do tej samej szkoły. Natomiast nasze córki obecnie są już w klasie maturalnej, tak ze za nie cały (...)