Najnowsze opowiadania

Zbiór wszystkich opowiadań znajdujących się w serwisie www.intymnie.Quku.org

Madzia i nauczyciel matematyki (Ostry seks)

Trwało to chyba z 15 minut a jej szczupłym ciałkiem dreszcz orgazmu targał kilkakrotnie. Wreszcie nauczyciel wyprężył się i wbił w nią chuja najgłębiej jak mógł. Czuła ogromną salwę spermy, która z ogromną mocą uderzyła w naciągnięte do granic możliwości dno pochwy jej pizdy. Wtedy przeżyła chyba jeden z najgwałtowniejszych orgazmów, graniczący niemal z utratą przytomności. Ledwo mięknący chuj zaczął z niej wychodzić a zerwała się z biurka i dopadła do niego ustami, ssąc resztę spermy i (...)

Z miłości do ukochanej cz 31 (Pożądanie)

Jest drugi dzień stycznia Teresa jest w pracy ma dyżur na wydziale położniczym w szpitalu tam gdzie pracuje, jak powiedziała to dzień miała nad zwyczajnie spokojny tylko dwa porody, to się rzadko zdarza, tak mało porodów. Młodzież po przespanej nocy wylegiwała się prawie do południa i zabawiała się sobą po nocy rozbieranej.dziewczyny trzymały swoich samców za jądra i nimi się zabawiały, przekładając je sobie pomiędzy palcami to je lekko ściskały palcami to brały je sobie do (...)

Madzia. Imprezy ciąg dalszy. (Ostry seks)

- No kochana, ponieważ byłaś ostatnia to siadasz teraz na kutasie – i tu Aga wskazała jednego ze studentów - A Rafał będzie w twojej dupce. Ja dosiądę swojego brata a w dupkę ty mi się wbijesz. Pozostałe dziewczyny zajmą się największym chujem a potem one wybiorą sobie partnerów do zabawy w „ciasteczko”. To mówiąc dosiadła Tomka i po kilku wznoszeniach do góry i opadaniu, pochyliła się do przodu i jeden z chłopaków wepchnął jej chuja w dupę. Madzia starała się  (...)

Tak blisko a tak daleko cz 1: Spotkanie (Ostry seks)

Nie cackał się z nią: pchnął raz, wchodząc w jej małą, wąską brzoskwinkę do samego końca. Przez chwilę napawał się swoją zdobyczą – ciepłem jej łona, rozmazanym makijażem, śliną na brodzie.Była jego szmatą, zabawką na jego kutasa. Nie trwało to jednak długo; nie wziął jej po to, by niczym prawiczek, siedzieć z kutasem w jej cipie. O nie, miał ochotę zerżnąć ją z całych sił, wymęczyć tak, by tę noc zapamiętała do końca życia. Jego ruchy od początku były gwałtowne: wysuwał kutasa, by po  (...)

Perypetie rodzinne cz. 3 (Rodzinka)

Taszcząc swoje bagaże, wraz z siostrą przekroczyłem próg domostwa. Od razu w nozdrza uderzył mnie zapach bliżej niezidentyfikowanej woni, która mimo swojej tajemniczości była również pociągająca. Rzuciłem torbę na podłogę i rozejrzałem się wokoło. Wystrój wnętrza był przyjemny dla oka, a dodatkowo dawał domownikowi poczucie przytulności. Szczególnie przestronny był salon, w którym spokojnie mogła by się pomieścić wieloletnia rodzina (...)

Ferie u chrzestnej (Lesbiki)

Historia, którą opowiem wydarzyła się parę lat temu, kiedy miałam 15 lat. Byłam skromną dziewczyną w zaawansowanej fazie dojrzewania, niezbyt wysokiego wzrostu o zgrabnym ciele i delikatnej cerze podkreślonej blond włosami opadającymi do łopatek. W okresie ferii zimowych wybrałam się do mojej chrzestnej, która mieszkała w Jeleniej Górze w małym i przytulnym domku. Przyjechałam do karkonoskiego miasta pociągiem skąd odebrała mnie ciocia zabierając do siebie. Chrzestna była młodszą (...)

Z miłości do ukochanej cz 30 (Pożądanie)

Czas szybko leci, nasze najmłodsi synowie uczęszczają już ostatni rok do gimnazjum, i czekają ich egzaminy do szkoły średniej, wprawdzie to już mają wybraną szkołę średnią. to jest Liceum ogólnokształcące tam gdzie uczęszczają nasze córki, powiedziały ze tu mają już drogę przetartą bo siostry pozostawią dobre wrażenie po sobie, tak jak to wcześniej zrobiły ich starsze bracia ,bo oni też uczęszczali do tej samej szkoły. Natomiast nasze córki obecnie są już w klasie maturalnej, tak ze za nie cały (...)

Niegrzeczna Ola - 1 (Dobry seks)

Środa, godzina 10, właśnie jestem w szkole, nudna lekcja polskiego, a we mnie rośnie coraz bardziej chęć na chwilę przyjemności. Po szkole umówiona jestem z Karolem, akurat przez kilka godzin mam mieć puste mieszkanie, z którego z pewnością skorzystamy. W ławce siedziałam razem z kolegą Pawłem, który już od dłuższego czasu, myśląc że nie widzę, zerkał na moje nogi, w dużym stopniu odsłonięte przez dosyć krótką dżinsową spódniczkę (...)

Pierwszy raz Madzi (Pierwszy raz)

Przyszła kilka minut po 18.00 i wszyscy już byli. Szybko zauważyła, że z jej koleżanek z klasy były solenizantka Agnieszka, dwie blondynki Majka i Paula oraz brunetka z krótko obciętymi na pazia włosami Monika. Z męskiej strony był chłopak Agnieszki Rafał, z którym już kręciła dwa lata i obecnie student pierwszego roku Polibudy. Jej brat Tomek – licealista z II klasy i trzej inni chłopacy, których widziała pierwszy raz w życiu a jak się okazało koledzy z uczelni Rafała (...)

nieznajomy wybawca (cz.6) (Nieznajomi)

Jak co dzień położyłam się o 22. W nocy budziłam się parę razy. Gdy obudziłam się po raz kolejny na zegarku była 7:13. Chciałam wstać ale ciało mnie nie słuchało i chwilę potem znowu spałam. Śnił mi się ,,K" w momencie gdy ma powiedzieć mi swoje imię, budzę się i czuję ze ktoś mnie całuje. Odpycham nieproszonego gościa i uciekam do łazienki. W chwili gdy zamykam drzwi łazienki słyszę kroki na korytarzu. Idę na drugą stronę pomieszczenia i staje naprzeciwko drzwi. Intruz szarpie za  (...)