Najnowsze opowiadania

Zbiór wszystkich opowiadań znajdujących się w serwisie www.intymnie.Quku.org

Z miłości do ukochanej cz 34 (Pożądanie)

Rozpoczęcie roku akademickiego, dziewczyny pierwszy rok na Uniwersytecie Jagielońskim na wydziale Ekonomi pierwsze zajęcia, rozplanowanie zajęć. Zajęcia w środku tygodnia odbywały się różnie w różnych godzinach od godziny siódmej rano do godziny osiemnastej popołudniu. Natomiast w poniedziałki zawsze im się zajęcia rozpoczynały o godzinie dziesiątej a w piątek zawsze kończyły zajęcia o godzinie trzynastej tak ze z dojazdem na  (...)

Nowa szansa cz.1 (Pierwszy raz)

Otworzyłam drzwi z sali na korytarz a moim oczom ukazał się chłopak który szedł w kierunku klasy. Ale on był przystojny. Miał brązowe włosy lekko falowane zielone oczy w których moglam utonąć był również szczuply i miał rysy mięśni i ten uśmiech. Miał na sobie aparat na zeby ktore idealnie podkreślaly jego rysy twarzy i były koloru zielonego co idealnie kaponowalo się z oczami. Patrzył się na mnie a ja miałam pewnie minę nie z tej ziemi bo (...)

Vanessa i Sandra cz.2 (Ostry seks)

Weszłam po schodach do pokoju i usiadłam na łóżku.Alex założył mi obrożę na szyję i przypiął smycz do ramy łóżka. - Od teraz jesteś moją suką! Zwracasz się do mnie "panie" śpisz w kojcui pijesz moje siki.Za każde niewłaściwe zachowanie dostajesz karę! Twoi rodzice zapłacili mi za to , za 10 dni sprzedam Cię do burdelu! (...)

Z tatą jest super cz.1 (Rodzinka)

Mam na imię Roksana, mam 16 lat i 1.69 wzrostu. Jestem dziewicą co w tym wieku dziwne ale no dobra sens w tym że zawsze chciałam spróbować więc pewnego dnia gdy mama wyjechała w delegacje poszłam do pokoju ojca który leżał w samych slipach i robił coś w telefonie był zdziwiony moją wizytą więc przeszłam do sedna (...)

Wizyta u ginekologa (Pożądanie)

Mam na imię Estera i mam 23 lata. Mam 173 wzrostu. Jestem blondynką , moje włosy są kręcone i to naturalnie wyglądają jak sprężynki i są dość długie. Mam intensywnie niebieskie oczy , są bardzo wyraziste. Z wykształcenia jestem psychogoliem, ale ostatnio stwierdziłam , że chcę czegoś więcej dlatego zaczęłam studiować również astronomię. Zawsze interesowało mnie co dzieje się po za naszą planetą. To tyle o mnie (...)

Wybawca cz. 1 (Dojrzały mężczyzna)

W grupie mamy 8 facetów reszta to same dziewczyny, różne od cycatych blondynek po skromne dziewczyny ze stypendium. Jeden od razu wpadł mi w oko. Czarek, był wyższy ode mnie o głowę, miał kilku dniowy zarost, włosy brazowe i widać było że trenował na siłowni. Zaimponowal mi, że jako jedyny nie był zainteresowany tym że mam bogatego ojca ale tym jaka jestem osobą. (...)

Seks z szefem (Dobry seks)

Mam na imię Lena i mam 29 lat. Pracuję jako księgowa w jednej z większych firm w Lublinie. Przyszłam do pracy jak zwykle punktualnie i zabrałam się do swoich obowoązków. Po jakieś godzinie szef wezwał mnie do siebie . Pomyślałam co on może chcieć? Przecież wykonuję dobrze swoje obowiązki chyba nie chce mnie zwolnić... zestresowana zapukałam do jego biura. Moim oczom ukazał się niesamowicie przystojny mężczyzna. Miał 33 lata 190  (...)

Z lekarzem jeszcze tego nie robiłam (Dobry seks)

Mam na imię Nina i mam 24 lata. Byłam umówiona u endokrynologa ponieważ w mojej rodzinie dziedziczna jest choroba tarczycy konkretnie nazywa się to niedoczynność tarczycy jest jeszcze nadczynność ale to już inna bajka. Chodzi w każdym razie o hormony i o to żeby nie przytyć a jak się ma rozregulowane hormony to może tak być. W każdym razie byłam umówiona na 19.00 ale przyszłam przed czasem. Byłam w poczekalni o 18.30. Miałam  (...)

Wiosna, lato część 4 (Rodzinka)

Siostra zwinnie zeskoczyła z łóżka i poprawiła sukienkę. Powoli i zmysłowo pochyliła się, wypinając tyłek. Myśl, że to właśnie ona doprowadza emocje swojego brata do wrzenia sprawiała jej niewymowną radość. Uśmiechnęła się, gdy Michał potwierdził to, kładąc dłoń na pośladku. Chwilę później Michał zwlókł się z łóżka. Agnieszka wyprostowała się i odwróciła, obserwując go z uśmiechem. Odwzajemnił go, poprawił swoje ubrania i podszedł do siostry (...)

Wiosna, lato część 3 (Rodzinka)

Michał pożegnał się z siostrą pocałunkiem, który z czułością odwzajemniła. Nie miała wyrzutów sumienia, była zrelaksowana i szczęśliwa, a wszelkie troski i myśli o konsekwencjach zeszły na drugi plan. Przeciągnęła się i ułożyła wygodnie na łóżku, pozwalając by jej kasztanowe włosy rozlały się swobodnie po pościeli. Z uśmiechem na ustach rozpływała się we własnym spełnieniu i wkrótce odpłynęła w świat snów. Tymczasem jej brat przemknął  (...)