Najnowsze opowiadania

Zbiór wszystkich opowiadań znajdujących się w serwisie www.intymnie.Quku.org

Mój mały sekret (Pożądanie)

Podeszła do mnie i objęła od tyłu, po czym rozpięła moją koszulę. Usiedliśmy na łóżku i również ją objąłem. Podczas zdejmowania mojej koszuli poleciła mi, abym położył się na brzuchu. W tym czasie zapaliła świecę kosmetyczną. Kiedy już leżałem, usiadła na mnie i zaczęła masować moje plecy. Wyprostowałem ręce wzdłuż ciała i głaskałem ją po nogach. Czułem gładki materiał nieco grubych rajstop. W pewnym momencie zgasiła  (...)

Mistrz minety (Oral)

Po ogólniaku dostałem się na studia na psychologię. Większość moich kumpli twierdziło, że chyba jestem głupi, że wybrałem taki kierunek, ale ja wiedziałem dobrze co robię. Po pierwsze interesowałem się psychologią, a po drugie, na psychologii zawsze jest dużo więcej dziewczyn niż chłopaków. Moje przypuszczenia w pełni się potwierdziły (...)

Ania i jej koleżanka (Lesbiki)

W pokoju panował półmrok. Przysłonięte zasłony i nastrojowo przyćmione światła tworzyły specyficzną atmosferę. Z magnetofonu sączyła się spokojna muzyka. Na stole stały dwa kieliszki z niedokończonym, czerwonym winem. Siedziałyśmy właśnie nad książkami z angielskiego. Jutro zaliczenie, więc postanowiłyśmy wraz z Anną wszystko dokładnie powtórzy (...)

Nie mogę się doczekać (Pożądanie)

Szczerze mówiąc nawet nie wiedziałam co jeszcze wymyśli, ale zaczęło mi się to podobać Paweł mnie rozebrał.. Najgorszym faktem było to że nie mogłam go dotknąć, to były największe męki i tortury.. Patrzyłam na niego błagając żeby mnie odwiązał, ale najwyraźniej tak miała wyglądał moja kara Paweł całować mnie po szyj, dekolcie i schodził coraz niżej myślałam że oszaleje mój oddech był coraz głośniejszy, a Paweł nie  (...)

Pokarz mi czy umiesz grzeszyć (Pożądanie)

Michał rzucił mnie na łóżko i Zaczął rozbierać .. Nie mogłam się powstrzymać od wzdychania kiedy mnie dotykał, co chwilę gryzł mnie w wargę wiedział jak bardzo to lubić. zaczęłam rozpinał mu rozporek, Michał patrzył na mnie pożądliwie.. wiedział że doprowadza mnie do obłędu.. Gdy wiedział że jestem już gotowa, gwałtownym ruchem wszedł we mnie i zamknął moje usta swoimi.. Podczas gdy moja kobiecość, Zaczęła coraz  (...)

Z miłości do ukochanej cz 11 (Pożądanie)

Jak już była załatwiona elektryka, nasi panowie zaczęły przygotowania do załatwienia pozwolenia na budowę domu i budynku gospodarczego, Najpierw to z sąsiadami kupiłyśmy dwa jednakowe projekty budynków mieszkalnych parterowych z podpiwniczeniem sto metrów kwadratowych powierzchni, i projekty na budowę budynku gospodarczego z dwoma garażami i z częścią socjalną, tym czasowo mieszkalną na okres budowy  (...)

Deja wu (Pożądanie)

Do końca wyjazdu byliśmy już tylko kuzynostwem, a miłe wspomnienia ze stoków przeplataliśmy spojrzeniami, które wiele mówiły tylko nam. Wiktornać – tak mnie podjaraliście, że gdybym sobie nie ulżył i to dwukrotnie– też bym nie zasnął!. A my tylko raz – odparła Hany i nic nie słyszeliśmy. Zerwała się z leżaka i pociągnęła mnie za sobą. Nagle znaleźliśmy się w jakimś zapleczu, gdzie stały jakieś stare meble, narty (...)

Z miłości do ukochanej cz 10 (Pożądanie)

To u nich w akademiku, to oni u nas w naszym akademiku które kończyły się przeważnie uniesieniami miłosnymi. To te piątkowe wyjazdy do domu,no i te wspólne spotkania sobotnio niedzielne z naszymi ukochanymi , które bardzo często kończyły się, podnieceniem i pieszczeniem z naszymi samcami z wytryskiem nasienia do naszych pieszczoszek jak miałyśmy tylko zielone światło dopuścić do nas, do naszych cipuniek (...)

Z miłości do ukochanej cz 9 (Pożądanie)

Po przyjeździe do domu w sobotę Teresa jeszcze miała okres jak mi powiedziała. ale wieczorem już jej zanikał. Natomiast w niedzielę już wszystko było pozamiatane po okresie. W niedzielę piękna pogoda, po kościele i obiedzie wybrałyśmy się na spacer nad wodę, ale nasze kroki skierowały obie pary do lasu, Po drodze rozmawiałyśmy o wszystkim i niczym i śmiałyśmy się z różnych wygłupów nawet i o seksie jak to było  (...)

Z miłości do ukochanej cz 8 (Pożądanie)

W poniedziałek jak wróciłam z Jankiem do Krakowa do akademika to najpierw zapytałam się Teresy jak się czujesz Teresa, odpowiedziała ze w porządku, i ze dzisiaj idzie na zajęcia, Jak Teresa powiedziała ze jest okej. To ja wszystko opowiedziałam Teresie jak było w domu, jak kochałam się z Jankiem, u mnie w domu ze noc była tylko nasza rozbierana. Ze rodziców nie było w domu z młodszym rodzeństwem, tylko my we dwoje (...)