Najnowsze opowiadania

Zbiór wszystkich opowiadań znajdujących się w serwisie www.intymnie.Quku.org

Jak zostałam swingerką (Rodzinka)

- Siemka. Wiem po co dzwonisz, więc od razu przejdźmy do rzeczy. Twoja mama powiedziała mi o czym z Tobą będą rozmawiać rodzice. Tak, wiem, że i oni i moi są swingersami. Pomyśleli, że łatwiej przetrawisz to, co chcą Ci zaproponować, jak ja Ci o tym opowiem. Dowiedziałam się o wszystkim jakieś trzy miesiące temu. I miałam podobną rozmowę jak Ty dzisiaj. I rodzice spytali co ja na to. Odpowiedziałam, że to ich sprawa, mi jest obojętne co robią. Jak ich to kręci to nie mam z tym problemu. (...)

Spełnione marzenie (Pierwszy raz)

Wyjechałem, z domu w bagażniku miałam przebrania i kosmetyki, seksowną sukienkę i rudą perukę, wszystko pozostałe miałem na sobie, seksowne stringi, błyszczące rajstopy, a dupce wibrujący i penetrujące moją muszelkę jajeczko, zastanawiałem się jak i czy dojadę do hotelu w którym miałem zapłacony pokój, ale jako Ona, jako Kasia. Podniecenie sięgało zenitu....., mimo ogromnego podniecenia i podjętej decyzji bardzo się bałem, co dalej, lecz podniecenie było większe (...)

Spotkanie integracyjne (Dojrzałe Kobiety)

Pracowałem w nowej firmie już od prawie 5 miesięcy, ale za wyjątkiem pracowników mojego działu, nie znałem bliżej innych osób - w końcu nie była to mała firma, zatrudnionych było kilkaset osób. Dlatego też ucieszyłem się gdy usłyszałem iż przygotowywane jest spotkanie integracyjne na działce rekreacyjnej jednego z pracowników. Działka ta co prawda oddalona była o kilkanaście kilometrów, ale zapewniano dojazd autobusem firmowym. Pogoda zapowiadała się piękna, działka była (...)

Spotkanie po latach (Dobry seks)

Przeprowadziłam się do nowego mieszkania dopiero 2 dni temu. Nie było nawet przyjęcia, które by je ochrzciło, a już pragnęłam żeby moje fantazje się urzeczywistniły. Usiadłam sama, w przeogromnym mieszkaniu, które wydawałoby się być dla kilku osób, wzięłam do ręki ze szklanego stolika mój telefon. Nie zastanawiając się nad tym, wpisałam jego imię w Messenger. Pierwszy na liście, nic dziwnego, w moich myślach także zajmował zaszczytne miejsce. Widzę ostatnią wiadomość - życzenia, które  (...)

Mężczyźni to lubią cz3 (Dobry seks)

Kasia i Jacek mnie zaprosiły na swoje wesele, na ślubie byłam ich świadkiem i starszą druhną z bratem Jacka. Po weselu Jacka i Kasi często się z nimi spotykałam na mieście, ale nie tylko, czasem ich odwiedzałam w ich domu, to oni mnie odwiedzali. do czasu rozwiązania, Po urodzeniu dziecka to ja ich częściej odwiedzałam, Kasia urodziła bardzo ładną śliczną dziewczynkę, podobną do tatusia. Kasia pracuje w Urzędzie Miasta i Gminy dobrze zarabia, ja natomiast pracuję w tutejszym banku jako (...)

Zakazany owoc. (Rodzinka)

Nazywam się Rafał. Mieszkam z rodzicami na Śląsku, w Zabrzu. 24 lata, brak większych perspektyw. Lata grania, czytania i izolowania się od świata skutecznie zmieniły moją osobowość. Od wielu lat szukam mocniejszych doznań. Zaczęło się od książek, które schodziły na co raz bardziej brutalny ton. Skończyło się na porno z gwałtami. Mam tak spaczony umysł, że jara mnie już głównie tylko to co brutalne, złe i.. kazirodcze (...)

Pod opieką wujka. (Pierwszy raz)

Jestem Agata mam 150 wzrostu i 45 kg. wagi. Włosy jasne, długie, często zawiązywane w koński ogon. Pamiętam byłam dość młoda kiedy mama idąc do pracy w nocy zmuszona była mnie zostawiać pod opieką wujostwa. Ciotka była spoko ale wujek trochę mnie wnerwiał. Miał chyba 40 lat, dość wysoki i szczupły. Zawsze ogolony na łyso i miał zadbaną bródkę. Jedyne co jeszcze jakoś znosiłam to jego zapach. Używał dobrej wody kolońskiej i to łagodziło mój niezbyt przychylny stosunek do niego (...)

Mężczyźni to lubią cz.2 (Dobry seks)

Byłam bardzo zła na Kasie i Jacka ze mi tak Jacek zrobił z Kasią ze mnie zdradził. Kasie wyzwałam od najgorszych ku-ew ze jest latawicą ze mi tak zrobiła moja najlepsza koleżanka ze mi uwiodła mojego narzeczonego z którym planowałam spędzić całe moje życie i założyć z Jackiem rodzinę i mieć z nim dzieci. Kasia nie była na mnie zła ze ją tak wyzywałam od najgorszych, wręcz przeciwnie, bardzo mocno mnie przepraszała ze tak się stało. Kasia powiedziała mi ze jeszcze nigdy nie miała  (...)

Mężczyźni to lubią cz 1 (Dobry seks)

Czytając opowiadanie pani Weroniki ,,Pieszczoty,, Pomyślałam ze ja tez mogę się podzielić moją tajemnicą pieszczot męskich jąder ale nie tylko. Parę słów o sobie. Jestem starszą panną obecnie mam 53 lat, Jestem dość wysoka 170 cen zrostu szczupłej budowy ciała o pięknym okazałym biuście ślicznych sutkach, blondynka włosy lekko podkręcone w loczki długie zgrabne nogi mam córeczkę która urodziła się jak miałam trzydzieści lat obecnie moja córka studiuje w Krakowie na Politechnice (...)

Mieszkanie pełne seksu. (Ostry seks)

Jedną z ostatnich jakie tam mieliśmy to 17 latka Marika, którą przyprowadził Młody. Ta to dopiero była aparatka. Malutka, szczuplutka, nóżki chudziutkie, płaska jak deska. Włosy jasne blond uczesane w dwa kucyki. Miała na sobie dzinsowe szorty ogrodniczki, biały t-shirt , i czarne półtrampki. Była bardzo wesoła, bezpośrednia i strasznie przeklinała. Normalnie uszy więdły. Wypiła jedno piwo i już była gotowa na balety. Kiedy Henio ją rozebrał to sam się zdziwił jaka z niej chudzina. Cipkę za to  (...)