Najnowsze opowiadania

Zbiór wszystkich opowiadań znajdujących się w serwisie www.intymnie.Quku.org

Prawdziwa historia, krótkiej znajomości. (Nieznajomi)

Mam obecnie 24 lata, myślę, że mogę nazwać się atrakcyjną. Długie, kruczo-czarne włosy szczupła figura odstający tyłek i niczego sobie piersi. Często jestem zaczepiana przez facetów, myśle, że przyciąga ich moja nieśmiałość i przyjazne nastawienie. Dwa lata temu wydarzyła się historia, która nie tylko mnie zaskoczyła, co została w mojej pamięci i pozostanie długi czas. (...)

16 latki (Pierwszy raz)

Zagrały w kamień, papier, nożyce. Wygrała julka. Powoli zakładała kondoma i bardzo dobrze jej to wyszło. Położyłem się na łóżku i czekałem aż któraś z dziewczyn na mnie usiądzie i zacznie mnie ujeżdzać. Przybiegła szybko julka, była na mnie bardzo napalona, szczególnie po akcji w toalecie. Poczułem, jak jej błonę dziewiczą. Zaczęła lecieć krew. Tego obawiałem się najbardziej, lecz kondom ochronił mnie przed ubrudzeniem prącia. Marta podnosiła  (...)

Czy naprawdę się zobaczymy?- Część 2 (Pierwszy raz)

Staliśmy już przed pokojem, wzięłam klucz i otworzyłam drzwi. Weszłam do środka a Rafał zaraz za mną. Po paru sekundach zapalił światło a ja poszłam w głąb obejrzeć pokój. Był ok, nie jakiś rewelacyjny, ale dla mnie liczyło się tylko to, że jest łóżko i łazienka. Niestety łóżko było podwójne, małżeńskie, ale już wszystko mi jedno. Przecież się nie pozabijamy. Jakoś damy rade przespać do rana. Chociaż miałam lekkie obawy czy nie będę się krępować (...)

kredyt (Rodzinka)

Usnęłam. Przebudził mnie jak przyszedł i od razu dobrał się do mojej cipki. Ruchał mocno i szybko. Był cudowny, na to liczyłam. W uniesieniu zobaczyła że coś poruszyło się w zacienionym kącie pokoju. Jaki był mój szok gdy poznałam sylwetkę szwagra, który się onanizował obserwując nas. Po kilku sekundach doszliśmy. W głowie mi się kręciło. Mąż zsunął się ze mnie a szwagier zajmuje jego miejsce. Co ty robisz idioto. Krzyknęłam. Teraz  (...)

Niedzielny wypad do lasu (Dobry seks)

Niedzielny słoneczny poranek, pogoda aż prosi się na wypad na od dawna planowaną wycieczkę nad morze. Ale jego druga połowa miała inne plany. Od rana chodziła jak podminowana i jakaś niespokojna, to do niej nie pasowało. Wreszcie wybuchnęła, pakujemy się i jedziemy gdzieś na łono natury. Pamiętasz polanę obok lasu, tam jest pięknie chcę tam poleniuchować na słońcu w trawie. Nie było wyjścia morze poczeka, musiał się zgodzić na ten  (...)

Przyjaciółka (Pierwszy raz)

Wtedy ja poczułem przyjemne ciepło w kroczu i chwilę później przez moje spodenki było widać mojego napęczniałego kutasa, który chciał się wydostać z zaciśniętych spodenek, Basia zdążyła już zdjąć górną część ubrań, schyliła się do moich spodni i powoli zdjęła mi spodenki i z nich wyskoczył prawie 17 centymetrowy penis, którego Baśka wzięła do buzi i zaczęła intensywnie ssać, ja byłem wtedy w niebo wzięty, chciałem wyć z rozkoszy (...)

Sypialnia cz.1 (Pierwszy raz)

Nastąpiła cisza, ona skupiona zaczęła szybko mi walić. Niespodziewanie mój wytrysk poleciał na włosy i przeleciał nad nią strzelając w jej biurko. Ostatnie krople spermy strzeliłem do jej buzi. Twarz miała cała w spermie, jej buzia była w jej dosłownie pełna. Gdy już ją połknęła to poszła zlizać pozostałą, już zimną sperme z biurka. Wtedy ona na mnie wskoczyła i zaczeła mnie namiętnie całować. Wtedy ja ją mocno klepnąłem w pupę i miała  (...)

Camping Prolog (Pierwszy raz)

Zaproponowała zabawę w lekarza i najpierw ja stanąłem przed nią całkowicie goły a potem i ona zdjęła wszystkie ciuszki. Nie miała jeszcze cycków a i jej cipka była bez włosków. Usiadła na stole i szeroko rozłożyła nogi. Wtedy zobaczyłem, że jest zbudowana zupełnie inaczej niż ja. Podszedłem bliżej i paluszkami delikatnie rozchyliłem jej szparkę. Jęknęła cichutko. Jednak zupełnie nie wiedziałem co dalej robić. Czułem jedynie jak mój malutki siusiolek  (...)

Wizyta u szkolnej pielęgniarki (Pierwszy raz)

W ostatnią niedzielę byliśmy za szkolnej wycieczce w kinie. Jechała moja klasa, której wychowawcą jest Pan Dariusz i dwie inne drugie klasy, w tym Aśka, piękna szczupła brunetka z włosami zapiętymi w warkocz, średniego wzrostu o zielonych oczach i jasnej cerze, do której zawsze coś czułem. Z racji, że nie mam zbyt wielu przyjaciół w szkole i ogólnie jestem bardzo nieśmiały to przez większość wycieczki, kręciłem się sam. Dlatego też podczas (...)

Erotyczny powrót z mamusią (Nieznajomi)

Właśnie wracałem z mamą Autem do domu, tata wrócił wcześniej. Mama ma 36 lata i jest nawet ładna, w sumie to taki milf. Na CPN-ie na Słonecznym w Szczecinie nawalił nam akumulator. Poprośliśmy takiego gościa ( około 25/26 lat, nawet seksowny) czy nam odpali na kable. Po niespełna godzinie sie udało ale gościu powiedzaił: „Radze kupić nowy akumulator, pokaże pani gdzie”. Nagle mama zapytała ile on chce za pomoc, po czym odpowiedział, że  (...)