Pierwszy raz

Zbiór opowiadań w kategorii "Pierwszy raz"

Masażysta praktykant i klientka Kasia

Dodał/a: Masazystakrakow 2020-05-25 19:41:20 czytano 11061 razy
Po chwili ocknąłem się i musiałem szybko wytłumaczyć się,bo nie byłem sam lecz z młodym 18-letnim umięśnionym praktykantem. Wytłumaczyłem Kasi,bo tak się przedstawiła,że dzisiaj muszę pokazywać wszystko swojemu młodszemu koledze i czy nie ma nic przeciwko jego obecności. Kasia uśmiechnęła się figlarne i powiedziała,że nie ma problemu tylko żebym ja ją masował a,praktykant patrzy (...)

Moja pierwsza dziewica

Dodał/a: woy 2020-05-23 17:24:00 czytano 11796 razy
Mimo 35 lat wciąż byłem tzw. wolnym strzelcem i to raczej snajperem, ale z karabinem maszynowym, biorąc pod uwagę ilość zaliczonych panienek i kobiet. Nigdy nie prowadziłem takiej listy, ale do tego wieku miałem ok 120 partnerek, co może się wydawać dużo, ale jak rozłożyć to na 20 lat aktywności seksualnej, to wypada "tylko" po 6 rocznie. Oczywiście rozkład nie był i nie jest równomierny. Wprowadzała mnie w "ars amandi" starsza (40 lat), atrakcyjna pani, która pokazała i nauczyła jak  (...)

sissy

Dodał/a: kasia 2020-03-26 14:18:31 czytano 2406 razy
Wyjechałem, z domu w bagażniku miałam przebrania i kosmetyki, seksowną sukienkę i rudą perukę, wszystko pozostałe miałem na sobie, seksowne stringi, błyszczące rajstopy, a dupce wibrujący i penetrujące moją muszelkę jajeczko, zastanawiałem się jak i czy dojadę do hotelu w którym miałem zapłacony pokój, ale jako Ona, jako Kasia. Podniecenie sięgało zenitu....., mimo ogromnego podniecenia i podjętej decyzji bardzo się bałem, co dalej, lecz podniecenie było większe (...)

Spełnione marzenie

Dodał/a: KASIA 2020-03-19 15:21:46 czytano 1669 razy
Wyjechałem, z domu w bagażniku miałam przebrania i kosmetyki, seksowną sukienkę i rudą perukę, wszystko pozostałe miałem na sobie, seksowne stringi, błyszczące rajstopy, a dupce wibrujący i penetrujące moją muszelkę jajeczko, zastanawiałem się jak i czy dojadę do hotelu w którym miałem zapłacony pokój, ale jako Ona, jako Kasia. Podniecenie sięgało zenitu....., mimo ogromnego podniecenia i podjętej decyzji bardzo się bałem, co dalej, lecz podniecenie było większe (...)

Pod opieką wujka.

Dodał/a: Tiba40 2020-03-05 13:31:53 czytano 13702 razy
Jestem Agata mam 150 wzrostu i 45 kg. wagi. Włosy jasne, długie, często zawiązywane w koński ogon. Pamiętam byłam dość młoda kiedy mama idąc do pracy w nocy zmuszona była mnie zostawiać pod opieką wujostwa. Ciotka była spoko ale wujek trochę mnie wnerwiał. Miał chyba 40 lat, dość wysoki i szczupły. Zawsze ogolony na łyso i miał zadbaną bródkę. Jedyne co jeszcze jakoś znosiłam to jego zapach. Używał dobrej wody kolońskiej i to łagodziło mój niezbyt przychylny stosunek do niego (...)

Małe kuzyneczki i ich koleżanki - Początek

Dodał/a: Albastor 2020-02-25 13:50:20 czytano 9121 razy
Chłopak słuchał ich rozmowy z dużym zaciekawienie. W końcu to jego losy decydowały się w tym momencie. Pamiętał jak przez mgłę jak był z rodzicami u wujka Mirka pięć lat temu. Rzeczywiście dom był bardzo duży, chyba ponad dwieście pięćdziesiąt metrów kwadratowych. Mieszkało w nim pięć osób: wujek Mirek, ciotka Krystyna i ich trzy córeczki – wtedy dziesięcioletnia Monika oraz młodsze od niej o trzy lata bliźniaczki: Ola i Madzia. W tamtym okresie nie zwracał na nie zupełnie uwagi. Były dla (...)

Łucja

Dodał/a: Tiba40 2020-02-25 07:51:01 czytano 5788 razy
W bidulu było beznadziejnie ale gorzej było w domu. Ojciec awanturnik i alkoholik a matka neurotyczka wiecznie chora na prochach. Na matkę nigdy nie można było liczyć bo dla niej ona była najważniejsza. Zawsze była bieda i brak zainteresowania dziećmi. Trafiliśmy do bidula jak matka zmarła a ojciec poszedł do więzienia na 12 lat za napad z bronią w ręku. W bidulu chociaż było co jeść ale poza tym to była walka o wszystko. Wychowawcy też potrafili być wredni ale najgorszy był ksiądz. Nie to  (...)

Kempingowy seks 2. Madzia

Dodał/a: Albastor 2019-11-06 09:40:20 czytano 3141 razy
Pod koniec tygodnia przeżyliśmy z Mariuszem szok. Wracaliśmy wieczorem ze sklepiku, który w sezonie czynny był do północy, tachając pełną torbę browców. Nagle jakby nas wmurowało. Wiedzieliśmy, że do ojca przyjechali trzej jego koledzy, z którymi razem handlował na bazarze. Teraz wszyscy czterej byli w salonie, koło którego okien przechodziliśmy. Dwaj siedzieli na (...)

Czy naprawdę się zobaczymy?- Część 5

Dodał/a: Syrenkaaa23 2019-10-01 21:00:05 czytano 3301 razy
Złapał mnie za rękę i poprowadził do łazienki. Wszedł pierwszy, zapalił światło, cały czas trzymając moją rękę. Nawet nie wiem, co wtedy czułam. Puścił wodę w prysznicu, zrobił krok do przodu, stanowczo pociągając mnie razem z nim. Stanęliśmy naprzeciwko siebie. Byliśmy nadzy, ciepła woda zaczęła spływać po naszych ciałach. Myślałam, że będę skrępowana. Otóż nawet nie. Było mi przyjemnie. W myślach miałam tylko jedno- ciekawe co zrobi Rafał. (...)

Mój pierwszy raz z facetem

Dodał/a: Julcia6969 2019-09-26 17:28:36 czytano 6808 razy
Po kilku dniach pisania z różnymi facetami, przyszedł czas na spotkanie z jednym z nich. Miał na imię Darek i miał 28 lat, mega przystojny i miał dużego... Spotkanie zaproponował w hotelu miał na mnie czekać przed wejsciem i razem mieliśmy wejść do pokoju i tak się stało. Chwile porozmawialiśmy i zaczał mnie całować najpierw delikatnie potem z języczkiem, ręką zaczał masować moje piersi, czułam że mnie to podnieca coraz bardziej, włożył ręke pod  (...)