Pierwszy raz

Zbiór opowiadań w kategorii "Pierwszy raz"

Czy naprawdę się zobaczymy?- Część 5

Dodał/a: Syrenkaaa23 2019-10-01 21:00:05 czytano 1583 razy
Złapał mnie za rękę i poprowadził do łazienki. Wszedł pierwszy, zapalił światło, cały czas trzymając moją rękę. Nawet nie wiem, co wtedy czułam. Puścił wodę w prysznicu, zrobił krok do przodu, stanowczo pociągając mnie razem z nim. Stanęliśmy naprzeciwko siebie. Byliśmy nadzy, ciepła woda zaczęła spływać po naszych ciałach. Myślałam, że będę skrępowana. Otóż nawet nie. Było mi przyjemnie. W myślach miałam tylko jedno- ciekawe co zrobi Rafał. (...)

Mój pierwszy raz z facetem

Dodał/a: Julcia6969 2019-09-26 17:28:36 czytano 2537 razy
Po kilku dniach pisania z różnymi facetami, przyszedł czas na spotkanie z jednym z nich. Miał na imię Darek i miał 28 lat, mega przystojny i miał dużego... Spotkanie zaproponował w hotelu miał na mnie czekać przed wejsciem i razem mieliśmy wejść do pokoju i tak się stało. Chwile porozmawialiśmy i zaczał mnie całować najpierw delikatnie potem z języczkiem, ręką zaczał masować moje piersi, czułam że mnie to podnieca coraz bardziej, włożył ręke pod  (...)

Kempingowy seks 1. Majka i Ola

Dodał/a: Najmłodsze, rozdziewiczanie, pierwszy raz, kempin 2019-09-26 14:16:09 czytano 1925 razy
Ledwo znaleźliśmy się w pokoju a majka odwróciła się do mnie i lekko uniosła do góry głowę. Dopadłem do jej ust jak szalony i wepchnąłem głęboko swój język do jej buzi. Była znacznie niższa i teraz czułem na górnej części brzucha jej cycki. Umiała się całować i teraz ssała mocno mój język albo wypychała go a swój wsuwała daleko do mojej buzi. Moje dłonie wędrowały po jej plecach jak szalone i coraz bardziej podciągały do góry kraciastą (...)

Spirit Animals 1

Dodał/a: Conor 2019-07-23 17:44:57 czytano 3561 razy
– Oh Abby, ją też cię kocham i pragnę cię całym sobą – rzekł w końcu. Dziewczyna ułożyła się na trawie i rozszerzyła zgrabne nóżki. Zmysłowo zagryzła wargę; chłopak nie dał jej więcej czekać. Przyklęknął między jej jędrnymi udami i przystawił kutasa do szparki. Nie mógł już wytrzymać. Lekko cofnął biodra i z impetem dźgnął penisem w głąb drobniutkiej szparki. Dziewczyna wrzasnęła, gdy jednym pchnięciem pozbawił ją dziewictwa. Jej pochwa była  (...)

Czy naprawdę się zobaczymy?- Część 4

Dodał/a: Syrenkaaa23 2019-07-08 00:30:09 czytano 1684 razy
Leżąc, oparci o zagłówek łóżka rozmawialiśmy jeszcze przez długi czas. Trochę o różnych pierdołach, a trochę poważnie o życiu, czasem spoglądając na siebie. Po prostu tak jakby poznawaliśmy się bliżej. Mieliśmy świetne samopoczucie i dużo tematów do rozmowy. Niezręczna cisza? Nigdy! Gawędziliśmy jak starzy przyjaciele. Atmosfera była przemiła, często się śmialiśmy. Poczułam z Rafałem taką nić porozumienia, coś w rodzaju więzi. (...)

Wybór

Dodał/a: Viridi 2019-07-05 18:33:53 czytano 4355 razy
Kiedy mu odpowiedziałam przestał oddychać zaczęłam płakać. Zerwałam się z łóżka i pobiegłam do pokoju Sławka. Obudził się jak tylko usłyszał że ktoś się do niego przytula. Pocałowałam go mocno, oddał pocałunek poczym delikatnie położyliśmy się na łóżku dotychając wzajemnie swoich ciał. Zaczęliśmy się powoli rozbierać, i pieścić najpierw zaczął delikatnie całować moją szyje aby po chwili zacząć dotykać i całować moje piersi. Poczułam jaki jest  (...)

Niania - prolog.

Dodał/a: MNOŻNIK 2019-06-27 12:57:55 czytano 6464 razy
Nasi rodzice chcieli sami wyjechać na urlop iż już zaczynałem imprezować to nie chcieli nas zostawić samych czyli mnie i Emilki więc zatrudnili nianię. Było ich sporo ale to Kaje wybrali czyli najładniejszą z kandydatek. Mieli wyjechać na miesiąc więc super. Następnego dnia czyli po tym jak wybrali Kaję na nianię bidzę się i schodzę na dół tam kartka leży czytam ją "Nasze kochane dzieci. Zostawiamy wam pieniądze na to co chcecie, Kaja będzie takim waszym  (...)

Czy naprawdę się zobaczymy? - Część 3

Dodał/a: Syrenkaaa23 2019-06-25 16:20:43 czytano 1218 razy
- Szczerze to jakoś tak samo wyszło. Zaczęłam czytać takie opowiadania i stwierdziłam, że przecież mam cały czas jakieś pomysły, ciągle przez moją głowę przewijają się obrazy i tworzę różne historie, więc stwierdziłam, że spróbuje coś napisać. Pewnej nocy miałam ciekawy sen i postanowiłam to wykorzystać. Potem reszta napisała się sama. Mam mocno rozwiniętą wyobraźnie, więc udało mi się wymyślić fajną książkę.- Rafał słuchał mnie  (...)

Rift Cześć 1 (FANTASY)

Dodał/a: Kai 2019-06-23 11:22:12 czytano 1529 razy
Byłam oddalona od rodzinnej wioski około 5 kilometrów. Stwierdziłam to po tym jak mijałam drogowskaz do naszej wioski. Nie zamierzałam się cofać chciałam zaryzykować, może odnajde skarb lub jakiś grobowiec. Szłam tak przez kilka minut az nagle zobaczyłam blisko głównej drogi, siedziącego na skalę goblina. Szybko schował się za drzewo i zerkałam co on robił . Widziałam jak walił sobie konia, swoim na oko 15 cm zielonym twardym penisem (...)

16 latki

Dodał/a: noipanpaweł 2019-06-17 21:23:13 czytano 8565 razy
Zagrały w kamień, papier, nożyce. Wygrała julka. Powoli zakładała kondoma i bardzo dobrze jej to wyszło. Położyłem się na łóżku i czekałem aż któraś z dziewczyn na mnie usiądzie i zacznie mnie ujeżdzać. Przybiegła szybko julka, była na mnie bardzo napalona, szczególnie po akcji w toalecie. Poczułem, jak jej błonę dziewiczą. Zaczęła lecieć krew. Tego obawiałem się najbardziej, lecz kondom ochronił mnie przed ubrudzeniem prącia. Marta podnosiła  (...)