Pierwszy raz

Zbiór opowiadań w kategorii "Pierwszy raz"

Nowa szansa cz.1

Dodał/a: Anonimowa 2019-03-17 23:00:40 czytano 1259 razy
Otworzyłam drzwi z sali na korytarz a moim oczom ukazał się chłopak który szedł w kierunku klasy. Ale on był przystojny. Miał brązowe włosy lekko falowane zielone oczy w których moglam utonąć był również szczuply i miał rysy mięśni i ten uśmiech. Miał na sobie aparat na zeby ktore idealnie podkreślaly jego rysy twarzy i były koloru zielonego co idealnie kaponowalo się z oczami. Patrzył się na mnie a ja miałam pewnie minę nie z tej ziemi bo (...)

Pierwszy raz ze studentem

Dodał/a: Mela 2019-03-01 10:41:05 czytano 2177 razy
Cześć mam na imię Sandra i chce opowiedzieć wam historie, ktora mi się przydarzyla. Trenuje wiele sportów przedewszystkim rzut oszczepem i koszykówkę. I tego również będzie toczyć się owa historia. Więc było tak, przyszłam na trening rzutu oszczepem, zwykłe przebieram się sama w szatni ze względu na to ze mało dziewczyn trenuje na zawody tego typu. Przeważnie trenuje z samymi chłopakami. Więc weszłam do szatni przebieram się (...)

On cz.1

Dodał/a: Dziewczyna03 2019-02-28 16:24:11 czytano 1236 razy
Chłopak jak na komende zaczął mnie całować po szyi a chwile potem przeszedł do moich ust całując z taką namiętnością. W tym samym czasie wsuną ręke do moich spodni masując moją muszelke. Zażuciłam swoje ręce na jego plecy i szyje masując. Podniosłam noge byłam taka podniecona. Przestał mnie całować ściągną moją bluzkę później swoją koszulkę i mój stanik. Zaczą całować moje piersi zaczełam pojękiwać on złapał mnie i zaniósł na łóżko (...)

Pierwszy raz może boleć

Dodał/a: Mela 2019-02-28 15:29:47 czytano 2606 razy
Dzisiaj dowiedziałam się ze tata ma spotkanie w domu i jak zawsze na tą okazję jechcalam jechcalam mama do sklepu po nową sukienkę . Szuklalysmy długo aż w końcu znalazlysmy tą idealna, mamie oczywiście się nie spodobała bo stwierdziła że jest zbyt wyzywajaca, na co odparlam ze mam przecież 17 lat i jestem dorosła. Nadszedł czas wizyty gości, mama okazało się ze musiała pojechać do naszej rodzinnej firmy poprawić jakieś dokumenty  (...)

Pierwszy seks Ani cała historia dosyć krótka ale ze szczegółami

Dodał/a: P.K1080 2019-02-18 01:07:05 czytano 825 razy
Wszystko zaczęło się od wyjazd u moich rodziców oraz mojego brata do Warszawy na miesiąc. Ja siedziałam w domu sama i czytałam moją ulubioną książkę opowiadała ona o tym jak dwaj kochankowie próbują ukryć swoją miłość przed rodziną. Właśnie zaczęłam drugi rozdział aż nagle zadzwonił telefon, dzwoniła moja przyjaciółka Maja chciała mnie zaprosić na swoje 17 urodziny oczywiście bez rodziców, mówiła też że zaprosi nasze koleżanki  (...)

Przygody izy część pierwsza

Dodał/a: Fistachu 2019-02-14 23:34:33 czytano 465 razy
- Idę zrobić ci śniadanie, a ty w tym czasie umyj się i ubierz. Poleciła mama. Dzisiaj wyjeżdżamy, a ty zostaniesz u pana Pawła, pamiętasz? Po czym wyszła nie czekając na odpowiedź. Stanąłem przed lustrem, ale zamiast zobaczyć swoje odbicie ujrzałem całkiem ładną blondynkę z włosami do połowy pleców średnim biustem i całkiem niezłymi nogami. Wziąłem z szafy trochę ubrań, zastanawiając sie co założyć i poszedłem, a raczej poszłam do  (...)

Pierwszy raz Madzi

Dodał/a: Albastor 2018-12-27 10:01:54 czytano 12997 razy
Przyszła kilka minut po 18.00 i wszyscy już byli. Szybko zauważyła, że z jej koleżanek z klasy były solenizantka Agnieszka, dwie blondynki Majka i Paula oraz brunetka z krótko obciętymi na pazia włosami Monika. Z męskiej strony był chłopak Agnieszki Rafał, z którym już kręciła dwa lata i obecnie student pierwszego roku Polibudy. Jej brat Tomek – licealista z II klasy i trzej inni chłopacy, których widziała pierwszy raz w życiu a jak się okazało koledzy z uczelni Rafała (...)

Moje cudo

Dodał/a: Zakochana2 2018-12-18 21:00:30 czytano 5089 razy
Wychodziłam z szkoły na spotkanie z Piotrkiem bardzo szczęśliwa. Byliśmy wtedy 2 miesiące i bardzo się kochaliśmy. Zobaczyłam go i moje serce zaczęło szybciej bić. Przytuliłam się mocno i powiedziałam jak bardzo za nim tęskniłam. Trochę spacerowaliśmy po mieście aż do momentu kiedy postanowiliśmy coś zjeść i wypić. Piotrek kupił nam po kebabie i coca colę. Usiedliśmy obok siebie, przysunęłam swe uda do ciała ukochanego. Spytał mnie czy nie pójdziemy w ustronne miejsce a ja zaprowadziłam nas (...)

Białowieża

Dodał/a: Albastor 2018-11-13 19:15:35 czytano 9667 razy
Na szkolenie wyznaczyli nam piękny Ośrodek w Białowieży. Ucieszyłem się nawet mocno , bo to przecież śliczna okolica, chociaż straszliwie daleko. Postanowiłem pojechać swoim autem i w czwartek rano byłem gotowy do drogi. Był maj i wszystko dookoła rozkwitało cudowną zielenią a mnie coraz bardziej chciało się ruchać. Właściwie wiosna to taka pora roku, że mógłbym to robić bez ustanku, kilkanaście razy na dobę i to przynajmniej po pół godziny (...)

Sąsiadka Katarzyna

Dodał/a: Paweł 2018-10-29 15:39:34 czytano 11816 razy
W chwili zaistniałej sytuacji miałem 18 lat. Jak co wieczór sąsiadka Katarzyna mieszkająca na 4 piętrze wracając z pracy w godzinach wieczornych stanęła pod drzwiami mojego mieszkania ( mieszkam na 2 piętrze ) i chciała zagadać do mojej mamy. W sumie to od ponad 10 lat wyglądało to właśnie tak, a to raz nie było Matki a innym razem coś podać , jakieś należności itd. a w większości przypadków po prostu stały i nawijały przy otwartych drzwiach. Tak i było tym razem, otworzyłem drzwi i  (...)