Pierwszy raz

Zbiór opowiadań w kategorii "Pierwszy raz"

16 latki

Dodał/a: noipanpaweł 2019-06-17 21:23:13 czytano 544 razy
Zagrały w kamień, papier, nożyce. Wygrała julka. Powoli zakładała kondoma i bardzo dobrze jej to wyszło. Położyłem się na łóżku i czekałem aż któraś z dziewczyn na mnie usiądzie i zacznie mnie ujeżdzać. Przybiegła szybko julka, była na mnie bardzo napalona, szczególnie po akcji w toalecie. Poczułem, jak jej błonę dziewiczą. Zaczęła lecieć krew. Tego obawiałem się najbardziej, lecz kondom ochronił mnie przed ubrudzeniem prącia. Marta podnosiła  (...)

Czy naprawdę się zobaczymy?- Część 2

Dodał/a: Syrenkaaa23 2019-06-17 21:05:29 czytano 167 razy
Staliśmy już przed pokojem, wzięłam klucz i otworzyłam drzwi. Weszłam do środka a Rafał zaraz za mną. Po paru sekundach zapalił światło a ja poszłam w głąb obejrzeć pokój. Był ok, nie jakiś rewelacyjny, ale dla mnie liczyło się tylko to, że jest łóżko i łazienka. Niestety łóżko było podwójne, małżeńskie, ale już wszystko mi jedno. Przecież się nie pozabijamy. Jakoś damy rade przespać do rana. Chociaż miałam lekkie obawy czy nie będę się krępować (...)

Przyjaciółka

Dodał/a: Nieznajomy 2019-06-14 20:06:32 czytano 1798 razy
Wtedy ja poczułem przyjemne ciepło w kroczu i chwilę później przez moje spodenki było widać mojego napęczniałego kutasa, który chciał się wydostać z zaciśniętych spodenek, Basia zdążyła już zdjąć górną część ubrań, schyliła się do moich spodni i powoli zdjęła mi spodenki i z nich wyskoczył prawie 17 centymetrowy penis, którego Baśka wzięła do buzi i zaczęła intensywnie ssać, ja byłem wtedy w niebo wzięty, chciałem wyć z rozkoszy (...)

Sypialnia cz.1

Dodał/a: noipanpaweł 2019-06-13 03:03:11 czytano 2365 razy
Nastąpiła cisza, ona skupiona zaczęła szybko mi walić. Niespodziewanie mój wytrysk poleciał na włosy i przeleciał nad nią strzelając w jej biurko. Ostatnie krople spermy strzeliłem do jej buzi. Twarz miała cała w spermie, jej buzia była w jej dosłownie pełna. Gdy już ją połknęła to poszła zlizać pozostałą, już zimną sperme z biurka. Wtedy ona na mnie wskoczyła i zaczeła mnie namiętnie całować. Wtedy ja ją mocno klepnąłem w pupę i miała  (...)

Camping Prolog

Dodał/a: Albastor 2019-06-11 11:58:53 czytano 1822 razy
Zaproponowała zabawę w lekarza i najpierw ja stanąłem przed nią całkowicie goły a potem i ona zdjęła wszystkie ciuszki. Nie miała jeszcze cycków a i jej cipka była bez włosków. Usiadła na stole i szeroko rozłożyła nogi. Wtedy zobaczyłem, że jest zbudowana zupełnie inaczej niż ja. Podszedłem bliżej i paluszkami delikatnie rozchyliłem jej szparkę. Jęknęła cichutko. Jednak zupełnie nie wiedziałem co dalej robić. Czułem jedynie jak mój malutki siusiolek  (...)

Wizyta u szkolnej pielęgniarki

Dodał/a: pawel18kowal 2019-05-22 22:45:36 czytano 4696 razy
W ostatnią niedzielę byliśmy za szkolnej wycieczce w kinie. Jechała moja klasa, której wychowawcą jest Pan Dariusz i dwie inne drugie klasy, w tym Aśka, piękna szczupła brunetka z włosami zapiętymi w warkocz, średniego wzrostu o zielonych oczach i jasnej cerze, do której zawsze coś czułem. Z racji, że nie mam zbyt wielu przyjaciół w szkole i ogólnie jestem bardzo nieśmiały to przez większość wycieczki, kręciłem się sam. Dlatego też podczas (...)

Seks z trenerem

Dodał/a: Futa Dżalon 2019-05-05 22:52:27 czytano 3791 razy
Kierowałam się do szatni. Wraz z koleżankami z drużyny. Gramy w piłkę ręczną. Ciągle myślałam o tym co się stało podczas treningu. Zrobiło mi się głupio, gdyż wpadłam podczas treningu na trenera. Leżał na podłodze, a ja na nim. Stanął mu, zawstydziłam się i przeprosiłam, po czym wróciłam do gry (...)

Czy naprawdę się zobaczymy?- Część 1

Dodał/a: Syrenkaaa23 2019-04-23 23:23:30 czytano 160 razy
Wracam samochodem do Warszawy, zostało mi jeszcze lub aż 60km. Jest już późny wieczór i jestem bardzo zmęczona, ale muszę dojechać do domu. Byłam na tygodniowym urlopie, musiałam odpocząć, pozbierać myśli i może napisać coś do mojej kolejnej książki (tak, jestem pisarką ale pracuje też normalnie na etacie, bo nie dałabym rady wyżyć tylko z pisania. U mnie to działa tak, że ja jestem w stanie napisać coś tylko jak mam wenę a z tym to (...)

Wigilia

Dodał/a: LittleVenus 2019-04-13 21:55:21 czytano 12202 razy
-A może teraz ty chcesz na górę?- Kuba, nie czekając na reakcję Amandy, usiadł i pociągnął dziewczynę na siebie. Objęła dłońmi głowę chłopaka i ułożyła na jędrnych, twardych piersiach. Kuba wtulił twarz w pachnące ciało Amandy, jednocześnie chwytając ją za pośladki. Uniósł ją i za chwilę mocno posadził na swoim wyprężonym członku. Dziewczyna odchyliła głowę, głośno wzdychając. Powtórzył ten ruch jeszcze kilka razy, coraz szybciej i szybciej (...)

Nowa szansa cz.1

Dodał/a: Anonimowa 2019-03-17 23:00:40 czytano 4555 razy
Otworzyłam drzwi z sali na korytarz a moim oczom ukazał się chłopak który szedł w kierunku klasy. Ale on był przystojny. Miał brązowe włosy lekko falowane zielone oczy w których moglam utonąć był również szczuply i miał rysy mięśni i ten uśmiech. Miał na sobie aparat na zeby ktore idealnie podkreślaly jego rysy twarzy i były koloru zielonego co idealnie kaponowalo się z oczami. Patrzył się na mnie a ja miałam pewnie minę nie z tej ziemi bo (...)