Pierwszy raz

Zbiór opowiadań w kategorii "Pierwszy raz"

Spełnione marzenie

Dodał/a: KASIA 2020-03-19 15:21:46 czytano 16 razy
Wyjechałem, z domu w bagażniku miałam przebrania i kosmetyki, seksowną sukienkę i rudą perukę, wszystko pozostałe miałem na sobie, seksowne stringi, błyszczące rajstopy, a dupce wibrujący i penetrujące moją muszelkę jajeczko, zastanawiałem się jak i czy dojadę do hotelu w którym miałem zapłacony pokój, ale jako Ona, jako Kasia. Podniecenie sięgało zenitu....., mimo ogromnego podniecenia i podjętej decyzji bardzo się bałem, co dalej, lecz podniecenie było większe (...)

Pod opieką wujka.

Dodał/a: Tiba40 2020-03-05 13:31:53 czytano 8473 razy
Jestem Agata mam 150 wzrostu i 45 kg. wagi. Włosy jasne, długie, często zawiązywane w koński ogon. Pamiętam byłam dość młoda kiedy mama idąc do pracy w nocy zmuszona była mnie zostawiać pod opieką wujostwa. Ciotka była spoko ale wujek trochę mnie wnerwiał. Miał chyba 40 lat, dość wysoki i szczupły. Zawsze ogolony na łyso i miał zadbaną bródkę. Jedyne co jeszcze jakoś znosiłam to jego zapach. Używał dobrej wody kolońskiej i to łagodziło mój niezbyt przychylny stosunek do niego (...)

Małe kuzyneczki i ich koleżanki - Początek

Dodał/a: Albastor 2020-02-25 13:50:20 czytano 6069 razy
Chłopak słuchał ich rozmowy z dużym zaciekawienie. W końcu to jego losy decydowały się w tym momencie. Pamiętał jak przez mgłę jak był z rodzicami u wujka Mirka pięć lat temu. Rzeczywiście dom był bardzo duży, chyba ponad dwieście pięćdziesiąt metrów kwadratowych. Mieszkało w nim pięć osób: wujek Mirek, ciotka Krystyna i ich trzy córeczki – wtedy dziesięcioletnia Monika oraz młodsze od niej o trzy lata bliźniaczki: Ola i Madzia. W tamtym okresie nie zwracał na nie zupełnie uwagi. Były dla (...)

Łucja

Dodał/a: Tiba40 2020-02-25 07:51:01 czytano 3923 razy
W bidulu było beznadziejnie ale gorzej było w domu. Ojciec awanturnik i alkoholik a matka neurotyczka wiecznie chora na prochach. Na matkę nigdy nie można było liczyć bo dla niej ona była najważniejsza. Zawsze była bieda i brak zainteresowania dziećmi. Trafiliśmy do bidula jak matka zmarła a ojciec poszedł do więzienia na 12 lat za napad z bronią w ręku. W bidulu chociaż było co jeść ale poza tym to była walka o wszystko. Wychowawcy też potrafili być wredni ale najgorszy był ksiądz. Nie to  (...)

Kempingowy seks 2. Madzia

Dodał/a: Albastor 2019-11-06 09:40:20 czytano 1576 razy
Pod koniec tygodnia przeżyliśmy z Mariuszem szok. Wracaliśmy wieczorem ze sklepiku, który w sezonie czynny był do północy, tachając pełną torbę browców. Nagle jakby nas wmurowało. Wiedzieliśmy, że do ojca przyjechali trzej jego koledzy, z którymi razem handlował na bazarze. Teraz wszyscy czterej byli w salonie, koło którego okien przechodziliśmy. Dwaj siedzieli na (...)

Czy naprawdę się zobaczymy?- Część 5

Dodał/a: Syrenkaaa23 2019-10-01 21:00:05 czytano 2585 razy
Złapał mnie za rękę i poprowadził do łazienki. Wszedł pierwszy, zapalił światło, cały czas trzymając moją rękę. Nawet nie wiem, co wtedy czułam. Puścił wodę w prysznicu, zrobił krok do przodu, stanowczo pociągając mnie razem z nim. Stanęliśmy naprzeciwko siebie. Byliśmy nadzy, ciepła woda zaczęła spływać po naszych ciałach. Myślałam, że będę skrępowana. Otóż nawet nie. Było mi przyjemnie. W myślach miałam tylko jedno- ciekawe co zrobi Rafał. (...)

Mój pierwszy raz z facetem

Dodał/a: Julcia6969 2019-09-26 17:28:36 czytano 4618 razy
Po kilku dniach pisania z różnymi facetami, przyszedł czas na spotkanie z jednym z nich. Miał na imię Darek i miał 28 lat, mega przystojny i miał dużego... Spotkanie zaproponował w hotelu miał na mnie czekać przed wejsciem i razem mieliśmy wejść do pokoju i tak się stało. Chwile porozmawialiśmy i zaczał mnie całować najpierw delikatnie potem z języczkiem, ręką zaczał masować moje piersi, czułam że mnie to podnieca coraz bardziej, włożył ręke pod  (...)

Kempingowy seks 1. Majka i Ola

Dodał/a: Najmłodsze, rozdziewiczanie, pierwszy raz, kempin 2019-09-26 14:16:09 czytano 3590 razy
Ledwo znaleźliśmy się w pokoju a majka odwróciła się do mnie i lekko uniosła do góry głowę. Dopadłem do jej ust jak szalony i wepchnąłem głęboko swój język do jej buzi. Była znacznie niższa i teraz czułem na górnej części brzucha jej cycki. Umiała się całować i teraz ssała mocno mój język albo wypychała go a swój wsuwała daleko do mojej buzi. Moje dłonie wędrowały po jej plecach jak szalone i coraz bardziej podciągały do góry kraciastą (...)

Spirit Animals 1

Dodał/a: Conor 2019-07-23 17:44:57 czytano 4336 razy
– Oh Abby, ją też cię kocham i pragnę cię całym sobą – rzekł w końcu. Dziewczyna ułożyła się na trawie i rozszerzyła zgrabne nóżki. Zmysłowo zagryzła wargę; chłopak nie dał jej więcej czekać. Przyklęknął między jej jędrnymi udami i przystawił kutasa do szparki. Nie mógł już wytrzymać. Lekko cofnął biodra i z impetem dźgnął penisem w głąb drobniutkiej szparki. Dziewczyna wrzasnęła, gdy jednym pchnięciem pozbawił ją dziewictwa. Jej pochwa była  (...)

Czy naprawdę się zobaczymy?- Część 4

Dodał/a: Syrenkaaa23 2019-07-08 00:30:09 czytano 1926 razy
Leżąc, oparci o zagłówek łóżka rozmawialiśmy jeszcze przez długi czas. Trochę o różnych pierdołach, a trochę poważnie o życiu, czasem spoglądając na siebie. Po prostu tak jakby poznawaliśmy się bliżej. Mieliśmy świetne samopoczucie i dużo tematów do rozmowy. Niezręczna cisza? Nigdy! Gawędziliśmy jak starzy przyjaciele. Atmosfera była przemiła, często się śmialiśmy. Poczułam z Rafałem taką nić porozumienia, coś w rodzaju więzi. (...)