Oral

Zbiór opowiadań w kategorii "Oral"

Wakacyjna kurewka, część pierwsza

Dodał/a: Morvran Voorhis 2018-07-01 21:49:17 czytano 11878 razy
Nazajutrz rano zjawiła się w umówionym miejscu ze swoim bagażem. Pod pretekstem wakacyjnej, międzynarodowej wymiany młodzieży. Zabrałem ją do swojego domu. Kazałem się jej wypakować w mojej sypialni. Mieszkałem sam. Gdy to zrobiła podszedłem do niej i zacząłem ją dotykać oraz rozbierać. Ona już się chyba pogodziła z myślą zostania kurewką na wakacje, nie opierała się. Zacząłem od bluzki, potem stanik, następnie spodnie i majtki. Miałem przed sobą piękną, (...)

Jego dotyk

Dodał/a: Andrea 2017-05-26 01:55:30 czytano 16649 razy
Przesuwałam opuszkami palców po jego ciele. Rysowałam delikatnie linie wzdłuż obojczyków, szczęki i warg. Pod moim dotykiem jego oddech drżał i siedząc mu kolanach poczułam jak jego spodnie naprężają się. Sam mi mówił, że nie ma pojęcia dlaczego tak na niego działam, potrafiłam samym uśmiechem wzbudzić u niego chęć pójścia na całość, gdziekolwiek byśmy nie byli. Widząc jego przymrużone oczy i czując twardą męska  (...)

Mistrz minety

Dodał/a: Weryd 2017-03-21 18:50:40 czytano 17189 razy
Po ogólniaku dostałem się na studia na psychologię. Większość moich kumpli twierdziło, że chyba jestem głupi, że wybrałem taki kierunek, ale ja wiedziałem dobrze co robię. Po pierwsze interesowałem się psychologią, a po drugie, na psychologii zawsze jest dużo więcej dziewczyn niż chłopaków. Moje przypuszczenia w pełni się potwierdziły (...)