Dobry seks

Zbiór opowiadań w kategorii "Dobry seks"

Niegrzeczna Ola - 1

Dodał/a: Sweetteen 2018-12-30 18:26:56 czytano 5803 razy
Środa, godzina 10, właśnie jestem w szkole, nudna lekcja polskiego, a we mnie rośnie coraz bardziej chęć na chwilę przyjemności. Po szkole umówiona jestem z Karolem, akurat przez kilka godzin mam mieć puste mieszkanie, z którego z pewnością skorzystamy. W ławce siedziałam razem z kolegą Pawłem, który już od dłuższego czasu, myśląc że nie widzę, zerkał na moje nogi, w dużym stopniu odsłonięte przez dosyć krótką dżinsową spódniczkę (...)

Kuzynka

Dodał/a: MarcinMR 2018-09-26 23:01:13 czytano 11749 razy
Natalia to moja nastoletnia kuzynka, małego wzrostu szatynka z piegami, szczupłą budowa ciała oraz małymi piersiami.W efekcie dawało to ładna dziewczynkę. Sam jestem pełnoletni, 175 cm wzrostu oraz dość postawną budowę.Całkiem niedawno między nami wydarzyło się coś co zmieniło nasze relacje na zawsze. Około godziny 17 napisała do mnie wiadomość czy mógłbym ją odebrać od koleżanki z urodzin wieczór? (...)

Podglądacz w mieszkaniu

Dodał/a: Paweł 2018-09-23 12:29:08 czytano 13947 razy
W Czwartek po powrocie ze szkoły zbliżał się dzień kiedy musiałem sobie zrobić dobrze.Wieczorem postanowiłem włączyć dobry film porno i wystrzelić to co się we mnie nazbierało od kilku dni,ale najpierw postanowiłem wziąć kąpiel starannie wygolić jajka, i czuć pełną rozkosz podczas swojego szczytowania. Po godzinie 18 mama wróciła z pracy wyglądała pięknie, miała na sobie piękną niebieską sukienke czarne pończochy włosy upięte,czarne szpilki była zmęczona był to je (...)

Mała przygoda w lesie

Dodał/a: KlaudiaiMaciuś 2018-09-08 18:05:02 czytano 12039 razy
Trzymaliśmy sie za ręce szłam przed nim i sie przewróciłam a on przez to na mnie nie wstał położył mi rękę na głowie gładził moje włosy i zaczął mnie całować Na początku byłam bardzo zdezorientowana aż wkącu zaczęłam odwzajemniać jego pocałunki miział mnie delikatnie dłonią po udzie i zaczął całować szyje całował mnie po szyji jedną ręką dalej miział mnie po udzie a drugą wsunoł delikatnie pod moją bluzkę chwycił moją pierś i zaczął ją ugniatać a drugą rękę zaczął odpinać mi spodnie  (...)

Pierwsze spotkanie ze zboczonym kolegą z neta

Dodał/a: Klaudiaklaaudia 2018-08-16 22:04:15 czytano 17662 razy
Około 2miesięcy temu poznałam pewnego mężczyzne w necie mieliśmy dość bliskie relacje widział mnie nago robił sobie przy mnie dobrze mieszkał godzinę drogi ode mnie nie jestem pełnoletnia więc nie mogłam ja do niego przyjechać więc dwa tygodnie temu postanowiliśmy sie spotkać zabrał mnie 8km za miasto w którym mieszkam gdy jechaliśmy położył mi rękę na udzie a gdy dojechaliśmy do pięknego miejsca zaczęłam go namiętnie smarować kremem siedząc na nim zaczął delikatnie mnie smarować bo (...)

Nóż w gardle.

Dodał/a: Karolinaxys 2018-07-31 13:33:40 czytano 10464 razy
Patrzę na niego zapłakana ale ja wiem, wiem w głębi duszy,że on mnie nie posłucha.. Siada na mnie okrakiem i silnie podciąga mnie do góry. Wiąże moje dłonie paskiem a później przyciąga je do ramy łóżka, zaciska na nim pasek wraz z moimi dłońmi. Boli, jest ciasno a ja jestem przerażona. (...)

Seksowna uczennica

Dodał/a: Karmazynka 2018-07-12 20:37:05 czytano 16341 razy
Pewnego dnia gdy przyszłem na lekcje akurat klasy Emili i zacząłem mówić o jednym z czasów. Emilia spojrzała na mnie kokieteryjnie. Tylko ona siedziała w pierwszej ławce. Patrzyła mi prosto w oczy wzięła swój palec wskazujący do buzi i zaczęła nim jechać po szyi,biuście i coraz niżej w spodniach miałem już kisiel a pała zrobiła się twarda jak skała (...)

Wakacyjna kurewka, część trzecia

Dodał/a: Morvran Voorhis 2018-07-04 20:21:14 czytano 8882 razy
Rano zbudziłem się nadzwyczaj rześki i wyspany. Przeciągnąłem się nieco i spostrzegłem że moja służąca jeszcze śpi. Leżała na plecach z prawą ręką wzdłuż ciała a lewą miała położoną na brzuchu. Wyglądała uroczo we śnie. Postanowiłem sprawdzić jak twardy ma sen. Rozchyliłem nieco jej nogi aby mieć lepszy dostęp do jej kobiecości. Pochyliłem się nad jej kroczem i powoli zacząłem lizać jej wargi sromowe. Nie przyspieszałem ruchów aby nie zbudzić Oliwii. Moim celem było tylko  (...)

Wakacyjna kurewka, część druga

Dodał/a: Morvran Voorhis 2018-07-02 20:09:42 czytano 7125 razy
Poszła do kuchni a ja odprowadziłem ją wzrokiem wodząc oczyma za ponętnym tyłkiem szesnastolatki z myślą, że wieczorem go przetestuję. Po upływie jakiś 20 minut zawołała mnie na śniadanie. Zjedliśmy, a następnie ja poszedłem do salonu oglądać telewizję. Po chwili dołączyła do mnie również Oliwia. Dzień upłynął mi szybko na oglądaniu telewizji oraz na czytaniu książek. W trakcie dnia Oliwia ugotowała nam jeszcze obiad, przyrządziła kolację i podawała mi zimne napoje w czasie gdy ja się (...)

Geralt i lekcje szermierki

Dodał/a: Morvran Voorhis 2018-06-30 17:16:32 czytano 2889 razy
Strażnik przy wejściu do posiadłości var Attre wpuścił Geralta do środka. Zaprowadził go do sali ćwiczeń, gdzie czekała na niego Rosa var Attre - jedna z kochanek Jaskra. Włosy miała w kolorze ciemnego blondu, z warkoczykiem ułożonym od ucha do ucha górą głowy. Ubrana była w strój ćwiczebny, który - jak się domyślał wiedźmin - mógł ochronić przed niektórymi ciosami drewnianego miecza. Była raczej drobnej budowy. Rosa odezwała się pierwsza: - Witaj. Ty jesteś tym instruktorem  (...)