Dobry seks

Zbiór opowiadań w kategorii "Dobry seks"

To się nigdy nie zdarzyło.

Dodał/a: Alex 2017-02-01 16:49:23 czytano 3845 razy
Jestem 25 letnia kobieta, która do zeszłego roku przez całe swoje życie orgazm miała dwa razy. Na szczęście dla mnie wszystko się zmieniło. Poznałam jego. Wszystko zaczęło się niewinnie. Mieszkając w Londynie zerwałam zaręczyny, jako iz mój ex zdradzał mnie na prawo i lewo. Całe moje życie stanęło na głowie. Trzeba było się przeprowadzić, moja firma przeniosła mnie do innego baru. Okazało się ze wyszło m to na dobre (...)

szybka przebieranka

Dodał/a: skape-majteczki 2017-01-28 22:58:44 czytano 3318 razy
- Ty to zrób, ja jestem zajęta - powiedziałam mu ciągle się masturbując. Wsadziłam w siebie palce i kolejną porcję śluzu oblizał on. Zdjął mi bluzkę i kiedy rozpiął stanik, ukazały się moje cycki. Sutki sterczały mi nawet przez koszulkę, myślę, że dlatego kazał mi ściągnąć z siebie wszystko. Podszedł do mnie od przodu i jedną rękę ścisnął na moim cycku, ustami gryzł drugi sutek a prawą rękę wciskał mi w krocze (...)

szybka matematyka

Dodał/a: skape-majteczki 2017-01-25 01:21:29 czytano 3079 razy
Słyszałam jak jęczy i czułam jak jego sperma rozlewa mi się w gardle, zaczęłam ją wysysać z niego, dokładnie wyczyściłam mu kutasa. - Oh, uwielbiam jak mi obciągasz… - podniósł się i popchnął mnie na łóżko. Obrócił na plecy i szybko włożył palce w pochwę. Poczułam to przyjemne uczucie, kiedy napierają na przednią ściankę. Wyciągnął je, rozsmarował śluz po łechtaczce i zajął się teraz nią (...)

Koleżeński seks po szkole.

Dodał/a: Dominika 2017-01-18 10:02:35 czytano 3576 razy
Zaledwie wyszli z mieszkania natychmiast zmieniłam swój strojny strój. Zamiast sukienki ubrałam lekką bluzeczkę oraz ulubioną minispódniczkę. Idąc na zajęcia postanowiłam zaprosić do siebie moje ulubione koleżanki Dianę,Maję oraz Weronikę.Wszystkie trzy przyjęły moje zaproszenie. Wróciwszy uprzątnęłam jeszcze mój pokój następnie przygotowałam kilka filmów jak również ciastka oraz ulubioną przez nas wszystkie herbatę (...)

Podniecone studentki

Dodał/a: Zboczony Sebastian 2016-12-24 01:35:47 czytano 5055 razy
Kasia wyszła z pokoju, a Iza podniosła się z zaczerwienionej od braku tchu twarzy Sebastiana. Podeszła w stronę nóg chłopaka i położyła się na nich, a jej biust znalazł się na jego penisie. Wzięła go pomiędzy swoje piersi i przycisnęła je do niego. Przesuwała nimi po nim w górę i w dół, a Sebastian zamknął oczy i oddał się rozkoszy. Po jakimś czasie dziewczyna wstała i pociągnęła Sebastiana za sobą. Wstał i poszedł z nią w  (...)

Gorący dzień w parku

Dodał/a: Axen 2016-12-09 17:28:18 czytano 4505 razy
W dzień jego przylotu dobrze wiedziałam, że do czegoś dojdzie, co tu duzo ukrywać, oboje byliśmy na siebie porządnie napaleni. Spacerując po Warszawie, usiedliśmy na jednej z ławek w Ogrodzie Saskim. Było ciepło, południe, słońce grzało. Wtuliłam się w niego. Przez parę chwil siedzieliśmy wtuleni i całowaliśmy się. Po pewnej chwili poczułam, że kładzie swoją rękę na moim udzie i przemieszcza ją powoli w (...)

Spóźniony wieczór panieński

Dodał/a: lesz36 2016-11-29 14:59:19 czytano 4425 razy
Mieszkamy obok siebie, ponieważ moi rodzice kupili gospodarstwo rolne obok Kasi rodziny. Po dwóch latach wspólnych spotkań, doszliśmy do wniosku, że najlepiej będzie jak się pobierzemy i kiedyś połączymy nasze gospodarstwa. Kasia to drobna dziewczyna, niecałe sto sześćdziesiąt centymetrów przy niespełna pięćdziesięciu kilogramach wagi. Okrągły tyłeczek i dwa  (...)

Anal z fajną dupcią

Dodał/a: Zboczony Sebastian 2016-10-05 16:10:52 czytano 4514 razy
Niedługo 18-letni Sebastian miał skończyć liceum. Zostały niecałe dwa miesiące, w których musiał ostro zabrać się za naukę, by dobrze zdać maturę, a potem czekały go ponad 4 miesiące wakacji. Cieszył się na tę myśl, lecz teraz miał tyle nauki, że odechciewało mu się wszystkiego. Musiał nadrobić wszystkie zaległości, przeczytać lektury, jednym słowem nauka, nauka i jeszcze raz nauka. Na szczęście z większością rzeczy (...)

Spier...Odsetki!!!

Dodał/a: lesz36 2016-09-19 12:48:01 czytano 3273 razy
Po kolejnej stracie na maszynach, Chłopaki zaczęli szukać pieniędzy. Marek znalazł kasę w domu. Pożyczając na chwilę swoją wypłatę, przeznaczoną na codzienne wydatki. Liczył że po odegraniu się na maszynie zwróci je i żona nic nie zauważy. Szczęście opuściło jednak jego i kolegę (...)

Polskie... i wakacje!!!

Dodał/a: lesz36 2016-09-13 12:29:30 czytano 4015 razy
I ta z pozoru niewinna wiadomość przez długi czas nurtowała nasze umysły. Jak wtajemniczyć tą święto-jeb...liwą kobietkę, która miała w swoim życiu dwa kutasy w dupie, że celem naszych wakacji jest nie tylko wypoczynek a szczególnie zabawa... dobra seks zabawa w poszerzonym gronie. Obawialiśmy się, że jak się dowie co my tam wyczyniamy a szczególnie jej córka, to Viki już nas nie odwiedzi i też nigdzie z nami nie pojedzie (...)