Dobry seks

Zbiór opowiadań w kategorii "Dobry seks"

Mężczyźni to lubią cz 7

Dodał/a: Karolina 2020-05-19 16:20:17 czytano 7953 razy
Po przespanej wspólnej nocy z Jackiem w łóżku i miłosnej naszej orgii przez pierwsze dwa tygodnie Jacek mnie kilka razy odwiedził po pracy. Nasze spotkanie zawsze było uwieńczone przytuleniem się do siebie z namiętnym buziaczkiem i języczkiem w ustach, dawałyśmy sobie w ślinkę, ale i nie tylko. Nasze spotkania zawsze kończyły się wtryskiem Jacka nasienia do mojej pieszczoszki tego daru miłości jaki Jacek ma w sobie w swoich jądrach dla mnie. Jacek to robił już zemną na pewniaka i (...)

Mężczyźni to lubią cz 6

Dodał/a: Karolina 2020-04-27 21:11:13 czytano 6431 razy
Jak wróciłam z sanatorium, spotkałam się z Kasią na mieście po pracy, trochę żeśmy porozmawiały i poplotkowały, umówiłam się z Kasią ze ich odwiedzę w sobotę w domu. Kupiłam słodycze i małe prezenty dla dzieciaczków. Jest sobota popołudniu wybrałam się do Jacka i Kasi na kawę i trochę porozmawiać i poplotkować. Na przywitanie słodkie buziaki i uściski, dzieciaczki przyleciały do mnie i usiadły mi na kolanach i przytuliły się do mnie i zapytały się mnie, ciociu co nam przyniosłaś dobrego (...)

Mężczyźni to lubią cz 5

Dodał/a: Karolina 2020-04-22 21:22:05 czytano 6159 razy
Jak miałam dwadzieścia osiem lat, to już miałam wybudowany dom i wykończony, nawet wybudowany wolno stojący garaż na dwa samochody i ogrodzenie działki, Z ogrodzeniem działki to tylko wykonałam płot i bramę wjazdową razem z bramką od ulicy i płot z tyłu działki od drogi polnej ale już częściowo zabudowanej. Natomiast płoty boczne od sąsiadów były już wcześniej wykonane przez sąsiadów, przed moją budową. Jak już mieszkałam w swoim domu i miałam pełną swobodę, nie tylko (...)

Mężczyźni to lubią cz4

Dodał/a: Karolina 2020-04-14 19:58:00 czytano 6157 razy
Po powrocie do domu z sanatorium, postanowiłam coś zmienić w moim prywatnym życiu, i usamodzielnić się, i nie być zależna od domowników. Ja mieszkam w domku jedno rodzinnym razem z rodzicami. Chodź dom jest piętrowy z wykorzystaniem poddasza to nie jest zbyt wielki. bo na pietrze mieszka mój brak z żoną i dwojga dziećmi a trzecie dziecko jest w drodze, poddasze to tylko trzy pokoje z zestawem kuchennym i mała łazienka. Natomiast na parterze jest dwa pokoje jeden duży który  (...)

Cztery 16-tki

Dodał/a: Anonimowy 2020-04-05 18:37:41 czytano 6076 razy
Hej, mam na imię Kacper. Opowiem wam jedną z moich erotycznych przygód. Był wtedy środek lipca, południe, upał jak cholera. Pojechałem nad jezioro rowerem. Lubiłem aktywny wypoczynek, bardzo dbałem o umięśnioną sylwetkę. Na plaży było sporo ludzi, rodzice z dziećmi, starsi ludzie, nie zabrakło też świetnych lasek. Z chęcią oglądałem opalające się na plaży nastolatki. Miałem 23 lata, ale kręciły mnie najbardziej 16-18 latki. Porozglądałem się trochę i ujrzałem super dziewczynę, obok  (...)

Z miłości do ukochanej cz 39

Dodał/a: Krysia 2020-03-26 21:18:57 czytano 4819 razy
Rozpoczął się rok szkolny dla licealistów, Basia i Danusia uczęszczają do drugiej klasy ogólniaka, natomiast Karol i Piotrek też uczęszczają do tej samej szkoły co i dziewczyny tylko ze to jest już klasa maturalna. Natomiast starsze towarzystwo studenci, bracia i siostry, Karola i Piotrka jeszcze przebywają na wczasach nad morzem Adriatykiem w Chorwacji i tam opalają się w promieniach słońca, Powrót studentów z Chorwacji nastał trzy dni przed rozpoczęciem roku akademickiego. Chodź  (...)

Spotkanie po latach

Dodał/a: Mzagro 2020-03-15 02:37:10 czytano 1793 razy
Przeprowadziłam się do nowego mieszkania dopiero 2 dni temu. Nie było nawet przyjęcia, które by je ochrzciło, a już pragnęłam żeby moje fantazje się urzeczywistniły. Usiadłam sama, w przeogromnym mieszkaniu, które wydawałoby się być dla kilku osób, wzięłam do ręki ze szklanego stolika mój telefon. Nie zastanawiając się nad tym, wpisałam jego imię w Messenger. Pierwszy na liście, nic dziwnego, w moich myślach także zajmował zaszczytne miejsce. Widzę ostatnią wiadomość - życzenia, które  (...)

Mężczyźni to lubią cz3

Dodał/a: Karolina 2020-03-11 22:14:20 czytano 5235 razy
Kasia i Jacek mnie zaprosiły na swoje wesele, na ślubie byłam ich świadkiem i starszą druhną z bratem Jacka. Po weselu Jacka i Kasi często się z nimi spotykałam na mieście, ale nie tylko, czasem ich odwiedzałam w ich domu, to oni mnie odwiedzali. do czasu rozwiązania, Po urodzeniu dziecka to ja ich częściej odwiedzałam, Kasia urodziła bardzo ładną śliczną dziewczynkę, podobną do tatusia. Kasia pracuje w Urzędzie Miasta i Gminy dobrze zarabia, ja natomiast pracuję w tutejszym banku jako (...)

Mężczyźni to lubią cz.2

Dodał/a: Karolina 2020-03-04 21:28:18 czytano 6439 razy
Byłam bardzo zła na Kasie i Jacka ze mi tak Jacek zrobił z Kasią ze mnie zdradził. Kasie wyzwałam od najgorszych ku-ew ze jest latawicą ze mi tak zrobiła moja najlepsza koleżanka ze mi uwiodła mojego narzeczonego z którym planowałam spędzić całe moje życie i założyć z Jackiem rodzinę i mieć z nim dzieci. Kasia nie była na mnie zła ze ją tak wyzywałam od najgorszych, wręcz przeciwnie, bardzo mocno mnie przepraszała ze tak się stało. Kasia powiedziała mi ze jeszcze nigdy nie miała  (...)

Mężczyźni to lubią cz 1

Dodał/a: Karolina 2020-03-02 21:30:51 czytano 7058 razy
Czytając opowiadanie pani Weroniki ,,Pieszczoty,, Pomyślałam ze ja tez mogę się podzielić moją tajemnicą pieszczot męskich jąder ale nie tylko. Parę słów o sobie. Jestem starszą panną obecnie mam 53 lat, Jestem dość wysoka 170 cen zrostu szczupłej budowy ciała o pięknym okazałym biuście ślicznych sutkach, blondynka włosy lekko podkręcone w loczki długie zgrabne nogi mam córeczkę która urodziła się jak miałam trzydzieści lat obecnie moja córka studiuje w Krakowie na Politechnice (...)