Dobry seks

Zbiór opowiadań w kategorii "Dobry seks"

Spotkanie po latach

Dodał/a: Mzagro 2020-03-15 02:37:10 czytano 23 razy
Przeprowadziłam się do nowego mieszkania dopiero 2 dni temu. Nie było nawet przyjęcia, które by je ochrzciło, a już pragnęłam żeby moje fantazje się urzeczywistniły. Usiadłam sama, w przeogromnym mieszkaniu, które wydawałoby się być dla kilku osób, wzięłam do ręki ze szklanego stolika mój telefon. Nie zastanawiając się nad tym, wpisałam jego imię w Messenger. Pierwszy na liście, nic dziwnego, w moich myślach także zajmował zaszczytne miejsce. Widzę ostatnią wiadomość - życzenia, które  (...)

Mężczyźni to lubią cz3

Dodał/a: Karolina 2020-03-11 22:14:20 czytano 246 razy
Kasia i Jacek mnie zaprosiły na swoje wesele, na ślubie byłam ich świadkiem i starszą druhną z bratem Jacka. Po weselu Jacka i Kasi często się z nimi spotykałam na mieście, ale nie tylko, czasem ich odwiedzałam w ich domu, to oni mnie odwiedzali. do czasu rozwiązania, Po urodzeniu dziecka to ja ich częściej odwiedzałam, Kasia urodziła bardzo ładną śliczną dziewczynkę, podobną do tatusia. Kasia pracuje w Urzędzie Miasta i Gminy dobrze zarabia, ja natomiast pracuję w tutejszym banku jako (...)

Mężczyźni to lubią cz.2

Dodał/a: Karolina 2020-03-04 21:28:18 czytano 4657 razy
Byłam bardzo zła na Kasie i Jacka ze mi tak Jacek zrobił z Kasią ze mnie zdradził. Kasie wyzwałam od najgorszych ku-ew ze jest latawicą ze mi tak zrobiła moja najlepsza koleżanka ze mi uwiodła mojego narzeczonego z którym planowałam spędzić całe moje życie i założyć z Jackiem rodzinę i mieć z nim dzieci. Kasia nie była na mnie zła ze ją tak wyzywałam od najgorszych, wręcz przeciwnie, bardzo mocno mnie przepraszała ze tak się stało. Kasia powiedziała mi ze jeszcze nigdy nie miała  (...)

Mężczyźni to lubią cz 1

Dodał/a: Karolina 2020-03-02 21:30:51 czytano 4552 razy
Czytając opowiadanie pani Weroniki ,,Pieszczoty,, Pomyślałam ze ja tez mogę się podzielić moją tajemnicą pieszczot męskich jąder ale nie tylko. Parę słów o sobie. Jestem starszą panną obecnie mam 53 lat, Jestem dość wysoka 170 cen zrostu szczupłej budowy ciała o pięknym okazałym biuście ślicznych sutkach, blondynka włosy lekko podkręcone w loczki długie zgrabne nogi mam córeczkę która urodziła się jak miałam trzydzieści lat obecnie moja córka studiuje w Krakowie na Politechnice (...)

Pieszczoty

Dodał/a: Weronika 2020-02-18 17:34:46 czytano 6785 razy
Zabawa męskimi jądrami jest bardzo ponętna i namiętna, mężczyźni tego bardzo pragną i potrzebują i czują się jak w siódmym niebie, jak kobieta zabawia się męskimi jądrami i doprowadza mężczyznę do podniecenia i orgazmu. Mężczyźni bardzo lubią jak kobieta bierze sobie do ust męskie jądra i je lekko zagryza ząbkami i je lekko ściska ząbkami i zasysa ustami i to bardzo mocno, tak ze aż mężczyznę bolą jądra od tak mocnego ssania i wysysania z nich wszystkiego co jest w nich najlepsze  (...)

Deja Vu - Francuska kocica

Dodał/a: Arystokotka 2019-12-26 02:13:01 czytano 1948 razy
Weszłam do domu a obrazy postawiłam w pracowni, zrobiłam sobie herbatę i stwierdziłam że się nimi zajmę. Pierwszy obraz wydał się niezwykle oczarowuący, ponieważ przedstawiał on mężczyznę o ostrych rysach twarzy i męskiej dobrze zbudowanej sylwetce. Jego ciemne przenikliwe oczy wydawały się przewiercać moją duszę. Stał on opierając się o framuge łóżka w starym pomieszczeniu posaujacych do  (...)

Realne drzwi do trójkąta

Dodał/a: Anna Kos 2019-09-27 15:16:10 czytano 4449 razy
Problem polegał na tym, że taki układ ciężko zorganizować spontanicznie. Mimo, że podczas igraszek czy imprez Anna mówiła ze się waha to, gdy chciałem rzeczowo o tym porozmawiać dnia następnego to już zdecydowanie nie chciała. Szczęśliwy byłem jak np. zagraliśmy w rozbieranego pokera z inna parą, gdzie panie odważyły się pokazać biust lub bieliznę. Było to dla mnie bardzo erotycznie, jednak po ogoleniu z ubrań jednej osoby zabawa się  (...)

Trzech na jedną

Dodał/a: Czika 2019-07-08 00:05:21 czytano 13981 razy
Jestem z moim chłopakiem Danielem już od 3 lat w szczęśliwym związku. Rutyna nigdy nie wkradła się do naszego łóżka, z czasem seks jest coraz bardziej zajebisty. Jednak zawsze miałam fantazje bycia bzykaną przez więcej niż jednego faceta. Po jednej z naszych namiętnych schadzek niewinnie wspomniałam o moim pragnieniu. Wielkie oczy Daniela sprawiły że od razu pożałowałam tej śmiałej propozycji, nie chciałam go wystraszyć. Zapewniłam  (...)

Zdzirowata Klaudia

Dodał/a: RemikW 2019-07-01 15:48:58 czytano 10971 razy
Ponownie wzięła tym razem figi i kolejny Stanik i pobiegła do pokoju. Kiedy ją zobaczyłem Myślałem że idzie bogini. Figi świetnie eksponowały jej pośladki. Przez koronkowy stanik widać było cześć jej nastoletnich piersi. Ten widok był Nieziemski. Klaudia wzięła ostatnio kreacje i Kiedy wróciła Myślałem że omienieje. Pasek od stringów idealnie wbijał jej się między pośladki, a materiał ledwo zakrywał jej myszkę. Nie wytrzymałem i Klepnąłem ją (...)

Niedzielny wypad do lasu

Dodał/a: pseudo Dziadek 2019-06-15 15:46:01 czytano 5825 razy
Niedzielny słoneczny poranek, pogoda aż prosi się na wypad na od dawna planowaną wycieczkę nad morze. Ale jego druga połowa miała inne plany. Od rana chodziła jak podminowana i jakaś niespokojna, to do niej nie pasowało. Wreszcie wybuchnęła, pakujemy się i jedziemy gdzieś na łono natury. Pamiętasz polanę obok lasu, tam jest pięknie chcę tam poleniuchować na słońcu w trawie. Nie było wyjścia morze poczeka, musiał się zgodzić na ten  (...)