Najczęściej czytane opowiadania

Zobacz najczęściej czytane opowiadania w serwisie www.intymnie.Quku.org

Przyjaciele taty

Cześć mam na imię Monika i mam 16 lat chodzę do III klasy gimnazjum i jestem raczej nieśmiała, nigdy nie miałam chłopaka, ani nawet się nie całowałam! Wszystkie koleżanki mówią, że jestem głupia bo z moim wyglądam mogłabym mieć każdego faceta. Mam 174cm, ważę… ile ważę, Mam długie blond włosy i niebieskie oczy. Rzadko chodzę w spódnicach mimo iż podobno mam rewelacyjne nogi. Spódniczkę noszę tylko w domu, bo nie lubię ciasnych jeansów. Opowiem wam historię, która  (...)

Wiejskie wesele cz.2

Drzwi od stodoły leciutko się uchyliły i jakiś cień wśliznął się do środka. Paula nawet tego nie zauważyła tak była zajęta sobą i ostrym psim ruchaniem. Kiedy i wilczur wlał w nią swoją spermę, wytarła w poły fartucha swoje uda i czerwoną od zaspokajania pizdę, i poszła do domu. Szybko weszła do łazienki i wzięła chłodny prysznic. Potem poszła w samym fartuszku budzić swojego narzeczonego, który dla tradycji spał tej  (...)

Z moją ciotką....

Wydarzenie to miało miejsce gdy miałem 15 lat. Moja ciotka była 49 letnią kobietą o średnim wzroście oraz długich brązowych włosach. Pewnego dnia moja mama zaprosiła ciotkę na posiadówkę przy cieście, do której mama kupiła dwie butelki wina. Cała degustacja zakończyła się około 22 godziny gdyż ciotka stwierdziła, że słabo jej od wina i może nie dojść do swego domu. Wtedy mama zaproponowała jej, że może spać u nas (...)

Wycieczka klasowa

Nazywam się Kamila i chodzę do drugiej klasy gimnazjum. W mojej szkole zdarzało się bardzo wiele sex-afer, jak na przykład: ciąże w wieku 14 lat, gwałty, sex z nauczycielami, te incydenty sprawiły,że moje gimnazjum zasłużyło sobie na jak najgorszą opinię. Jednak historia którą tu opiszę, na zawsze pogrążyła moje gimnazjum. Był już czerwiec, nasza klasa postanowiła zorganizować sobie wycieczkę na koniec roku, tak zeby się wyluzować po 10 msc ciężkiej harówki. Nasza nauczycielka-pani  (...)

Zwierzenia samotnej matki

Wychowuję samotnie od kilkunastu lat dwójkę moich skarbów prawie dorosłego już synka Michała oraz 10 letnią Kornelie. Ojciec moich dzieci zginął w wypadku podczas wykonywania obowiązków służbowych zostawiając mnie z dwójką dzieciaków. Na szczęście mogłam liczyć na swoich rodziców dzięki którym nie odebrano mi moich skarbów (...)

Dziewicza szesnastolatka

Alicja była jedynie szesnastolatką, ale wyglądała na starszą i wykorzystywała to często. W każdym męskim towarzystwie budowała erotyczne napięcie. Koleżanki jej zazdrościły, ale wszystkie chciały być jej przyjaciółkami. Tak naprawdę była jednak dość niewinną istotą. Jeszcze nikt nie wszedł do jej ciała. Prawdę mówiąc, mimo że zawadiacko kręciła tyłeczkiem, kiedy kroczyła powoli po korytarzach szkoły, nie miała jeszcze chłopaka i nie wiedziała jeszcze nic o seksie (...)

Wycieczka do lasu.

Usiadłam na pieńku i tylko Atos nadal lizał moje uda. obydwaj mężczyźni oddalili się w kierunku z którego przybyli. Przygoda z psim i dwoma dorodnymi kutasami jednocześnie pchnęła mnie do tego, że następnego dnia pojechałam do Warszawy w poszukiwaniu Tomka. Oczywiście go nie znalazłam a sama wylądowałam w akademiku w pokoju z dwoma Murzynami. już wieczorem miałam się  (...)

Moja seksowna nauczycielka

Nazywam się Michał i mam 19 lat, mieszkam w Warszawie, jestem brunetem z kilkudniowym zarostem o piwnych oczach, jestem typem imprezowicza, mam za przeproszeniem w dupie szkołę, wolę się bawić, wiem też, że mam powodzenie u dziewczyn, bo nie jedną miłość przeżyłem i nie raz już współżyłem, no ale kończąć już gadanie o sobie, przejdę do pewnej historii w życiu. Jak codzień punkt 6:00 budził mnie  (...)

Jak siostra z bratem w wieku szkolnym

Brat przystawił ciemnobordową główkę swojego chuja do mojego otworu i powoli zaczął się wsuwać. W moich wnętrzach palił się znów żywy ogień i kiedy jego członek zatrzymał się na mojej dziewiczej błonie, raptownie poruszyłam całym ciałem do przodu na jego spotkanie. Ostry ból przeszył ciało, lecz po chwili nie było po nim śladu (...)

Szkolna wycieczka

Wszyscy cieszyli się na ten wyjazd. Nadeszła wiosna. Zrobiło się ciepło. To był dobry czas na tygodniowy szkolny wyjazd w góry. Był to rodzaj nagrody za dobre wyniki w nauce i sprawowanie. Miały jechać dwie klasy (w sumie 50 osób) z czterema nauczycielami jako opiekunami. Byli więc wychowawcy klas: Maria (40–letnia belferka) i Janusz (39–letni nauczyciel wf). Do pomocy oddelegowano im Andrzeja (42–letniego nauczyciela biologii) oraz Joannę (26–letnią nauczycielkę matematyki). (...)