Lesbiki

Zbiór opowiadań w kategorii "Lesbiki"

Gorąco w tym kantorku

Dodał/a: Kadia ci napisze 2018-09-17 00:11:35 czytano 2603 razy
Poleciłam Milenie, by stanęła na czworakach. Stanęłam za nią i wyruchałam ją jak psa, przy pomocy palca. Pieściałam jaj jezykiem obydwie dziurki. Do zabawy przyłączyła się też berka. Stanęła za mną i tak jak ja wcześniej berkę, tak ona teraz mnie wyruchała, jak psa. Potem wszustkie naraz lizałyśmy sobie pipki i łapałýśmy się za cyce. Obsmarowałyśmy się naszymi soczkami i ślizgałyśmy o siebie (...)

Wspomnienie upojnej nocy

Dodał/a: Jablonka 2018-08-31 13:15:09 czytano 7149 razy
Pewnego letniego dnia, przed dwoma laty jadąc samochodem wracałam wieczorem do domu ze zjazdu starej paczki szóstki przyjaciół, która chowała się razem od podwórka w Ostrowie Wielkopolskim. Lata jednak lecą, większość z nas pozakładała rodziny, robi karierę, zmieniło miejsce zamieszkania i taki wspólny wyjazd raz na jakiś czas jest dla nas miłą odskocznią od codziennego życia. Wybraliśmy się w Karkonosze, w których spędziliśmy pięć dni na wędrówkach po górach i wspólnie  (...)

Dawna przyjaciółka

Dodał/a: Lind 2018-08-26 20:52:17 czytano 4584 razy
Leżałam na kocu pod wielką jabłonią, którą dawno temu mój dziadek zasadził w naszym ogrodzie. Słońce delikatnie muskało moje brązowe włosy. Obok mnie stała mała miseczka z malinami. Były to moje ulubione owoce. W pewnym momencie moją cisze przerwał dźwięk przychodzącego sms-a. Była to wiadomość od Edyty, mojej koleżanki z klasy. Zdziwiło mnie to, ponieważ od kilku miesięcy nie rozmawiałyśmy, mimo tego, że codziennie widywałyśmy się w szkole. W sms-ie zapytała mnie czy  (...)

Rocznica ślubu rodziców

Dodał/a: hohowm92 2018-07-19 16:49:56 czytano 10193 razy
Położyłam dłonie na jej włosach i pocałowałam. Całowałyśmy się namiętnym tańcu naszych języków i bez większego pośpiechu pieszcząc się wzajemnie. Nasze ciała były wystarczająco mokre i nawilżone, czułam jak przeze mnie przechodzi kolejny gorąc podniecenia i wylewający się ze mnie, Emilia odsunęła się ode mnie krzyżując ze mną nogi. Czułam wilgoć jej myszki między swoimi nogami, zaczęła się ocierać o mnie, jej seksowne ciało poruszało się niesamowicie giętko co jeszcze bardziej mnie  (...)

Lustrzane odbicie

Dodał/a: bora 2018-07-12 19:50:58 czytano 4878 razy
Na imię mi Bogna i mieszkam w wojewódzkim mieście w bloku wraz z rodzicami i siostrą bliźniaczką, Bereniką. Z siostrą zawsze trzymałam się blisko i zawsze sprawiałyśmy wiele kłopotów naszym rodzicielom, z reguły na wesoło choć zdarzały się i mniej przyjemne momenty zwłaszcza we wczesnym stadium okresu dojrzewania. Obecnie mamy po 20 lat, zdaną maturę, okres studencki i kolejne etapy życia przed sobą. Nieskromnie mówiąc wyrosłyśmy na piękne dziewczyny co nie  (...)

Romans z nastoletnią sąsiadką 2

Dodał/a: magdalene78 2018-07-11 23:39:08 czytano 5824 razy
Od czasu „podwózki” mojej nastoletniej sąsiadki minęło trochę czasu i nadal się ze sobą widywałyśmy choć z reguły na przygodny seks, toteż zdarzały się spotkania o charakterze stricte towarzyskim. Obie pragnęłyśmy się nawzajem i za każdym razem mocniej, głównie w kwestii seksualnej i póki co nie miałyśmy siebie dosyć. Chociaż nie deklarowałyśmy sobie niczego i traktowałyśmy naszą znajomość jako najlepszą zabawę i spełnianie swoich pragnień to z czasem zaczynałam odczuwać coś więcej (...)

Romans z nastoletnią sąsiadką

Dodał/a: magdalene78 2018-07-11 12:19:44 czytano 5624 razy
Witam! Jestem 38 letnią i zamężną kobietą, która wraz z mężem zamieszkała 12 lat temu w pięknej podwrocławskiej wsi. Sama miejscowość krajobrazowo jest dla mnie wspaniała, gdzie jest cisza i spokój od tego miejskiego zgiełku, zaś gorzej bywa z otoczeniem, które jest dość zgorzkniałe i mocno konserwatywne dlatego cieszyłam się, że nasz dom usytuowany był daleko od centrum w nowo powstałej uliczce na końcu wsi. Z mężem nie było nam źle chociaż z kolejnymi latami pojawiały  (...)

Pod prysznicem z Martą

Dodał/a: Anonimowy 2018-07-08 12:54:09 czytano 3220 razy
Ostatnio niewiele miałam nastrojów erotycznych i doświadczeń w tym temacie. Raczej standard: łóżko i prysznic. To chyba przez tę jesień spadło mi libido. Raczej nie było niczego ciekawego, o czym warto byłoby napisać, więc opiszę jedno z moich najbardziej ekscytujących doświadczeń erotycznych, które było 2 lata temu na wycieczce szkolnej w górach (...)

Lesbijskie siostry

Dodał/a: Alicja 2018-05-24 19:19:53 czytano 5839 razy
Jak już pisałam często chodziłyśmy na basen. Asia patrzyła na moje ciało jak się przebierałyśmy. Lecz ja je skrzętnie zakrywałam. Nie ukrywam – mogę się podobać. Jestem szczupła blondynką o średnim biuście bez grama tłuszczyku. Asia natomiast dopiero dojrzewała. W kostiumie wyglądała ładnie. Miała jeszcze dziewczęce piersi, ale mogła by jeszcze poćwiczyć nad brzuchem. (...)

Vanessa i Sandra

Dodał/a: SłodkaCipka 2018-05-22 16:03:24 czytano 4579 razy
Zdjeła mi stringi i zaczeła lizać delikatnie mi cipkę. Zaczęłam jęczeć gdy jej język wtopił się w moją muszelkę. Gdy leżałam bezwładna po orgaźmie wyjeła z torby dildo około 13 cm długości oraz olejek. Nasmarowała mi tym olejkiem cipkę i dildo włożyła mi jego do mojego miejsca. Krzyknełam bo rozepchało mi cipkę, Sandra zaczeła wbijać go dalej a ja krzyczałam nagle wyjeła i szykowała się do "ataku" i wbiła go tak że przebiła mi błonę. Zaczełam płakać a obok widniała plama krwi. Sandra zaczeła (...)

12»