Lesbiki

Zbiór opowiadań w kategorii "Lesbiki"

Lustrzane odbicie

Dodał/a: bora 2018-07-12 19:50:58 czytano 1302 razy
Na imię mi Bogna i mieszkam w wojewódzkim mieście w bloku wraz z rodzicami i siostrą bliźniaczką, Bereniką. Z siostrą zawsze trzymałam się blisko i zawsze sprawiałyśmy wiele kłopotów naszym rodzicielom, z reguły na wesoło choć zdarzały się i mniej przyjemne momenty zwłaszcza we wczesnym stadium okresu dojrzewania. Obecnie mamy po 20 lat, zdaną maturę, okres studencki i kolejne etapy życia przed sobą. Nieskromnie mówiąc wyrosłyśmy na piękne dziewczyny co nie  (...)

Romans z nastoletnią sąsiadką 2

Dodał/a: magdalene78 2018-07-11 23:39:08 czytano 1303 razy
Od czasu „podwózki” mojej nastoletniej sąsiadki minęło trochę czasu i nadal się ze sobą widywałyśmy choć z reguły na przygodny seks, toteż zdarzały się spotkania o charakterze stricte towarzyskim. Obie pragnęłyśmy się nawzajem i za każdym razem mocniej, głównie w kwestii seksualnej i póki co nie miałyśmy siebie dosyć. Chociaż nie deklarowałyśmy sobie niczego i traktowałyśmy naszą znajomość jako najlepszą zabawę i spełnianie swoich pragnień to z czasem zaczynałam odczuwać coś więcej (...)

Romans z nastoletnią sąsiadką

Dodał/a: magdalene78 2018-07-11 12:19:44 czytano 2700 razy
Witam! Jestem 38 letnią i zamężną kobietą, która wraz z mężem zamieszkała 12 lat temu w pięknej podwrocławskiej wsi. Sama miejscowość krajobrazowo jest dla mnie wspaniała, gdzie jest cisza i spokój od tego miejskiego zgiełku, zaś gorzej bywa z otoczeniem, które jest dość zgorzkniałe i mocno konserwatywne dlatego cieszyłam się, że nasz dom usytuowany był daleko od centrum w nowo powstałej uliczce na końcu wsi. Z mężem nie było nam źle chociaż z kolejnymi latami pojawiały  (...)

Pod prysznicem z Martą

Dodał/a: Anonimowy 2018-07-08 12:54:09 czytano 1838 razy
Ostatnio niewiele miałam nastrojów erotycznych i doświadczeń w tym temacie. Raczej standard: łóżko i prysznic. To chyba przez tę jesień spadło mi libido. Raczej nie było niczego ciekawego, o czym warto byłoby napisać, więc opiszę jedno z moich najbardziej ekscytujących doświadczeń erotycznych, które było 2 lata temu na wycieczce szkolnej w górach (...)

Lesbijskie siostry

Dodał/a: Alicja 2018-05-24 19:19:53 czytano 4243 razy
Jak już pisałam często chodziłyśmy na basen. Asia patrzyła na moje ciało jak się przebierałyśmy. Lecz ja je skrzętnie zakrywałam. Nie ukrywam – mogę się podobać. Jestem szczupła blondynką o średnim biuście bez grama tłuszczyku. Asia natomiast dopiero dojrzewała. W kostiumie wyglądała ładnie. Miała jeszcze dziewczęce piersi, ale mogła by jeszcze poćwiczyć nad brzuchem. (...)

Vanessa i Sandra

Dodał/a: SłodkaCipka 2018-05-22 16:03:24 czytano 3518 razy
Zdjeła mi stringi i zaczeła lizać delikatnie mi cipkę. Zaczęłam jęczeć gdy jej język wtopił się w moją muszelkę. Gdy leżałam bezwładna po orgaźmie wyjeła z torby dildo około 13 cm długości oraz olejek. Nasmarowała mi tym olejkiem cipkę i dildo włożyła mi jego do mojego miejsca. Krzyknełam bo rozepchało mi cipkę, Sandra zaczeła wbijać go dalej a ja krzyczałam nagle wyjeła i szykowała się do "ataku" i wbiła go tak że przebiła mi błonę. Zaczełam płakać a obok widniała plama krwi. Sandra zaczeła (...)

W szatni

Dodał/a: Topielec 2018-05-02 08:55:44 czytano 4700 razy
W liceum zauważyłam kolejną rzecz, która różniła mnie od reszty rówieśniczek. Mianowicie – kiedy po w-fie w szatni wszystkie się przebierałyśmy, moje koleżanki rozmawiały wesoło o różnych pierdołach, nie zwracając nawet uwagi na to, że większość z nas była naga lub półnaga. Tak, jakby zupełnie nie robiło im różnicy to, czy inne dziewczyny mają na sobie ciuchy, czy nie. Mnie natomiast już od jakiegoś czasu bardzo pociągały widoki rozebranych koleżanek. W sumie to nie tylko koleżanek (...)

Lekcja erotyki. Galba.

Dodał/a: Róża Vert 2017-05-10 07:14:00 czytano 10876 razy
Stres w małych dawkach działa motywująco. Natomiast długotrwałe jego działanie, może nieźle zaszkodzić. Przeceniając swoje możliwości, doświadczyłam destrukcyjnych skutków pracy w permanentnym napięciu. Nieustanne pragnienie bycia najlepszym w korporacyjno-stachanowskim wyścigu, niesie za sobą przykre konsekwencje. W grudniu pewnego roku nie dobiegłam do mety. Organizm wyraził stanowczy  (...)

Ania i jej koleżanka

Dodał/a: leson 2017-03-20 04:49:57 czytano 14812 razy
W pokoju panował półmrok. Przysłonięte zasłony i nastrojowo przyćmione światła tworzyły specyficzną atmosferę. Z magnetofonu sączyła się spokojna muzyka. Na stole stały dwa kieliszki z niedokończonym, czerwonym winem. Siedziałyśmy właśnie nad książkami z angielskiego. Jutro zaliczenie, więc postanowiłyśmy wraz z Anną wszystko dokładnie powtórzy (...)