Lesbiki

Zbiór opowiadań w kategorii "Lesbiki"

Uwiedziona przez nianię

Dodał/a: anete 2018-10-15 11:33:49 czytano 7419 razy
Na imię mi Ania i jestem 39 letnią rozwódką, która ma na wychowaniu 4 letniego synka. Mąż odszedł ode mnie do młodszej kobiety tuż po urodzeniu syna. Dość mocno to odczułam, lecz nie na tyle by popadać w depresję, w końcu czułam się zawsze kobietą wyzwoloną będącą bizneswoman na wysokim stanowisku w korporacji handlowej. Nie brakowało adoracji w moim kierunku w pracy i poza nią, co mnie zbytnio nie dziwiło, gdyż nie chwaląc się jestem atrakcyjną kobietą średniego wzrostu o  (...)

Wspólny prysznic po upojnej nocy

Dodał/a: Jablonka 2018-10-10 11:16:10 czytano 6430 razy
Wsiadłyśmy do samochodu i wyruszałyśmy dalej w kierunku Wrocławia. Podróż umilałyśmy sobie pogawędkami o różnej tematyce m.in. o jej wędrówce. Ostatecznie dojechałyśmy do miejsca wskazanego przez Gosię, znajdującego się przy blokowiskach na obrzeżach Wrocławia. Zatrzymując się spojrzałyśmy na siebie i wiedząc, że prawdopodobnie się już nie zobaczymy, chociaż różnie w życiu bywa oddałyśmy się pocałunkowi. Był namiętny i czuły i niesamowicie długi, żadna z nas nie chciała go  (...)

Macocha

Dodał/a: lora 2018-09-26 10:30:46 czytano 4552 razy
Mam na imię Laura i ta historia wydarzyła się kiedy miałam 17 lat, czyli niecały rok tem. Jestem dojrzałą nastolatką, której świat zawalił się na głowę 5 lat wcześniej przed ową historią. Byłam wtedy poukładaną dziewczyną, córką szczęśliwie kochających się rodziców dbających o swoje jedyne potomstwo uczuciowo i materialnie. Niestety tę piękną sielankę udanej rodziny przerwała nagle śmierć mamy, którą bardzo kochałam i byłam z nią mocno zżyta (...)

Gorąco w tym kantorku

Dodał/a: Kadia ci napisze 2018-09-17 00:11:35 czytano 8086 razy
Poleciłam Milenie, by stanęła na czworakach. Stanęłam za nią i wyruchałam ją jak psa, przy pomocy palca. Pieściałam jaj jezykiem obydwie dziurki. Do zabawy przyłączyła się też berka. Stanęła za mną i tak jak ja wcześniej berkę, tak ona teraz mnie wyruchała, jak psa. Potem wszustkie naraz lizałyśmy sobie pipki i łapałýśmy się za cyce. Obsmarowałyśmy się naszymi soczkami i ślizgałyśmy o siebie (...)

Wspomnienie upojnej nocy

Dodał/a: Jablonka 2018-08-31 13:15:09 czytano 8383 razy
Pewnego letniego dnia, przed dwoma laty jadąc samochodem wracałam wieczorem do domu ze zjazdu starej paczki szóstki przyjaciół, która chowała się razem od podwórka w Ostrowie Wielkopolskim. Lata jednak lecą, większość z nas pozakładała rodziny, robi karierę, zmieniło miejsce zamieszkania i taki wspólny wyjazd raz na jakiś czas jest dla nas miłą odskocznią od codziennego życia. Wybraliśmy się w Karkonosze, w których spędziliśmy pięć dni na wędrówkach po górach i wspólnie  (...)

Dawna przyjaciółka

Dodał/a: Lind 2018-08-26 20:52:17 czytano 5750 razy
Leżałam na kocu pod wielką jabłonią, którą dawno temu mój dziadek zasadził w naszym ogrodzie. Słońce delikatnie muskało moje brązowe włosy. Obok mnie stała mała miseczka z malinami. Były to moje ulubione owoce. W pewnym momencie moją cisze przerwał dźwięk przychodzącego sms-a. Była to wiadomość od Edyty, mojej koleżanki z klasy. Zdziwiło mnie to, ponieważ od kilku miesięcy nie rozmawiałyśmy, mimo tego, że codziennie widywałyśmy się w szkole. W sms-ie zapytała mnie czy  (...)

Rocznica ślubu rodziców

Dodał/a: hohowm92 2018-07-19 16:49:56 czytano 11335 razy
Położyłam dłonie na jej włosach i pocałowałam. Całowałyśmy się namiętnym tańcu naszych języków i bez większego pośpiechu pieszcząc się wzajemnie. Nasze ciała były wystarczająco mokre i nawilżone, czułam jak przeze mnie przechodzi kolejny gorąc podniecenia i wylewający się ze mnie, Emilia odsunęła się ode mnie krzyżując ze mną nogi. Czułam wilgoć jej myszki między swoimi nogami, zaczęła się ocierać o mnie, jej seksowne ciało poruszało się niesamowicie giętko co jeszcze bardziej mnie  (...)

Lustrzane odbicie

Dodał/a: bora 2018-07-12 19:50:58 czytano 5611 razy
Na imię mi Bogna i mieszkam w wojewódzkim mieście w bloku wraz z rodzicami i siostrą bliźniaczką, Bereniką. Z siostrą zawsze trzymałam się blisko i zawsze sprawiałyśmy wiele kłopotów naszym rodzicielom, z reguły na wesoło choć zdarzały się i mniej przyjemne momenty zwłaszcza we wczesnym stadium okresu dojrzewania. Obecnie mamy po 20 lat, zdaną maturę, okres studencki i kolejne etapy życia przed sobą. Nieskromnie mówiąc wyrosłyśmy na piękne dziewczyny co nie  (...)

Romans z nastoletnią sąsiadką 2

Dodał/a: magdalene78 2018-07-11 23:39:08 czytano 6644 razy
Od czasu „podwózki” mojej nastoletniej sąsiadki minęło trochę czasu i nadal się ze sobą widywałyśmy choć z reguły na przygodny seks, toteż zdarzały się spotkania o charakterze stricte towarzyskim. Obie pragnęłyśmy się nawzajem i za każdym razem mocniej, głównie w kwestii seksualnej i póki co nie miałyśmy siebie dosyć. Chociaż nie deklarowałyśmy sobie niczego i traktowałyśmy naszą znajomość jako najlepszą zabawę i spełnianie swoich pragnień to z czasem zaczynałam odczuwać coś więcej (...)

Romans z nastoletnią sąsiadką

Dodał/a: magdalene78 2018-07-11 12:19:44 czytano 6763 razy
Witam! Jestem 38 letnią i zamężną kobietą, która wraz z mężem zamieszkała 12 lat temu w pięknej podwrocławskiej wsi. Sama miejscowość krajobrazowo jest dla mnie wspaniała, gdzie jest cisza i spokój od tego miejskiego zgiełku, zaś gorzej bywa z otoczeniem, które jest dość zgorzkniałe i mocno konserwatywne dlatego cieszyłam się, że nasz dom usytuowany był daleko od centrum w nowo powstałej uliczce na końcu wsi. Z mężem nie było nam źle chociaż z kolejnymi latami pojawiały  (...)

12»