Lesbiki

Zbiór opowiadań w kategorii "Lesbiki"

Mama cz.1

Dodał/a: Kotka98 2019-03-01 22:05:06 czytano 5545 razy
Pewnego dnia mój tata (Simon) i moja mama (Emma) postanowili się rozwodzić. Ja (Patty) zostałam z moja mamą i siostrą (Nonni). Po rozwodzie mama przyszła do mojego pokoju i powiedziała mi ze mam się wynieść do salonu bo Nonni chce mieć ładniejszy pokoj (czyli mój) . - Okej ale dlaczego nie mogę iść do pokoju Nonni? -zapytałam (...)

Macocha cz.1

Dodał/a: ulegla1998 2019-01-22 18:22:35 czytano 15652 razy
Wtem do pokoju wparowała moja macocha i głupkowato się śmiejąc oznajmiła, że od dziś mieszkam na korytarzu. Zaprotestowałam i chciałam dzwonić do ojca, lecz Mariola(tak miała na imię moja macocha) zagroziła, że wyjawi ojcu mój sekret(byłam lesbijką). Nie chciałam tego więc odłożyłam telefon, gdy to zobaczyła rozkazała mi się rozebrać. Zamurowało mnie, lecz z tyłu głowy miałam myśl, że jeśli tego nie zrobię moja tajemnica wyjdzie na jaw (...)

Ferie u chrzestnej

Dodał/a: hohowm92 2019-01-09 10:56:32 czytano 12860 razy
Historia, którą opowiem wydarzyła się parę lat temu, kiedy miałam 15 lat. Byłam skromną dziewczyną w zaawansowanej fazie dojrzewania, niezbyt wysokiego wzrostu o zgrabnym ciele i delikatnej cerze podkreślonej blond włosami opadającymi do łopatek. W okresie ferii zimowych wybrałam się do mojej chrzestnej, która mieszkała w Jeleniej Górze w małym i przytulnym domku. Przyjechałam do karkonoskiego miasta pociągiem skąd odebrała mnie ciocia zabierając do siebie. Chrzestna była młodszą (...)

Nieznajomy wybawca (cz.4)

Dodał/a: compelling 2018-11-14 22:01:00 czytano 6315 razy
-Jestem gotowa na twój ruch- mówię z przekonaniem. Nawet bardziej niż gotowa. Wypycham miednice i obejmuję go nogami w pasie. Powoli się wycofuje cały czas mnie obserwując. Ból znika i jedyne co teraz czuję to czysta ekstaza. Euforia. Pieprzona euforia. Jęczę i podnoszę biodra próbując go ponaglić. -Kurwa – mruczy i powoli we mnie wchodzi. Pochyla się i całuje kąciki moich ust – Jeszcze boli? – uśmiecham się i kręcę przecząco głową (...)

Uwiedziona przez nianię

Dodał/a: anete 2018-10-15 11:33:49 czytano 13364 razy
Na imię mi Ania i jestem 39 letnią rozwódką, która ma na wychowaniu 4 letniego synka. Mąż odszedł ode mnie do młodszej kobiety tuż po urodzeniu syna. Dość mocno to odczułam, lecz nie na tyle by popadać w depresję, w końcu czułam się zawsze kobietą wyzwoloną będącą bizneswoman na wysokim stanowisku w korporacji handlowej. Nie brakowało adoracji w moim kierunku w pracy i poza nią, co mnie zbytnio nie dziwiło, gdyż nie chwaląc się jestem atrakcyjną kobietą średniego wzrostu o  (...)

Wspólny prysznic po upojnej nocy

Dodał/a: Jablonka 2018-10-10 11:16:10 czytano 9769 razy
Wsiadłyśmy do samochodu i wyruszałyśmy dalej w kierunku Wrocławia. Podróż umilałyśmy sobie pogawędkami o różnej tematyce m.in. o jej wędrówce. Ostatecznie dojechałyśmy do miejsca wskazanego przez Gosię, znajdującego się przy blokowiskach na obrzeżach Wrocławia. Zatrzymując się spojrzałyśmy na siebie i wiedząc, że prawdopodobnie się już nie zobaczymy, chociaż różnie w życiu bywa oddałyśmy się pocałunkowi. Był namiętny i czuły i niesamowicie długi, żadna z nas nie chciała go  (...)

Macocha

Dodał/a: lora 2018-09-26 10:30:46 czytano 9063 razy
Mam na imię Laura i ta historia wydarzyła się kiedy miałam 17 lat, czyli niecały rok tem. Jestem dojrzałą nastolatką, której świat zawalił się na głowę 5 lat wcześniej przed ową historią. Byłam wtedy poukładaną dziewczyną, córką szczęśliwie kochających się rodziców dbających o swoje jedyne potomstwo uczuciowo i materialnie. Niestety tę piękną sielankę udanej rodziny przerwała nagle śmierć mamy, którą bardzo kochałam i byłam z nią mocno zżyta (...)

Gorąco w tym kantorku

Dodał/a: Kadia ci napisze 2018-09-17 00:11:35 czytano 10653 razy
Poleciłam Milenie, by stanęła na czworakach. Stanęłam za nią i wyruchałam ją jak psa, przy pomocy palca. Pieściałam jaj jezykiem obydwie dziurki. Do zabawy przyłączyła się też berka. Stanęła za mną i tak jak ja wcześniej berkę, tak ona teraz mnie wyruchała, jak psa. Potem wszustkie naraz lizałyśmy sobie pipki i łapałýśmy się za cyce. Obsmarowałyśmy się naszymi soczkami i ślizgałyśmy o siebie (...)

Wspomnienie upojnej nocy

Dodał/a: Jablonka 2018-08-31 13:15:09 czytano 9972 razy
Pewnego letniego dnia, przed dwoma laty jadąc samochodem wracałam wieczorem do domu ze zjazdu starej paczki szóstki przyjaciół, która chowała się razem od podwórka w Ostrowie Wielkopolskim. Lata jednak lecą, większość z nas pozakładała rodziny, robi karierę, zmieniło miejsce zamieszkania i taki wspólny wyjazd raz na jakiś czas jest dla nas miłą odskocznią od codziennego życia. Wybraliśmy się w Karkonosze, w których spędziliśmy pięć dni na wędrówkach po górach i wspólnie  (...)

Dawna przyjaciółka

Dodał/a: Lind 2018-08-26 20:52:17 czytano 8288 razy
Leżałam na kocu pod wielką jabłonią, którą dawno temu mój dziadek zasadził w naszym ogrodzie. Słońce delikatnie muskało moje brązowe włosy. Obok mnie stała mała miseczka z malinami. Były to moje ulubione owoce. W pewnym momencie moją cisze przerwał dźwięk przychodzącego sms-a. Była to wiadomość od Edyty, mojej koleżanki z klasy. Zdziwiło mnie to, ponieważ od kilku miesięcy nie rozmawiałyśmy, mimo tego, że codziennie widywałyśmy się w szkole. W sms-ie zapytała mnie czy  (...)

12»