Pożądanie

Zbiór opowiadań w kategorii "Pożądanie"

Pani Gosia

Dodał/a: Antoni 9999 2018-08-11 02:16:52 czytano 20774 razy
Mieszkałem w akademiku, w którym mieszkała pewna przeciętna dziewczyna o pięknych, pozwalających nogach, z którą zerwalem jakiś czas wcześniej, a do której jednak mnie ciągnęło. Pewnego razu nasza konwersacja sms zeszła na ten bardzo niewygodnych poduszek w akademiku. Napisałem Gosi, że fajnie by było jakby były choć w połowie tak jędrne i za razem miękkie jak jej nogi. Gosia napisała, że z chęcią uzyczy nóg, ale nie za darmo. Spytała czy wchodzę w to w ciemno za ja, że co mi tam i  (...)

Spotkanie po latach na imprezie

Dodał/a: Raven 2018-08-09 23:32:49 czytano 13009 razy
Przywitała się z kilkoma koleżankami, powymieniały się uprzejmościami, powróciły wspomnieniami do dawnych czasów. R., zaczynała się rozluźniać. Otworzyła piwo, stanęła ze znajomą w rogu i obserwowała bawiące się towarzystwo. W końcu zdecydowała się zatańczyć. Z roześmianą koleżanką wkroczyły między bawiących się. R., zamknęła oczy i zaczęła się tańczyć. Noc trwała i trwała… Procenty uderzały do głowy, tańce zaczynały być coraz odważniejsze. Z zamkniętymi oczami wczuwała się w (...)

Ciekawy wieczór

Dodał/a: Kinia 2018-08-09 22:58:52 czytano 11240 razy
Koszula wylądowała na podłodze tak jak i mój stanik. Jego usta i również palce zajęły się moimi piersiami. Z moich ust wydostał się jęk rozkoszy. Wsunęłam palce w jego loczki i delikatnie pociągnęłam. Doprowadzał mnie do szału. Zszedł niżej na mój brzuszek i dalej obsypywał moje ciało pocałunkami. Zdjął moje majtki tak samo jak i pozbył się swojego dołu. Bawił się mną, dotykał, całował, nawet delikatnie niby przypadkiem musnął mnie tam penisem. Jęczałam, wiłam się, a on patrzył na mnie z  (...)

Pożegnanie

Dodał/a: Ayerhym 2018-08-08 01:07:28 czytano 7092 razy
Nie widziała go od tak dawna. Czekała na niego wpatrując się w miejsce w którym niegdyś kochał się z nim po raz ostatni. Wiedziała, że wróci, że ponownie dane jej będzie posmakować jego ciała. Jego gorącego ciała. Wyobrażała sobie, że ponownie leży naga w jego silnych ramionach. A on gładzi ją, jej delikatną niczym aksamit skórę. Zewnętrzną stroną swojej dłoni, delikatnie przesuwa rękę po jej jędrnych małych piersiach. Po rozpalonym brzuchu, zahacza kciukiem o jej pępek, a palcem  (...)

Sex z nauczycielką

Dodał/a: Kuba 2018-07-09 10:14:21 czytano 16787 razy
Był tak jak zawsze zwyczajny piątek. Nauczycielka biologii miała z 50 lat, kazała mi zostać po lekcji. Kiedy był koniec lekcji i wszyscy wyszedli z sali kazała mi usiąść na krześle przy jej biurku. Złapała mnie mocno za ręce. Nie mogłem się wydostać. 1 ręką zaczęła wyjmować coś z kieszeni. Były to kajdanki z różowym futerkiem. 1 obręcz  (...)

Ranczo z nim...3

Dodał/a: Gabi 2018-06-25 16:20:18 czytano 6026 razy
Nie czekał, Pocałował mnie. Znienacka. Początkowo po prosu muskał wargami, bardzo łagodnie i delikatnie, robił to wspaniale. Oddawałam każdy pocałunek. Potem przycisnal mnie do dzrewa całym ciałem i podłożył swoją dłon za moją głowę oddzielając ją od kory i zaczął mnie całować głębiej, namiętnie, naszej jezyki szalały we wspólnym tancu, przepychały się. Drugą reką zlapal mnie w pasie bardzo silnie, odsunal mnie od drzewa i objal mocno dwoma rekami, przygryzajac co jakiś czas  (...)

Miłość szkolna cz 8

Dodał/a: Adrian 2018-06-05 19:32:27 czytano 7147 razy
Był nowy rok, około godziny jedenastej, po naszych pieszczotach porannych oboje z Agatą wstałyśmy z łóżka i tak na golasa jak nas bozia stworzył chodziłyśmy po domu, przytulając się do siebie dając sobie słodkie całuski i dotykając sobie nawzajem intymnych ciał przy czym bardzo się podniecając do siebie. Agato trzymała mnie za moje jajka to za penisa i nim się zabawiała to mi trzepała konia to mi ściskała moje jajka i je brała do buzi i je ssała. To ja trzymałem Agatę za piersi i je całowałem to (...)

Miłość szkolna cz 7

Dodał/a: Adrian 2018-05-25 20:52:35 czytano 6037 razy
Mija już dwa lata jak zostałem wdowcem, żadna kobieta mnie nie pociąga, moje myśli zawsze są skierowane na mojej prześlicznej żonie Korneli. Ona była dla mnie panią, prześliczną i uroczą damą i królową tego domu. Jej duch i myśli zawsze mnie wspierają myśląc o niej. nie jestem nawet jej myślą zdradzić, tak bardzo ją kochałem. Wszystkie kobiety są odrzucane myśląc tylko zawsze o niej, chodź jej już niema zemną prawie dwa lata. Zawsze w sobotę albo w niedzielę jestem na jej grobie i zaświecam jej znicza (...)

Harry Potter Historie: Prolog

Dodał/a: Heripota 2018-05-02 20:45:25 czytano 4074 razy
Niniejszy prolog jest tylko notką informacyjną. Drodzy Czytelnicy i Drogie Czytelniczki! Niebawem zamierzam rozpocząć na tej stronie serię opowiadań erotycznych o Harrym Poterze. Ponieważ znam tę książkę dość dobrze, uznałem, że ciekawie będzie ukazać życie erotyczne bohaterów tej sagi (...)

Mokra sztuka

Dodał/a: Oliwia 2018-04-27 16:23:20 czytano 11632 razy
moje ciało rozgrzane do granic możliwości twoja skóra naprężona gęsia skórka pokrywa całe twe ciało oczy rozpalone jak dwa lampiony oddech przyspieszony moje stringi wbijają się w pośladki  (...)