Pożądanie

Zbiór opowiadań w kategorii "Pożądanie"

Miłość szkolna cz 6

Dodał/a: Adrian 2018-04-16 18:05:57 czytano 4841 razy
Po powrocie z urlopu do domu Kornelia jest już ponad dwa i pól miesiąca w ciąży. Jesteśmy bardzo szczęśliwi ze będziemy miały dziecko. Ja codziennie Kornelię całuje po brzuchu, nasze dziecko, całuje jej piersi i ssie jej sutki i mówię do Korneli ze jak urodzisz nasze dziecko to ono będzie tobie tak ssało cycusie jaj ja robię to teraz z tobą i będzie piło twoje mleczko z twoich piersi. Ale nie tylko często się zdarza ze całuje jej cipunie i ssie jej łechtaczkę i liżę jej cipunie i spijam jej soczki jakie cipunia  (...)

Z miłości do ukochanej cz 21

Dodał/a: Krysia 2018-03-28 12:48:40 czytano 4519 razy
Święta święta i po świętach, czas bardzo szybko leci, koniec roku szkolnego. Nasze dziewczyny ukończyły rok szkolny z wynikiem bardzo dobrym i otrzymały promocję do klasy maturalnej. Natomiast nasze najmłodsze synki zaliczyły drugi rok szkolny gimnazjum z wynikiem wyróżniającym, bardzo dobrym i otrzymały (...)

Miłość szkolna cz 5

Dodał/a: Adrian 2018-03-19 21:42:31 czytano 5446 razy
Po odejściu dziadka i babci, w domu nastała wielka pustka, dom duży, cztery pokoje cisza my tylko we dwoje z Kornelią. Z jednej strony pełna swoboda, intymnie nikt nam nie przeszkadzał chociaż na brak swobody intymnej nie mogłyśmy narzekać, Ale tym razem nastała jeszcze większa swoboda bo teraz nikt nie jest z nami tylko my we dwoje. Teraz pozwalamy sobie razem na większy zakres naszej intymności (...)

Miłość szkolna cz 4

Dodał/a: Adrian 2018-03-12 19:03:05 czytano 4612 razy
Po ukończeniu drugiego roku studiów, po naszych zaręczynach, po ustaleniu daty ślubu, zaczęły się przygotowania do naszego wesela, jako co pierwsze to załatwienie sali. Jak już była załatwiona sala to wiedziałyśmy kiedy załatwiać pozostałe czynniki związane z weselem, jak załatwienie orkiestry, załatwienie sukni ślubnej i pozostałych drobiazgów związanych z panią młodą. Jak załatwienie welonu, wianek ślubny. Który już dawco go straciła zemną, jak miałyśmy oboje po siedemnaście lat (...)

Miłość szkolna cz3

Dodał/a: Adrian 2018-03-05 20:09:45 czytano 5751 razy
Jak już byłyśmy pewni z Kornelią ze jesteśmy przyjęci na studia. Mamy trzy miesiące laby, wolne od szkoły, pozostało nam tylko załatwienie akademika. Było trudno, tak na politechnice, jak i na uniwersytecie już były pozajmowane pokoje ale udało nam się załatwić, po tarapatach, pokój dwu osobowy rodzinny na politechnice, ale tu musiała być zgoda nas obojga na co chętnie się zgodziłyśmy. Zresztą jesteśmy już parą i chodzimy razem ze sobą mamy zamiary pobrania się i założenia rodziny, razem (...)

Miłość szkolna cz 2

Dodał/a: Adrian 2018-02-27 19:19:59 czytano 6916 razy
Ferie letnie się nam skończyły, klasa maturalna, nauki bardzo dużo, razem z Kornelią sobie pomagałyśmy w nauce. Ale nie tylko, często miałyśmy razem wypady na różnego rodzaju imprezki jak, dyskoteki, wieczorki,to do kawiarni, to do kina, i innego rodzaju imprezki. Rodzice nam na wszystko pozwalają, myśląc ze z nas to takie dwa aniołki, nigdy nie grzesząc. Zawsze jak żeśmy się uczyły razem ,a nie było nikogo w domu to często zabawiałyśmy się sobą a szczególnie jak Kornelka miała dni  (...)

Miłość szkolna cz 1

Dodał/a: Adrian 2018-02-21 19:02:40 czytano 14761 razy
Jak chodziłem do podstawówki uczęszczała ze mną taka dziewczyna o imieniu Kornelia tylko ze ona chodziła do innego oddziału, ja chodziłem do klasy ,,B" natomiast ona chodziła do klasy ,,A" jako młodemu chłopcu bardzo mi się podobała. Była bardzo ładna, zgrabna jak laleczka, jako dzieci poznałyśmy się bo razem chodziłyśmy do szkoły i ze szkoły w tym samem kierunku do domu (...)

Ostatni dzień roku

Dodał/a: Redhead 2018-02-19 14:39:16 czytano 23758 razy
Gdy wstałam poczułam że jest mi mokro w mojej muszelce, wiedziałam że to jego zasługa. Wiedziałam że go cholernie pożądam i że chce aby to on mnie zaspokoił. Doszliśmy cała ekipą na polanę, ku dołowi ciągnęły się drzewa pokryte białym puchem, widok jak z bajki, bo książę już był u mego boku. Ustawione fajerwerki, szampan otwarty to zaczęliśmy odliczać (...)

Z miłości do ukochanej cz 20

Dodał/a: Krysia 2018-01-18 19:49:29 czytano 5517 razy
Wrażenia urlopowe pomału zanikają ,zostały tylko same wspomnienia. Nastał czas szkoły dziewczyny chodzą do liceum i to już przed ostatni rok. Natomiast chłopcy młodsze uczęszczają do gimnazjum drugi rok. Starsze chłopcy jeszcze mają cały miesiąc ferii do rozpoczęcia roku akademickiego na dodatek mają bardzo dużo wolnego i beztroskiego czasu. Codziennie przesiadują z dziewczynami i pieszczą (...)

Z miłości do ukochanej cz 19

Dodał/a: Krysia 2018-01-09 21:41:10 czytano 6747 razy
Urlop wypoczynkowy w Chorwacji nad morzem Adriatyckim na plaży naturystów nam bardzo sprzyjał, chodź to dopiero był trzeci dzień urlopu wypoczynkowego. Dzieci miały wiele wrażeń i podziwiały cuda natury jakie bozia obdarzył ludzi i nas. Najmłodsze codziennie coś nowego opowiadały i komentowały jak wyglądają ludzie nago i jak się prezentują ich nagie ciała, a przecież to dopiero początek urlopu, a co będzie dalej. Jednego dnia chłopcy obmawiały kobiety jakie są grube, jak im zwisają  (...)