Pierwszy raz

Zbiór opowiadań w kategorii "Pierwszy raz"

Córeczka cz.4

Dodał/a: wojtur24 2018-06-27 11:24:23 czytano 14928 razy
Od tego czasu Wojtek odwiedzał mnie bardzo często a i ja do niego wpadałem przynajmniej raz w tygodniu. Oczywiście zawsze na takie wizyty zabieraliśmy swoje małe córeczki, które coraz chętniej i mocniej zaspokajały nasze potrzeby seksualne. Chodziliśmy wtedy po domach całkiem goli a drobne ciałka Wiki i Oli powodowały, że nasze kutasy wznosiły się w erekcji nader często. (...)

Córeczka cz. 3

Dodał/a: wojtur24 2018-06-21 10:50:02 czytano 17861 razy
Widziałem doskonale jak na jej ślicznej twarzyczce maluje się wyraz ogromnego bólu. Jednak nie mogłem już teraz przestać. Wyczuwając lekkie przewężenie mocno pchnąłem biodrami i mój twardy kutas zatrzymał się, wbity w pizdę dziewczynki do połowy. Jeszcze głośniej krzyczała. Wtedy cofnąłem pupę i znowu zaatakowałem jej wnętrze twardym kutasem. Też oderwała małe stópki od ziemi i wysoko uniosła kolanka, instynktownie ułatwiając mi penetracje jej ciasnej pizdeczki. Obok pupa Wojtka (...)

Na koloniach

Dodał/a: Marcinek 2018-05-22 22:16:53 czytano 15689 razy
Czas na koloniach trochę się dłużył. Na szczęście szybko zaprzyjaźniłem się z Darkiem, moim współlokatorem, który miał o wiele większe doświadczenie z dziewczynami ode mnie, o czym szybko się przekonałem. Pewnego dnia po kolacji, gdy wszyscy mieli już czas dla siebie, Darek oznajmił, że dostał zaproszenie od dziewczyn z piętra niżej, aby wpadł do nich do pokoju i zabrał ze sobą kolegę. Zgodziłem się i poszliśmy na piętro dziewczyn. Darek zapukał do pokoju numer 12. Po chwili drzwi otworzyła (...)

Baśniobór

Dodał/a: Baśnioborca 2018-04-04 21:41:13 czytano 6733 razy
– Teraz possiesz – orzekł Gavin i gwałtownie wepchnął kutasa do ust Kendra, która zaczęła się nim dławić. Chłopak jednak trzymał mocno jej głowę, więc niechętnie zaczęła przesuwać wargami po wielkim penisie. Gavin sapał z rozkoszy i wykonywał coraz silniejsze pchnięcia przyprawiając dziewczynkę o wymioty. Wreszcie wbił się głęboko i z westchnięciem doszedł. W spazmach strzelał ładunkami spermy wprost do gardła Kendry, która krztusiła się nim. W końcu chłopak się uspokoił (...)

Miłość w szkole z internatem cz1

Dodał/a: Pierwszamiłość 2018-04-01 21:47:19 czytano 10053 razy
Spakowałam moje rzeczy, od razu chciałam jechać by nie siedzieć w tym koszmarnym domu. Gdy po piętnastu minutach moich koszmarów poszliśmy do gabinetu dyrektora był nim stary kolega taty Damian Kwiatkowski. Pan Damian oprowadził mnie po szkole i pokazał mi mój pokój, który będę dzieliła z jedną osobą była nią Rosalie. Piękna,niska, czarnowłosa dziewczyna. Przywitałam się z nią i od razu wzięłam się to rozpakowywania rzeczy Rose pomogła mi to zrobić, kiedy już skończyliśmy  (...)

Zwiadowcy

Dodał/a: Zwiadowcowy 2018-03-24 14:58:02 czytano 9186 razy
– To teraz possiesz, dziwko – powiedział Keren i wepchnął swojego drąga do jej ust. Zaskoczona dziewczyna zaczęła się dławić. Choć zmieścił się tylko w połowie, przyprawiał ją o wymioty. Usiłowała wypluć penisa, ale mężczyzna mocno trzymał jej głowę. Niechętnie zaczęła przesuwać wargami po jego kutasie. Keren sapał z  (...)

Dresy

Dodał/a: Kayetan 2018-03-17 11:14:48 czytano 9058 razy
Witajcie mam na imię Ola, mam 16 lat chciałabym opowiedzieć mój dosyć nietypowy pierwszy raz. Na codzień grywam z gry a z nauką to różnie bywa raz wpada jakaś czwórka lub trójka . Co do mojego wyglądu jestem 160 cm brunetka o długich włosach, lekkim tłuszczykiem na brzuszku, miseczka rozmiaru D i dosyć pokaźnym dużym tyłkiem. Troszkę mi to przeszkadzało bo doprawdy było widać jak koledzy z klasy mu się przyglądali jak podchodziłam do tablicy szczególnie gdy miałam na sobie rurki (...)

szesnastoletnia Asia

Dodał/a: JUKI TUKI 2018-02-21 17:32:53 czytano 14973 razy
Asia miała zaledwie 16 lat, ale wyglądała na starszą. Koleżanki jej zazdrościły, a chłopacy podziwiali. Była już dobrze rozwinięta jak na swój wiek, ale jeszcze nigdy nie miała chłopaka. Lecz pewnego dnia trafił się ktoś , kto rozkochał jej serce do czerwoności, był to Mikołaj. Wysoki brunet o ciemnych oczach. Mikołaj od razu zwrócił na nią uwagę. Dziewczyna z pozoru wyglądała, że nie jednego faceta miała, ale było zupełnie inaczej, Aśka była jeszcze dziewicą i marzyła o tym by to właśnie on był tym  (...)

To ja

Dodał/a: Uczennica Sexmasterki 2018-02-19 23:26:27 czytano 11903 razy
Czułam że już mi szumi w głowie. Nie byłam w to mocna i szybko się upijałam. Radek poszedł z Natanem gdzieś bo okazało się że ktoś się zaczął bić. Ja postanowiłam znaleźć łazienkę. Wyszłam po schodach na piętro gdzie byłam pewna że znajdę mój cel. Otworzyłam drzwi i weszłam. Pokój był utrzymany w zielonych kolorach i domyśliłam się że to pokój rodziców Natana. Wyszłam i otworzyłam drzwi obok. Stawiłam kilka kroków głębiej, aż poczułam obecność za mną. Osoba mnie przytuliła i  (...)

Namiętny wieczór cz.1

Dodał/a: Nieznajoma 2018-02-03 00:08:20 czytano 11209 razy
Leżałam z mojim chłopakiem w łóżku chcąc juz iść spać... w pewnej chwili poczułam dotyk na mojej tali, Dawida ręka schodziła coraz niżej , w pewnym momencie poczułam, że robi mi się mokro. Zaczoł masować moją pupe okrągłymi i powolnym ruchami, ja odwróciłam głowę i zaczęłam go namietnie całować on w tym samym momencie zaczoł  (...)