Pierwszy raz

Zbiór opowiadań w kategorii "Pierwszy raz"

Kempingowy seks 1. Majka i Ola

Dodał/a: Najmłodsze, rozdziewiczanie, pierwszy raz, kempin 2019-09-26 14:16:09 czytano 4616 razy
Ledwo znaleźliśmy się w pokoju a majka odwróciła się do mnie i lekko uniosła do góry głowę. Dopadłem do jej ust jak szalony i wepchnąłem głęboko swój język do jej buzi. Była znacznie niższa i teraz czułem na górnej części brzucha jej cycki. Umiała się całować i teraz ssała mocno mój język albo wypychała go a swój wsuwała daleko do mojej buzi. Moje dłonie wędrowały po jej plecach jak szalone i coraz bardziej podciągały do góry kraciastą (...)

Spirit Animals 1

Dodał/a: Conor 2019-07-23 17:44:57 czytano 5036 razy
– Oh Abby, ją też cię kocham i pragnę cię całym sobą – rzekł w końcu. Dziewczyna ułożyła się na trawie i rozszerzyła zgrabne nóżki. Zmysłowo zagryzła wargę; chłopak nie dał jej więcej czekać. Przyklęknął między jej jędrnymi udami i przystawił kutasa do szparki. Nie mógł już wytrzymać. Lekko cofnął biodra i z impetem dźgnął penisem w głąb drobniutkiej szparki. Dziewczyna wrzasnęła, gdy jednym pchnięciem pozbawił ją dziewictwa. Jej pochwa była  (...)

Czy naprawdę się zobaczymy?- Część 4

Dodał/a: Syrenkaaa23 2019-07-08 00:30:09 czytano 2199 razy
Leżąc, oparci o zagłówek łóżka rozmawialiśmy jeszcze przez długi czas. Trochę o różnych pierdołach, a trochę poważnie o życiu, czasem spoglądając na siebie. Po prostu tak jakby poznawaliśmy się bliżej. Mieliśmy świetne samopoczucie i dużo tematów do rozmowy. Niezręczna cisza? Nigdy! Gawędziliśmy jak starzy przyjaciele. Atmosfera była przemiła, często się śmialiśmy. Poczułam z Rafałem taką nić porozumienia, coś w rodzaju więzi. (...)

Wybór

Dodał/a: Viridi 2019-07-05 18:33:53 czytano 5593 razy
Kiedy mu odpowiedziałam przestał oddychać zaczęłam płakać. Zerwałam się z łóżka i pobiegłam do pokoju Sławka. Obudził się jak tylko usłyszał że ktoś się do niego przytula. Pocałowałam go mocno, oddał pocałunek poczym delikatnie położyliśmy się na łóżku dotychając wzajemnie swoich ciał. Zaczęliśmy się powoli rozbierać, i pieścić najpierw zaczął delikatnie całować moją szyje aby po chwili zacząć dotykać i całować moje piersi. Poczułam jaki jest  (...)

Niania - prolog.

Dodał/a: MNOŻNIK 2019-06-27 12:57:55 czytano 8090 razy
Nasi rodzice chcieli sami wyjechać na urlop iż już zaczynałem imprezować to nie chcieli nas zostawić samych czyli mnie i Emilki więc zatrudnili nianię. Było ich sporo ale to Kaje wybrali czyli najładniejszą z kandydatek. Mieli wyjechać na miesiąc więc super. Następnego dnia czyli po tym jak wybrali Kaję na nianię bidzę się i schodzę na dół tam kartka leży czytam ją "Nasze kochane dzieci. Zostawiamy wam pieniądze na to co chcecie, Kaja będzie takim waszym  (...)

Czy naprawdę się zobaczymy? - Część 3

Dodał/a: Syrenkaaa23 2019-06-25 16:20:43 czytano 1657 razy
- Szczerze to jakoś tak samo wyszło. Zaczęłam czytać takie opowiadania i stwierdziłam, że przecież mam cały czas jakieś pomysły, ciągle przez moją głowę przewijają się obrazy i tworzę różne historie, więc stwierdziłam, że spróbuje coś napisać. Pewnej nocy miałam ciekawy sen i postanowiłam to wykorzystać. Potem reszta napisała się sama. Mam mocno rozwiniętą wyobraźnie, więc udało mi się wymyślić fajną książkę.- Rafał słuchał mnie  (...)

Rift Cześć 1 (FANTASY)

Dodał/a: Kai 2019-06-23 11:22:12 czytano 2054 razy
Byłam oddalona od rodzinnej wioski około 5 kilometrów. Stwierdziłam to po tym jak mijałam drogowskaz do naszej wioski. Nie zamierzałam się cofać chciałam zaryzykować, może odnajde skarb lub jakiś grobowiec. Szłam tak przez kilka minut az nagle zobaczyłam blisko głównej drogi, siedziącego na skalę goblina. Szybko schował się za drzewo i zerkałam co on robił . Widziałam jak walił sobie konia, swoim na oko 15 cm zielonym twardym penisem (...)

16 latki

Dodał/a: noipanpaweł 2019-06-17 21:23:13 czytano 11107 razy
Zagrały w kamień, papier, nożyce. Wygrała julka. Powoli zakładała kondoma i bardzo dobrze jej to wyszło. Położyłem się na łóżku i czekałem aż któraś z dziewczyn na mnie usiądzie i zacznie mnie ujeżdzać. Przybiegła szybko julka, była na mnie bardzo napalona, szczególnie po akcji w toalecie. Poczułem, jak jej błonę dziewiczą. Zaczęła lecieć krew. Tego obawiałem się najbardziej, lecz kondom ochronił mnie przed ubrudzeniem prącia. Marta podnosiła  (...)

Czy naprawdę się zobaczymy?- Część 2

Dodał/a: Syrenkaaa23 2019-06-17 21:05:29 czytano 2167 razy
Staliśmy już przed pokojem, wzięłam klucz i otworzyłam drzwi. Weszłam do środka a Rafał zaraz za mną. Po paru sekundach zapalił światło a ja poszłam w głąb obejrzeć pokój. Był ok, nie jakiś rewelacyjny, ale dla mnie liczyło się tylko to, że jest łóżko i łazienka. Niestety łóżko było podwójne, małżeńskie, ale już wszystko mi jedno. Przecież się nie pozabijamy. Jakoś damy rade przespać do rana. Chociaż miałam lekkie obawy czy nie będę się krępować (...)

Przyjaciółka

Dodał/a: Nieznajomy 2019-06-14 20:06:32 czytano 5747 razy
Wtedy ja poczułem przyjemne ciepło w kroczu i chwilę później przez moje spodenki było widać mojego napęczniałego kutasa, który chciał się wydostać z zaciśniętych spodenek, Basia zdążyła już zdjąć górną część ubrań, schyliła się do moich spodni i powoli zdjęła mi spodenki i z nich wyskoczył prawie 17 centymetrowy penis, którego Baśka wzięła do buzi i zaczęła intensywnie ssać, ja byłem wtedy w niebo wzięty, chciałem wyć z rozkoszy (...)