Pierwszy raz

Zbiór opowiadań w kategorii "Pierwszy raz"

Sypialnia cz.1

Dodał/a: noipanpaweł 2019-06-13 03:03:11 czytano 5077 razy
Nastąpiła cisza, ona skupiona zaczęła szybko mi walić. Niespodziewanie mój wytrysk poleciał na włosy i przeleciał nad nią strzelając w jej biurko. Ostatnie krople spermy strzeliłem do jej buzi. Twarz miała cała w spermie, jej buzia była w jej dosłownie pełna. Gdy już ją połknęła to poszła zlizać pozostałą, już zimną sperme z biurka. Wtedy ona na mnie wskoczyła i zaczeła mnie namiętnie całować. Wtedy ja ją mocno klepnąłem w pupę i miała  (...)

Camping Prolog

Dodał/a: Albastor 2019-06-11 11:58:53 czytano 4690 razy
Zaproponowała zabawę w lekarza i najpierw ja stanąłem przed nią całkowicie goły a potem i ona zdjęła wszystkie ciuszki. Nie miała jeszcze cycków a i jej cipka była bez włosków. Usiadła na stole i szeroko rozłożyła nogi. Wtedy zobaczyłem, że jest zbudowana zupełnie inaczej niż ja. Podszedłem bliżej i paluszkami delikatnie rozchyliłem jej szparkę. Jęknęła cichutko. Jednak zupełnie nie wiedziałem co dalej robić. Czułem jedynie jak mój malutki siusiolek  (...)

Wizyta u szkolnej pielęgniarki

Dodał/a: pawel18kowal 2019-05-22 22:45:36 czytano 7775 razy
W ostatnią niedzielę byliśmy za szkolnej wycieczce w kinie. Jechała moja klasa, której wychowawcą jest Pan Dariusz i dwie inne drugie klasy, w tym Aśka, piękna szczupła brunetka z włosami zapiętymi w warkocz, średniego wzrostu o zielonych oczach i jasnej cerze, do której zawsze coś czułem. Z racji, że nie mam zbyt wielu przyjaciół w szkole i ogólnie jestem bardzo nieśmiały to przez większość wycieczki, kręciłem się sam. Dlatego też podczas (...)

Seks z trenerem

Dodał/a: Futa Dżalon 2019-05-05 22:52:27 czytano 5933 razy
Kierowałam się do szatni. Wraz z koleżankami z drużyny. Gramy w piłkę ręczną. Ciągle myślałam o tym co się stało podczas treningu. Zrobiło mi się głupio, gdyż wpadłam podczas treningu na trenera. Leżał na podłodze, a ja na nim. Stanął mu, zawstydziłam się i przeprosiłam, po czym wróciłam do gry (...)

Czy naprawdę się zobaczymy?- Część 1

Dodał/a: Syrenkaaa23 2019-04-23 23:23:30 czytano 1136 razy
Wracam samochodem do Warszawy, zostało mi jeszcze lub aż 60km. Jest już późny wieczór i jestem bardzo zmęczona, ale muszę dojechać do domu. Byłam na tygodniowym urlopie, musiałam odpocząć, pozbierać myśli i może napisać coś do mojej kolejnej książki (tak, jestem pisarką ale pracuje też normalnie na etacie, bo nie dałabym rady wyżyć tylko z pisania. U mnie to działa tak, że ja jestem w stanie napisać coś tylko jak mam wenę a z tym to (...)

Wigilia

Dodał/a: LittleVenus 2019-04-13 21:55:21 czytano 13531 razy
-A może teraz ty chcesz na górę?- Kuba, nie czekając na reakcję Amandy, usiadł i pociągnął dziewczynę na siebie. Objęła dłońmi głowę chłopaka i ułożyła na jędrnych, twardych piersiach. Kuba wtulił twarz w pachnące ciało Amandy, jednocześnie chwytając ją za pośladki. Uniósł ją i za chwilę mocno posadził na swoim wyprężonym członku. Dziewczyna odchyliła głowę, głośno wzdychając. Powtórzył ten ruch jeszcze kilka razy, coraz szybciej i szybciej (...)

Nowa szansa cz.1

Dodał/a: Anonimowa 2019-03-17 23:00:40 czytano 5025 razy
Otworzyłam drzwi z sali na korytarz a moim oczom ukazał się chłopak który szedł w kierunku klasy. Ale on był przystojny. Miał brązowe włosy lekko falowane zielone oczy w których moglam utonąć był również szczuply i miał rysy mięśni i ten uśmiech. Miał na sobie aparat na zeby ktore idealnie podkreślaly jego rysy twarzy i były koloru zielonego co idealnie kaponowalo się z oczami. Patrzył się na mnie a ja miałam pewnie minę nie z tej ziemi bo (...)

Pierwszy raz ze studentem

Dodał/a: Mela 2019-03-01 10:41:05 czytano 5780 razy
Cześć mam na imię Sandra i chce opowiedzieć wam historie, ktora mi się przydarzyla. Trenuje wiele sportów przedewszystkim rzut oszczepem i koszykówkę. I tego również będzie toczyć się owa historia. Więc było tak, przyszłam na trening rzutu oszczepem, zwykłe przebieram się sama w szatni ze względu na to ze mało dziewczyn trenuje na zawody tego typu. Przeważnie trenuje z samymi chłopakami. Więc weszłam do szatni przebieram się (...)

On cz.1

Dodał/a: Dziewczyna03 2019-02-28 16:24:11 czytano 2773 razy
Chłopak jak na komende zaczął mnie całować po szyi a chwile potem przeszedł do moich ust całując z taką namiętnością. W tym samym czasie wsuną ręke do moich spodni masując moją muszelke. Zażuciłam swoje ręce na jego plecy i szyje masując. Podniosłam noge byłam taka podniecona. Przestał mnie całować ściągną moją bluzkę później swoją koszulkę i mój stanik. Zaczą całować moje piersi zaczełam pojękiwać on złapał mnie i zaniósł na łóżko (...)

Pierwszy raz może boleć

Dodał/a: Mela 2019-02-28 15:29:47 czytano 8054 razy
Dzisiaj dowiedziałam się ze tata ma spotkanie w domu i jak zawsze na tą okazję jechcalam jechcalam mama do sklepu po nową sukienkę . Szuklalysmy długo aż w końcu znalazlysmy tą idealna, mamie oczywiście się nie spodobała bo stwierdziła że jest zbyt wyzywajaca, na co odparlam ze mam przecież 17 lat i jestem dorosła. Nadszedł czas wizyty gości, mama okazało się ze musiała pojechać do naszej rodzinnej firmy poprawić jakieś dokumenty  (...)