Najczęściej komentowane opowiadania

Zobacz najczęściej komentowane opowiadania w serwisie www.intymnie.Quku.org

Miłość do starszego ( TRZY SERCA ) cz.2.

– To twoja teoria, a każdy z nas wie jaka jest prawda, ale masz rację nie będę cię już dłużej zatrzymywać, bo znacznie seksowniej wyglądasz, kiedy pot ocieka po twojej jedwabistej skórze – odwróciłam się od niego i czym prędzej opuścił miejsce, gdzie mój mózg nie pracował tak jak powinien a mogłabym nawet posunąć się do stwierdzenia, że w ogóle wyłączał się na czas, kiedy znajdowałam się blisko niego (…)

Silna czy nie?

– Em, hehe, właściwie to, już o nic! – Zaśmiałam się jak gdyby nigdy nic i złapałam za kark. Nauczyciel ostrzegł nas, żebyśmy już więcej sobie takich żartów nie robili, bo trafimy do dyrektora. Przeprosiliśmy i poszliśmy na lekcje, która właściwie, już się skończyła. Nie obyło się bez ochrzanu od Pana od biologi. Gdy szłam do swojej szafki z przyjaciółmi podeszła do mnie jakaś dziewczyna (…)

Pokusa cz 5

-jesli mozesz- powiedzialam obojetnie. Poczulam jego oddech na karku. Przeszedl mnie dreszcz, mialam nadzieje ze nie zauwazy. Troche sie ociagal z zapieciemI na sam koniec klepnal mnie w tylek i ze smiechem stwierdzil ze nie musze dziekowac. Wyszedl a ja myslalam ze zaraz roztrzaskam te jego przystojna buzke. Gdy juz doprowadzilam sor do porzadku popedzilam za pieknym zapachem jedzenia. Nareszcie zapelnie  (…)

Pod napięciem. cz 11

Paweł stał jak skamieniały, zastanawiając się, czy to nie umysł płata mu figle. Wiele razy wyobrażał sobie, że słyszy z ust Weroniki coś podobnego. Teraz, kiedy wreszcie to usłyszał, nie był pewien, czy to dzieje się naprawdę. Zrobił szybki krok w jej stronę i chwycił jej twarz w dłonie. Przyciągnął ją do siebie i pocałował, mocno wdzierając się językiem do jej ust. Całowali się, dopóki nie zabrakło im powietrza (…)

Karkonosze cz. 2

Obróciłem ją teraz na brzuszek i podniosłem biodra do góry. Wchodziłem od tyłu pomału, by po chwili znowu ją ostro wyruchać. Jęczała teraz jeszcze głośniej. Lecz nie był to jęk bolesny a pełen rozkoszy. Tym razem cała spermę wlałem do jej gardła. Potem wylizała mi całego kutasa a ja jej uda i cipeczkę. Ubraliśmy się i wyszliśmy z namiotu. Rudowłosa Oliwia patrzyła tępo w wejście do mojego namiotu. Domyśliłem się, że ona tez  (…)

Przyjaciel na całe życie ?

Obudziło nas pukanie do drzwi. Szymek powiedział proszę a ja podciągnęłam kołdrę pod brodę bo uświadomiłam sobie że jestem całkiem goła ,na co on się tylko zaśmiał. Do pokoju wpadł Kamili w samych bokserkach , dopiero teraz zauważyłam , że wyglądem wcale nie odbiega od swojego kuzyna  (…)

Dziecięca niewinność

Gdy słyszę to pytanie, przechodzi mi złość. Podchodzę do moich kobiet od strony nóg i wpełzam na klęczkach pomiędzy ich rozłożone nogi. Lewą ręką chwytam siostrę za pośladek, a prawą wprowadzam członka do dziurki mamy. Ach. Podobnie do Oli, a jednak zupełnie inaczej. Mama jest mniej ciasna i mokra, a i tak bardzo przyjemna. Natychmiast go wyjmuję i wchodzę w siostrę. I znowu w mamę. W siostrę. W mamę. W siostrę (…)

Wycieczka do lasu.

Usiadłam na pieńku i tylko Atos nadal lizał moje uda. obydwaj mężczyźni oddalili się w kierunku z którego przybyli.
Przygoda z psim i dwoma dorodnymi kutasami jednocześnie pchnęła mnie do tego, że następnego dnia pojechałam do Warszawy w poszukiwaniu Tomka. Oczywiście go nie znalazłam a sama wylądowałam w akademiku w pokoju z dwoma Murzynami. już wieczorem miałam się  (…)

Moje klejnoty dałem żonie

kwiaty i butelkę studenckiego wina i poszłyśmy do Iwony,najpierw złożyliśmy życzenia imieninowe,kwiaty i przywitanie się z jej koleżankami
a było ich dwie Danusia i Kasia Kasia była piękna dziewczyna od razu wpadła mi w oko.Miała bardzo piękne oczy takie wyraziste, lekko kręcone blond włosy szczupła wysoka około 170 cent zrostu, zgrabne długie nogi w biodrach bardzo zgrabna nic ująć nić dodać,Pierwsze moje myśli to (…)

Mój szef mafii 11

-Miała Pani dużo szczęścia, że szybko do nas trafiła, bo mogło dojść do tragedii, ja nie wiem co się stało, ale musi Pani wiedzieć i zapamiętać na przyszłość, że w ciąży trzeba zmienić tryb swojego życia, trzeba się oszczędzać, nie wolno się przemęczać i stresować, rozumie Pani? Na szczęście teraz jest wszystko w porządku, a Pani dziecku nic już nie zagraża. Zostawimy Panią kilka dni na obserwacji, podamy witaminy na wzmocnienie Pani i dziecka i wypuścimy Panią do (…)