Najczęściej komentowane opowiadania

Zobacz najczęściej komentowane opowiadania w serwisie www.intymnie.Quku.org

Oczy w kolorze kłamstw cz. 16

W powietrzu unosił się zapach stęchlizny. To była pierwsza rzecz, jaką Łucja poczuła. Drugą była opaska zaciskowa na jej nadgarstkach. Przez ręce zszczepione na plecach nie mogła podnieść się z materaca przesyconego wilgocią, na którym leżała. Nie wiedziała ile czasu tam spędziła, wiedziała tylko, że Hubert wszystko wcześniej zaplanował. W pomieszczeniu w którym była, znajdował się materac, niewielka lampka na baterie i (…)

Gwałt,a może nie..

We wtorek gdy znów jej nie spotkałem doszło do mnie,że jeśli nie ze mną,to z nią coś się stało,nie wiem co,zostawiłem ją co prawda w takim stanie,ale nie związaną i nie była aż tak daleko od domu..byłem załamany,minęło popołudnie,wieczorem sam nie wiedząc co począć poszedłem do nocnego po kilka piw.Chciałem się upić,żeby choć spokojnie zasnąć i przetrwać do kolejnego dnia.Nie wiem nawet kiedy nogi zaprowadziły  (…)

Z siostrą

drugi mały pokój powiedzieli żebyśmy uczyli się osobno i sobie nawzajem nie przeszkadzały.Ale i to było już związane ze my już dorastamy i nasze intymności zaczęły być większe. Jak miałem 12 lat to często podglądałem siostrę w łazience jak się kompie lub przebiera nawet kilka razy widziałem
ją nago w jej pokoju jak się przebierała po prostu weszłem do niej jak była nago nie spodziewanie. Trochę się wstydziła mnie i mówiła nie pacz się na mnie po co tu  (…)

Silna czy nie? 2

22:00, jestem wykończona. Oglądnęłam sama jakiś typu komedia romantyczna film, zjadłam kolacje i poszłam biegać. Tak, biegać, bo lubie ruch. Ćwicze od wakacji, gdy kolega powiedział mi, że mam słabą kondycję. Dzięki temu schudłam dużo i teraz jestem zgrabna. No i oczywiście chuda, ale spokojnie. Nie jestem patykiem. Jutro, już piątek i impra! Nie moge się doczekać. Przebrałam się w moją słodką piżamke. Wskoczyłam do  (…)

Przyjaźń na zawsze ? cz. I

-Tak ?- podniósł drugą nogę i położył na drugim ramieniu dla równowago oparł swoją dłoń koło mojej szyi , pchając jeszcze mocniej – Tak Ci siępodoba ?-Przyglądałam mu się z zachwytem jego mięśnie naprężały się z wysiłku , zmierzwione włosy przykleiły się do czoła , na szyi uwidoczniły się ścięgna -Boże … po prostu nie mogę przestać .Zdjęłam moje nogi i pociągnęłam go na siebie żeby przygniótł mnie swoim  (…)

Niesłusznie oskarżony

Czuję jego oddech na moich wargach. Jest tak blisko, a jego zapach jest odurzający. Otwieram oczy i to jest jakby zielone światło dla niego. Jego usta opadają na moje delikatnie, ale zaraz zaczyna przygryzać moją wargę. Nie jestem w stanie zdusić jęku , przez co rozchylam usta i nasze języki łączą się ze sobą. Wplątuję mu dłonie we włosy i przyciągam mocniej do siebie i tym razem to on jęczy mi w usta. Całujemy się  (…)

narzeczona początki Cz 2 gorąca narzeczona

Zdawała egzaminy maturalne a ja egzamin z powściągliwości . Choć spotykaliśmy się codziennie i do siebie ,,godzinami” dzwoniliśmy to brakowało nam czasu , okazji i miejsca na Coś więcej . Poznałem jej koleżanki (żeńska szkoła) i nawet każda podobała mi się za swój sposób , ale moja dziewczyna była nad wyraz najlepsza , byłem nią zauroczony , zakochany , rozmarzony i stęskniony najbardziej …..jej cipki. Moja (…)

Niesłusznie oskarżony cz. 6

Leżymy w łóżku, wyczerpani po dwóch orgazmach w nim i dwóch w łazience. Wcześniej nigdy nie myśla-łam, że kobieta może mieć więcej niż dwa orgazmy w ciągu dwunastu godzin, a co dopiero cztery orga-zmy w niecałe dwie godziny. Spoglądam na zegarek, jest pierwsza w nocy. Jak ja jutro pójdę na uczelnię. Chyba jednak sobie jutro odpuszczę. Niedziela powinna być dniem odpoczynku, a nie pracy, czy nauki. Aż jęczę na  (…)

Erotic Story – Seks z Siostrą

Znowu zabrałem się do rzeczy. Rzuciłem ją na moje łóżko w pokoju. Wchodzę w nią, znowu lecą jej łzy, pewnie dlatego że miała ciasną szparke i ciężko było w nią wejść bez bólu. Wsadzałem, pchałem do jąder ile się dało. W końcu doszliśmy oboje do orgazmu. Taak to było wspaniałe wyciągłem penisa z jej cipeczki i spóściłem jej się na twarz. Potem znowu do gardła, kazałem jej to połykać. Smakowało jej. Opadliśmy bezsilni (…)

Mój na zawsze

-No tak… Zdrada matki, rozwód rodziców, przeprowadzka z rodzinnego miasta, kraju za granicę, brak matki przez pięć lat, śmierć ojca miesiąc temu, rozłąka z chłopakiem, który jest jedyną kochaną przeze mnie osobą jeszcze na tym świecie. Masz rację jeszcze nic nie przeszłam. –powiedziałam, a Ewie zrobiła się głupio. Była w szoku tym co powiedziałam (…)