Najczęściej komentowane opowiadania

Zobacz najczęściej komentowane opowiadania w serwisie www.intymnie.Quku.org

 

Trener. cz.6.

– Przez. Cały. Wieczór? – Akcentowałam każde słowo i przełykałam zbyt głośno ślinę. Kamil wyprostował się jeszcze bardziej i rzucił mi jedno ze swoich zabójczych spojrzeń. Nigdy nie zapomniałam barwy tych nieziemskich oczu. Mężczyzna, który stał przede mną i niemal przeszywał mnie grafitowym spojrzeniem, był jednym z najprzystojniejszych facetów jakich dane mi było poznać. Śmiało mogę stwierdzić, że dorównywał nawet (…)

Niesłusznie okskarżony cz. 3

-Też kiedyś brałem udział w trójkącie w takim samym zestawieniu jak ty. Namówiła mnie na to moja była dziewczyna. Lubiła eksperymentować i znalazła jakąś dziewczynę na swojej imprezie. Była całkiem ładna. Nawet bardzo ładna. Wręcz podobna do ciebie. Tak bardzo mi się spodobała, że zająłem się głównie nią. Nawet chciałem jej numer telefonu, żeby to powtórzyć, ale moja dziewczyna, Weronika, zdenerwowała się na mnie (…)

Niesłusznie oskarżony cz. 19

Budzę się, gdy za oknem jest ciemno. Nie wiem, czy to ta sama noc, czy następna. Widzę Tomka, który stoi w oknie i palcami masuje skronie, a w drugiej ręce trzyma telefon, który przykłada zaraz do ucha. Odruchowo łapię się za brzuch, ale domyślam się, że Tomek dzwoni do Dominika lub Maćka. Chcę usłyszeć prawdę i wiem, że tylko podsłuchując ją poznam. Zamykam oczy, gdyby Tomek się odwrócił w moją stronę (…)

Wiejskie wesele cz.2

Drzwi od stodoły leciutko się uchyliły i jakiś cień wśliznął się do środka. Paula nawet tego nie zauważyła tak była zajęta sobą i ostrym psim ruchaniem. Kiedy i wilczur wlał w nią swoją spermę, wytarła w poły fartucha swoje uda i czerwoną od zaspokajania pizdę, i poszła do domu. Szybko weszła do łazienki i wzięła chłodny prysznic. Potem poszła w samym fartuszku budzić swojego narzeczonego, który dla tradycji spał tej  (…)

Nigdy nie zapomniałam cz.5.

– Cześć – uśmiech. Jego uśmiech mógłby powalić zgorzkniałą panienkę, która ślini się za dziewczynami. Stał i jedną rękę miał przerzuconą przez ramię na której spoczywał plecak a drugą trzymał w kieszeni i wpatrywał się tylko we mnie. Kurwa na pięć dziewczyn wpatrywał się tylko we mnie. Ewakuacja, ewakuacja, ewakuacja. ” Niech tylko mnie nie poprosi na bok, błagam! “. – Sam możemy porozmawiać? – oczy wszystkich  (…)

Pierwszy raz z kuzynem

Pewnego słonecznego dnia przyjechałam do swojej ciotki gdzie mieszka z moim kuzynem i kuzynką. Wybrałam się z kuzynką na krótki spacer. Po jakiś 2 godzinach wróciłyśmy do domu, moja mama już odjechała, ponieważ miałam u nich zostać na wakacjach. Po powrocie usiadłyśmy do stołu i zjadłyśmy kolacje.Po posiłku poszłyśmy się przewietrzyć i pograć w nożną, wtedy przyszedł kuzyn, który kocha w nią grać. Kuzynka poszła do  (…)

ałaaa boli

– stop bierzemy sie za panienke powiedział grubad , wyvciognoł z pułki wibrator wieksxy od jego chuja a on miał chuja jakies 30cm i połozył na dtolik jeden wsadzil mi swojom pałe do geby i kazał go ssac i zaczelam go sac fuuj ciognoł mnie za włosy a ja nawet nie mogłam sie broni krzyczał i wepkał mi maszyne głebiej az zaczełam sie dławic i ta stawałam isie coraz słapsza bo nie miałam powietrza i wyciognoł go drugi wsadził mi do dupy  (…)

Nigdy nie zapomniałam cz.3.

Spuściłam momentalnie głowę do dołu i modliłam się, żeby nie zostać przez niego pożarta. Katie podeszła do mnie jakby wyczuła w powietrzu, że tracę resztki zdrowego rozsądku i chwyciła mnie za dłoń, dając mi tym do świadomości, że nie zostanę dzisiejszego wieczoru kolacją, jednego z nieopierzonych samców (…)

Nigdy nie zapomniałam cz.7.

– Przepraszam, ja nie chciałam tak wchodzić… – wyrwałam dłoń, ale zanim całkowicie zniknęłam z pola widzenia, on ją pochwycił i jeszcze mocniej niżeli wcześniej przycisnął ją, ale tym razem po policzka. – To już tak nie boli, Samantho… Teraz kolej na ciebie – no i co ja miałam mu powiedzieć, kiedy on podzielił się ze mną takim osobistym przeżyciem. Przecież nie zapytam jak umarła jego matka, bo wyjdę na bezduszną sukę, a raczej  (…)

Nigdy nie zapomniałam cz.8.

Przycisnął mnie mocniej do podłogi swoim długim, jakże umięśnionym ciałem, który idealnie wpasował w moje szczupłe i zaczął przesuwać wzrokiem wzdłuż całego mojego ciała. Najwięcej uwagi jak na złość skupił na moim brzuchu a mimo, iż usilnie starałam (…)