Najczęściej komentowane opowiadania

Zobacz najczęściej komentowane opowiadania w serwisie www.intymnie.Quku.org

Najlepszy seks ;))

Jeszcze troche mnie polizał, zapytał czy jestem pewna żeby konczył w cipce bo jak dochodzi to pieprzy jak królik. Ale ja coś do niego poczułam i powiedziałam, żeby zrobił z moją cipką wtedy co chce i żeby myślał o swojej przyjemności. Lizał mnie jeszcze tym swoim mięciutkim języczkiem, odwróciłam się żeby mógł mnie lizać od tyłu, wtedy on na to, że musi skończyć mi w dupci, powiedziałam nie, ale wsadził mi, zaczął ruchać moją (…)

Niesłusznie oskarżony cz. 18

Patrzę na test i widzę jedną mocną i drugą słabiutką kreskę. Właściwie to ledwo ją widzę, ale jednak coś się pokazało.
-Zuza! otwórz te cholerne drzwi!
Otwieram drzwi ściskając test w pięści. Nie jestem w stanie się utrzymać na nogach i osuwam się na ziemię, ale Dominik szybko mnie łapie.
-Co się dzieje? Mówiłem wczoraj, żeby jechać do lekarza. Ubieramy się i jedziemy (…)

Narzeczona, początki

Choć miałem dwadzieścia jeden lat i byłem już po służbie w wojsku(w tamtych czasach obowiązkowych) to znaczyło że byłem już dorosłym mężczyzną (takim się czułem) , to jeszcze nie kochałem się z kobietą . Adorowałem , czyli chodziłem z kilkoma pannicami jednocześnie lecz nie mogłem zdecydować się którą wybrać ,, na poważnie” z którą mógłbym budować jakąś przyszłość . Różne kryteria mną kierowały w wyborze  (…)

Pierwszy, ale nie ostatni

Łucja była kilka dni po napisaniu wszystkich matur. Czuła się wolnym i naprawdę dorosłym człowiekiem. Zawsze była raczej z tych co uczą sie w weekendy więc jakie było zdziwienie gdy zgodziła się pójść na impreze – ostatnią w gronie licealistów z którymi uczęszczała do szkoły.
Impreza była naprawdę wspaniała. Ludzie – już lekko podpici – bawili sie znakomicie. Łucja wypiła kilka małych kieliszków wódki, jako że nie miała  (…)

plan dnia niewolnicy

-kolacja i sex lesbijski w towarzystwie patrzacych gości oraz taniec na rurze wszystkich liżących sie nawzajem pań..
-Publiczna kąpiel w basenie i w wannie na pięterku mieszkalnym..
-Dziewczyna na wyłączność dla jednego lub wszystkich po kolei gości. (…)

Jej pierwszy raz ze mną

Poszedłem się umyć, ona weszła do łazienki a ja zacząłem się wygłupiać pod prysznicem i się wywaliłem. Justyna weszła do brodzika i pomagała mi wstać. Poślizgnęła się i upadła na mnie więc oblałem ją wodą. Zaczęliśmy się śmiać i całować. Ja byłem nagi i po chwili mi stanął. Ona zauważyła to i zdjęła koszulkę która i tak była cała mokra. Całowaliśmy się przez chwilę. Ona rozebrała się do naga. Wyłączyłem wodę która  (…)

Nowy lokator

Reszta dnia minęła spokojnie,aż do wieczora. Gotowałam akurat kolację kiedy poczułam czyjąś bliskość za plecami. Ktoś złapał mnie za brzuch nie pozwalając mi odwrócić się. Miałam na sobie krótką spódniczkę i delikatną bluzeczką z krótkim rękawem. Poczułam że moja spódniczka z tyłu lekko podsuwa się w górę. Jego usta błądziły po mojej szyi i plecach. Byłam pewna że to Robert.Wyłączyłam gaz i zamknęłam oczy. Jego ręce  (…)

Zgwałcona

Wtedy juz wiedziałam o co mu chodzi, a był to mój pierwszy raz, bardzo sie bałam. Mężczyzna zerwał ze mnie kurtke i bluzke nie mal równkczesnie. Moje piersi zakrywał tylko czerwony stanik, na co usłyszałam tylko pomruk. Mężczzna pociągnął mnie za włosy na kolana, wtedy zauważyłam ze jest od pasa w dół nagi. Chciałam krzyczeć kiedy wstał, alw niw zdążyłam. Facet włożył mi do ust swojego swojego wielkiego i twardego penisa (…)

Niewolnica podczas apokalipsy

-Wypnij się suko – znowu oparła się o maskę i wystawiła tyłek i cipkę, nie chciała walczyć, chciała tego, chciała by ją rżneli. Mężczyzna opuścił swoje spodnie, miał mniejszego od wcześniejszego jej “kochanka”, wszedł w nią od razu i zaczął szybko się poruszać, było słychać uderzanie jego jąder o jej cipke oraz zderzające się uda. Jak szybko zaczął tak skończył, wyszedł z niej i zlał się na jej tyłek i plecy. Czuła gorącą spermę  (…)

Oczy w kolorze kłamstw cz.15

Łucja próbowała mu się wyrwać. Bezskutecznie. W końcu z całej siły uderzyła piętą w jego stopę. Zajęczał z bólu, ale nie poluzował uścisku, więc ugryzła go w rękę. Wyrwała się i zaczęła biec w kierunku drzwi wyjściowych. Była już blisko, kiedy złapał ja za bluzkę i pociągnął, a ona straciła równowagę i poleciała jak długa, uderzając głową o nóżkę od wieszaka. Pociemniało jej w oczach. Powoli przewróciła się na plecy i spojrzała na (…)