Pożądanie

Zbiór opowiadań w kategorii “Pożądanie”

Tylko trzy czwarte obrotu i pozbył się popędu cz 5

Dodał/a: Kasia 2016-02-08 22:23:22 czytano 3258 razy

Był już piątek, Tomek z Olą jest umówiony na godz 18 pójść do kina,ma być to jakaś komedia miłosna nawet mi powiedział tytuł, ale ja nie zwróciłam uwagi na tytuł, a po filmie idą z Olą do kawiarni, jak mi powiedział. Przed wyjściem do Oli przyszedł do mnie do pokoju porozmawiać zemną i zapytał się mnie. Czy to prawda co ja wczoraj mówiłam popołudniu, ze Basia tez ma ochotę na seks zemną i chce stracić cnotkę ze mną (…)

Od Zawsze! cz.7

Dodał/a: Niewykrywalna 2016-02-07 02:49:16 czytano 2050 razy

-Podnieś ręce!-rozkazał. Zrobiłam to co powiedział… Nawet trochę kręciło mnie zabawa w niewolnicę. Emil podszedł do mnie i wyciągną z kieszeni sznur. Starannie i mocno obwiązał nadgarstki, a na końcu przywiązał do łóżka. Podobnie zrobił z nogami, ale każdą noge z osobna przywiązał. Wyglądałam jak odwrócone Y. Na końcu wyciągną bandankę i przywiązał zakrywając mi oczy (…)

Tylko trzy czwarte obrotu i pozbył się popędu cz 4

Dodał/a: Kasia 2016-02-03 22:49:50 czytano 3784 razy

niech trochę z nią poszaleje jak tak byłam połączona z Tomkiem powiedziałam Tomkowi a może to zrobimy tak na stojąco od tyłu obróciłam się tyłem do Tomka i wypięłam moja cipkę do Tomka penisa i oparłam się o stół Tomek nacelował główkę penisa na moją cipkę i wszedł do mnie po same jajka i trzymał mnie za biodra powiedziałam Tomkowi weź mnie za piersi i przyciągnij mnie bardziej na twojego penisa niech go mocno  (…)

Odlot cz.3

Dodał/a: Koloride 2016-02-03 18:10:32 czytano 1644 razy

Po drodze do domu wpadłam jeszcze do sklepu kupić wino na wieczór. Stałam przed sklepową ekspozycją trunków próbując skupić się na wyborze, ale moją głowę opanował „znajomy nieznajomy”. Zaczęłam zastanawiać się co ja w ogóle robię, czemu się na to zgodziłam. Od czasu kiedy zerwałam z Filipem, moim poprzednim chłopakiem, obiecałam sobie, że na razie koniec z facetami. Najwyraźniej trzy miesiące wystarczyły  (…)

Dziewczyna Kibola. Część 2.

Dodał/a: PaniNikt666 2016-01-30 16:13:21 czytano 2170 razy

Nie ukrywajmy, ciągnie mnie do tej drobnej dziewczynki, grzecznej, ułożonej. Chciałbym ja miec, ale nie mogę. Tempu mojemu życia dorównuje tylko Mariola, jest jaka jest ale rozumie wszystko co związane ze mną. Nie boje się,że wrogowie z innych klubów ją zaatakują (a juz tak bywało) sama sobie da świetnie rade a po za tym oni doskonale wiedzą,że krzywdząc ja nie skrzywdzą mnie.. Co innego byloby z nią.. Z Jadźką (…)

Odlot cz.2

Dodał/a: Koloride 2016-01-27 20:37:14 czytano 2027 razy

Obudziłam z potwornym bólem głowy. Przez chwilę leżałam wpatrzona w sufit próbując odtworzyć taśmy ze wczorajszej noc. Nagle dotarło do mnie, że leżę w sam bieliźnie, a moje ciuchy leżą porozrzucane po pokoju. Ujęłam twarz w dłonie i głęboko westchnęłam. Z otępienia wyrwały mnie odgłosy dobiegające z kuchni. Zerwałam się jak oparzona. Nie tylko ja byłam w mieszkaniu. Strach mieszał się z przerażaniem, a ja nie  (…)

Pod napięciem. cz 10

Dodał/a: Danielle. 2016-01-27 15:13:03 czytano 1240 razy

Zamiast tego wśliznęła się pod świeżą, zimną kołdrę i pozwoliła wrócić myślom do wydarzeń sprzed paru godzin. Nie tych nieprzyjemnych. Tych miłych, a nawet bardzo miłych. Wciąż czuła na sobie zapach Pawła. Uśmiechnęła się do siebie, ale nagle spoważniała. Zdała sobie sprawę z tego, że jej życie byłoby o wiele prostsze, gdyby wtedy, przed laty wybrała Pawła. Niestety dokonała złego wyboru i teraz w końcu przyszło jej  (…)

Pod napięciem. cz 9

Dodał/a: Danielle. 2016-01-27 15:09:45 czytano 1002 razy

Zamiast tego wśliznęła się pod świeżą, zimną kołdrę i pozwoliła wrócić myślom do wydarzeń sprzed paru godzin. Nie tych nieprzyjemnych. Tych miłych, a nawet bardzo miłych. Wciąż czuła na sobie zapach Pawła. Uśmiechnęła się do siebie, ale nagle spoważniała. Zdała sobie sprawę z tego, że jej życie byłoby o wiele prostsze, gdyby wtedy, przed laty wybrała Pawła. Niestety dokonała złego wyboru i teraz w końcu przyszło jej  (…)

Od Zawsze! cz.6

Dodał/a: Niewykrywalna 2016-01-27 13:48:46 czytano 1638 razy

-Nawet nie wiesz jak bardzo.-przyznałam. Chłopak zaczą mnie obcałowywać. Zniżał się coraz bliżej mojego najbardziej erogennego miejsca. Kiedy zaczą ją całować, zaczęłam bawić się jego kruczo-czarnymi włosami. Było mi nieziemsko. Powoli osiągałam szczyt, kiedy on przestał… Ściągną z siebie bokserki. Zaczą napierać swoim przyjacielem na moją szparke. W końcu wszedł, ale jedynie do połowy. Lekko się wycofał i  (…)

Od Zawsze! cz.5

Dodał/a: Niewykrywalna 2016-01-25 20:43:30 czytano 1355 razy

-Nie zostawiłbym cię tak.-w tym momencie miałam ochote wstać i po prostu go przytulić. Kompletnie nie pasowało mi w tym czasie łoże szpitalne. -Dobra Emil. Teraz ja ją popilnuje.. Idź do domu… Weź prysznic, zjedź coś, oglądnij jakiś serial, a ja sobie porozmawiam z moją Kinią.-wywróciłam oczami i popatrzyłam na Emila (…)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.