Pożądanie

Zbiór opowiadań w kategorii “Pożądanie”

Bieszczadzkie wakacje cz. 1

Dodał/a: olanapalona 2016-11-01 17:24:35 czytano 5800 razy

Nagle mama wstała i ściągnęła swoje spodenki i majtki. Usiadła na kolanach Patryka przodem do niego. Kolana jej były tuż przy jego biodrach. Dłonią ustawiła jego pałę tak, że mogła teraz pomału nasuwać się na nią swoją kuciapką. Wreszcie jej pupa dotarła do jego ud a cały penis wniknął do jej wnętrza. Wtedy mama coraz szybciej zaczęła unosić się i opadać, cały czas goszcząc w sobie tego olbrzyma (…)

Yes daddy, 1.

Dodał/a: PaniNikt666 2016-10-30 16:16:41 czytano 6875 razy

Po rozpięciu stanika bierze moją pierś w dłoń i ściska mocno, ustami obejmuje zaś sutek i ssie go wiedząc, że bardzo mnie to podnieci.. Wplatam swoje drobne dłonie w jego włosy i ciągne za nię czując, ze nie długo obleje mnie fala rozkoszy, żadna zabawa z moim chłopakiem, który jest w moim wieku nie podniecała mnie tak bardzo.. w końcu byliśmy bardzo młodzi, a on? Dorosły, wiedzący jak zadowolić kobietę (…)

Dziewczyna kibola, rozdział 5.

Dodał/a: PaniNikt666 2016-10-30 15:38:14 czytano 1663 razy

– Bartek Cie szukał, był nie zadowolony, że ze mna gadasz ale ja nawet nie wiem o co mu chodzi.. w końcu wy nawet się nie znacie, prawda? Patrzę na chłopaka, który podłącza cały sprzęt do swojego telewizora na ścianie, czyli Bartek nie wspomniał mu o tym, że się znamy, bał się czy nie chciał źle wypaść przed znajomymi?  (…)

Oczy w kolorze kłamstw cz. 12

Dodał/a: Danielle. 2016-10-30 14:08:04 czytano 1029 razy

Dorian właśnie wyszedł spod prysznica, kiedy w jego mieszkaniu rozległo się pukanie. Wciągnął spodnie dresowe i poszedł otworzyć, wciąż osuszając włosy ręcznikiem. Zabawne. Mniej więcej w podobnej sytuacji zastał wczoraj Łucję. Cieszyłby się, gdyby to ona stała po drugiej stronie drzwi. Niestety, zamiast tego zobaczył tam dwójkę policjantów, którzy odwiedzili go już wcześniej. Poczuł ukłucie rozczarowania, które  (…)

Party Girl cz.1

Dodał/a: Lara 2016-10-26 19:39:59 czytano 2472 razy

– Nic kochanie. – Lara przytuliła mocno dziewczynkę do siebie i ucałowała ja w czoło. – Chyba będziemy musiały sie przejść do pani Bożenki. – To przecież super! Pani Bożenka jest bardzo miła,to nie powód do płaczu, ona mnie bardzo lubi! – Dziewczyny roześmiały się. Pani Bożenka to samotna,emerytowana sąsiadka Lary. Kiedy dziewczyna chodziła do pracy mała zawsze szła do pani Bożenki żeby nie musiała  (…)

Basen

Dodał/a: Jdzki 2016-10-22 22:46:13 czytano 6077 razy

Pewnego razu gdy byłem na basenie w Zakopanem zajęte były wszystkie, ale to dosłownie wszystkie przebieralnie. Wziąłem kąpielówki i poszedłem do szafek w których zostawia się u ubrania. Nawet się nie rozgladalem ponieważ uznałem że zakeyje się ręcznikiem. Zajrzałem do torby, szukam , szukam i kurczę nie ma ręcznika. Myślę że i tak muszę się jakoś przebrać. Chciałem wybrać sobie taki moment kiedy wszystkie (…)

Jak zostałam kobietą i potem ……..(I)

Dodał/a: abigail 2016-10-22 08:47:53 czytano 3187 razy

Od roku mam chłopaka, zakochana na zabój, świata po za nim nie widzę, jak głupiutka pensjonarka. Jest nim brat Magdy, mojej przyjaciółki z klasy. Całą prawie szkołę średnią spędziłyśmy razem. Razem w jednej ławce, razem na imprezach i wakacjach. Ona, można powiedzieć doświadczona . Nie obcy jest jej jest również seks z kobietą. Prowadziłyśmy na te tematy długie dysputy na naszych piżamo party. Opowiadała (…)

Niebezpieczne uczucie – PROLOG

Dodał/a: Grafoman 2016-10-20 10:34:16 czytano 1515 razy

– Jedź! – Kiwam twierdząco głową. Trzęsę się ze strachu, ale puszczam sprzęgło i dodaje gazu. Jadę całe czas instruowana jego wskazówkami. Telefon nie przestaję dzwonić chociażby na sekundkę. – Tylko bez żadnych głupich ruchów, bo nafaszeruję to ciałko kulami!!! – łapie za wciąż grający iPhone i ciska nim o deskę rozdzielczą. Przestaję w momencie, jak pęka na kilka części. Kurwa! Jeszcze go nawet nie spłaciłam. Mam (…)

Od Zawsze! cz.22

Dodał/a: Niewykrywalna 2016-10-17 22:23:39 czytano 934 razy

Kiedy Kinga zasnęła miałem mętlik w głowie. Myślałem nad moim snem. Zamierzałem go zrealizować, ale nie byłem pewny czy jestem gotowy. Kocham Kingę, mimo iż jestem wiecznym chłopcem. Jakbym mógł to już bym siedział w barze popijając drinka… Przy niej dorastam, brakuje mi dawnego mnie… Dlaczego więc postanawiam się oświadczyć i zacząć życie odpowiedzialnego męża… Zacząć nudne życie. Chociaż jej życie nie (…)

Miłość do straszego – informacja!! 🙂

Dodał/a: Coori 2016-10-17 14:59:03 czytano 2517 razy

Stojąc teraz na rozdrożu dróg wiem, że wszystko co mi się przydarzyło, nie było piękne, czyste, czy nieskazitelnie. Moja miłość była brzydka, grzeszna i nieczysta. Dostałam od życia srogą lekcję, której nigdy nie zapomnę. Nic, co do te pory uważałam za szczęście, nie było mi pisane. Jedna prawda, która powinna zostać przemilczana przecięła moje serce na  (…)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.