Pożądanie

Zbiór opowiadań w kategorii “Pożądanie”

Z miłości do ukochanej cz 8

Dodał/a: Krysia 2017-02-22 20:01:01 czytano 2545 razy

W poniedziałek jak wróciłam z Jankiem do Krakowa do akademika to najpierw zapytałam się Teresy jak się czujesz Teresa, odpowiedziała ze w porządku, i ze dzisiaj idzie na zajęcia, Jak Teresa powiedziała ze jest okej. To ja wszystko opowiedziałam Teresie jak było w domu, jak kochałam się z Jankiem, u mnie w domu ze noc była tylko nasza rozbierana. Ze rodziców nie było w domu z młodszym rodzeństwem, tylko my we dwoje (…)

Słodkie słówka cz.4

Dodał/a: Alex 2017-02-22 18:29:03 czytano 1492 razy

– Z tego co mi się wydaje, to tu mieszkasz. – odparł wychodząc z samochodu, zatrzaskując za sobą drzwi. Przetarłam oczy i podążyłam za nim. Daniel stał oparty o maskę samochodu z rękami w kieszeniach i wbijał wzrok w stojący przed nami blok wybłożony kremowym kamieniem. – Dzięki za podwózkę. Dalej już sobie sama poradzę. – rzuciłam chłodno i stanowczym krokiem ruszyłam przed siebie. Nie uszłam nawet kilku  (…)

Z miłości do ukochanej cz 7

Dodał/a: Krysia 2017-02-21 16:11:53 czytano 2576 razy

Po przyjściu Teresy do od Pawła do naszego pokoju w akademiku rozmawiałam z Teresą . Powiedziałam opowiadaj Teresa jak było. Teresa wszystko mi opowiedziała z detalami, ze było cudownie, jak Paweł jej dogadzał jak się pieściły razem, te słodkie buziaki z językiem w ustach było to wielkie podniecenie. A jak wychodziłam od Pawła i byłam już ubrana to Paweł jeszcze na rozstanie dał mi buziaka i złapał mnie za cipkę i lekko (…)

Z miłości do ukochanej cz 6

Dodał/a: Krysia 2017-02-20 19:31:22 czytano 2584 razy

Po urlopie czas nam bardzo szybko upływał do rozpoczęcia roku szkolnego akademickiego. Nasze wspólne spotkania codzienne zamieniały się w miłosne podniecenia często kochałyśmy się z naszymi kochanymi chłopcami, jak była tylko do tego odpowiednia chwila i sposobność jak nie było nikogo w domu oprócz nas samych. to nasi panowie to wykorzystywały maksymalnie ile się tylko dało. Nasze cipki wówczas przyjmowały ich (…)

Z miłości do ukochanej cz 5

Dodał/a: Krysia 2017-02-17 22:12:38 czytano 2521 razy

Po przyjeździe nad morze Adriatyckie i udanej zabawie w ośrodku wypoczynkowym, i nocy nie przespanej razem z naszymi ukochanymi chłopcami i spełnieniem naszych marzeń z bardzo pięknym uniesieniemi naszych wspólnych orgazmów, z wtryskiem balsamu naszych samców jakie mają do nas w swoich jądrach do naszych cipek. I tak połączeni razem w jedno ciało na golasa, a nie mogło nam nic przeszkadzać nawet (…)

Z miłości do ukochanej cz 4

Dodał/a: Krysia 2017-02-13 23:15:13 czytano 2621 razy

Po zdaniu egzaminów wstępnych i przyjęciu na studia. Jeszcze w lipcu pojechałam z Teresą do Krakowa na uczelnie załatwić sobie akademik. Poszłyśmy do sekretariatu dziekanatu po skierowanie o przyznanie nam akademika . Pani sekretarka zapytała się nas w którym akademiku chcemy zamieszkać Teresa odpowiedziała żeby było jak najbliżej uczelni i chcemy mieć pokój dwu osobowy obie razem. Pani sekretarka przy nas (…)

Z miłości do ukochanej cz 3

Dodał/a: Kasia 2017-02-10 20:13:08 czytano 2622 razy

Ferie świąteczne zimowe przeleciały, zbliżał się luty, studniówka nasza. Nasi panowie już w piątek po zajęciach wieczorem przyjechały do nas z Krakowa na naszą studniówkę, wieczorem obie z Teresą poszłyśmy na dworzec autobusowy przywitać się z naszymi ukochanymi chłopcami. jak autobus zajechał na  (…)

Z miłości do ukochanej cz 2

Dodał/a: Krysia 2017-02-09 18:15:48 czytano 3232 razy

Czas szybko leci ferie szkolne się skończyły, ja z Teresą chodzę do trzeciej klasy liceum. Natomiast nasi koledzy studenci jeszcze maja wolne codziennie się z nimi spotykamy na spacerach. Nasze spacery często kończą się jak mamy dni niepłodne uniesieniem i podnieceniem łącznie ze spuszczeniem się spermy z nasieniem naszych ukochanych samców w naszych cipkach, Zawsze to robimy w domu jak niema (…)

Oczy w kolorze kłamstw cz. 16

Dodał/a: Danielle. 2017-02-08 22:54:17 czytano 1159 razy

W powietrzu unosił się zapach stęchlizny. To była pierwsza rzecz, jaką Łucja poczuła. Drugą była opaska zaciskowa na jej nadgarstkach. Przez ręce zszczepione na plecach nie mogła podnieść się z materaca przesyconego wilgocią, na którym leżała. Nie wiedziała ile czasu tam spędziła, wiedziała tylko, że Hubert wszystko wcześniej zaplanował. W pomieszczeniu w którym była, znajdował się materac, niewielka lampka na baterie i (…)

Kuzynka w ciąży

Dodał/a: Woy 2017-02-08 10:36:44 czytano 6544 razy

Byłem o miesiąc starszy od mojej kuzynki H i tę uroczystość rodziny wyprawiły nam razem. Czyżby to był jakiś omen ?. Potem prawie jej nie widywałem, bo mieszkali na drugim końcu Polski i rzadko bywały okazje do spotkań. Specjalnie jej nie lubiłem, ale wszystko do czasu. Kiedy mieliśmy po 12 lat jej rodzina postanowiła przeprowadzić i zamieszkali w naszej miejscowości. Przez pół roku nawet mieszkali w naszym dużym  (…)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.