Pożądanie

Zbiór opowiadań w kategorii “Pożądanie”

Po latach cz.5

Dodał/a: MissLorde 2017-06-12 19:43:15 czytano 902 razy

To był upalny dzień i gdyby nie wysokie drzewa na brzegu jeziora to długo byśmy tam nie zabawili. Dziś wieczorem miała się odbyć impreza u Melki, tyle że ktoś wcześniej musiał to wszystko przygotować. Siedziałam nad brzegiem i przyglądałam się lustrzanej tafli wody. Woda błyszczała w blasku słońca i mieniła się jak diamentowe kolczyki mamy, które dostała ode mnie i Adriana na  (…)

Pierwszy i ostatni raz Cz.2

Dodał/a: Eve 2017-05-09 00:46:19 czytano 3527 razy

– Przestań się miotać i ciesz się że mam dobry humor. – Zapiął mi pas i wsiadł z drugiej strony. Ruszył i już z piskiem opon jakby się bardzo spieszył. Przez całą drogę próbował położyć mi rękę na nodze, jednak ja za każdym razem zrzucałam ją. On tylko się śmiał i tylko ściskał mocniej moje uda. Jechaliśmy jakieś 10 minut pomijając fakt że przekroczył dozwoloną prędkość trzykrotnie na pewno. Zatrzymaliśmy się przed pięknym  (…)

Lekcja erotyki. Jazz.

Dodał/a: Róża Vert 2017-05-08 13:13:04 czytano 1604 razy

Chciałabym podzielić się z Wami pewną ciekawostką. Dziennikarka prowadząca audycję w radiu, szukała polskiego słowa – odpowiednika słowa angielskiego i stwierdziła, że język polski jest ubogi. A szczególnie jak chodzi o określenia seksualności i opisanie np. sceny seksu. Rozzłościłam się na tak postawioną tezę. Bzdura! Tak mnie ten fakt wkurzył, że postanowiłam stawić temu czoła (…)

Służka cz.1

Dodał/a: Ewka 2017-05-07 18:54:58 czytano 3985 razy

Susanne była ubogą sierotą mieszkającą ze swoimi dziadkami. Chcąc ich wspomóc finansowo zatrudniła się w bogatym domu jako pomoc domowa i od półtora roku pracuje tam. Zawsze była pogodną dziewczyną,broniącą swoich idei życiowych. Kiedy jej rodzice zginęli w wypadku samochodowym miała zaledwie 4 latka i sama cudem przeżyła. Dziś są jej 18 już urodziny, więc po czasie spędzonym z dziadkamii postanowiła (…)

ŻAR BLISKOŚCI

Dodał/a: ANAMI 2017-04-23 02:12:57 czytano 5383 razy

To nie był dobry ruch. Gwałtownie mnie złapał i popatrzył tak, jak gdyby chciał mnie posiąść już tam, bez żadnych oporów. Zaczęliśmy się namiętnie i gorliwie całować. Wręcz połykaliśmy się nawzajem. Złapał mnie za pośladki i ścisnął je tak mocno, że wydałam z siebie mimowolny jęk. Podnieciło go to tak bardzo, że nie przestawał ich drastycznie ugniatać. Czułam, że jestem mokra i spragniona. Zdjął mi spodnie, pod którymi nie  (…)

Z miłości do ukochanej cz 18

Dodał/a: Krysia 2017-04-19 21:16:43 czytano 2957 razy

Po przyjściu z plaży do przyczepy campingowej, ja z Teresą zrobiłyśmy dla wszystkich kolacje, a był to nasz pierwszy dzień pobytu na plaży naturystów, W czasie jedzenia kolacji dzieci opowiadały co widziały na plaży i śmiały się. A najbardziej to opowiadały dwaj najmłodsze chłopcy, jakie widziały na plaży nago panie, jakie były grube i pulchne jakie mają grube nogi, a jakie mają wielkie piersi, zwisające do pasa ,a jakie mają  (…)

Pierwszy i ostatni raz

Dodał/a: Eve 2017-04-15 00:22:11 czytano 5575 razy

Mając 17 lat nie miałam za sobą jeszcze żadnego związku. Owszem, byli kandydaci. Jeden po, który zaprosił mnie na bal a później na kawę uznał, że schrzanił i sobie odpuścił. Nie płakałam, gdyż szczerze mówiąc nie liczyłam na nic więcej. Wypadałoby się chyba przedstawić. Jestem Ewa. Mam 168 cm wzrostu więc nie należę do kurczaków ani olbrzymów. Lubię alkohol, czasem nawet za bardzo. Nigdy nie zdarzyło się jednak  (…)

Z miłości do ukochanej cz 17

Dodał/a: Krysia 2017-04-12 23:43:30 czytano 2202 razy

Po obiedzie, ja z Teresą pojechałyśmy obie samochodem do rodziców przywieź nasze dzieciaki do domu. Jak zajechałyśmy do rodziców to dzieciaki bawiły się na podwórku. Chłopcy nie były bardzo zadowolone ze tak wcześnie po nie przyjechałyśmy miało to być dopiero wieczorem jak będzie noc. Po dwóch godzinach wróciłyśmy do domu, a dochodziła godzina siedemnasta, zaczem te male szkraby się wybrały, i spakowały,były  (…)

Z miłości do ukochanej cz 16

Dodał/a: Krysia 2017-04-11 20:22:19 czytano 2098 razy

Jak już wszystko było załatwione, nasi panowie spełniły swoje oczekiwania i dogodziły sobie w naszych cipkach a ich peniski już wisiały jak dwa flaczki i nie reagowały na widok naszych cipek i nie podniecały się. Przyszedł czas na wykonanie zabiegów usunięcia naszym panom jąder, i pozbawienia ich płodności. Jeszcze przed samem wykonaniem zabiegu, uzgodniłyśmy obie z Teresą kolejność wykonywanych czynności która z  (…)

Z miłości do ukochanej cz 15

Dodał/a: Krysia 2017-04-09 21:44:39 czytano 1904 razy

Nadszedł dzień umówiony pierwszy piątek sierpnia z góry wiadomo co będzie się działo, po południu pod wieczór. że to w tym dniu nasi panowie zostaną pozbawieni płodności i zastaną im wycięte jądra. Przecież na to się obaj zgodziły i to dobrowolnie ze się pozbędą swojego atrybutu, tej dumy męskości, jakie są jądra dla mężczyzny. żebym nam czasem nie zrobiły figla i nie zrobiły niespodzianki , i nas zapłodniły. Wszystko było do  (…)