Dobry seks

Zbiór opowiadań w kategorii “Dobry seks”

Niewolnica podczas apokalipsy

Dodał/a: Ania 2016-03-23 00:23:03 czytano 7320 razy

-Wypnij się suko – znowu oparła się o maskę i wystawiła tyłek i cipkę, nie chciała walczyć, chciała tego, chciała by ją rżneli. Mężczyzna opuścił swoje spodnie, miał mniejszego od wcześniejszego jej “kochanka”, wszedł w nią od razu i zaczął szybko się poruszać, było słychać uderzanie jego jąder o jej cipke oraz zderzające się uda. Jak szybko zaczął tak skończył, wyszedł z niej i zlał się na jej tyłek i plecy. Czuła gorącą spermę  (…)

Ostry i namiętny seks 3

Dodał/a: Twojadupcia 2016-02-28 22:47:05 czytano 3804 razy

Nagle znalazłysmy się w ciemnym lesie. Noc była bardzo ciepła dlatego w mig się rozebralysny. Jeszcze nigdy nie robiłam tego w lesie. Od razu przeszliśmy do pocałunków, pocałunków pełnych namiętności i uczucia… Patrycja zaczęła lizać moje ciało schodzila w dół aż dotarła do mojej cipki. Lizala starannie zataczajac kółeczka w mojej lechtaczce. Było wspaniale… Zaczęłam jęczeć. Nie przejmowałam się że ktoś usłyszy  (…)

BDSM Dominacja i ostry Sex

Dodał/a: Edik 2016-02-24 23:17:12 czytano 6805 razy

a moim oczom ukazali się powieszeni w ten sam sposób inni mężczyźni. Chwilę później do pomieszczenie weszły 4 kobiety… Dwie w wieku około 44-48 lat z mocno owłosionymi cipami oraz dwie młodsze- chyba ich córki. Coś mówiły po czesku do siebie, nie bardzo rozumiałem co. Jedna z nich podeszła do dwóch wiszących mężczyzn i zaczęła im dotykać penisów. Na ten widok wszystkim mężczyznom w sali nabrzmiały członki, a ta  (…)

Ostry i namiętny seks 2

Dodał/a: twojadupcia 2016-02-19 22:35:01 czytano 4398 razy

Ostatnio powiedziałam mamie ze idę spać do jakiejś koleżanki, oczywiście szłam do mojej namiętnej i bardzo atrakcyjnej Patrycji. Mogłam iść na noc, ponieważ jej rodzice pojechali na jakieś spotkanie służbowe czy cos i nocowali w hotelu. Weszłam do bloku w którym mieszka Patrycja. Numer mieszkania 22.. Znalazłam! Zapukałam. Otworzyła mi moja “partnerka” ubrana w seksowną bieliznę. Nie mogłam się jej oprzeć, chciałam  (…)

SEKS Z SIOSTRAMI ORAZ SZKOLNYMI KOLEŻANKAMI

Dodał/a: SONIA 2016-02-18 14:40:52 czytano 4600 razy

Całując mnie coraz niżej Luiza dotknęła swym językiem mojej szparki. Jęknęłam czując wspaniałą rozkosz.Podczas lizania cipki przez koleżankę masowałam sobie piersi.Potem zamieniłyśmy się naszymi miejscami. Zmysłowe jęki rozkoszy Luizy jeszcze bardziej nakręciły mnie do działania. Pomagając sobie paluszkami doprowadziłam przyjaciółkę do orgazmu (…)

Seks po kolacji

Dodał/a: seksilala 2016-02-13 23:39:45 czytano 4425 razy

Pocałowałam go, a on odwzajemnil pocałunek. Zdjął moja sukienkę, po czym ja zaczęłam odpisać guziki od jego koszuli. Miał wspaniała, umiesnioną klatę. Jest taki seksowny. Delikatnie lecz zdecydowanie położył mnie na łóżku, nie odrywając swoich ust od moich. Całował mnie w szyję po czym zaczął schodzić w dół. Było cudownie. Po włożeniu katasa do mojej mokrej już cipki znów zaczęliśmy się całować (…)

Chłopak mojej mamy cz.3

Dodał/a: J/ 2016-02-01 20:35:33 czytano 5497 razy

To co wydarzyło się dwa miesiące temu dosłownie zbiło mnie z nóg. Przystojny, samotny, niebieskooki lekarz. To spełnienie marzeń każdej kobiety. Gdy zamykam oczy cały czas widzę jego umięśnione ciało. Po chwili skupienia potrafię poczuć jego zniewalający zapach. Będzie mój! Po tym akcencie wstałam z łóżka. Darek wczoraj wrócił z Hamburga, gdzie pracował przez 7 tygodni w klinice specjalistycznej. Co teraz? Napisać mu (…)

Dymające się rodzeństwo

Dodał/a: TwardaPała 2016-01-27 01:54:31 czytano 10425 razy

Z bijącym sercem szybko wstałem i już miałem odbiec od drzwi, lecz Aśka już przy nich była. Właśnie zaczynałem szczytować, pierwsza fala rozkoszy miała za chwilkę zalać moje ciało, gdy nagle otworzyły się drzwi i stanęła w nich moja wciąż naga córka. Wszystko stało się potem tak nagle… Nie zdążyłem nawet wypuścić fujary z łapy. Aśka z przerażeniem odskoczyła do tyłu i krzyknęła, gdy mnie zobaczyła. W pierwszej chwili  (…)

Kolejny deszczowy dzień

Dodał/a: Czarna Pani 2016-01-20 22:16:26 czytano 2097 razy

Paweł wydał z siebie jęk podobny do płaczu. Zalewał teraz podłogę swoją spermą. Aleks chcąc przedłużyć rozkosz kochanka, nie przestawał go penetrować. Widząć kolejne wytryski Pawła, patrząc na jego targane konwulsjami ciało i słysząć jego nieludzkie wręcz jęki, sam zaczął dochodzić. Wyjął pospiesznie penis z wnętrza Pawła i zdjął prezerwatywę. Posuwał po swoim prąciu mokrą od potu ręką, doprowadzając się do (…)

Dobre kuzynki

Dodał/a: Męczygrucha 2015-12-29 17:15:26 czytano 8847 razy

Pocałowała go delikatnie w usta, a on przyssał się do niej, wsuwając jej język do gardła. Jego dłoń powędrowała w górę po udzie dziewczyny, podwijając jej koszulę nocną. Całowali się namiętnie, rozbierając się wzajemnie. Po chwili leżeli nadzy, zatopieni w pocałunku i pieścili się z pożądaniem. Poznawali wszystkie najskrytsze miejsca swoich rozgrzanych ciał. Nabrzmiały członek Kazika dotknął w końcu do wilgotnej muszelki  (…)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.