Najnowsze opowiadania

Zbiór wszystkich opowiadań znajdujących się w serwisie www.intymnie.Quku.org

GWAŁT 1 (Pierwszy raz)

Cześć mam na imię Anastazja mam 19 lat i chciałbym wam opowiedzieć historie która sie odbyła rok temu. Było popołudniowy dzień, byłam wtedy na rowerze razem ze znajomym dobrze nam sie dogadywalo, aż pewnego razu… Gdy szykowalam sie na imprezę do niego zauważyłam, że drzwi od mojego mieszkania są otwarte, wiec poszłam i zamknęłam wtedy go  (…)

Po latach cz.5 (Pożądanie)

To był upalny dzień i gdyby nie wysokie drzewa na brzegu jeziora to długo byśmy tam nie zabawili. Dziś wieczorem miała się odbyć impreza u Melki, tyle że ktoś wcześniej musiał to wszystko przygotować. Siedziałam nad brzegiem i przyglądałam się lustrzanej tafli wody. Woda błyszczała w blasku słońca i mieniła się jak diamentowe kolczyki mamy, które dostała ode mnie i Adriana na  (…)

Praca (Ostry seks)

Od ostatniego incydentu podmprysznicem minęło już trochę czasu. Nie mam żadnej fobii ani nie zmieniłam siłowni, jednak omijam saunę szerokim łukiem. Nie widziałam tego faceta od tamtego dnia. Powiedział ze się spotkamy jeszcze, a wtedy będę jego. Dzisiejszy dzień jest chyba najgorszy ze wszystkich. Myślałam ze nigdy się nie skończy, dlatego jak tylko usłyszałam dzwonek od razu pobiegłam na siłownie. Szybko się przegrałam i (…)

2m+1 K pierwszy raz (Pierwszy raz)

Dbamy jednak o siebie jesteśmy dość atrakcyjni. Ja wyglądam jak zdrowy przeciętny facet, 183 cm, krótkie włosy z pierwsza siwizna, krótka broda. Natomiast moja pani to krótko obcięta blondyneczka 170 cm o szczupłej budowie jednak okrągłym tyłeczku i pełnym biuście C. Jej atutem są jednak najbardziej pełne soczyste usta, którymi mnie dawno już temu zdobył (…)

Jego dotyk (Oral)

Przesuwałam opuszkami palców po jego ciele. Rysowałam delikatnie linie wzdłuż obojczyków, szczęki i warg. Pod moim dotykiem jego oddech drżał i siedząc mu kolanach poczułam jak jego spodnie naprężają się. Sam mi mówił, że nie ma pojęcia dlaczego tak na niego działam, potrafiłam samym uśmiechem wzbudzić u niego chęć pójścia na całość, gdziekolwiek byśmy nie byli. Widząc jego przymrużone oczy i czując twardą męska  (…)

Kuzyneczka (Rodzinka)

To miała być zwykła przysługa – miałem tylko odebrać kuzynkę z „Ponderozy” i przywieźć ją do Poznania. Ponderoza – tak nazywano stary dom i obejście jakie jej teściowie kupili na skraju puszczy Nadnoteckiej w pobliżu miasteczka. Położenie było iście bajkowe – asfaltowa droga kończyła się 300m wcześniej na wysokości ostatniego gospodarstwa rolnego, a dalej polna prowadząca do lasu, który zaczynał się 50m za ich  (…)

Magda i Tomek cz.2 (Dobry seks)

Nastał ranek. Magda jeszcze spała. Byliśmy całkiem nadzy. Wstałem wcześniej niż ona i poszedłem zrobić śniadanie. Po 15 minutach wróciłem do pokoju z samymi pysznościami dla niej. Ona obudziła się i zjedliśmy razem śniadanie w łóżku. Pocałowałem ją w policzek, a ona złapała mnie za krocze. Za Wacka, który był gotowy do działania. Zaczęliśmy się całować po czym Magda wskoczyła na mnie i przyjęliśmy pozycje na jeźdźca (…)

Tomek i Magda – Historia prawdziwej miłości cz.1 (Pierwszy raz)

W tym momencie uśmiechnęła się i podeszła do mnie pewnym krokiem. Objąłem ją i zaczęliśmy się całować, prawa dłoń wylądowała na jej piersi, zacząłem ją dotykać i pieścić tak jak tylko potrafiłem, lewa dłoń wylądowała na jej pośladku. Później zacząłem ściągać z niej ubranie. Powoli ściągałem jej rzeczy, muskając delikatnie moimi wargami po jej szyi. Ona w tym czasie rozpinała moje spodnie. Ściągnąwszy moje spodnie,ujrzała (…)

Lekcja erotyki. Galba. (Lesbiki)

Stres w małych dawkach działa motywująco. Natomiast długotrwałe jego działanie, może nieźle zaszkodzić. Przeceniając swoje możliwości, doświadczyłam destrukcyjnych skutków pracy w permanentnym napięciu. Nieustanne pragnienie bycia najlepszym w korporacyjno-stachanowskim wyścigu, niesie za sobą przykre konsekwencje. W grudniu pewnego roku nie dobiegłam do mety. Organizm wyraził stanowczy  (…)

Pierwszy i ostatni raz Cz.2 (Pożądanie)

– Przestań się miotać i ciesz się że mam dobry humor. – Zapiął mi pas i wsiadł z drugiej strony. Ruszył i już z piskiem opon jakby się bardzo spieszył. Przez całą drogę próbował położyć mi rękę na nodze, jednak ja za każdym razem zrzucałam ją. On tylko się śmiał i tylko ściskał mocniej moje uda. Jechaliśmy jakieś 10 minut pomijając fakt że przekroczył dozwoloną prędkość trzykrotnie na pewno. Zatrzymaliśmy się przed pięknym  (…)