Wier

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "Wier"

Kąpiel nienasyconej namiętności.

Dodał/a: Wier 2016-01-20 19:36:57 czytano 1790 razy
Na powierzchni wody pojawiają się najpierw delikatne fale , aby za chwilę stać się wzburzonym morzem namiętności. Teraz to już nie jest taniec, to budzi się wulkan. Twoje ruchy nabierają mocy i szybkości. Twoje piersi z trudem utrzymuję w dłoniach. Twój oddech i jęki też o tym mówią. To takie przyjemne. Nie przestajesz , przyśpieszasz i dodajesz mocy. Woda rozbryzguje się . Falowanie Twoich bioder wzmaga efekt. Czujemy i  (...)

Pociąg

Dodał/a: Wier 2016-01-14 12:54:24 czytano 3327 razy
Godzina 23.04 Warszawa Centralna , w ostatniej chwili zdążyliśmy na pociąg do Kołobrzegu. Zdyszani wpadamy do korytarza i dalej do przedziału. Jak dobrze – jest pusty. Układamy bagaże i zmęczeni zapadamy w fotelach. Siedzimy naprzeciwko siebie i z uwielbieniem wpatrujemy się w wypełnione szczęściem oblicza. Po raz pierwszy wyjeżdżamy razem. Trzy tygodnie wypoczynku i mamy nadzieję nie zmąconej  (...)

Wieczór 2

Dodał/a: Wier 2016-01-04 10:58:07 czytano 1146 razy
Wiemy to i kochamy się powoli , aby nie uronić ani jednej sekundy. Nasza wrażliwość odczuwania wstępuję na najwyższy szczyt rozkoszy. Nie widzimy nic , nie słyszymy , czujemy że czekaliśmy całe życie na tą chwilę. Dalej trwamy w powolnym rytmie. Twoje uda falują i odkrywamy kolejne rozkosze Twojego wnętrza. Nasze usta nabrzmiewają słonym pożądaniem . Twoje piersi rosną w moich dłoniach (...)

Wieczór 11

Dodał/a: Wier 2015-12-26 15:12:11 czytano 1667 razy
Kładę Cię na łóżku. Twoje uda są szeroko rozłożone . Twoje ręce na mojej głowie w czochrającym tańcu. Delikatnie masuję okolice cipki. Palcem i językiem masuję i uciskam okolice cukiereczka. Wzmagają się miłosne odgłosy , które przyspieszają akcję i wzmacniają nacisk. Chwila za chwilą zbliża Cię do szczytu, moje pożądanie zamienia się w rozkosz. Dyszysz, jęczysz, aż głośnym krzykiem, drganiem, konwulsjami dajesz  (...)