Minetka

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako “Minetka”

Mistrz minety

Dodał/a: Weryd 2017-03-21 18:50:40 czytano 2972 razy

Po ogólniaku dostałem się na studia na psychologię. Większość moich kumpli twierdziło, że chyba jestem głupi, że wybrałem taki kierunek, ale ja wiedziałem dobrze co robię. Po pierwsze interesowałem się psychologią, a po drugie, na psychologii zawsze jest dużo więcej dziewczyn niż chłopaków. Moje przypuszczenia w pełni się potwierdziły (…)

Podniecone studentki

Dodał/a: Zboczony Sebastian 2016-12-24 01:35:47 czytano 5665 razy

Kasia wyszła z pokoju, a Iza podniosła się z zaczerwienionej od braku tchu twarzy Sebastiana. Podeszła w stronę nóg chłopaka i położyła się na nich, a jej biust znalazł się na jego penisie. Wzięła go pomiędzy swoje piersi i przycisnęła je do niego. Przesuwała nimi po nim w górę i w dół, a Sebastian zamknął oczy i oddał się rozkoszy. Po jakimś czasie dziewczyna wstała i pociągnęła Sebastiana za sobą. Wstał i poszedł z nią w  (…)

Yes daddy, 1.

Dodał/a: PaniNikt666 2016-10-30 16:16:41 czytano 6296 razy

Po rozpięciu stanika bierze moją pierś w dłoń i ściska mocno, ustami obejmuje zaś sutek i ssie go wiedząc, że bardzo mnie to podnieci.. Wplatam swoje drobne dłonie w jego włosy i ciągne za nię czując, ze nie długo obleje mnie fala rozkoszy, żadna zabawa z moim chłopakiem, który jest w moim wieku nie podniecała mnie tak bardzo.. w końcu byliśmy bardzo młodzi, a on? Dorosły, wiedzący jak zadowolić kobietę (…)

ten zaskakujący pierwszy raz cz. 6

Dodał/a: kseepka 2016-02-08 19:53:01 czytano 1931 razy

Ubrałam czarne krotnie spodenki które pozwalały na patrzenie na moje piękne długie nogi. Jak juz polozylam sie kolo Krystiana na łóżku pochylił się nad mną i całował moje nie za duże, miękkie usta. Sprawialo mu to przyjemność. Wzięłam rękę pod kołdrę na jego brzuszek przypadkiem dłonią dotknęłam jego członka momentalnie zachciało mi się zwrócić. Ale nie mogłam tego pokazać, przypomniała mi sie scena z łazienki. Jak  (…)

Gwałt, gwałt.

Dodał/a: Okrutna 2015-10-05 11:18:58 czytano 11160 razy

We wtorek jak zwykle pojechalam nad moje jezioro. Zdjęłam wszystkie ubrania włącznie z majteczkami, które zakrywały moją świeżo ogoloną cipkę i stanikiem. Zdejmowałam wszystko, ponieważ czułam sie bezpieczna w tym miejscu, sama nie wiem dlaczego. Weszłam do wody, która przyjemnie chłodziła moją skórę (było około 45stopni). Nagle usłyszałam szelest liści i potem trawy, która była brązowa z powodu suszy (…)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.