Dobry seks

Zbiór opowiadań w kategorii “Dobry seks”

Małolaty w pociągu

Dodał/a: alli 2014-02-25 09:15:26 czytano 35973 razy

Oto historia, opowiedziana mi przez pewną dziewczynę, która wydarzyła się w ubiegłe wakacje. Z początku niedowierzałem jej, ale opowiedziała to z takim uczuciem, jakby to zaszło zaledwie wczoraj. Po długim namyśle postanowiłem więc zapisać, to co zapamiętałem. A całe zdarzenie, wyglądało mniej więcej tak. Dobiegły końca sesje egzaminacyjne, wszystko zaliczone i można spokojnie jechać do domu. Spakowałam manele, oddałam klucz od akademika i wyruszyłam na  (…)

Pawie pióra hrabiny de la Piaf

Dodał/a: Czarna Pani 2014-02-13 19:27:45 czytano 5894 razy

Tymczasem Baron uwolnił trzymana przed chwilą nogę Hrabiny i powrócił do mocnych i szybkich pchnięć. Jego sporych rozmiarów męskość ocierała się o ciasne i mokre wnętrze kochanki. Widząc, że Hrabina jest już bliska spełnienia, Markiz oderwał usta się od jej sterczących sztywno, różowych sutków i zbliżył się do jej łona. Chciał spotęgować jej rozkosz i doprowadzić na sam szczyt erotycznych doznań. Przejechał delikatnie językiem po jej wilgotnych wargach, kosztując nektaru jej rozkoszy. Był (…)

Do mężczyzn…

Dodał/a: Smallgirlxd 2014-02-12 22:34:43 czytano 7149 razy

kilka głębszych ruchów i łapiesz mnie za włosy dopychając go jeszcze bardziej przy czym zaczynam się troszkę krztusić.. Jeszcze kilka ruchów, i wyjmuję go ze swoich ust, zataczam kilka kółeczek nim na swojej piersi lecz po chwili, chwytasz mnie mocno za włosy i zmuszasz mnie bym wstała. Całujesz namiętnie w usta i popychasz mnie na łóżko (…)

Zafascynowany nimi

Dodał/a: jolo 2014-01-25 23:19:05 czytano 5693 razy

Na początku muszę dodać, że ta historia wydażyła się naprawde. Pewnego razu wracałem sam z imprezy ponieważ mieszkałem poza miastem, drogi były polne i z każdej strony rosła kukurydza. Idąc tak w oddali zauwarzyłem 2 trochę pijane dziewczyny, zainponowały mi ponieważ były piękne i miały boskie kształty. Zapytałem, czy może pomuc zachichotały i odpowiedziały, że niebardzo mają gdzie spać, odrazu włączyła mi się zielona lampka w głowie i odparłem, że mogę je przenocować bo mam pustą (…)

Kasia i Monika

Dodał/a: kati 2014-01-21 08:33:20 czytano 8281 razy

Nasz wzrok przyciągnęły jednak całkiem nieźle kształty dwóch dziewczyn wychodzących z domu obok . Kierowały się w stronę przystanku autobusowego, ale przecież autobusy już nie jeździły. To był doskonały pretekst aby do nich zagadać. Podeszliśmy do nich i zaczęliśmy nawijać. Na pytanie dlaczego z 18-stki tak wcześnie wychodzą odpowiedziały ze było nudno. Zaproponowałem im aby weszły na chwilkę do nas skoro nie musza jeszcze iść do domu. Sam nie wiem jak się to stało , ale po (…)

Seks z Tomkiem

Dodał/a: Wacu 2013-12-08 18:32:40 czytano 11864 razy

Zawsze podniecali mnie młodsi chłopcy. Szczególnie tacy, którzy co prawda mieli już skończone “naście” lat, ale jeszcze nie kochali się z żadną kobietą. To mnie podniecało. Świadomość, że jeszcze nie uprawiali seksu była bardzo ekscytująca. Nie znaczy to jednak, że lubię ich rozprawiczać – nie. Wolę to pozostawić ich przyszłym dziewczynom czy też żonom. Sama zresztą także wolę bardziej doświadczonych partnerów w łóżku. Jedno jednak uwielbiam z nimi robić – podniecać ich i  (…)

Serce do serca. Część 4

Dodał/a: Olcia Nosal 2013-12-03 09:55:27 czytano 2442 razy

No w dniu dzisiejszym jakieś takie cieplejsze przywitanie. Siadamy do kości, w czasie pierwszej partii mam lekkie problemy z skoncentrowaniem i kładę 1:0 dla niej. Jest gorąco, wiec proponuje ze podskoczę do sklepu i kupie cos do picia. Haa! Nie trzeba w lodówce na dole jest tonik, w barku jakieś alkohole robimy sobie po cieniutkim drinku, tak dla kurażu. Po kolejnej partii i kolejnym drinku dochodzimy do wniosku ze stół jest niezbyt wygodny (niestety kości maja to do siebie ze spadają (…)

Tak już wiem co to jest rozkosz

Dodał/a: alli 2013-11-27 12:03:21 czytano 9398 razy

Zaczynam delikatnie masować poprzez biustonosz krągłości coraz bardziej zainteresowany tym co ukryte jest pod materiałem. Miedzy czasie pasek moich spodni jest już rozpięty (kiedy ona to zrobiła), delikatnie rozsuwa się mój rozporek. Boże jak tak będzie dalej nie zdążę nawet zdjąć majtek mój członek jest tak rozpalony i mokry ze nie mieści się już w slipkach. Główka już wyszła na wierzch i spogląda na to co się dzieje. Ona tego nie widzi ale chyba czuje (…)

Niesamowity dzień

Dodał/a: leo-88 2013-11-27 11:59:30 czytano 12275 razy

Łapczywie przylgnąłem do jej sromu, językiem zaś starałem się dotrzeć do samego dna pochwy. To co widziałem w pornolach teraz mogłem wypróbować w praktyce. Znalazłem ustami łechtaczkę Joli i przygryzłem delikatnie jej guziczek. To doprowadziło ją do orgazmu. Lawa jej soków popłynęła w moje usta. Z radością spijałem jej soki. Zajęty Jolą zapomniałem o sąsiadce. Jej oddech stawał się coraz cięższy, sam poczułem mrowienie w jądrach. Doszliśmy jednocześnie. Wystrzeliłem kolejną salwę (…)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.