zuza

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "zuza"

Wyśniony. rozdział 6

Dodał/a: zuza 2016-06-17 12:24:40 czytano 938 razy
- Ściągnij spodnie.- tak jak powiedziałam, tak zrobił. Kiedy to zrobił znów położył się obok mnie, podpierając się na łokciu. Opuszkami palców drugiej ręki zataczał kułka na moim nagim brzuchu. Po dłuższej chwili zaczęło mnie to irytować, jego znęcanie się nademną było przyjemne, ale dzisiaj nie miałam ochoty na zabawę. Wiedząc, że on nie ma zamiaru przejść odrazu do sedna sprawy, ciężarem swojego ciała obróciłam go na  (...)

Wyśniony. rozdział 5

Dodał/a: zuza 2016-06-17 12:12:50 czytano 732 razy
Nie chciałam dłużej czekać na jego kolejny krok i rozpięłam sobie spodnie. Wyczułam ździwienie na jego twarzy. Jednakże tym razem nie było mowy żebym odpuściła. Chciałam się z nim kochać, wręcz o tym marzyłam. Nie obchodziło mnie nic po za nim i tym co dział się między nami. Chciałam mu się oddać tu i teraz. Zaczęłam ściągać spodnie, nie powstrzymał mnie, za to zaczał całować moją szyję i dekold. Zaczynałam  (...)

Wyśniony. rozdział 3

Dodał/a: zuza 2016-05-20 13:44:33 czytano 1381 razy
W drodze powrotnej wciąż myślałam o tym co mówiła Ania. Było dużo za i przeciw. Znałam go dwa dni, a patrząc głębiej nawet jeden, jednak coś mnie do niego przyciągało. Wiedziałam, że mnie nie skrzywdzi. Jednak bałam się, że seks może wszystko zepsuć. Mogłoby też tak, że mnie zaliczy i znajdzie inną. W końcu nie znałam go zbyt dobrze. Nie wiedziałam ile i jakie związki miał w przeszłości. Postawiłam wszystko na jedną (...)

Wyśniony. roździał 2

Dodał/a: zuza 2016-05-02 13:09:13 czytano 1451 razy
Po jakiś 20 minut dotarłyśmy do szkoły. Wysiadłyśmy z auta i stanęłyśmy obok siebie. Do rozpoczęcia zostało nam ciut więcej niż pół godziny. Pogoda była świetna, szkoda, że wakacje skończyły się tak szybko. Ania wyciągnęła papierosa z paczki i odpaliła. Ja nie paliłam, ale też nie miałam problemu do ludzi,którzy palili. Mi poprostu smak spalanego tytoniu nie smakował (...)

Wyśniony

Dodał/a: zuza 2016-04-28 21:25:12 czytano 3360 razy
Zauważyłam błysk w jego oku, wiedział jak na mnie działa i, że ma nademną władze. Nagle nasze ubrania zaczęły mi przeszkadzać, chciałam czuć ciepło jego ciała na swojej skórze. Jego usta na moim ciele, aczkolwiek wiedziałam, że nie pozwoli mi się rozebrać. Czułam coraz większe podniecenie, gdy schodził coraz niżej, odsunoł ręką kawałek spodni, by złożyć delikatny pocałunek na moim podbrzuszu. (...)

Niesłusznie oskarżony cz. 19

Dodał/a: alexis 2015-04-07 09:33:54 czytano 2310 razy
Budzę się, gdy za oknem jest ciemno. Nie wiem, czy to ta sama noc, czy następna. Widzę Tomka, który stoi w oknie i palcami masuje skronie, a w drugiej ręce trzyma telefon, który przykłada zaraz do ucha. Odruchowo łapię się za brzuch, ale domyślam się, że Tomek dzwoni do Dominika lub Maćka. Chcę usłyszeć prawdę i wiem, że tylko podsłuchując ją poznam. Zamykam oczy, gdyby Tomek się odwrócił w moją stronę (...)

Niesłusznie oskarżony cz. 18

Dodał/a: alexis 2015-04-06 07:37:27 czytano 1984 razy
Patrzę na test i widzę jedną mocną i drugą słabiutką kreskę. Właściwie to ledwo ją widzę, ale jednak coś się pokazało. -Zuza! otwórz te cholerne drzwi! Otwieram drzwi ściskając test w pięści. Nie jestem w stanie się utrzymać na nogach i osuwam się na ziemię, ale Dominik szybko mnie łapie. -Co się dzieje? Mówiłem wczoraj, żeby jechać do lekarza. Ubieramy się i jedziemy (...)

Niesłusznie oskarżony cz. 17

Dodał/a: alexis 2015-04-01 17:32:25 czytano 1919 razy
-Tak Agnieszka?.... dobra, ale kiedy?....... przecież dwudziesty trzeci jest pojutrze, to on myśli, że się wyrobimy? W tym momencie przestaję słuchać. Uderza mnie coś, co przeoczyłam. Jeżeli dwudziesty trzeci jest po jutrze, to dzisiaj jest dwudziesty pierwszy. To znaczy, że dziesiąty dawno minął, a ja nie miałam okresu. O kurwa! Siadam na sofie przerażona i liczę dni w telefonie. Raz, drugi, trzeci. (...)

Niesłusznie oskarżony cz. 16

Dodał/a: alexis 2015-03-27 21:38:37 czytano 1876 razy
-Chodzi mi o to, że może po tych kilku latach chciała się w ten sposób zemścić? Zobacz. Jesteście razem, trafiacie na mnie. Dzieje się wiadoma rzecz, przez którą zaraz się rozstajecie, bo ty myślisz o mnie. Ona mogła się domyślać, dlaczego się rozstaliście, a nawet jeśli, to z tego co mówiłeś, jest typem kobiety, która nie daje sobą pomiatać i to ona zmienia facetów, a nie odwrotnie. Wydarzyła się sytuacja w barze. Może była (...)

Niesłusznie oskarżony cz. 15

Dodał/a: alexis 2015-03-23 07:24:17 czytano 2298 razy
-I najprawdopodobniej jego zabójcą jest facet, z którym miał kiedyś jakiś zatarg. Nie wiadomo dokładnie o co. dowiedzieliśmy się tego z Maćkiem nieoficjalnie. Prawdopodobnie opłacił tych dwóch gliniarzy, którzy byli u ciebie z wizytą na początku naszej znajomości, dlatego wszyscy rzucili się na mnie, a Weronika złożyła fałszywe zeznania. Prawdopodobnie chce mnie wrobić razem ze swoim facetem ze strachu, albo żeby się na mnie odegrać, tylko nie wiem za co. Boję (...)

  1 2 3 »