Zgwałcona

Miałam wtedy 17 lat i własnie wracałam ze szkoły. Była póżna jesień a godzina 19 więc było bardzo ciemno. Słuchalam muzyki przez słuchawki, więc nie słyszałam zachodzących mnie kroków. W pewnym momencie coś zatkało mi usta i pociągneło nad jęziorko, z dala od chodnika. Ktos wywalił mnie na ziemie i przyłożył nóż do policzka. Naleze do tych straszliwych dziewczyn, więc strach mnie sparaliżował.
-Rób co cj kaze, bo pozałujesz i morda w kubek.-warknoł.
Wtedy juz wiedziałam o co mu chodzi, a był to mój pierwszy raz, bardzo sie bałam. Mężczyzna zerwał ze mnie kurtke i bluzke nie mal równkczesnie. Moje piersi zakrywał tylko czerwony stanik, na co usłyszałam tylko pomruk. Mężczzna pociągnął mnie za włosy na kolana, wtedy zauważyłam ze jest od pasa w dół nagi. Chciałam krzyczeć kiedy wstał, alw niw zdążyłam. Facet włożył mi do ust swojego swojego wielkiego i twardego penisa. Krztusilam sie ale jego to nie obchodzilo. Ruszał moją głową do przydu i do tyłu jednoczesnie ciągnac za włosy. Czulam jak jego członek twardnieje. Nadciągał pocisk, cofnelam sie ale on pociagnol mnie gwałtownie. Potem wywalił na plecy i rozerwał stanik. Nie moglam sie wyrwać, ssał moje suty, nawet lekko przygryzał. Schodził niżej,ściągnoł spodnie z majtkami jednym ruchem. Przyciskalam nogi do siebie jak tylko moglam. On jednak był silniejszy i obioł nimi swoje biodra. Pocierał sie o mnie a ja czułam sie mokra. Weszedł we mnie bardzo mocno, płakalam z bulu. Wychodził i wchodził, gwałcił do samego rana.

Dodał/a: zgus w dniu 18-04-2016 – czytano 8686 razy.
Słowa kluczowe: seks zgus

Komentarze (8)

PATKAdnia 2016-04-19 11:37:31.

Proszę cię nie pisz więcej to jest beznadziejne a ty nie umiesz pisać. “bulu”, “ściągnął”, “warnoł”. Naucz się podstawowych zasad gramatyki i pisowni a dopiero późnej bierz się za pisanie opowiadań.

MARCUSSdnia 2016-04-23 12:44:36.

Eh. Żałosne, tego nie da się nawet nazwać opowiadaniem. Popracuj rzeczywiście trochę nad ortografią i innymi błędami.

moniadnia 2016-04-26 23:42:39.

“Straszliwych”? Chyba strachliwych.
Nie polecam tego czytać

kseepkadnia 2016-05-08 22:12:38.

Opowiadanie całkiem nie złe, nie wiem o co wy sie czepiacie 😉 a moje uwagi to tylko to ze za szybko sie rozwinęłaś i za krótkie i faktycznie są błędy. Wy może ich nie popelniacie bo macie autokorektę a ona może jej nie miec brak rozumu dla was ;))

Galdnia 2016-05-09 21:04:44.

Opowiadanie nie jest całkiem złe, ponieważ jest tragiczne. Szczerze mówiąc, to w ogóle nie jest opowiadanie, a zlepek słów.

nikt ważnydnia 2016-05-11 00:21:28.

czyżby autor tego opowiadania z dolnej półki pragnął się obronić pod innym kontem ,,kseepka”. Co ją tak bronisz, ortografia nie boli :). Nie masz pewności że każdy pisze z autokorekty, może po prostu zna chodź trochę ortografię języka polskiego. daje 2/10 za próbę

RaspberryKittydnia 2016-06-18 19:18:32.

Pomijając fakt że autor popełnia błędy za które mógłby się wstydzić już drugoklasista z podstawówki( i nie mówię tu tylko o ortografii ale fatalnej składni) wykorzystuje on coś co jest tragedią i traumą do końca życia wielu kobiet i przeinacza to na opowiadanie erotyczne które powinno wzbudzić pożądanie. Co za emocjonalne rzygowiny.. Ten zlepek słów aż krzyczy “zostałem napisany po to, aby ulżyć uczennicy gimnazjum w burzy jej hormonów i zmaterializować jej chore fantazje o napaści seksualnej”. Toż to patologia. Trzymajcie się bracia humaniści. Istnieją wartościowe książki zawierające wątki erotyczne pisane pięknie. To powyżej to jakaś chora odmiana brudnej pornografii.

sfefrfrtfhtdnia 2016-06-22 18:40:21.

Ale gupie!

Prosimy o nie dodawanie danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Zgwałcona"

(pole wymagane)

(pole wymagane)

(pole wymagane)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.