wojna

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "wojna"

III Wojna światowa cz.III

Dodał/a: laguna20 2014-05-05 15:27:58 czytano 2951 razy
Mugir usiadł na krześle Anny i patrząc na to co zrobił poczuł obrzydzenie do samego siebie, gardził wojną gdyż ciało Anny przypominało mu o niej. On wiedział że była krucha, wiedział że zadawał jej ból wiedział także że ją kocha. I zdał sobie to w bardzo okrutny sposób, przez sny w których to Anna była szczęśliwą żoną Mugira, nosiła jego dziecko, mieszkali w białym domu z ogrodem, byli szczęśliwi. Mugir jedyne co zrobił to położył się koło zwłok Anny i przepraszał, bardzo przepraszał i  (...)

III wojna światowa cz.II

Dodał/a: laguna20 2014-03-27 00:21:37 czytano 4648 razy
Mugir gdy tylko widział wypięty kuszący tyłeczek pochylił się i wzdłuż jej całego paseczka, zaczynając od łechtaczki aż po ciasny otworek tylni, polizał ją z taką rozkoszą, jak dziecko liże w upał ociekającego wspaniałego loda. Anna krzyknęła z przyjemności nie zaznała nigdy takiego czegoś, nikt wcześniej nie lizał jej odbytu a to doprowadziło ją do szału czuła się jak suka w rui. Ocierała udami tak by zwiększyć przyjemność ale Mugir ją złapał za włosy, podciągną do góry i wyszeptał do ucha (...)

III wojna światowa

Dodał/a: laguna20 2014-03-23 13:45:48 czytano 7441 razy
Anna podeszła na kolanach do swego pana, wyjęła jego nabrzmiałego członka i lekko go polizała, miał słodki smak i pachniał dobrze. Poczuła ulgę że dbałość o higienę była zachowana. Zamknęła oczy i zaczęła go ssać lizać i przygryzać, uwielbiała to kiedyś robić, uwielbiała zadawać rozkosz mężczyźnie. Całkiem się zatraciła w tym co robi, nawet nie zauważyła jak jej łono ocieka sokami jak sprawnie pochłania go z pasją, jak prawie że dochodzi do orgazmu przez to że ssie jego przyrząd. Wracając  (...)