Twojadupcia

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "Twojadupcia"

Ostry i namiętny seks 4

Dodał/a: Twojadupcia 2016-03-11 00:21:27 czytano 3585 razy
Słysząc to usmiech sam pojawił mi się na twarzy. Wtedy on znów zaczął się do mnie przybliżać. Jednak przypomniały mi się slowa Patrycji, co miało znaczyć to że skończy się źle? Wtedy się oddalilam. Zdałam sobie w tym momencie sprawę że Sebastian wiele dla mnie znaczy. Dlatego zdecydowałam się mu powiedzieć prawde. Powiedziałam także o małej groźbie Patrycji. Jezu co on sobie o mnie pomyślał. (...)

Ostry i namiętny seks 3

Dodał/a: Twojadupcia 2016-02-28 22:47:05 czytano 3160 razy
Nagle znalazłysmy się w ciemnym lesie. Noc była bardzo ciepła dlatego w mig się rozebralysny. Jeszcze nigdy nie robiłam tego w lesie. Od razu przeszliśmy do pocałunków, pocałunków pełnych namiętności i uczucia... Patrycja zaczęła lizać moje ciało schodzila w dół aż dotarła do mojej cipki. Lizala starannie zataczajac kółeczka w mojej lechtaczce. Było wspaniale... Zaczęłam jęczeć. Nie przejmowałam się że ktoś usłyszy  (...)

Ostry i namiętny seks 2

Dodał/a: twojadupcia 2016-02-19 22:35:01 czytano 3490 razy
Ostatnio powiedziałam mamie ze idę spać do jakiejś koleżanki, oczywiście szłam do mojej namiętnej i bardzo atrakcyjnej Patrycji. Mogłam iść na noc, ponieważ jej rodzice pojechali na jakieś spotkanie służbowe czy cos i nocowali w hotelu. Weszłam do bloku w którym mieszka Patrycja. Numer mieszkania 22.. Znalazłam! Zapukałam. Otworzyła mi moja "partnerka" ubrana w seksowną bieliznę. Nie mogłam się jej oprzeć, chciałam  (...)

Ostry i namiętny seks

Dodał/a: Twojadupcia 2016-02-14 22:17:36 czytano 6187 razy
A ja nie przestawilam, robiłam sie coraz bardziej ostra. Pieprzylysmy się godzinę. Lizalysmy się na wzajem. Z Patrycja czułam się o wiele lepiej niż z moim chłopakiem. Była taka delikatna. Tak bardzo ciąglo mnie do jej wielkich cyckow i dużej cipeczki. Nie chcialam przestawić się z nią kochać, lizalam całe jej gorące ciało. Następnie poszłysmy się razem wykąpać. Zrobiłyśmy to w wannie a po kąpieli jeszcze raz w jej łóżku (...)