Tomek i Magda – Historia prawdziwej miłości cz.1

Mam na imię Tomek i mam 24 lata, chodzę z Magdą, ma ona 16 lat. Jesteśmy w związku już 6 miesięcy. Bardzo się kochamy, ale nigdy jeszcze tego nie robiliśmy. Magda była jeszcze dziewicą, nie chciała tak szybko zacząć życia seksualnego ze mną, zawsze gdy miało do czegoś dojść odpychała mnie, tłumaczyła się tym, że strasznie się boi bólu. Byłem zawsze delikatny w tych sprawach, więc nie naciskałem. Nie chciałem aby moja dziewczyna robiła coś pod przymusem, czego tak naprawdę nie chce i nie jest na to gotowa.
W dniu moich 24 urodzin zaprosiłem Magdę do siebie do domu, było małe przyjęcie, tylko najbliższa rodzina.
Magda kupiła mi śliczny zegarek, a w futerale była karteczka, na której było napisane, że to nie koniec prezentów na dziś. Po kilku godzinach goście poodjeżdżali,została tylko Magda i ja. Podszedłem do niej z karteczką i powiedziałem:
-A co… -nie zdążyłem dokończyć, gdyż Madzia wtrąciła mi się w słowo.
-Nic nie mów, tylko chodź za mną – powiedziała, łapiąc mnie za rękę i zaprowadziła do salonu.
Już chyba wiedziałem co miało być tym drugim prezentem.
– Jestem gotowa- powiedziała. Widziałem w jej oczach lekkie przerażenie .
-Ale na pewno ?
-Tak, zbyt długo zwlekałam z tym. – odrzekła
– Postaram się być bardzo delikatny .
W tym momencie uśmiechnęła się i podeszła do mnie pewnym krokiem. Objąłem ją i zaczęliśmy się całować, prawa dłoń wylądowała na jej piersi, zacząłem ją dotykać i pieścić tak jak tylko potrafiłem, lewa dłoń wylądowała na jej pośladku. Później zacząłem ściągać z niej ubranie. Powoli ściągałem jej rzeczy, muskając delikatnie moimi wargami po jej szyi. Ona w tym czasie rozpinała moje spodnie. Ściągnąwszy moje spodnie,ujrzała jak mój penis napina się w bokserkach. Leżała już na łóżku w samych majtkach i seksownym staniczku z koronki. Ściągnąłem z siebie bokserki i położyłem się obok niej, całowaliśmy się i pieściliśmy się jeszcze jakąś chwilę. Później powoli zdzierałem z niej majtki, całując jej nogi, schodząc w górę, moim oczom ukazała się piękna cipka, na widok której mój penis, jeszcze bardziej zesztywniał. Później zdjąłem z niej stanik, miała bardzo piękne, jędrne i duże piersi, które chciałem ciągle pieścić, dotykać i całować. Magda leżała na plecach,objąłem ją i powiedziałem, że może teraz trochę zaboleć. Wsunąłem w tym czasie główkę penisa,w jej mega ciasną szparkę. Jedyne co krzyknęła to “Ałł” . Powoli wsuwałem i wysuwałem penisa z jej wnętrza. Moje ruchy stawały się bardziej dynamiczne, a ona tylko jęczała mi do ucha. Czułem, że coś się zbliża, zacząłem jeszcze szybciej posuwać moimi biodrami. Magda nie wytrzymała, i poleciała jej łza. Powiedziała, że jest za mocno i wszystko ją strasznie boli. Dodała także: ” Miałeś być delikatny”. W tym momencie uroniła kilka łez więcej .Wiedziałem, że przesadziłem, więc ją przeprosiłem. Spytałem się jej czy mam kontynuować . Odrzekła, że tak. W tym samym momencie poczułem jak moja sperma wystrzeliła, u niej w środku. Była bardzo podekscytowana. Po chwili powiedziała, że chciałaby posmakować mojego penisa. Byłem w lekkim szoku, ale się zgodziłem. Wzięła mojego penisa do ręki i zaczęła posuwać w przód i w tym. Później wzięła go do ust. Zaczęła delikatnie całować i lizać moją główkę penisa, byłem wtedy w siódmym niebie. Później wzięła go całego do ust. Ssała go lepiej niż nie jedna lodziara. Po jakimś czasie poczułem, że za chwilę mój penis eksploduje. I nie myliłem się, wystrzelił w jej słodkiej buzi. Spytałem się czy ma już dość . Odparła, że tak. Nie chciałem na ciskać na więcej, bo wiedziałem, że ją wszystko boli.
Zasnęliśmy wtuleni w siebie. ….

Koniec.

Dodał/a: JUKI TUKI w dniu 22-05-2017 – czytano 1631 razy.
Słowa kluczowe: sex pierwszy raz magda ból romantyczny sex. delikatny sex

Komentarze (2)

joladnia 2017-05-28 14:22:21.

jakie fajne. pisz dalej.
Super ze kolejna czesc juz jest, super 🙂

felixdnia 2017-05-28 14:27:00.

swietne

Prosimy o nie dodawanie danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Tomek i Magda – Historia prawdziwej miłości cz.1"

(pole wymagane)

(pole wymagane)

(pole wymagane)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.