Silna czy nie? 2

Hej, pamiętacie, jak Pan od wfu mnie wzywał do siebie? No to właśnie poprosił mnie o to, żebym pomogła jego bratankowi w polskim i siatkówce. Chciałam odmówić, bo przecież nauczycielką nie jestem, ale zaoferował mi 6 na koniec, oraz dodał, że nie poprosi nikogo innego, bo tylko ja jestem tak dobra w siatkówce, ale żeby tak z całej szkoły? Napewno nie. Próbowałam jeszcze go przekonać do krótszych i lżejszych rozgrzewek, lecz był nieugięty. Ja się zgodziłam, ponieważ powiedział mi jeszcze, że jego bratanek jest tylko o rok starszy ode mnie, a do tego nie ma skąpej urody. To się okaże. Siedze przed laptopem, już od powrotu do domu, czyli od jakiś 3 godzin? Wpatruje się w ten ekran bezsensownie. Przeglądam i przeglądam facebooka, tumblra, oraz wszystkie inne możliwe stronki nie mogąc znaleźć nic co by przykuło moje zainteresowanie. Poczułam wibracje telefonu, więc wyjęłam go z kieszeni i odebrałam.
– Hej, idziesz na impreze do Tima?
– O, cześć Lucy, na jaką impreze?
– Nic nie wiesz? Timmy organizuje impre u niego w domu jutro. Będzie niezła zabawa. Ponad 60 osób, jedzenie, napoje, alko, a w tym przystojne ciacha… – zaśmiałam się.
– Spoko, a o której jest?
– O 18 jadą jego rodzice na weekend do rodziny, to gdzieś tak 19-20.
– Okej, to coś się wymyśli.
– Czyli idziesz?
– No jasne!
– Dobra to ja kończe, paaa.
– No, papa. – odłożyłam komórke na łóżko. Timmy to mój przyjaciel. Kumplujemy się w czwórke, ja, on, Lucy i Jeremy. Tim jest bardzo znaną i społeczną osobą, ma dużą chate i kasy też mu nie brakuje. Z urody okej, jak dla mnie. Chociaż serce ma piękniejsze. Jest pełnoletni, więc nie ma jakiegoś problemu w skombinowaniu alko. Znowu telefon zaczął mi dzwonić. Odebrałam.
– Tak?
– Cześć Kochanie, dziś wrócimy z tatą do domu późno, bo pojechaliśmy do babci. Poucz się i nie zapraszaj nikogo. Chyba, że ogarniesz bałagan w swoim pokoju.
– Okej, tak wiem, coś jeszcze?
– Nie, to tyle. Pa kocham Cię. – rozłączyła się. Ech, znowu zapomnieli, że mieliśmy dziś oglądać razem film. Nie myślcie, że mam złych rodziców czy coś. Tylko po prostu mi smutno, bo to się powtarza 4 raz, a ja lubie spędzać z nimi czas.
22:00, jestem wykończona. Oglądnęłam sama jakiś typu komedia romantyczna film, zjadłam kolacje i poszłam biegać. Tak, biegać, bo lubie ruch. Ćwicze od wakacji, gdy kolega powiedział mi, że mam słabą kondycję. Dzięki temu schudłam dużo i teraz jestem zgrabna. No i oczywiście chuda, ale spokojnie. Nie jestem patykiem. Jutro, już piątek i impra! Nie moge się doczekać. Przebrałam się w moją słodką piżamke. Wskoczyłam do łożka otulając się puszystą kołdrą zgasiłam lampke nocną poszłam spać myśląc o jutrzejszym dniu.

Przepraszam, że tak długo czekaliście na nastepną część, oraz za wszystkie możliwe błędy. Dziękuję za przeczytanie i mam nadzieję ze wam się podoba. Prosze każdego kto lubi to moje opowiadanie o komentarz. Chciałabym zobaczyć ile was jest i dla kogo pisać. To dla mnie naprawdę bardzo ważne. Jeszcze raz dziękuję.

Dodał/a: Tajemnicza w dniu 21-07-2015 – czytano 1784 razy.
Słowa kluczowe: Tajemnicza
Kategoria: Pożądanie

Zobacz inne

Komentarze (9)

Adadnia 2015-07-21 15:04:19.

Strasznie krotkie

^^dnia 2015-07-21 18:47:36.

Nareszcie! Nie mogłam się doczekać kiedy napiszesz! Mam mea prośbę pisz dłuższe opowiadania. Mam nadzieję że szybko napiszesz kolejną część 😉

nomdnia 2015-07-21 18:48:11.

Jak dla mn spk 😉

piszdnia 2015-07-21 18:49:11.

DŁUŻSZE! !! PISZ DŁUŻSZE CZ.

jaaadnia 2015-07-21 18:50:23.

Ja mówię tak i chcę już kolejną część ;p a ni ma

elkadnia 2015-07-21 18:52:51.

Kiedy tu się zacznie coś dziać? – trochę więcej akcji lub dłuższe
bo nikt nie lubi czytać krótkich opowiadań

C:dnia 2015-07-22 09:15:01.

Świetne.. Pisz pisz i teraz dodaj dłuższą część szybko.

Wiktoriadnia 2015-07-29 23:37:17.

Dłuższe jeżeli można prosić a rozdziały nic dodać nic ująć

ASIAdnia 2015-08-13 15:03:22.

PISZ PROSZE

Prosimy o nie dodawanie danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Silna czy nie? 2"

(pole wymagane)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.