Pożądanie

Zbiór opowiadań w kategorii “Pożądanie”

Szkoła-miejsce pierwszych zauroczeń

Dodał/a: Cukrolaska 2016-04-09 16:13:13 czytano 2687 razy

Kiedy wypchnięta z domu na pierwszą lekcje w 2 klasie ,udałam się na niemiecki 😛 Byłam równo z dzwonkiem. Reszta lekcji jakoś ledwo minęła. Kiedy szłam na lekcję Wf-u okazało się , że nie będzie lekcji bo zalało magazynek z piłkami itp. W tym samym czasie na sali WF mieli chłopaki z klasy sportowej. Oni grali w nogę bo tylko do dało się wysuszyć. Ale ciacha …. – rozmyślałam. Siedziałyśmy z dziewczynami na trybunach. One rozmawiały  (…)

Tylko trzy czwarte obrotu i pozbył się popędu cz 14

Dodał/a: Kasia 2016-03-31 16:18:18 czytano 2697 razy

Był listopad druga połowa, byłam już na początku czwartego miesiąca ciąży, dzieci te starsze poszły do babci miały powiedziane żeby pod wieczór przyszły same do domu żeby nikt za nimi nie chodził. A ze była piękna pogoda słoneczna to ja z mężem i dwójką młodszymi dzieci poszłyśmy do ogrodu, dzieci się bawiły, a ja z mężem grabiłam liście pod drzewami i zbierałam na pryzmę. Wieczorem jak dzieci wróciły do domu  (…)

Jebanko z siorką

Dodał/a: kasza 2016-03-30 23:00:29 czytano 10391 razy

Jego usta wykrzywiły się w grymasie rozkoszy a powieki zacisnęły się mocno. Sabina poczuła w sobie potężny wytrysk brata, który miło łechtał wnętrze jej napalonej cipki. Jeden strzał, drugi, trzeci… Do tego oblicze brata, tak podniecająco wykrzywione… Zawsze cholernie działał na nią widok twarzy brata podczas orgazmu. To wszystko niemal doprowadziło także ją. Kazimierz już skończył i odetchnął głośno. Sabina nie pozwoliła (…)

Kino z koleżanką

Dodał/a: Grzesiek 2016-03-30 17:10:42 czytano 4679 razy

Nie zastanawiając się zbyt długo chwyciłem ją za rękę i weszliśmy do toalety. Zamknęliśmy drzwi na zamek i nasze usta spotkały się w namiętnym pocałunku. Trzymałem w dłoniach jej buzię, a Julia pospiesznie rozpięła mi spodnie. Spoglądając mi oczy przykucnęła i zaczęła masować stojącego jak dąb penisa. Uniosła go do góry przejeżdżając wilgotnym języczkiem od nasady aż po czubek. To było niesamowicie (…)

Od Zawsze! cz.15

Dodał/a: Niewykrywalna 2016-03-30 16:52:29 czytano 1681 razy

-Połóż się i ręce przy ramie!-Rozkazał, a ja posłuszni wykonałam jego polecenie. Mój ukochany przywiązał mnie mocno do ramy skórzanym pasem. Patrzyłam na niego. W jego oczach widziałam pożądanie i zadowolenie. Kiedy przestał się napawać moim ciałem i sytuacją w której mnie postawił wszedł peniem mocno i zdecydowanie w mój skarb. Nie bawił się w czułości. Pieprzył mnie pocałości. Bolało mnie… Pewnie przez to że  (…)

Od Zawsze! cz.14

Dodał/a: Niewykrywalna 2016-03-22 00:21:07 czytano 2062 razy

-Wow.-jedynie to byłem w stanie powiedzieć. Kinia zaczęła powoli iść w moją stronę, zmysłowo kręcąc biodrami. Gdy była blisko usiadłem na krześle i patrzyłem co będzie dalej. Ona uklęknęła i ściągnęła mi spodnie. Zostałem tylko w bokserkach, które prawie rozrywał mój penio. Kinga pocałowała GO przez materiał, wtedy całe moje ciało drgnęło. Po chwili uwolniła GO i popatrzyła mi głęboko w oczy. Zaczęła zabawe… Wodziła  (…)

Tylko trzy czwarte obrotu i pozbył się popędu cz 13

Dodał/a: Kasia 2016-03-18 17:50:13 czytano 2328 razy

Hubertem do swojego małego domku. Natomiast dom budowałyśmy jeszcze przez trzy lata zaczem żeśmy się przeprowadziły mieszkać. Tu na działce w tym małym domku uradziło się nam drugie dziecko a jak przeprowadzałyśmy się do nowego domu to byłam w ciąży z trzecim dzieckiem w trzeci m miesiącu ciąży, które poraniłam. Ale za rok mój mąż nie zasypywał gruszek w popiele zapłodnił mnie po raz czwarty i  (…)

Tylko trzy czwarte obrotu i pozbył się popędu cz 12

Dodał/a: Kasia 2016-03-17 16:56:20 czytano 2167 razy

to mieszkajcie razem ja nie mam nic przeciw temu, jeszcze tego popołudnia Hubert wprowadził się do mnie na stałe. W ten sposób nasze uczucia jeszcze bardziej nas połączyły być razem ze sobą. Basia z Marcinem wiedziały ze Hubert się przeprowadza do nas na stałe. Jak Hubert mieszka razem ze mnę to nieraz pozwalamy sobie na upojny seks nawet w dni płodne ale bez wytrysku nasienia w mojej cipce zazwyczaj jak  (…)

Tylko trzy czwarte obrotu i pozbył się popędu cz 11

Dodał/a: Kasia 2016-03-16 21:18:57 czytano 2579 razy

worek z jajkami ale gdzie tam jeszcze to nie jest nawet jedna trzecia długości co ten pan miał, a jadra to nawet niema co porównywać. Jądro Huberta to swobodnie trzymam w jednej ręce ,a ten pan to miał dobrze dwa razy większe od jądra Huberta. Ale i były też panowie z przeciętnymi workami z ich jądra były bardzo duże jak u ogra. Ale i widziałyśmy dużo panów na płazy wykastrowanych, bo ich worki były puste a (…)

Pzypadkowa znajomość cz.1

Dodał/a: Christina 2016-03-15 20:38:08 czytano 2341 razy

– Nie przyjmuję odmowy, to koniec wakacji i musimy zrobić coś szalonego! Rozłączam się żebyś nie zdążyła powiedzieć slowa na n! Papa kocham cię! – ledwo to powiedziała a do uszu młodej kobiety doleciał urywany sygnał. Amber była czasami, pomimo swoich 19 lat, taka dziecinna. Christina poczuła pieczenia na ciele. Poszła do łazienki i wzięła gorącą kąpiel która zmyła z zadrapań brud. Przykleiła sobie delikatnie plasterek  (…)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.