Pożądanie

Zbiór opowiadań w kategorii “Pożądanie”

Od Zawsze! cz.19

Dodał/a: Niewykrywalna 2016-06-25 22:24:21 czytano 1818 razy

-Ja… Do Kingi… Muszę. Po prostu muszę położyć się obok niej i ją przytulić. -No… Dobra wejdź.-Rudy otworzył szerzej drzwi.-Śpi u mnie w pokoju. Dobranoc.-powiedział i walnął się na kanapie w salonie. Otworzyłem drzwi… Spała… Podszedłem do łóżka i położyłem się obok. Przytuliłem się i usnąłem (…)

Oczy w kolorze kłamstw cz. 3

Dodał/a: Danielle. 2016-06-21 14:50:43 czytano 1356 razy

– Jasne, nie przejmuj się. Jakoś zorganizuje sobie czas – odparła z uśmiechem. Jej mąż odetchnął z ulgą i szybko się pożegnał. Ona w tym czasie ponownie zerknęła na zegarek. Na szczęście miała jeszcze chwilę. Poświęciła ją na wspomnienia ich ostatniej wspólnej nocy. Znowu kochali się namiętnie, jak kilka dni wcześniej…. jak dawniej. Pamiętała, jak Ernest poszedł wziąć prysznic, a kiedy wrócił, ona czekała na niego w ich łóżku (…)

Od Zawsze! cz.18

Dodał/a: Niewykrywalna 2016-06-20 20:57:18 czytano 1430 razy

-Emil…-powiedziałam przerażona. Chwyciłam dłońmi jego silną rękę którą trzymał chłopaka.-Odpuść… Proszę…-spojrzał na mnie. Takiego wzroku nigdy u niego nie widziałam… Jakby odzwierciedlały czarną jak węgiel duszę pozbawioną serca. Przestraszyłam się i odsunęłam. Emil patrzył na Krystiana. Nim się zorientowałam na policzku kolegi wylądowała pięść mojego ukochanego. Popłynęła krew z ust. Minio puścił drania, a ten  (…)

Wyśniony. rozdział 6

Dodał/a: zuza 2016-06-17 12:24:40 czytano 2005 razy

– Ściągnij spodnie.- tak jak powiedziałam, tak zrobił. Kiedy to zrobił znów położył się obok mnie, podpierając się na łokciu. Opuszkami palców drugiej ręki zataczał kułka na moim nagim brzuchu. Po dłuższej chwili zaczęło mnie to irytować, jego znęcanie się nademną było przyjemne, ale dzisiaj nie miałam ochoty na zabawę. Wiedząc, że on nie ma zamiaru przejść odrazu do sedna sprawy, ciężarem swojego ciała obróciłam go na  (…)

Wyśniony. rozdział 5

Dodał/a: zuza 2016-06-17 12:12:50 czytano 1587 razy

Nie chciałam dłużej czekać na jego kolejny krok i rozpięłam sobie spodnie. Wyczułam ździwienie na jego twarzy. Jednakże tym razem nie było mowy żebym odpuściła. Chciałam się z nim kochać, wręcz o tym marzyłam. Nie obchodziło mnie nic po za nim i tym co dział się między nami. Chciałam mu się oddać tu i teraz. Zaczęłam ściągać spodnie, nie powstrzymał mnie, za to zaczał całować moją szyję i dekold. Zaczynałam  (…)

Przyjaciel z sieci

Dodał/a: Muriel 2016-06-05 20:32:01 czytano 5532 razy

-potem mała najpierw musisz mi zrobić dobrze.-patrze ze zdziwieniem.- a myślisz, że przyjechałem tu by pogadać ? – szczerzy się do mnie . – Ale nie tutaj i nie teraz może przecież ktoś może mnie widzieć i …- nim zdążę coś powiedzieć wsadza mi kutasa do buzi . -przestań tyle paplać twoje usta przydaza się do czegoś lepszego . hahaha.- śmieje się głośno a ja ledwo oddycham (…)

Odnalezienie siebie – część I

Dodał/a: Natalkaaa 2016-05-29 20:43:46 czytano 2238 razy

Nazajutrz, obudził mnie on. Tak, zapomniałam, że dziś się z nim umówiłam. Nic nie wiedział o imprezie, nic nie wie o Basi. On nie lubi moich przyjaciółek, one też za nim nie przepadają. Byliśmy sami w domu, moi rodzice wyjechali do Poznania załatwić jakąś służbową sprawę. Adam wkradł się do mojego łóżka i zaczął mnie całować. Średnio mi się to podobało, chociaż wiem, że dziś miał być ten dzień w którym stanę się  (…)

Wyśniony. rozdział 4

Dodał/a: zuza 2016-05-28 10:31:02 czytano 2383 razy

– Nie mam zamiaru. – mówiąc to przyśpieszył tempo i siłe. Przestałam myśleć o tym czy będzie coś słychać, dałam się ponieść chwili. Jęczałam głośno, wyszeptując jego imię, jak jest mi dobrze. Czułam jak moje kobiecość zaczyna się zaciskać, wiedziałam, że jest to kwestia kilku sekund. W głębi duszy modliłam się, by to nie był sen. Tuż przed orgazmem przywarłam ustami do ust Szymona, tak by chodź troche stłumić krzyk (…)

Wyśniony. rozdział 3

Dodał/a: zuza 2016-05-20 13:44:33 czytano 1958 razy

W drodze powrotnej wciąż myślałam o tym co mówiła Ania. Było dużo za i przeciw. Znałam go dwa dni, a patrząc głębiej nawet jeden, jednak coś mnie do niego przyciągało. Wiedziałam, że mnie nie skrzywdzi. Jednak bałam się, że seks może wszystko zepsuć. Mogłoby też tak, że mnie zaliczy i znajdzie inną. W końcu nie znałam go zbyt dobrze. Nie wiedziałam ile i jakie związki miał w przeszłości. Postawiłam wszystko na jedną (…)

Oczy w kolorze kłamstw cz.3

Dodał/a: Danielle. 2016-05-18 14:10:32 czytano 2274 razy

Ernest wsunął jej rękę we włosy i przycisnął jej twarz bliżej swojej. Zaczął ją całować tak intensywnie, że zabrakło jej tchu. Nie pamiętała kiedy robił tak po raz ostatni. Zaczęła ocierać się o niego i wzdychać cicho, zwłaszcza kiedy wsunął jej dłoń w koronkowe majtki i zaczął pieścić łechtaczkę oraz zwilgotniałe płatki. Łucja wygięła się w łuk, a on rozpiął jej stanik i wsunął sobie nabrzmiały sutek do ust. Trzymając go między  (…)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.