Pożądanie

Zbiór opowiadań w kategorii “Pożądanie”

Oczy w kolorze kłamstw cz. 11

Dodał/a: Danielle. 2016-10-12 21:53:14 czytano 1370 razy

– Zmarzłam – szepnęła. Mężczyzna podniósł ją delikatnie i wciągnął do środka. Jedną ręką oplatał ją w pasie, drugą bez problemu zamknął balkon. Łucja pozwoliła, by koc opadł na podłogę. Dorian zaniósł ją do łóżka, opadł na nią i wpił się w jej wargi z pasją, której potrzebowała. Tym razem kochali się niespiesznie, chłonąc swoje ciepło, dotyk, zapach… Łucja nie chciała wypuszczać go z rąk. Chciała by tej nocy nie dał jej  (…)

Od Zawsze! cz.21

Dodał/a: Niewykrywalna 2016-10-10 22:41:38 czytano 1392 razy

-Hahaha. Możesz pomarzyć.-odpowiedziała drocząc się ze mną i zeszła z mojego rumaka. Ubrała się i położyła na wielkim łóżku. -Kusisz…-stwierdziłem nadal łapiąc łapczywie oddech, ale patrząc z zaciekawieniem na modelkę na kawałku marnego materacu. Podszedłem do spodni, podniosłem je, a później zmierzałem w stronę Kini.-Nie kuś…-ostrzegłem, ale ona nie słuchała. Tylko patrzyła się na mnie i się śmiała (…)

Oczy w kolorze kłamstw cz. 10

Dodał/a: Danielle. 2016-09-28 14:24:00 czytano 1241 razy

– Już żałuję – odparł niewzruszony i odprowadził ją wzrokiem do wyjścia. Kiedy drzwi się za nią zamknęły, odetchnął z ulgą i poszedł do łazienki, żeby wziąć szybki prysznic. Zastanawiał się, co się stało, że Łucja go potrzebowała. Wiedział, że wiele kosztowało ją to, by zadzwonić właśnie do niego. Dlatego chyba po raz pierwszy od śmierci Ernesta nie czuł podniecenia na myśl o spotkaniu z nią. Po prostu się o nią martwił. I chciał  (…)

Oczy w kolorze kłamstw cz.9

Dodał/a: Danielle. 2016-09-07 21:48:56 czytano 1169 razy

To nie mogła być prawda. Ernest nie mógł jej tego zrobić. Nie mógł mieć dziecka z inną kobietą. Nie po tym, jak ciągle odsuwał od siebie myśl, że mógłby mieć dziecko z nią, z Łucją. A może właśnie dlatego? Może nie chciał mieć z nią dziecka, bo miał już jedno z kimś innym? Serce zakuło ją w piersi na tę myśl. Jeszcze nigdy w życiu nie była tak rozczarowana jak w tej chwili. Miała ochotę coś rozbić, zniszczyć, a  (…)

Kuzynka w rajstopach

Dodał/a: Zboczony Sebastian 2016-08-30 19:52:05 czytano 10146 razy

Przyszedł grudzień, na zewnątrz spadł śnieg i dookoła było czuć świąteczną atmosferę. Zbliżało się Boże Narodzenie. 17-letni Sebastian wraz z rodziną – matką, ojcem i dwiema siostrami, jak co roku, zostali zaproszeni na święta do krewnych. Sebastian był szczupłym i niskim brunetem o piwnych oczach. Był wstydliwy i nieśmiały. Jego szkolni koledzy śmiali się ciągle z jego wątłej postury i odstającego, lekko skrzywionego nosa (…)

Krótki postój cz.14

Dodał/a: K.W 2016-08-30 18:20:18 czytano 2387 razy

Stęskniłem się za jej gładką skórą, stęskniłem się nawet za jej narzekaniem, przewracaniem oczami i przekonaniem, że wszystko wie najlepiej. Nigdy nie sądziłem, że czyjeś ciało będzie wzbudzało we mnie nie tylko pożądanie, ale też coś innego. Coś zupełnie innego, z czym nie miałem styczności (…)

Oczy w kolorze kłamstw cz. 8

Dodał/a: Danielle. 2016-08-22 23:00:53 czytano 1585 razy

Dorian podniósł się i poszedł za nią. Był zły na siebie, że przez niego ten wieczór tak szybko się kończy. Kiedy znaleźli się przed jej drzwiami, Łucja spojrzała na niego spod rzęs, a on całą siłą woli powstrzymał się, by nie pocałować jej rozchylonych, zaczerwienionych od wina ust, które aż prosiły się o to, by wziąć je w posiadanie (…)

Mateusz

Dodał/a: TakaJa 2016-08-09 12:27:07 czytano 5810 razy

Obudziłam się około 11:00, zaspanym wzrokiem ilustrowałam ścianę przez dłuższy czas nie chciało mi się wstawać, taki był efekt oglądania filmów do 3 w nocy. Siadając leniwie na łóżku chwyciłam telefon leżący tuż obok poduszki, pierwsze co zrobiłam to odczytałam wiadomości od operatora sieci i jedną od Niego, mojej miłości której nigdy nie ujawniłam. Uśmiechnęłam się widząc nadawcę ” Mateusz: Dziś wieczorem ognisko  (…)

Oczy w kolorze kłamstw cz. 7

Dodał/a: Danielle. 2016-08-08 14:48:47 czytano 1212 razy

Łucja uśmiechnęła się do własnych myśli. Wtedy byli tacy szczęśliwi. Wydawało się, że nic nie zepsuje tej radości i namiętności, jaka w nich buzowała. Tymczasem proza życia okazała się niszcząca. Każde z nich miało inne priorytety. Ona marzyła o powiększeniu rodziny, on o dynamicznym rozwoju kariery. Myślała, że to właśnie był ich główny problem. Ale zapewne było ich znacznie więcej, tylko wszystkie zamiatali pod (…)

Miłość? Część 4

Dodał/a: Alii, seks 2016-08-05 21:05:58 czytano 1208 razy

Minęło kilka dni zanim zrozumiałam, co się stało. Nie chciałam tez mówić o tym dziewczyną, nie chciałam żeby niepotrzebnie się martwiły. Dzisiaj jestem umówiona z Sonią na zakupy, a potem na pizzę. Ma przyjść jej nowa zdobycz, z jakimś ciachem dal mnie. Bawi się w swatkę. Nigdy nie spodziewałabym się, że to będzie az taka przykra niespodzianka. Poznajcie się, Alex, Lili, Max. Podniosłam głowę do góry i ujrzałam  (…)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.