Pożądanie

Zbiór opowiadań w kategorii “Pożądanie”

Jackie cz.2

Dodał/a: Złocistowłosa 2017-02-01 00:07:08 czytano 2064 razy

Ja w odpowiedzi znów wyciągnąłem palce i gwałtownie je włożyłem, tym razem robiąc mocne i szybkie ruchy. Jackie wyraźnie się podnieciła i co chwilę jeczala. Ja też co jakiś czas pomrukiwalem, wiedząc że wtedy jeszcze bardziej ją podniecam. Szczytowała. Zacząlem robić tak szybkie ruchy palcami, że btło to wręcz niewyobrażalne. Ona zaczęła dodatkowo robić szybkie ruchy biodrami. W końcu jęknęla głośno a ja poczułem na swoich  (…)

Słodkie słówka cz.3

Dodał/a: Alex 2017-01-31 17:34:48 czytano 2139 razy

– Uwielbiasz to. – szepnął i wsunął palce pod majtki. Moje ciało ogarnęła fala pragnienia. Wiedziałam, że jeśli zaraz go nie poczuje, oszaleje na zawsze. Nie wiele myśląc, zerwałam się i doskoczyłam do jego spodni, próbując je jak najszybciej je rozpiąć. Emil spojrzał na mnie zaskoczony, a jego oczy odzyskały dawny blask, ale tylko na ułamek sekundy. Znów stały ciemne i zamglone jak u dzikiego drapieżnika. Przez chwilę patrzył jak  (…)

Jackie cz.1

Dodał/a: Złocistowłosa 2017-01-30 16:07:44 czytano 2261 razy

Nie dokonczyłem, bo w ułamku sekundy zrzuciła na ziemię torbę i rzuciła się na mnie wręcz agresywnie. Zaczęliśmy namiętnie i łapczywie się całować. Jackie przygryzała lekko moje usta a ja pieściłem jej piersi. Czułem jak ociera się coraz gwałtowniej swoim kroczem o moje. Poczułem jak mój przyjaciel sztywnieje i podnosi się. Zacząłem ściągać jej płaszcz i przygotowałem się na ściąganie jej i innych ubrań, lecz zaskoczyłem się, bo (…)

Od Zawsze! Informacja

Dodał/a: Niewykrywalna 2017-01-29 23:57:33 czytano 1390 razy

Nie jest mi łatwo to oznajmiać. Do tego opowiadania wrócę napewno, ale nie wiem kiedy… Obecnie pisze erotyczne opowiadanie na Wattpadzie pt. To Tylko Seks… (+18). Moja nazwa tam to Nice Me lub niewykrywalna… Myślę nad tym czy nie odnowić Od Zawsze! Na tej aplikacji. Tutaj mogłabym  (…)

Z miłości do ukochanej cz 1

Dodał/a: Krysia 2017-01-26 00:03:53 czytano 6022 razy

Mieszkamy w dość dużym mieście jako dziecko miałam koleżankę Teresę która mieszka w tym samem bloku co i ja, tylko w innej klatce schodowej, razem chodziłyśmy do jednej klasy do szkoły podstawowej. Zawsze razem bawiłyśmy się na placu zabaw, tam znamy wiele koleżanek jak to dzieci i kolegów. Poznałyśmy dwóch sympatycznych kolegów którzy nam się bardzo podobały z sąsiedniego bloku z którymi  (…)

Pociągasz mnie mamo

Dodał/a: DiWad 2017-01-24 12:08:21 czytano 6641 razy

Nic nie odpowiedziałem, wtedy mama usiadła na mnie wbijając w siebie mojego członka. Ten seks w którym wyżywała się na mnie przerósł wszystkie nasze stosunki, wtulona we mnie siedząc, tak idealnie wyginała ciałem. Tak jak za każdym razem skończyłem w niej. Od razu po tym, zaczęła mnie namiętnie całować. Chciałem wtedy aby czas się zatrzymał, nie mogłem w to uwierzyć co w nią wstąpiło, aczkolwiek zadowolony  (…)

Seks z szefem.

Dodał/a: Devi 2017-01-20 02:47:55 czytano 5118 razy

Nim się obejrzałem jesteśmy w jej pokoju. Powoli ją całuję, a jednocześnie odpinam zamek z jej sukienki. Chwile potem stoi przede mną w samej bieliźnie. Moja podniecenie sięga zenitu. Kładę ją na łóżku, po czym zdejmuje jej stanik. Nie mogę się napatrzeć na jej piękne cycki. Powoli ją całuję coraz niżej. Liże jej cycuszki. Posuwam się jeszcze niżej. Zdejmuje jej majtki. Językiem czuję jej wargi a następnie muszelke. Jest taka (…)

Słodkie sówka cz.2

Dodał/a: Alex 2017-01-16 14:39:23 czytano 1474 razy

– Anastazja, zostań na chwilę. – poczułam ulgę rozpływającą się po moim ciele. Gdy wszystkie dziewczyny wyszły z sali, zatrzaskując z za sobą drzwi, ruszyłam w jego stronę. Emil stał uśmiechnięty, opierając się o biurko. Jego jasne włosy lśniły w blasku słońca, nadając im złote refleksy. – Chyba o czymś zapomniałaś. – mówił przeciągle, wyjmując z kieszeni dresów czarne koronki (…)

sztafeta rodzinna

Dodał/a: woy 2017-01-16 12:35:13 czytano 6342 razy

To się zaczęło ponad rok temu. Miałam prawie 17 lat i chodziłam do I klasy liceum, a Maciek mój chłopak do maturalnej w tej samej szkole. Chodziliśmy ze sobą od trzech miesięcy, a od miesiąca współżyliśmy. Najczęściej robiliśmy to u niego w domu- miał swój pokój na piętrze, a jego matki często nie było w domu. Jest lekarką i często miała dyżury w szpitalu – jak miała nocki, to zostawałam u niego mówiąc w domu że się uczę  (…)

Niedostępna część 3

Dodał/a: Księżniczka swojej bajki 2017-01-08 12:10:32 czytano 2356 razy

No nieźle, mieszka sam a tu tyle pokoi, chyba najpierw się rozejrzę. Na górze wszystkie pokoje są pozamykane na klucz, otwarta jest tylko sypialnia i łazienka, ale jaka łazienka. Na wprost drzwi stoi duża wanna na dwie osoby, udekorowana świecami, w rogu toaleta, dalej prysznic. A po lewo duże lustro i umywalka. A z sufitu zwisają diamenciki, chyba prawdziwe. Ale sypialnia to dopiero komnata tajemnic. Niby znajduje się tu (…)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.