Pierwszy raz

Zbiór opowiadań w kategorii “Pierwszy raz”

Poprawka

Dodał/a: Woj 2015-11-15 15:02:41 czytano 5354 razy

To był chyba najgorszy dzień w moim dotychczasowym życiu. Koniec roku szkolnego – wszyscy dookoła się cieszyli – wracali ze szkół ze świadectwami, czekały ich dwa miesiące wakacji, pełen luz – tylko ja wróciłam bez świadectwa bo czekała mnie poprawka z matmy i zamiast wypoczynku zakuwanie znienawidzonego przedmiotu. I jak sobie pomyślałam że będę ją zdawać u tej zołzy, to wszystkiego mi się  (…)

Raj na ziemii III

Dodał/a: Kiniaa 2015-11-12 23:12:50 czytano 2174 razy

Po “kolacji” patryk puścił film. Chyba specjalnie taki, gdyż było w nim bardzo dużo erotycznych scen, gdy oglądaliśmy patryk położył swoją rękę na mój biust. Ja złapałam jego przyrodzenie, zaczął pęcznieć, zajrzał mi prosto w oczy jakby pytając o zgodę. Wyraziłam ją pocałunkiem, nasze usta idealnie do siebie pasowały, byłam w raju ! On zaczął mi ściągać bluzkę, a ja mu koszulkę, robił to powoli, jakby delektował się każdym  (…)

Raj na ziemii II

Dodał/a: Kiniaa 2015-11-04 14:39:35 czytano 2712 razy

Od naszego pierwszego spotkania minęło całkiem sporo czasu, ale cały czas jesteśmy w kontakcie. Nie wiem co o tym myśleć, chciałabym żeby patryk był już moim chłopakiem, zwierzyłam się z tego mojej najlepszej przyjaciółce Nikoli, doradziła mi, żebym czym prędzej się za niego brała, tak na wszelki wypadek. Postanowiliśmy się spotkać. Chciałam go zapytać czy dla niego coś znaczę. Gdy się już zmówiliśmy byłam bardzo nerwowa (…)

To były czasy…

Dodał/a: DręczyPałka 2015-11-03 00:01:27 czytano 4599 razy

Lato to piękna pora roku. Wiele osób lubi je za to, że rozgrzane słońcem dziewczyny chodzą wtedy bardzo kuso ubrane i jest sobie na co popatrzeć. Ja jednak pod tym względem zawsze wolałem zimę, a to dlatego, że mam młodszą siostrę, która zimą lubiła pokazywać w domu swoje wdzięki. By nie zmarznąć w nogi, nosiła pod spodniami rajstopy, a gdy wracała ze szkoły bądź skądkolwiek, zdejmowała przemoczone (…)

Raj na ziemii

Dodał/a: Kiniaa 2015-11-02 15:36:54 czytano 4593 razy

Mam 17 lat i jestem jeszcze dziewicą. No właśnie JESZCZE . w szkole jak padał temat seksu i każda dziewczyna mówiła o swoim pierwszym razie, jak przychodziła moja kolej to zawsze się wymigiwałam. Mówiłam że mnie ktoś woła lub coś w tym stylu. Kiedy skończyłam gimnazjum postanowiłam to zmienić. Ale gdy tylko zdarzała się okazja to panikowałam :`c Ale chyba los postanowił to zmienić. Gdy szłam z mamą do galerii (…)

Przyjaźń czy miłość?

Dodał/a: Okrutna 2015-10-30 12:03:04 czytano 2632 razy

Powiedział lekko się uśmiechając. Rozszerzyłam lekko nogi, ten zaczął całować mnie po całym ciele. Było mi dobrze. Ostatecznie (nawet nie wiem kiedy) założył prezerwatywę. Poczułam go w środku. Na początku bolało, ale to był przyjemny ból. Spłynęła mi łza po policzku, Igor z czułością ją wytarł i został tak jeszcze przez chwilę, abym przyzwyczaiła się do tego, że jest w środku. Po 2-3minutach zaczął się we mnie ruszać, najpierw  (…)

Jak siostra z bratem w wieku szkolnym

Dodał/a: Anonimowość 2015-10-28 21:04:16 czytano 12407 razy

Brat przystawił ciemnobordową główkę swojego chuja do mojego otworu i powoli zaczął się wsuwać. W moich wnętrzach palił się znów żywy ogień i kiedy jego członek zatrzymał się na mojej dziewiczej błonie, raptownie poruszyłam całym ciałem do przodu na jego spotkanie. Ostry ból przeszył ciało, lecz po chwili nie było po nim śladu (…)

Wujek Teo

Dodał/a: Woj 2015-10-16 22:24:21 czytano 7299 razy

Zawsze mówiono mi że jestem urocza. Jako dziecko stawiano mnie za wzór do naśladowania innym dziewczynkom, deklamowałam wierszyki, wodziłam rej w przedszkolu, czy w szkole. Miałam 5 lat jak pierwszy raz pocałował mnie mój wujek Teodor, mówiąc że jestem jego małą księżniczką. Zapamiętałam to dobrze i później wiele razy przywoływałam tę scenę w pamięci. Chłopcy w przedszkolu, a potem w szkole  (…)

Zawiłość uczuć cz. I – Poznanie i konsumpcja

Dodał/a: fAntasta 2015-10-05 22:45:17 czytano 3770 razy

Były to lata dziewięćdziesiąte; końcówka ubiegłego stulecia. Miałem naście lat i mieszkałem w dzielnicy domków jednorodzinnych. Zbyt wiele nie było rówieśników do wspólnego biesiadowania. Sąsiadki były dużo starsze i prowadzały się z starszymi chłopakami. Niż by miały oglądać się za smarkaczem. Ja w wieku piętnastu lat już interesowałem się płcią przeciwną; wpadła mi w oko jedna ze starszych ode mnie sąsiadek; za płotu (…)

pierwszy raz cz.2

Dodał/a: adam 2015-07-09 22:20:22 czytano 5639 razy

Po kilku minutach oglądania filmu matka czy to odruchowo czy w sposób zamierzony zaczęła się masować po rękach, wypity alkohol, film, nie dokończony seks z ojcem pewnie wywołał w niej narastające podniecenie ponieważ po jakimś czasie zaczęła wkładać rękę pod szlafrok i ewidentnie masować pierś, w raz z tymi ruchami szlafrok rozchylał się coraz bardziej, widziałem już brzuch i część piersi. Kolejne chwile  (…)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.