Pierwszy raz

Zbiór opowiadań w kategorii “Pierwszy raz”

Głupia, naiwna?

Dodał/a: Paula 2016-02-11 12:07:04 czytano 5457 razy

Jestem Maja i mam 18 lat. Od miesiąca jestem z Maćkiem. Maciek jest dwa lata starszy ode mnie. Z początku było nam razem bardzo dobrze, niemal codziennie się spotykaliśmy, dużo rozmawialiśmy, jednak po pewnym czasie Maciek chciał abym się mu oddała. Miał być to mój pierwszy raz. Bałam się dlatego na początku nie zgadzałam się. Jednak pewnego wieczoru Maciek zaprosił mnie do siebie. Jego rodzice wyjechali na weekend do ich  (…)

ten zaskakujący pierwszy raz cz. 6

Dodał/a: kseepka 2016-02-08 19:53:01 czytano 2253 razy

Ubrałam czarne krotnie spodenki które pozwalały na patrzenie na moje piękne długie nogi. Jak juz polozylam sie kolo Krystiana na łóżku pochylił się nad mną i całował moje nie za duże, miękkie usta. Sprawialo mu to przyjemność. Wzięłam rękę pod kołdrę na jego brzuszek przypadkiem dłonią dotknęłam jego członka momentalnie zachciało mi się zwrócić. Ale nie mogłam tego pokazać, przypomniała mi sie scena z łazienki. Jak  (…)

Ciapowaty Ludomił wykorzystany przez koleżanki

Dodał/a: Wykorzystanietz 2016-02-04 00:29:30 czytano 4041 razy

Do tej pory bałem się, że to one będą rozpowiadać, z jaką łatwością kilkukrotnie wydoiły mojego fiuta, ale przecież nie mogłyby o tym nikomu mówić, bo fakt, że z braku męskiego członka zdecydowały się zabawić nawet z takim frajerem jak ja, byłby upokarzający również dla nich. Mogłem się więc spokojnie cieszyć tym, że spędziłem najprzyjemniejszy wieczór, jaki mógł mnie spotkać w całym moim nędznym życiu (…)

ten zaskakujący pierwszy raz cz. 5

Dodał/a: kseepka 2016-02-01 23:46:51 czytano 2080 razy

Po nieco dluzej chwili powiedziałam do nich do pokoju byl bardzo zawiedziony. Przestraszył sie ze cos mi się nie spodobało. Gdy juz przyszliśmy do nich do pokoju zaczęły sie głupie pytania. -co wy tam tak długo i głośno robiliście? Chyba nie to o czym mysle (…)

ten zaskakujący pierwszy raz 4 cz.

Dodał/a: kseepka 2016-01-28 21:03:03 czytano 2208 razy

-tak kochanie powiem ale prosze zacznij juz. Krystian błagał. A ja w brew jemu robiłam to bardzo powoli. Gdy juz uwolniłam jego ogromnego, naprężonego członka na wierzch, to aż pisłam z bania sie jak ja takie cos wezmę do buzi. Początkowo ssalam jego napletka. Krystian nie mogl juz się doczekać kiedy go wezmę całego do buzi. Potem bawilam się jego grzybem to było nawet całkiem przyjemne. Włożyłam go całego i  (…)

Zawiłość uczuć cz. 2 – przyłapani, komplikacje dojrzewania

Dodał/a: fAntasta 2016-01-28 19:02:37 czytano 2001 razy

Wsunął rękę pod pachę i opiął nią plecy, przy czym docisnął rozpłaszczając cycorki na swojej klacie. Drugą zaś wsunął pod zgięte kolano i wstał. Druga noga opadała mi, więc oplotłam nią jego biodro. Przełożył jedną nogę przez brzeg wanny potem drugą pochyliwszy się posadził mnie na krzesło wyzwalając się powoli z naszych objęć. Gdy już wyzwoliliśmy się z więzów uścisku poczułam stabilność spoczywając na krześle (…)

ten zaskakujący pierwszy raz cz. 3

Dodał/a: kseepka 2016-01-26 12:38:56 czytano 2252 razy

Adrian trzymał mnie w biodrach a ja odwróciłam sie tyłem i robiłam zjazdy po nim w dół. Tylko przyglądałam sie Krystianowi jak mu gól lata z zazdrości. Nie mg już wytrzymać na szpilkach więc je zdjęłam. Poszłam usiąść i powiedziałam ze idę do łazienki sie juz ubrac w ciuszki bo przecież ile mogłam być w bieliźnie jeszcze w tak erotycznych tańcach. Jak juz znalazłam sie w łazience. Słyszałam ze ktos nadchodzi. Ale nadal  (…)

ten zaskakujący pierwszy raz 2cz.

Dodał/a: kseepka 2016-01-25 09:49:48 czytano 2222 razy

-Ty tez po jej stronie.. Widzisz Emi mogliśmy kogoś innego wsiąść. A tak pozatym twoja dziewczyna ma całkiem nie zła figurę. A cycki to juz nie wspomnę. Fajnie by było taka dziewice ruchac. Az zazdroszczę Krystianowi. Bo ja juz dawno bym Cię zerżnął gdybyś byla moja. Odparł Adrian śmiejąc się (…)

ten zaskakujący pierwszy raz. 1 cz

Dodał/a: kseepka 2016-01-23 05:54:37 czytano 2750 razy

Miałam otóż te swoje 17 lat. Miałam chłopaka, od jakos 8 miesięcy. Ale byl cudowny. Nie byłam pewna czy to z nim bd akurat na zawsze czy na ten pierwszy raz ze mną zasłużył czy też nie. Bałam się że, po nim zmieni sie nie do poznania. Miał na imię Krystian. Ja otóż Amelia. Gdy moja koleżanka Emilia, zaproponowała nam ze pojedziemy do niej na noc na działkę to pomyślałam sobie że tam by się działo, no a tak pozatym to  (…)

mój pierwszy raz z nim..

Dodał/a: Kseepka 2016-01-17 08:29:43 czytano 4568 razy

Byłam z chłopakiem dwa miesiące, było cudownie. Czułam ze to ten jedyny chciałam z nim być już do konca życia. Także swój pierwszy raz wyobrażałam sobie tylko z nim. Chciałam żeby był wyjątkowy. Byliśmy u mnie, sami w domu. Oglądaliśmy film. Nagle zaczęliśmy się całować i poczułam jak próbuje włożyć mi rękę w legginsy. Powiedziałam żeby przestał ze nigdy sobie palcówki nie robiłam i to nie sprawi mi przyjemności (…)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.