Pierwszy raz

Zbiór opowiadań w kategorii “Pierwszy raz”

Słuchaj Serca cz. 3

Dodał/a: Kami 2014-07-13 16:38:46 czytano 2038 razy

Zaczęli się całować, coraz namiętniej. Podniósł ją, a ona objęła jego biodra nogami. Dotykał jej tyłeczka, zaniósł ją do jej pokoju. Położył na łóżku, zdjęła jego bluzkę, a on jej. Zsunął z siebie i niej, ale dalej się już nie posunęli. Przytulali się tak i całowali, Katrina popchnęła go na plecy i usiadła na nim. Teraz to ona rządziła, całowała jego klatę. Położyła się na nim i zamruczała mu do ucha i szepnęła ”przystojniaczek z ciebie Kotku”. Leżeli tak dobre 3 godziny, Kamil wziął swój telefon i zobaczył, że (…)

Słuchaj Serca cz. 2

Dodał/a: Kami 2014-07-13 16:34:29 czytano 1906 razy

Impreza się zaczęła z głośników płynęła głośna i szybka muzyka . Goście bawili się, dziewczyny ruszały się bosko na parkiecie. Kamil pił z kolegami, Katrina nie przyszła dalej była na niego obrażona. Spojrzał w stronę drzwi wejściowych, zobaczył swoją koleżankę Klarę , która przyszła ze swoim chłopakiem i przyjaciółką, ”to ona” pomyślał. Ruszył w ich stronę, przywitał się z nimi i przedstawił temu chłopakowi i przyjaciółce (…)

Słuchaj Serca

Dodał/a: Kami 2014-07-13 16:33:14 czytano 2729 razy

-Nic – odpowiedziała i odwróciła głowę w stronę okna – jeśli możesz to jedź wolniej- on się już nie odezwał tylko zrobił to czego sobie życzyła. Całą drogę myślał co jej jest, lecz przypomniał sobie scenę jej zazdrości. Rozmawiał ze swoją koleżanką, a Katrina osądziła go o zdradę. Byli już przed galerią. Wysiadł pierwszy i otworzył jej drzwi, ruszyli w stronę wejścia. Chodzili tak od sklepu do sklepu, dziewczyny patrzyły na Kamila i się uśmiechały (…)

Miłość do starszego cz.16

Dodał/a: Coori 2014-06-27 08:14:56 czytano 4602 razy

– Nie mogę bez Ciebie wytrzymać- był już przy mnie i całował moje usta z niezwykłą pasja- Amanda, nie wiem czy dam radę bez Ciebie wytrzymać- mówił między pocałunkami i czule dotykał mojej twarzy. Nie mówiłam nic, tylko rozkoszowałam się tą chwilą. Odłożyłam róże na stolik i zaczęłam dotykać jego umięśnionego ciała i powoli ściągałam z niego bluzkę. O jejciu… Czemu zawsze na widok jego torsu moje hormony szalała? “Bo to najprzystojniejszy facet, na całej planecie” moja (…)

Miłość do starszego cz.15

Dodał/a: Coori 2014-06-24 08:00:47 czytano 2737 razy

-‘ Amando!Jestem właśnie w starym pociągu i kieruję się jak najdalej Ciebie a moje serce łamię się na maluteńkie kawałeczki…Nigdy nie zdawałem sobie sprawy, że pokocham tak kobietę. Jesteś miłością mojego życia i będę Ci to pisał codziennie i tak łatwo mnie się nie pozbędziesz. Teraz daję Ci czas, abyś mogła się zastanowić nad tym wszystkim, ale jak wrócę zdobędę Twoje zaufanie od nowa i pokaże Ci jaka jesteś dla mnie (…)

Miłość do starszego cz.14

Dodał/a: Coori 2014-06-21 10:24:41 czytano 2524 razy

Cieszyło mnie to, że będzie żył, ale on już nie będzie moją ani teraźniejszością ani przyszłością. Zrozumiałam po tym wszystkim co się wydarzyło w ciągu ostatnich kilku dni, że rozsądek przysłonił mi to co najważniejsze- miłość. Chciałam być z Davidem, tylko ze względu na jego nieuniknioną śmierć a nie z wielkiej miłości. To Damona pokochałam czystą, prawdziwą miłością. Jest sensem mojego życia a teraz mogę go stracić (…)

Miłość do starszego cz.13

Dodał/a: Coori 2014-06-16 13:25:51 czytano 2786 razy

– My się bawimy, a David w każdej chwili, może pożegnać się z tym światem- moje słowa go zabolały, bo momentalnie jego twarz obrała inne emocje. – Wiem o tym!- jego głos zmienił barwę a jego dłonie powędrowały do mojej twarzy- Myślisz, że o tym nie myślę na każdym kroku? Chryste Ama to mój brat… Jedyny- jego słowa zabolały mnie jeszcze bardziej. Wiem, że nie chciał mnie krzywdzić, ale w tej chwili nagle cała magia uleciała. A my staliśmy jak obcy sobie ludzie. Damon  (…)

Miłość do starszego cz.12

Dodał/a: Coori 2014-06-13 12:14:13 czytano 2912 razy

– Nie Amanda, wysłuchasz mnie- wziął głęboki oddech, wytarł łzy, które sączyły się z jego oczu i spojrzał na mnie smutnymi oczami- Nigdy nie wybaczę sobie jak Cię wtedy potraktowałem, ale zrozum mnie. Musiałem tak zareagować. Tak by zrobił nasz ojciec. Mimo, że darze Davida przyjacielskim uczuciem, nie chciałem żeby zranił Ciebie, tak jak swoje poprzednie dziewczyny- przerwał na chwilę i złapał mnie mocno za dłoń- Ale zrozumiałem, że miłość jest ślepa i nie wybiera- na mojej twarzy  (…)

Miłość do starszego cz.11

Dodał/a: Coori 2014-06-09 20:34:00 czytano 3916 razy

Pojechałam do Sandy, z która się umówiłam. W radiu leciała piosenka Gary Jules- Mad world, która odzwierciedliła uczucia z jakimi się teraz zmagałam. A anielski głos mężczyzny pieścił moje zmysły. Jechałam szybko i chyba złamałam z dziesięć razy kodeks ruchu drogowego. – Co Ty tak szybko?- wzruszyłam ramionami i weszłam z nią do środka i usiadłyśmy przy stole w kuchni, bo jej rodziców nie było w domu (…)

Miłość do starszego cz.10

Dodał/a: Coori 2014-06-07 08:40:44 czytano 3428 razy

– Nie bój się mnie. Ja jestem gejem- kurcze teraz to głupio się poczułam tak go traktując. Nie powinnam była oceniać go zaraz na wstępie. – Przepraszam. Po prostu martwię się o Damona- powiedziała i wtedy podeszła Beth, która wyrwała mnie parkiem. Akurat leciała moja ulubiona piosenka więc ruszyłam się w jej rytmie, kompletnie zapominając o całej rzeczywistości. Poczułam ręce na swojej talii i byłam pewna, że to Damon i wybijał się w niego lekko kołysząc, lecz gdy  (…)

   Pierwsza   « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.