Pierwszy raz

Zbiór opowiadań w kategorii “Pierwszy raz”

Wakacyjne przygody

Dodał/a: Avicci69 2014-08-09 23:32:52 czytano 6093 razy

Pewnego dnia moja mama zaproponowała mi zebyśmy pojechali do jej znajomej z czasów szkolnych, która prowadzi ośrodek wczasowy nad morzem. Kilka lat temu jak byłem młodszy to jezdziłem z rodzicami i pamietam ze ci znajomi mieli dwie córki, jedna starsza odemnie Paulina a druga Marta młodsza o kilka lat. Ja od jakiegoś czasu wolałem spędzać wakacje ze znajomymi i kontakt się urwał z dziewczynami. W tym roku wyjazd z moja paczka znajomych nie wypalił bo musiałem zostac i zaliczać  (…)

czy to prawda byla ? cz.2

Dodał/a: Wojtek 2014-08-05 14:09:17 czytano 2838 razy

– i ja przysięgam ci: miłość, wierności i uczciwość. Wyszeptała Julia nabijając się do końca na penisa swego kochanka. Wyszeptała. Miała oczy pełne łez. Bolało ją, bo to co zrobiła było jej pierwszym razem. Była tez szczęśliwa. Gdy pierwszy ból minął powoli uniosła cialo do góry, by znów się nabić na penisa. Już tak nie bolało. Powtórzyła to jeszcze raz, i jeszcze raz. Ból gdzieś znikał, pojawiła się rozkosz nieznana jej ale i Wojtkowi. Zaczęła coraz szybciej nabijać się na Wojtka. Ból zniknął (…)

czy to prawda była?

Dodał/a: Wojtek 2014-08-01 11:56:36 czytano 5919 razy

Rozebrał się był nagi. Patrzyła na niego. Był nagi, był tylko jej. Położyli się całując na łóżku. On gładził jej piersi, pośladki, jej łono. Było takie jak mu się wydawało, gdy pierwszy raz widzialne przez materiał białych koronkowych majtek Julki. Łono porośnięte było bujnymi czarnymi włoskami, które kręcąc się łączyły w cudowny dywan. Widać było, że ich właścicielka dba o nie przycinając je równiutko oraz goląc łono po brzegach. Nie było tam nic z przypadku. Pieściła jej łono. Gdy on badał ej ciało, ona (…)

Szczęśliwa miłość cz.2

Dodał/a: Shilla1988 2014-07-26 14:41:53 czytano 2241 razy

– Tak, tak moja droga , o tuż to że chcę spłacić dług wdzięczności wobec Twojej babci:) – odpowiada staruch – twoja babcia pracowała u nas w domu jako służąca, w trudnych czasach tuż po II wojnie światowej dała mi schronienie we swoim własnym domu i traktowała mnie jak syna. Jestem jej bardzo wdzięczny za to co uczyniła, jednak teraz jak się dowiedziałem że jej wnuczkę spotkało takie nieszczęście chcę się jej odwdzięczyć. Jak bym o wszystkim wcześniej wiedział. (…)

szczęśliwa miłość

Dodał/a: Shilla1988 2014-07-25 00:42:53 czytano 3877 razy

Mam swoje powody aby nie pokładać swoich nadziei w facetach a między innymi przez sytuację w domu. Mój tata rzucił pracę i otworzył własny “biznes” ale interes nie wypalił, aby spłacić nasze długi musiałam podjąć drugą pracę , kiedy wykonuje się akurat taką pracę, wszystkie nadzieje na normalny związek z facetem idą w cień. Po pracy udałam się do domu, zrobiłam obiad, wykąpałam się i ubrałam . O godz. 18 wyszłam z domu w pracy miałam być za pół godziny, nie mam daleko więc szłam  (…)

Słuchaj Serca cz.6

Dodał/a: Kami 2014-07-23 16:57:33 czytano 2833 razy

Dziewczyna weszła do sali i usiadła za Pauliną. Podczas lekcji Natalia dostała złożoną karteczkę od swojej przyjaciółki. “Co zaszło wczoraj między Tobą, a Kamilem” uśmiechnął się na samą myśl jak Kamil pocałował jej brzuch, a potem musnął jej usta. “Nic, pływaliśmy tylko. Ładnie wyglądałaś z Danielem :p” oddała karteczkę. Paula odczytując ją zachichotała, a pani Adams spojrzała w ich stronę. “Wiem wiem, on jest taki słodki. Widziałam Ciebie i Nikodema, Wy razem coś ? :)”. Natalka schowała (…)

Na Zawsze

Dodał/a: BlueEyes 2014-07-22 19:10:18 czytano 3658 razy

Julia nie miała nastroju na wyjście, ale Artur podobał jej się od kiedy go poznała, czyli od pierwszej klasy gimnazjum. Szybko poprawiła fryzurę i zrobiła lekki makijaż, tak aby tylko podkreślić swoją naturalną urodę. Założyła krótką, letnią sukienkę z koronkami, śliczne sandałki zapinane na pasek i długie kolczyki -piórka w żywym błękitnym kolorze. Wybiegając prędko na klatkę, sięgnęła już tylko po plażową torbę i krzyknęła “mamo wychodzę”. Drzwi zatrzasnęły się. Przed klatką dziewczyna  (…)

Michał i siostra

Dodał/a: CzarującyY 2014-07-19 18:51:27 czytano 14577 razy

Jego mama wyjechała do Niemiec i tylko czasem do niego pisała. Parę miesięcy po rozwodzie jego tata poznał nową kobietę. Nazywała się Monika, miała 45 lat i była nawet ładna. Miała dwoje dzieci: 22 letniego Pawła i 20 letnią Kasię, piękną brunetkę z niesamowitym ciałem. Oboje urodzili się i mieszkali w Bełchatowie, dopóki 5 lat temu nie zmarł ich ojciec. Monika stwierdziła że nie chce już mieszkać w tym mieście i chciała przeprowadzić się do Wrocławia. Kasia nie miała nic przeciwko temu (…)

Słuchaj Serca cz. 5

Dodał/a: Kami 2014-07-13 19:47:13 czytano 2246 razy

Skinęła głową i podała mu swoją dłoń. Zaczęli razem tańczyć szybki kawałek. Widziała swoje przyjaciółki, Paulina tańczyła z Danielem, a Basia ze Sebastianem. Jej myśli wróciły do ukochanego, chciała wiedzieć dlaczego się nie odzywa, bolało ją to. Nagle poczuła jak Olaf ciągnie ją na kanapę, usiedli na niej, a on podał jej drinka. Natalia nie napiła się już czuła, że ma dosyć. Siedzieli w milczeniu, spojrzała w jego oczy i widziała, że jej pragnie przestraszyła się. Nie wiedziała co zrobić, trochę się  (…)

Słuchaj Serca cz. 4

Dodał/a: Kami 2014-07-13 16:43:15 czytano 1829 razy

Stała przed nim i wsłuchiwali się w śpiewy ptaków. Wziął ją za rękę i ruszyli dalej, Natalia zobaczyła przed sobą piękną rzeczkę. Woda była piękna taka czysta i niebieska. Weszli, żeby pomoczyć sobie nogi. Kamil wziął ją na ręce i ruszył w stronę małej wysepki. Nie była daleko, woda była ciepła od słońca. Usiedli na dużym kamieniu i rozmawiali jakby znali się od dziecka. Kamil czuł się przy niej dobrze, tak naturalnie i swobodnie więcej mu nie było trzeba. Patrzyli sobie w oczy i słuchali  (…)

   Pierwsza   « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.