Najczęściej czytane opowiadania

Zobacz najczęściej czytane opowiadania w serwisie www.intymnie.Quku.org

Sex z przyjaciółką

Rozebrała mnie całego i złapała ręką za mojego członka, jej dłonie tak delikatnie ocierały się o penia , serce zaczęło mi tak mocno walić że myślałem że nie wytrzymam! Pomyślałem sobie że jestem w jakimś erotycznym niebie ale niebo dopiero przyszło gdy włożyła go do ust, lizała końcówkę prącia aż w końcu zacisnęła na nim swoje piękne drobne i słodkie usta .Zaczęła ssać go i wkładać coraz głębiej aż do samych jaj. (…)

Z siostrą na wyjeżdzie…

Gaba wyszła z łazienki, osłonięta jedynie niezbyt dużym ręcznikiem, zawiniętym wokół klatki piersiowej i zwisającym w dół. Wyglądała w nim tak, jakby miała na sobie bardzo kusą sukieneczkę. Ręcznik ów miał na celu chronienie jej młodziutkiego, ponętnego ciałka przed mym pożądliwym spojrzeniem, jednak słabo się z tego wywiązywał, gdyż nie zasłaniał nawet w jednej trzeciej szczupłych, aczkolwiek jędrnych ud mojej siostrzyczki. Wyglądała naprawdę bardzo zmysłowo – widząc taką (…)

Uczennica

– Zaraz dojdę..- wysapała między pchnięciami. Słysząc to Nick wyciągnął z niej palce i sięgnął po penisa. Był sztywny na samą myśl o tym, że zaraz zatopi się w jej młodym ciele. Pomasował przez chwilę wejście do jej pochwy i pchnął mocno. Wszedł w nią tylko do połowy, była ciasna, ale Nick to lubił. Wycofał się trochę i pchnął jeszcze raz. Teraz wszedł cały. Ella wygięła się pod nim pojękując. Wchodził w nią głęboko, coraz  (…)

Kuzyneczka

To miała być zwykła przysługa – miałem tylko odebrać kuzynkę z „Ponderozy” i przywieźć ją do Poznania. Ponderoza – tak nazywano stary dom i obejście jakie jej teściowie kupili na skraju puszczy Nadnoteckiej w pobliżu miasteczka. Położenie było iście bajkowe – asfaltowa droga kończyła się 300m wcześniej na wysokości ostatniego gospodarstwa rolnego, a dalej polna prowadząca do lasu, który zaczynał się 50m za ich  (…)

Moja seksowna nauczycielka

Nazywam się Michał i mam 19 lat, mieszkam w Warszawie, jestem brunetem z kilkudniowym zarostem o piwnych oczach, jestem typem imprezowicza, mam za przeproszeniem w dupie szkołę, wolę się bawić, wiem też, że mam powodzenie u dziewczyn, bo nie jedną miłość przeżyłem i nie raz już współżyłem, no ale kończąć już gadanie o sobie, przejdę do pewnej historii w życiu. Jak codzień punkt 6:00 budził mnie  (…)

Pierwszy raz z kuzynem

Pewnego słonecznego dnia przyjechałam do swojej ciotki gdzie mieszka z moim kuzynem i kuzynką. Wybrałam się z kuzynką na krótki spacer. Po jakiś 2 godzinach wróciłyśmy do domu, moja mama już odjechała, ponieważ miałam u nich zostać na wakacjach. Po powrocie usiadłyśmy do stołu i zjadłyśmy kolacje.Po posiłku poszłyśmy się przewietrzyć i pograć w nożną, wtedy przyszedł kuzyn, który kocha w nią grać. Kuzynka poszła do  (…)

Gwałt w windzie

-Borys! Ty związuj tą małą- A więc Borys wyjął z kieszeni sznur i sprawnie pokonując maje szarpanie wiązał kolejno moje ręce, nogi oraz brzuch. Drugi koleś, który miał przezwisko Judasz walił sobie w tym czasie konia, który chodź zakryty spodniami, na moich oczach rósł do niewyobrażlnych dla mnie wtedy rozmiarów. Wtedy on podszedł do mnie rozpiął rozporek i tym uwolnił swój okazały organ -masz być teraz  (…)

Trener. cz.1

Nie zwalniał tempa a ja powoli się rozpadał. Doznania które mi zaserwował były już nie do ogarnięcia i po chwili otrzymałam orgazm, który trwał tak długo, że Aaron to wykorzystał i ciepło które się rozprzestrzeniało zostało spotęgowane nagłym wyciągnięciem jajeczka z mojej pochwy.
– O Kurwa! – Krzyczałam na całe gardło, ale takiego czegoś się nie spodziewałam. Był to bez dwóch zdań najlepszy orgazm, a on jeszcze nie  (…)

U higienistki szkolnej

Maciek miał wtedy 14 lat,chodził jeszcze do szkoły podstawowej..Pewnego dnia zarządzono badania okresowe,wszyscy uczniowie mieli się stawić dwójkami lub trójkami w sali higienistki.. Nadeszła ich kolej..Maciek wstał wołany,wstała również o pare miesięcy starsza Ania..On był wysokim brunetem,ona była również wysoką blondynką o zadartym nosku i o licznych piegach na gładziutkich policzkach..Weszli do salki.. Pani (…)

Rodzinne wakacje

Zaczęła pocierać się po cipce, wąchając i oblizując swoje umazane spermą palce. Nim Grzesiu zaprał sobie piżamę i wrócił do pokoju, zaspokoiła się rączką, myśląc o tym, co przed chwilą zaszło, po czym przeszła do swojego łóżka i zasnęła. On, powróciwszy, także położył się i szybko usnął, zmęczony nadmiarem wrażeń (…)