Najczęściej czytane opowiadania

Zobacz najczęściej czytane opowiadania w serwisie www.intymnie.Quku.org

Michał i siostra

Jego mama wyjechała do Niemiec i tylko czasem do niego pisała. Parę miesięcy po rozwodzie jego tata poznał nową kobietę. Nazywała się Monika, miała 45 lat i była nawet ładna. Miała dwoje dzieci: 22 letniego Pawła i 20 letnią Kasię, piękną brunetkę z niesamowitym ciałem. Oboje urodzili się i mieszkali w Bełchatowie, dopóki 5 lat temu nie zmarł ich ojciec. Monika stwierdziła że nie chce już mieszkać w tym mieście i chciała przeprowadzić się do Wrocławia. Kasia nie miała nic przeciwko temu (…)

Złapana w lesie

Gonili ją przez cztery godziny..Była brudna,zmęczona i nogi uginały jej się w kolanach..Buty podziurawiły ciernie,w stopach miała z tuzin powbijanych kolcy..Dogonili ją gdy potkneła się i wywaliła na zawalonym pniu..Było ich czterech..Ich oddział był prawdopodobnie z pół kilometra dalej..Nad drzewami tliło się ogniseczko..Powalili ją na mokry po deszczu grunt,wygieli dłonie na plecy,uderzyli pare razy w twarz..Jeden z (…)

Pokój 69

Beata po raz pierwszy przebywała w tym hotelu. Jej praca często zmuszała ją do dalekich delegacji, a tym razem los zawiódł ją aż do Poznania. Hall hotelu aż lśnił. „Sprzątaczki wykonują tu, jak widzą, dobrą robotę” – pomyślała i skierowała pewnie swoje kroki do recepcji. Była kobietą sukcesu, a mimo swoich 35 lat, wyglądała na znacznie mniej. Stresujący tryb życia jakimś cudem oszczędził ją, nie zabierając niczego jej zgrabnej figurze, małym lecz jędrnym piersiom i delikatnej, pokrytej piegami twarzy. (…)

Mój szef chce mi pomoc

Zaczęłam się wyrywać. Ale przycisnął mnie do ściany , trzymając mnie i zdjął mi majteczki . Myślałam tylko jak się mam wyrwać mu : Proszę przestań –zaczęłam . A w jego oczach zobaczyłam pożądanie! Wielka namiętność. Nogi zrobiły mi jak z waty. Wepchał swój palec do mojej cipki która i tak już była mokra . Uśmiechnął się tylko i rzekł : Widać ze nie tylko ja to czuje. Chyba sama chcesz bym wepchał ci do cipki mojego kutas (…)

Macocha Sylwia.

Chciałbym opowiedzieć wam o mojej macosze Sylwii. Jest kobietą w granicach 50-tki. Ma ładne piersi i ładny tyłek. Krótkie włosy, jakaś szara pasemka. Oczy ładnie podkreślone, a usta wymalowane przecudowną czerwoną szminką. Pewnego dnia byłem u mojego ojca i akurat ona była. Zdziwiłem się. Przywitałem się, pogadaliśmy, popiliśmy herbatki, zjedliśmy kilka ciastek. Dowiedziałem się, że na godzinę 12:00 jest umówiona do  (…)

Sex z dojrzałym mężczyzną

Z początku siedzieliśmy wszyscy razem w ogrodzie w altanie, gadaliśmy, śmialiśmy się i trochę piliśmy. Później zauważyłam jak Michał się do mnie pomału przybliża. Z początku trochę mnie zagadywał i żartował, lecz gdy sobie trochę wypił, powiedział mi na ucho: „ Z chęcią zerwałbym z ciebie tą sukienkę” , po czym złapał mnie za kolano. Siedzieliśmy tam, a on przez cały czas dotykał moich nóg ,swoimi . Gdy po paru drinkach (…)

Spowiedź..

umilkła w tym samym momencie. Kolejna strużka krwi. Cudownej cieczy. Uwierz, że czułem jak uchodzi z niej życie.. Szybkie, mocne, głębokie ruchy odzwierciedlały się na jej opuchniętej twarzy. Odwróciłem ją na brzuch. Wyciągnęła ręce przed siebie, a ja rozchyliłem jej pośladki. Wszedłem delikatniej. Brzydziła się mną tak bardzo, że nabrałem ochoty na więcej. Włożyłem jej palec do ust, który bardzo dokładnie nawilżyła. Pysznie. Przyłożyłem go do jej małej dziurki. Masowałem. Z powrotem do jej  (…)

Z siostrą cz 5

powiedziała ale masz tego nasienia dużo w sobie ze każdej z nas aż ciekło po udach.Była to już godzina 17 popołudniu żadna z dziewczyn nie
chciała się ubierać poszłyśmy wszyscy czworo do kuchni zrobić podwieczorek odziwo wszyscy nago nikt nikogo się nie wstydził nawet
Magda złapała mnie w kuchni za jaja i je pieściła Ale masz fajne kulki do zabawy można je miętosić w ręce jak dwa kamyki powiedziałem jej tylko  (…)

Erotic Story – Seks z Siostrą

Znowu zabrałem się do rzeczy. Rzuciłem ją na moje łóżko w pokoju. Wchodzę w nią, znowu lecą jej łzy, pewnie dlatego że miała ciasną szparke i ciężko było w nią wejść bez bólu. Wsadzałem, pchałem do jąder ile się dało. W końcu doszliśmy oboje do orgazmu. Taak to było wspaniałe wyciągłem penisa z jej cipeczki i spóściłem jej się na twarz. Potem znowu do gardła, kazałem jej to połykać. Smakowało jej. Opadliśmy bezsilni (…)

Przygoda na dyskotece z Natalią

Po chwili telefon od kolegi że zaraz po mnie wpadnie ze swoim bratem i we trzech pójdziemy. Długo na nich nie czekałem i udalismy się na miejsce, po drodze zachaczylismy o sklep, kupilismy pól litra wódki absolwent i sok jabłko-mięta. Zanim weszliśmy na tą dyskoteke to wypiliśmy alkohol żeby wpaść w lepszy imprezowy nastrój. Pijąc wódeczke rozgladaliśmy się czy policja nie idze bo wiadomo, mandat za picie jest, ale też i obserwowalismy ludzi kręcących się i wchodzących do (…)