Dobry seks

Zbiór opowiadań w kategorii “Dobry seks”

czysty układ.

Dodał/a: Meggi 2014-07-30 11:05:41 czytano 7299 razy

Bardzo upalny dzień, okropnie działał na nerwy. Przez kilka dni wysoka temperatura, uporczywie mnie męczyła. Miałam ochotę uciec od miejskiego zgiełku, zaszyć się na pobliskiej plaży i zaczerpnąć trochę słońca, bo moja skóra, aż błaga o odrobinę opalenizny. I było by wszystko w porządku, gdyby nie fakt, że muszę pracować. Do końca zmiany zostało 2 godziny, a mnie ogarniało coraz większe lenistwo (…)

Szkoła uwodzenia. 17

Dodał/a: Danielle. 2014-07-28 16:14:44 czytano 4153 razy

Sonia poczuła się tak, jakby dostała obuchem w głowę. Nie mogła uwierzyć, że Klaudia – delikatna i młoda dziewczyna, jest w ciąży. To było nierealne. Zupełnie, jakby ktoś się pomylił i napisał zły scenariusz jej życia. Jak tylko Klaudia odrobinę się uspokoiła, Sonia zabrała ją na spacer. Napisała do Emila, że nie da rady towarzyszyć mu podczas opuszczania szpitala i dojedzie do niego pociągiem. Chłopak bardzo się zamartwił, więc obiecała, że wyjaśni mu wszystko kiedy się spotkają. Na razie była  (…)

Majówka

Dodał/a: MAC 2014-07-24 11:12:49 czytano 11649 razy

W piątek późnym popołudniem przyjechaliśmy z Krzyśkiem (moim mężem) do znajomych i okazało się, że były tam już 2 zaprzyjaźnione małżeństwa – Anka z Mateuszem i Bogusia z Włodkiem, był też już Maciek – brat Asi. Po przywitaniu i wstępnym rozpakowaniu samochodu, nasi panowie zajęli się przygotowaniami do grilowania, a my ponakrywałyśmy stoliki, na których „wylądowało” ciasto, ogóreczki i zrobiłyśmy kawę. Włodek z Grześkiem zrobili drinki dla nas, a chłopaki pili wódk (…)

piekło-niebo

Dodał/a: J. 2014-07-23 11:14:24 czytano 3914 razy

Usłyszał te słowa i nagle znalazł się na łóżku. Leżał zupełnie nagi na czerwonej satynowej pościeli, która przez pierwszą chwilę była zimna, przynosząc mu tym samym ulgę. Mimo bólu, który przeszywał jego klatkę piersiową, Tom nie miał dosyć. Chciał więcej…Catherine usiadła okrakiem na mężczyźnie i zdjęła mu szarfę z oczu. Uśmiechnęła się do Toma, a ten odwdzięczył się tym samym. Adrianne podała Cat kostkę lodu. Ta włożyła połowę do buzi i zaczęła drażnić Toma po jego nagim ciele (…)

Szkoła uwodzenia. 16

Dodał/a: Danielle. 2014-07-18 22:09:30 czytano 3993 razy

Dwa tygodnie później, Emil dostał zgodę na opuszczenie szpitala. Kiedy Sonia się o tym dowiedziała, była wniebowzięta. Koniec z szybkimi wizytami w szpitalu, koniec z brakiem prywatności, która towarzyszyła im z każdej strony. Martwiła ją trochę odległość, którą miała do pokonania, ale miała nadzieję, że rodzice pozwolą jej jeździć do Emila na cały weekend. Zwłaszcza, że koniec roku był tuż-tuż i niedługo będzie miała wolne całe dnie. To bardzo ułatwiłoby sprawę. Poza tym rodzice raczej nie (…)

Z siostrą na wyjeżdzie…

Dodał/a: niki 2014-07-17 12:18:43 czytano 13668 razy

Gaba wyszła z łazienki, osłonięta jedynie niezbyt dużym ręcznikiem, zawiniętym wokół klatki piersiowej i zwisającym w dół. Wyglądała w nim tak, jakby miała na sobie bardzo kusą sukieneczkę. Ręcznik ów miał na celu chronienie jej młodziutkiego, ponętnego ciałka przed mym pożądliwym spojrzeniem, jednak słabo się z tego wywiązywał, gdyż nie zasłaniał nawet w jednej trzeciej szczupłych, aczkolwiek jędrnych ud mojej siostrzyczki. Wyglądała naprawdę bardzo zmysłowo – widząc taką (…)

Szkoła uwodzenia. 15

Dodał/a: Danielle. 2014-07-10 23:54:35 czytano 3434 razy

– Liczę na rewanż. – rzuciła tylko i wyszła z kabiny. Iwona nie ruszyła się z miejsca, nie mogąc uwierzyć w to co się właśnie stało. Jej skryte fantazje i wstydliwe marzenia, ziściły się w jednej chwili. Nie spodziewała się tego. Kiedy w końcu się uspokoiła i przestała drżeć z zimna na całym ciele, zakręciła letnią już wodę i chwyciła za ręcznik. Okręciła się nim i dopiero potem wyszła z kabiny. Zrobiła kilka kroków przed siebie, ale na nikogo się nie natknęła. Szatnia była pusta. Zaczynała myśleć, że  (…)

Szkoła uwodzenia. 14

Dodał/a: Danielle. 2014-07-01 12:51:30 czytano 4254 razy

Jakieś dwa dni później, Sonię odwiedziła mama i Klaudia. Obie przyszły prawie równocześnie. Dziewczyna już wcześniej opowiedziała im o tym co stało się u Emila i wiedziała, że każda z nich odczuła ulgę. Z różnych powodów oczywiście. Dla jej mamy, Emil był po prostu przyjacielem jej córki, który nie miał tyle szczęścia w wypadku, który razem przeżyli. Tymczasem dla Klaudii Emil był kimś ważnym. Znała go od długiego czasu i bardzo go lubiła. Nie wyobrażała sobie co by było, gdyby nagle Emila (…)

Pani doktor i gangster.

Dodał/a: laguna20 2014-06-26 14:49:28 czytano 9987 razy

Życie Iwony nie miało różowych barw, wręcz przeciwnie z dnia na dzień czarne chmury piętrzyły się nad jej głową. Była młodą absolwentką medycyny, bardzo zdolną , gdy się dowiedziała o możliwości wyjazdu do USA była prze szczęśliwa, ale i pełna obaw. Wiadomo staż w szpitalu w USA nie trafia się każdemu, miała tu rodzinę i nie chciała zostawiać ich samych. Ojciec emerytowany górnik i matka dorabiająca sobie na szyciu, zarobki minimalne i schorowani to byli ludzie, lekarze, kolejne recepty, i  (…)

Śliski

Dodał/a: kat 2014-06-23 10:42:46 czytano 6982 razy

Każdy szanujący się kieszonkowiec wiedział, że nie było sensu okradać samotnej kobiety. Nie chodziło wcale o jakiś niepisany kodeks złodzieja, tylko o to, że prawie zawsze było to nieopłacalne. Taka niewiasta albo była głupia i nie miała pieniędzy, albo zbyt mądra, miała pełną sakwę i była cholernie niebezpieczna. W tym przypadku zdecydowanie wcześniej stawiałem na tą drugą opcję, a godzinę temu utwierdziłem się w tym przekonaniu. Zresztą nie grzeszyła delikatnością i kokieterią, którą  (…)

   Pierwsza   « 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 »

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.