Dobry seks

Zbiór opowiadań w kategorii “Dobry seks”

mój boski adorator…

Dodał/a: WładczyniNieba 2014-03-09 01:26:46 czytano 6892 razy

Sama się dziwiłam co ja wyprawiam, ale zaproponowałam żebyśmy się wymknęli z imprezy. Tak też się stało, pojechaliśmy do niego… gdy tylko zamknęły się za nami drzwi jego mieszkania znowu zaczęliśmy się całować teraz już na całego, mocno i namiętnie, języki tańczyły razem splecione. Jego dłonie wplątały się w moje długie blond włosy, a ja objęłam go za szyję. W pewniej chwili poczułam, że Andrzej mnie uniósł i gdzieś niesie…w jego objęciach czułam się jak piórko, taki był silny i męski (…)

Spowiedź..

Dodał/a: IronBitch 2014-03-08 22:22:17 czytano 15109 razy

umilkła w tym samym momencie. Kolejna strużka krwi. Cudownej cieczy. Uwierz, że czułem jak uchodzi z niej życie.. Szybkie, mocne, głębokie ruchy odzwierciedlały się na jej opuchniętej twarzy. Odwróciłem ją na brzuch. Wyciągnęła ręce przed siebie, a ja rozchyliłem jej pośladki. Wszedłem delikatniej. Brzydziła się mną tak bardzo, że nabrałem ochoty na więcej. Włożyłem jej palec do ust, który bardzo dokładnie nawilżyła. Pysznie. Przyłożyłem go do jej małej dziurki. Masowałem. Z powrotem do jej  (…)

Szkoła uwodzenia

Dodał/a: Danielle. 2014-03-05 16:03:41 czytano 12176 razy

Wychodząc z gabinetu dyrektora, dziewczyna miała skwaszoną minę. Wcale nie podobało jej się to co powiedział. Nie spodziewała się, że jej wymiana zdań z nauczycielką hiszpańskiego, będzie miała aż takie konsekwencje. Och! Gdyby tylko ta kobieta nie stała koło dyrektora jak jakiś pieprzony Cerber! Może wtedy udałoby jej się go jakoś udobruchać. A tak, mogła tylko spuścić głowę i oficjalnie przeprosić nauczycielkę za nazwanie jej „starą panną, która wyżywa się na uczniach z powodu  (…)

Rozmowa kwalifikacyjna

Dodał/a: jizzmachine 2014-03-01 15:10:37 czytano 18382 razy

Postanowiła zmienić nieco technikę. Zdjęła rękę z penisa, uklękła jeszce niżej i zaczęła delikatnie lizać jądra. Dokładnie okrążyła językiem najpierw jedno, potem drugie, by powoli znowu wspiąć się do góry. Język piął się powoli w górę, aż w końcu doszedł do wierzchołka. Kamila szeroko otworzyła usta i wzięła go do buzi tak głęboko, jak tylko umiała. Centymetr po centymetrze, penis znikał w jej ustach. Głębokie gardło było specjalnością Kamili, jednak rzadko kiedy mogła ćwiczyć tę (…)

Małolaty w pociągu

Dodał/a: alli 2014-02-25 09:15:26 czytano 28468 razy

Oto historia, opowiedziana mi przez pewną dziewczynę, która wydarzyła się w ubiegłe wakacje. Z początku niedowierzałem jej, ale opowiedziała to z takim uczuciem, jakby to zaszło zaledwie wczoraj. Po długim namyśle postanowiłem więc zapisać, to co zapamiętałem. A całe zdarzenie, wyglądało mniej więcej tak. Dobiegły końca sesje egzaminacyjne, wszystko zaliczone i można spokojnie jechać do domu. Spakowałam manele, oddałam klucz od akademika i wyruszyłam na  (…)

Pawie pióra hrabiny de la Piaf

Dodał/a: Czarna Pani 2014-02-13 19:27:45 czytano 5079 razy

Tymczasem Baron uwolnił trzymana przed chwilą nogę Hrabiny i powrócił do mocnych i szybkich pchnięć. Jego sporych rozmiarów męskość ocierała się o ciasne i mokre wnętrze kochanki. Widząc, że Hrabina jest już bliska spełnienia, Markiz oderwał usta się od jej sterczących sztywno, różowych sutków i zbliżył się do jej łona. Chciał spotęgować jej rozkosz i doprowadzić na sam szczyt erotycznych doznań. Przejechał delikatnie językiem po jej wilgotnych wargach, kosztując nektaru jej rozkoszy. Był (…)

Do mężczyzn…

Dodał/a: Smallgirlxd 2014-02-12 22:34:43 czytano 6492 razy

kilka głębszych ruchów i łapiesz mnie za włosy dopychając go jeszcze bardziej przy czym zaczynam się troszkę krztusić.. Jeszcze kilka ruchów, i wyjmuję go ze swoich ust, zataczam kilka kółeczek nim na swojej piersi lecz po chwili, chwytasz mnie mocno za włosy i zmuszasz mnie bym wstała. Całujesz namiętnie w usta i popychasz mnie na łóżko (…)

Zafascynowany nimi

Dodał/a: jolo 2014-01-25 23:19:05 czytano 5011 razy

Na początku muszę dodać, że ta historia wydażyła się naprawde. Pewnego razu wracałem sam z imprezy ponieważ mieszkałem poza miastem, drogi były polne i z każdej strony rosła kukurydza. Idąc tak w oddali zauwarzyłem 2 trochę pijane dziewczyny, zainponowały mi ponieważ były piękne i miały boskie kształty. Zapytałem, czy może pomuc zachichotały i odpowiedziały, że niebardzo mają gdzie spać, odrazu włączyła mi się zielona lampka w głowie i odparłem, że mogę je przenocować bo mam pustą (…)

Kasia i Monika

Dodał/a: kati 2014-01-21 08:33:20 czytano 7429 razy

Nasz wzrok przyciągnęły jednak całkiem nieźle kształty dwóch dziewczyn wychodzących z domu obok . Kierowały się w stronę przystanku autobusowego, ale przecież autobusy już nie jeździły. To był doskonały pretekst aby do nich zagadać. Podeszliśmy do nich i zaczęliśmy nawijać. Na pytanie dlaczego z 18-stki tak wcześnie wychodzą odpowiedziały ze było nudno. Zaproponowałem im aby weszły na chwilkę do nas skoro nie musza jeszcze iść do domu. Sam nie wiem jak się to stało , ale po (…)

Seks z Tomkiem

Dodał/a: Wacu 2013-12-08 18:32:40 czytano 10455 razy

Zawsze podniecali mnie młodsi chłopcy. Szczególnie tacy, którzy co prawda mieli już skończone “naście” lat, ale jeszcze nie kochali się z żadną kobietą. To mnie podniecało. Świadomość, że jeszcze nie uprawiali seksu była bardzo ekscytująca. Nie znaczy to jednak, że lubię ich rozprawiczać – nie. Wolę to pozostawić ich przyszłym dziewczynom czy też żonom. Sama zresztą także wolę bardziej doświadczonych partnerów w łóżku. Jedno jednak uwielbiam z nimi robić – podniecać ich i  (…)

   Pierwsza   « 16 17 18 19 20 21 22 »

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.