zdrada

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "zdrada"

Żyje się raz 2

Dodał/a: rozowamieta 2018-07-10 22:30:36 czytano 7260 razy
Nagle poczułam jak wskakujemy do basenu, więc spięłam wszystkie mięśnie, a zwłaszcza na jego penisie. Podpłynął ze mną do drabinek, do których mnie przywarł. Zaczął wchodzić i wychodzić gwałtownie. Jęcząłam, czując tego wspaniałego mężczyzne. Trwaliśmy tak kilka minut, albo kilkanaście i doszłam. Alan zaś przyspieszył ruchy i znów wpuścił w moją cipkę życiodajny nektar (...)

Żyje się raz 1

Dodał/a: rozowamieta 2018-07-10 16:45:53 czytano 9206 razy
-Oh wejdź już we mnie. - Alan nakierował penisa do mojej cipy. Czułam jak rozszerza moją dziurkę, jak dostaje się coraz dalej. Ból mieszał się z rozkoszą. Jęknęłam. Mężczyzna wychodził troche, a zaraz wbijał się. Położyłam kostki na jego pośladkach, chcąc go przybliżyć. Czułam ten erotyzm w powietrzu. Mimo wielkiego bólu było mi tak dobrze (...)

Burza z piorunami Koniec

Dodał/a: Pan twardowski 2018-04-12 14:37:40 czytano 6924 razy
Zatrzymałem samochód Ani się przed naszym domem. Po wczorajszej burzy panował rześki poranek, ciut za chłodny na podkoszulek i spodenki rowerowe, ale nie miałem nic innego, to był główny powód dla którego przyjechaliśmy do domu. Cały czas flirtowałem z Anią w samochodzie. Ania siedziała w krótkiej bawełnianej spódnicy i nie miała nic pod spodem. Bawiłem się palcami na jej cipce, Nie mogłem jednak zbyt wiele uwagi na to poświecić. Siedziała rozparta w fotelu, z pupą jak  (...)

wyjście awaryjne

Dodał/a: ERIS 2017-08-05 21:29:58 czytano 15484 razy
„Twój mąż Cię zdradza” i dobijające pipczenie w telefonie. Krótka a jakże treściwa wiadomość. Zakręciło mi się w głowię. Usiadłam na krześle, powietrze stało się ciężkie. Nie mogłam poskładać myśli. Głos tej kobiety cały czas dźwięczał mi w uszach. Nagle zaczęłam szlochać. Osunęłam się z krzesła na podłogę, zaczęłam kołysać się w przód i w tył. Po spędzeniu 15 min. w tej pozycji stwierdziłam, że MUSZĘ SIĘ NAPIĆ. Pobiegłam  (...)

Oczy w kolorze kłamstw cz. 16

Dodał/a: Danielle. 2017-02-08 22:54:17 czytano 2918 razy
W powietrzu unosił się zapach stęchlizny. To była pierwsza rzecz, jaką Łucja poczuła. Drugą była opaska zaciskowa na jej nadgarstkach. Przez ręce zszczepione na plecach nie mogła podnieść się z materaca przesyconego wilgocią, na którym leżała. Nie wiedziała ile czasu tam spędziła, wiedziała tylko, że Hubert wszystko wcześniej zaplanował. W pomieszczeniu w którym była, znajdował się materac, niewielka lampka na baterie i (...)

Oczy w kolorze kłamstw cz.15

Dodał/a: Danielle. 2016-12-28 13:43:56 czytano 2167 razy
Łucja próbowała mu się wyrwać. Bezskutecznie. W końcu z całej siły uderzyła piętą w jego stopę. Zajęczał z bólu, ale nie poluzował uścisku, więc ugryzła go w rękę. Wyrwała się i zaczęła biec w kierunku drzwi wyjściowych. Była już blisko, kiedy złapał ja za bluzkę i pociągnął, a ona straciła równowagę i poleciała jak długa, uderzając głową o nóżkę od wieszaka. Pociemniało jej w oczach. Powoli przewróciła się na plecy i spojrzała na (...)

Oczy w kolorze kłamstw cz.14

Dodał/a: Danielle. 2016-12-07 16:08:10 czytano 1880 razy
Policja przyjechała dość szybko. Łucja siedziała na schodach werandy, trzymając w dłoniach drinka. Sączyła go powoli, jednocześnie obserwując samochód parkujący pod jej domem. Sierżant Stańczyk podeszła do niej pierwsza, natomiast jej partner rozglądał się dookoła, jakby chciał sprawdzić, czy przypadkiem ktoś się w pobliżu nie kręci (...)

Oczy w kolorze kłamstw cz. 13

Dodał/a: Danielle. 2016-11-19 21:35:24 czytano 2095 razy
- Nie pożałujesz – zapewniła i pożegnała się szybko, żeby jej koleżanka nie zdążyła zmienić zdania. Pomachała Małgosi na pożegnanie, bo ta właśnie rozmawiała przez telefon, i poszła do swojego samochodu. Po drodze wstąpiła jeszcze do sklepu, żeby kupić sobie coś dobrego na kolację, a potem pojechała już prosto do domu. Kiedy zaparkowała i wyciągnęła zakupy, dostrzegła na ganku jakąś paczkę. Nie był to żaden  (...)

Oczy w kolorze kłamstw cz. 12

Dodał/a: Danielle. 2016-10-30 14:08:04 czytano 1630 razy
Dorian właśnie wyszedł spod prysznica, kiedy w jego mieszkaniu rozległo się pukanie. Wciągnął spodnie dresowe i poszedł otworzyć, wciąż osuszając włosy ręcznikiem. Zabawne. Mniej więcej w podobnej sytuacji zastał wczoraj Łucję. Cieszyłby się, gdyby to ona stała po drugiej stronie drzwi. Niestety, zamiast tego zobaczył tam dwójkę policjantów, którzy odwiedzili go już wcześniej. Poczuł ukłucie rozczarowania, które  (...)

Oczy w kolorze kłamstw cz. 11

Dodał/a: Danielle. 2016-10-12 21:53:14 czytano 2032 razy
- Zmarzłam – szepnęła. Mężczyzna podniósł ją delikatnie i wciągnął do środka. Jedną ręką oplatał ją w pasie, drugą bez problemu zamknął balkon. Łucja pozwoliła, by koc opadł na podłogę. Dorian zaniósł ją do łóżka, opadł na nią i wpił się w jej wargi z pasją, której potrzebowała. Tym razem kochali się niespiesznie, chłonąc swoje ciepło, dotyk, zapach... Łucja nie chciała wypuszczać go z rąk. Chciała by tej nocy nie dał jej  (...)