Zakazany owoc.

Nikt nie mógł przypuszczać, że zeszłego roku zmienię się o 180 stopni. Ja sam wyśmiałbym każdego, kto opowiedziałby mi to, co ja Wam teraz.
Jednak życie pisze różne scenariusze, z których nie zawsze jesteśmy zadowoleni.

Nazywam się Rafał. Mieszkam z rodzicami na Śląsku, w Zabrzu. 24 lata, brak większych perspektyw. Lata grania, czytania i izolowania się od świata skutecznie zmieniły moją osobowość. Od wielu lat szukam mocniejszych doznań. Zaczęło się od książek, które schodziły na co raz bardziej brutalny ton. Skończyło się na porno z gwałtami. Mam tak spaczony umysł, że jara mnie już głównie tylko to co brutalne, złe i.. kazirodcze.

Teraz przeniesiemy się do Gdyni. Mieszka tam moja rodzina od strony ojca. Wujek, ciotka i ich nastoletnia córka, Magda. Tylko 16 lat, ale jakie ciało! Nie miałem specjalnie mocnych kontaktów z nią i resztą rodziny, ale jakoś raz na Fejsie złożyłem jej życzenia urodzinowe i od słowa do słowa zaprzyjaźniliśmy się. Po pewnym czasie zaprosiła mnie na wakacje do Gdyni.

Nie ukrywam, ucieszyłem się jak nigdy. Wszystko było dogadane. Miałem zamieszkać na dwa tygodnie w mieszkaniu ich babci, której aktualnie nie było w kraju. Po dotarciu na miejsce jedyne o czym marzyłem to kąpiel i piwo. No, i Magda. Na zdjęciach wyglądała fenomenalnie, ale na żywo... No cud, nie dziewczyna. Nie powinienem myśleć w taki sposób o kuzynce, ale to było silniejsze ode mnie i takie.. naturalne.
Po załatwieniu wszystkich formalności, przywitaniu się ze wszystkimi postanowiłem od razu wniecać w życie swój plan.

Przyjechałem rano. Magdę zaprosiłem na wieczór, by pooglądać jakiś film i napić się piwka. Jako nieletnia od razu przystała na taką propozycję.
Wszystko szło zgodnie z planem.

Przyszła ubrana w sukienkę i pełnym makijażu. Wybrała film na Netflixie, a ja wyjąłem pierwsze piwa. Rozmowa była luźna i bardzo naturalna. Rozumieliśmy się jak nikt. Magda miała słabą głowę, więc już przy drugim piwie podałem jej pigułkę gwałtu. Mówcie co chcecie ale cóż, zadziałało.
Magda już po około godzinie spała jak zabita.
Zadzwoniłem do jej rodziców, że zostanie na noc, bo jest już późno. Nie mieli nic przeciwko.

Położyłem ją w łóżku, twarzą do góry. Miała bladą skórę i twarz, ale takie uwielbiałem. Piersi były idealnie zarysowane na sukience. Gdy dotykałem jej rąk czułem niesamowite ciepło. Niewiele myśląc pochyliłem się nad nią i zacząłem całować. Była w stanie półamoku, ale nie mogła się ruszyć czy zaprotestować. Bełkotanie i bezwładne poruszanie się w łóżku tylko bardziej zachęciły mnie do działania. Nie spiesząc się ściągnąłem z niej sukienkę i zacząłem delektować się każdym kawałkiem jej ciała. Miało cudowny zapach potu i perfum przypominających cukierki. Ja oczywiście w tym czasie byłem już goły i masowałem swojego penisa. Gdy była całkowicie naga chcąc, nie chcąc zrobiłem jej kilka zdjęć. Na pamiątkę lub jako trofeum.
Wiedziałem, że nie była dziewicą. Opowiedziała mi o tym kiedyś na Fejsie. I dobrze, mniej do sprzątania. Dokładnie wylizałem jej miejsca intymne, które pachniały niesamowicie. Miała trochę włosów łonowych, ale nie przeszkadzało mi to. Dobrze wykształcone wargi sromowe idealnie współgrały z moim językiem. Ssałem, wsadziłem palce na zmianę i delektowałem się tym zakazanym owocem, aż nie zdrętwiała mi twarz.
Przyszedł czas, by dokonać tego, po co przyjechałem. Nachyliłem się nad nią i jednym mocnym ruchem wszedłem cały w jej ciało. Lekko jęknęła, ale oczywiście nie obudziła się. Ja poczułem się jak w niebie. Zacząłem powoli ją ruchać na przemian z całowaniem ust i sutków. Smakowała niesamowicie. Piersi falowały w rytm moich pchnięć. Była ciasna, więc opór był niesamowicie przyjemny.
Układałem jej nogi i pozycje wedle uznania. Po dwóch wytryskach postanowiłem na coś bardziej radykalnego. Anal.
Odwróciłem jej bezwładne ciało i zacząłem masować pośladki i odbyt. Boże, jaki ona miała tyłek! Założyłem gumkę, bo z odbytem tak łatwo nie było. Po kilku próbach w końcu wsadziłem go do środka, czując mocny opór jej mięśni. Ułożyłem jej głowę na bok, żeby się nie udusiła, ale wtedy niewiele się już liczyło. Poczułem, że osiągam nirwanę. Jej zapach, dotyk, akt był tak niesamowity, że gwałcilem ją na przemian prawie do rana.

Oglądając wiele filmów i opowiadań w deep webie (niezorientowanych zapraszam do Google) zacząłem po sobie sprzątać. Gdy ona leżała ja gorączkowo myłem siebie i ją, by nie czuła na sobie potu, spermy i swoich własnych soków. Ubrałem ją w sukienkę, pozapinałem guziki i będąc pewny, że leży tak, jak gdyby nigdy nic poszedłem robić śniadanie.

Obudziła się godzinę później.......

Jeśli podoba Wam się opowiadanie dajcie znać, to napiszę część dalszą. Jest to dosyć długa i popieprzona historia.
Dodał/a: Rafael w dniu 8-03-2020 - czytano 21490 razy.
Słowa kluczowe: Gwałt kazirodztwo długie opowiadanie fantazje kuzynka anal
Otwórz swoj burdel
Otwórz swoj burdelKomentarze (5)

666dnia 2020-03-10 21:46:01.

Jeśli choć połowa tego to prawda to autor jest totalnym skierowałem...

Niuniadnia 2020-03-15 06:41:34.

Chcialabym miec takiego faceta co wezmie mnie ostro bez mej zgody;)

policja dnia 2020-03-18 21:45:16.

jedziemy po ciebie

zddnia 2020-03-19 19:58:17.

Więcej!

Danadnia 2020-04-03 01:45:04.

Czekam na ciąg dalszy :)


Prosimy o nie dodawanie danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Zakazany owoc."

(pole wymagane)

(pole wymagane)

(pole wymagane)