On cz.2

Gdy biegłam do biblioteki zaczął mi dzwonić telefon. Zwolniłam i zobaczyłam że moja mama dzwoni. Trochę się przestraszyłam bo przecierz byłam na wagarach. Po chwili zastanowienia odebrałam.
-Halo Zośka ! - krzyknęła do słuchawki aż się przestraszyłam
-Cześć mamo co tam ? - powiedziałam przestraszonym głosem
-Przychodź natychmiast do domu ! - dalej krzyczała
-Ale ja ide do biblioteki .... przecierz mi kazałaś - odparłam zdziwiona
-Ale teraz karze ci iść do domu z tamtąd z kąd jesteś!! Mamy do pogadania!! - wykrzyczała do słuchawki i się rozłączyła. Ja stojąc przez chwile jak słup zawróciłam do domu. Wiedziałam że będzie wielka awantura. Gdy tak szłam to niedaleko zobaczyłam Szymona. Chwile później on też mnie zobaczył i przybiegł do mnie. Zobaczył już z daleka że coś się stało.
-Hej kiciuu - powiedział przytulając - myślałem że zobaczymy się dopiero jutro a tu taka niespodzianka - zaczął mnie całować. Odepchnełam go.
-Szymon nie ! Uspokuj się matka się dowiedziała że byłam na wagarach a to wszystko przez ciebie ! - zaczęłam podnosić głos
-Ćśś - położył mi palec na ustach- czyli mówisz że nie bedziemy się spotykać ? Bo bedziesz miała kare? - pokiwałam mu. On tylko się dziwnie uśmiechnął złapał za ręke i zaczął ciągnąć do lasu. Ja sie opierałam ale to oczywiste że on był silniejszy. Po minucie ciągnięcia mnie za sobą zatrzymał się. Złapał za biodra podniusł i przełożył sobie przez ramie. Ja nawet już się nie opierałam bo mo się poprostu nie chcało. Gdy weszliśmy on chwile pochodził i wreszcie mnie postawił na ziemi.
-Co ty ty chcesz robić ? Zapytałam a on w bardzo szybkim tempie odpowiedział - Ty wiesz - puścił mi oczko i złapał mnie w tali kładąc na liściach. Całował mnie po szyi przez chwile ale przestał i mnie obrócił ściągną mi jedym ruchem spodnie i majtki . Ja byłam na czworaka słyszałam że rozpina pasek od spodni i ściąganie ich. Złapał mnie za pośladki i zaczął je namiętnie całować a ja zaczełam delikatnie postękiwać. Gdy przestał zaczełam patrzeć co robi. On poślinił sobie palca i przystawił mi do dziurki wsadził szybkim ruchem a ja tylko sie wyprostowałam i przygryzłam wargę. Szymon zaczął szybko ruszać palcem nawet nie wiem kiedy ale dołożył drugiego palca nie zwalniając tempa. Za chwile dołożył trzeciego i tym razem zwolnił ja jęczałam cicho. Gdy wyją wsadził swojego już nabrzmiałego członka i nawet nie pozwolił mi sie przyzwyczaić ruszał się odrazu tak szybko ja zaczełam jęczeć bardzo głośno on jedną ręką zatkałmi usta a drugą pociągną za moje włosy do tyłu. Z jednej strony mi sie to podobało ale z drugiej to bolało. Czułam że dochodze i on chyba też to wyczuł bo na złość mi wyją puścił moje włosy złapał mocno za biodra przytrzymując mocno przystawił swojego penisa do mojej dupy i zaczą napierać.
-Szymon nie to mnie boli ! Zaczęłam sie ruszać
-Cisza! - krzykną ja przestałam sie ruszać i juz sie nie odzywałam.
On nadal napierał i wreszcie go wepchał do połowy
-Aaaa - krzyknęłam z bólu
-Cisza powiedziałem! - znów krzyknął i zaczą sie poruszać i wchodzić coraz głebiej. Gdy wszedł zaczą się poruszać tak szybko że ten ból który mi towarzyszył minął.
-Aaaa aa Szymon Szymek !! - zaczęłam głośno jęczeć z rozkoszy i krzyczeć jego imię . Jemu to się chyba podobało bo zaczą też postękiwać .
Czułam że jego penis pulsuje on tylko wbił się cały przytrzymał i wystrzelił
-Aaaaa Zosiu kesteś wspaniala - powiedział wyjmując go. Obrócił mnie na plecy rozkładając mi nogi zaczą mi robić minetke jedną ręką zaczął mi masować łechtaczke a palcami drugiej ręki wkładał do dziurki. Było tak wspaniałe zaczęłam miętolić jego włosy. Zaczęłam jeczeć coraz głośniej a on na to przyśpeszał. Gdy wreszcie doszłam leżałam jeszcze na tych liściach ciężko oddychając. On wstał ubrał się pomógł mi wstać też sie ubrałam. A przez ten anal nie mogłam chodzić wiec on mnie wzią na ręce i pokierował sie w strone mojego domu.

C.D.N. (Jak się podoba? Kontynułować? ;) )
Dodał/a: Dziewczyna03 w dniu 12-04-2019 - czytano 3941 razy.
Słowa kluczowe: miętolić jego włosy
Otwórz swoj burdel
Otwórz swoj burdelKomentarze (3)

sexi-girldnia 2019-04-22 13:09:50.

no extra! jedno z najlepszych! myśle że :z tatą jest super, jest lepsze ale to też super! musze wiedzieć co sie stanie jak wróci do domu! gratujue świetnej opowieści dziewczyno03! sexi-girl😊

Chłopak04dnia 2019-04-30 20:44:24.

Podobają mi sie twoje opowiadania pisz dalej prosze

Załamany Twoją ortografiądnia 2019-05-09 23:42:15.

Cześć, słuchaj musisz pracować nad swoją ortografią, bo to co widzę po Twojej pisowni, to jesteś analfabetą. Byk na byku!


Prosimy o nie dodawanie danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "On cz.2"

(pole wymagane)

(pole wymagane)

(pole wymagane)