Rodzinka

Zbiór opowiadań w kategorii "Rodzinka"

rodzinka

Dodał/a: Biały Kruczek 2020-05-13 10:00:39 czytano 8617 razy
 (...)

Rodzinne opowieści cz. 3

Dodał/a: Emilia 2020-05-02 00:10:40 czytano 11399 razy
Po kolacji impreza zaczęła się rozkręcać. Dziś na imprezce było 10 dziewczyn i 14 chłopaków. Oprócz Oli i jej chłopaka, była Natalia z ich tatą, przyjaciółka Oli Sandra z siostrą i jej chłopakiem, siostra Marka Ula, sąsiedzi Oli - Sylwia i jej mąż, oraz kilka wspólnych koleżanek i kolegów gospodyni i jej chłopaka. Jak zwykle zaczęło się od tańców, podczas których co niecierpliwsi zaczęli pierwsze pieszczoty. Ola w rogu pokoju zaczęła flirtować z tatą. Zapaliła papierosa i (...)

Teściowa po kilku kieliszkach wina cz.2

Dodał/a: Kubasny 2020-04-15 14:14:09 czytano 10841 razy
Od moich poprzednich igraszek z teściową Iwonką minęło już trochę czasu. Po tamtej przygodzie mieliśmy jeszcze podobne chwile uniesień, ale nigdy nie doszło między nami do czegoś więcej. I dałbym sobie rękę uciąć, że nie dojdzie. Ale nie bez powodu tu dzisiaj jestem. Otóż sytuacja, którą postanowiłem Wam opowiedzieć, miała miejsce kilka tygodni temu. Wspólnie z moją narzeczoną podjęliśmy decyzję o spontanicznych wakacjach. Poszliśmy do jednego z największych biur podróży i z uwagi  (...)

Fetysz stóp nastolatka oraz masturbacja analne

Dodał/a: Ja 2020-04-07 18:05:40 czytano 6781 razy
Powiedziała że skoro to mi sprawia taką przyjemność to że mogę jej wylizać jej stopy ale pod jednym warunkiem, że będę nago zgodziłem się wkoncu i tak już widziała mojego penisa. Zacząłem jej lizać od pięty aż po paluszki po 30 min ssania i lizania przyłapała ja ciotka która jak nas zobaczyła odrazu wrzasnęła co my robimy Natalia odpowiedziała że ja mam fetysz stóp że się dziś dowiedziała i że chce mi zrobić przyjemność dając mi swoje stopy. Ciocia zapytała wtedy czy chcę lizać i jej  (...)

Jak zostałam swingerką

Dodał/a: Emilia 2020-03-19 16:58:28 czytano 6438 razy
- Siemka. Wiem po co dzwonisz, więc od razu przejdźmy do rzeczy. Twoja mama powiedziała mi o czym z Tobą będą rozmawiać rodzice. Tak, wiem, że i oni i moi są swingersami. Pomyśleli, że łatwiej przetrawisz to, co chcą Ci zaproponować, jak ja Ci o tym opowiem. Dowiedziałam się o wszystkim jakieś trzy miesiące temu. I miałam podobną rozmowę jak Ty dzisiaj. I rodzice spytali co ja na to. Odpowiedziałam, że to ich sprawa, mi jest obojętne co robią. Jak ich to kręci to nie mam z tym problemu. (...)

Zakazany owoc.

Dodał/a: Rafael 2020-03-08 09:50:46 czytano 21487 razy
Nazywam się Rafał. Mieszkam z rodzicami na Śląsku, w Zabrzu. 24 lata, brak większych perspektyw. Lata grania, czytania i izolowania się od świata skutecznie zmieniły moją osobowość. Od wielu lat szukam mocniejszych doznań. Zaczęło się od książek, które schodziły na co raz bardziej brutalny ton. Skończyło się na porno z gwałtami. Mam tak spaczony umysł, że jara mnie już głównie tylko to co brutalne, złe i.. kazirodcze (...)

Dwie mamy

Dodał/a: Tiba40 2020-02-25 07:42:28 czytano 14831 razy
Mam taka kumpelę Magdę z która znamy się od dziecka a przyjaźnimy do dzisiaj. Ja jestem Zuza mam 35 lat, 172 wzrostu i 60 kg. Mam jasne, długie włosy, często układane w koczek. Dbam o siebie, ćwiczę pilates i chodzę na basen. Mam męża Janka, przystojnego i zaradnego ale bardzo zapracowanego. Magda to szatynka z włosami do ramion. Jest rozwódką i chociaż to ciągle bardzo atrakcyjna laska to jej mąż wybrał młodszy model i zostawił ją. Z Magdą jesteśmy przyjaciółkami, często się  (...)

Przypadek z córcią

Dodał/a: wokamgnieniu 2020-02-02 16:20:31 czytano 25564 razy
Zaczęło się zupełnym przypadkiem. Pomyślałem, że pali papierosy w łazience. Że pod pozorem prysznica zamknęła się od środka, że dla niepoznaki odkręciła wodę i teraz zwyczajnie pali sobie w tajemnicy przed wszystkimi domownikami. O smarkula jedna! Ale nie ze mną takie numery. Zdradził ją jednostajny szum wody. Woda szumiała jak gdyby córka odkręciła kran prysznicowy i na tym poprzestała. Woda leci sobie i leci niczym nie zmącona, a Gośka stoi zapewne obok kabiny i puszcza  (...)

Perypetie rodzinne cz. 8

Dodał/a: Biały Kruczek 2020-01-05 12:18:03 czytano 7727 razy
– Ponieważ w Olsztynie mamy gimnazjum łączone z liceum, chodzimy tak naprawdę do jednej szkoły. Niestety sekretów naszej rodziny nie dało się utrzymać w tajemnicy i po szkole rozniosła się wieść, że chodzę z własnym bratem do łóżka. Och Wojtek, nie wiesz, jak ludzie potrafią być okrutni wobec takich odmieńców. Wytykają cię palcami, obgadują, oczerniają... Z roku na rok było coraz gorzej. Teraz, kiedy jestem w ciąży, byłabym tam skończona. Podjęliśmy decyzję, że do czasu  (...)

Perypetie rodzinne cz. 7

Dodał/a: Biały Kruczek 2020-01-03 14:10:22 czytano 7913 razy
W jednej chwili otworzyłem oczy i wrzasnąłem. Podniosłem się na łóżku i rozejrzałem nerwowo po pokoju. Poczułem nagły przypływ spokoju, ujrzawszy te znajome już ściany, mimo że byliśmy u wujostwa zaledwie od paru dni. To poczucie odzyskane bezpieczeństwa nie dawało mi jednak spokoju. Wystarczyła chwila szperania w pamięci, a moją głowę zalała fala wizji jak z koszmaru. Wszyscy zostaliśmy mentalnie upodleni. Zapomnieliśmy jak się  (...)