Rodzinka

Zbiór opowiadań w kategorii "Rodzinka"

Z tatą jest super cz.1

Dodał/a: Podniecona 2019-03-16 08:47:52 czytano 3731 razy
Mam na imię Roksana, mam 16 lat i 1.69 wzrostu. Jestem dziewicą co w tym wieku dziwne ale no dobra sens w tym że zawsze chciałam spróbować więc pewnego dnia gdy mama wyjechała w delegacje poszłam do pokoju ojca który leżał w samych slipach i robił coś w telefonie był zdziwiony moją wizytą więc przeszłam do sedna (...)

Wiosna, lato część 4

Dodał/a: Anonimowy 2019-03-11 21:04:42 czytano 2440 razy
Siostra zwinnie zeskoczyła z łóżka i poprawiła sukienkę. Powoli i zmysłowo pochyliła się, wypinając tyłek. Myśl, że to właśnie ona doprowadza emocje swojego brata do wrzenia sprawiała jej niewymowną radość. Uśmiechnęła się, gdy Michał potwierdził to, kładąc dłoń na pośladku. Chwilę później Michał zwlókł się z łóżka. Agnieszka wyprostowała się i odwróciła, obserwując go z uśmiechem. Odwzajemnił go, poprawił swoje ubrania i podszedł do siostry (...)

Wiosna, lato część 3

Dodał/a: Anonimowy 2019-03-11 20:58:46 czytano 1807 razy
Michał pożegnał się z siostrą pocałunkiem, który z czułością odwzajemniła. Nie miała wyrzutów sumienia, była zrelaksowana i szczęśliwa, a wszelkie troski i myśli o konsekwencjach zeszły na drugi plan. Przeciągnęła się i ułożyła wygodnie na łóżku, pozwalając by jej kasztanowe włosy rozlały się swobodnie po pościeli. Z uśmiechem na ustach rozpływała się we własnym spełnieniu i wkrótce odpłynęła w świat snów. Tymczasem jej brat przemknął  (...)

Wiosna, lato część 2

Dodał/a: Anonimowy 2019-03-11 20:54:44 czytano 2062 razy
Na ustach Michała pojawił się figlarny uśmiech, kiedy uważnie przyjrzał się Agnieszce. Tym razem dostrzegł w niej nie tylko swoją ukochaną siostrę, ale także pożądaną z głębi serca kobietę. Dziewczyna była wysoka, niewiele niższa od niego. Miała długie, kasztanowe włosy a jej oczy lśniły zielenią. Jej uśmiech był wprost czarujący, który uwielbiała urozmaicać zdobiąc usta kolorem szkarłatu. Była szczupła i wysportowana. Piersi miała krągłe i jędrne, a  (...)

Wiosna, lato część 1

Dodał/a: Anonimowy 2019-03-11 20:50:39 czytano 2341 razy
Michał był 17-sto letnim, wysokim brunetem z dobrze zbudowaną, wyćwiczoną sportem sylwetką. Miał szare oczy, a jego spojrzenie można nazwać przenikliwym. Mieszkał razem z rodzicami i starszą o około rok siostrą Agnieszką. Obydwoje chodzili do tego samego liceum – on był w pierwszej klasie, ona w drugiej. Ich rodzice nie byli zbytnio ze sobą związani, ich relacje można by nazwać „oficjalnymi”. Na dodatek rzadko bywali w domu. (...)

Perypetie rodzinne cz. 4

Dodał/a: Biały Kruczek 2019-02-05 02:47:57 czytano 1734 razy
Reszta dnia minęła w przyjemnej atmosferze. Rodzina cioci Amelii wydawała się być bardzo sympatyczna. Tym bardziej mogły zastanawiać słowa mojej mamy Iwony, która przyrównała swoją młodszą siostrę do szalonej, niestabilnie psychicznie wariatki o podejrzanych zainteresowaniach. Fakt faktem, jej pocałunek z Laurą był szokujący, jednakże nie ukrywałem, że bardzo mi się spodobał. Uznałem, iż moja matka po prostu przesadziła i nieco  (...)

Perypetie rodzinne cz. 3

Dodał/a: Biały Kruczek 2019-01-09 19:17:20 czytano 13058 razy
Taszcząc swoje bagaże, wraz z siostrą przekroczyłem próg domostwa. Od razu w nozdrza uderzył mnie zapach bliżej niezidentyfikowanej woni, która mimo swojej tajemniczości była również pociągająca. Rzuciłem torbę na podłogę i rozejrzałem się wokoło. Wystrój wnętrza był przyjemny dla oka, a dodatkowo dawał domownikowi poczucie przytulności. Szczególnie przestronny był salon, w którym spokojnie mogła by się pomieścić wieloletnia rodzina (...)

Siostrzyczka bez zahamowań

Dodał/a: Sexy_Boy 2018-12-25 02:45:20 czytano 14510 razy
Jestem Łukasz mam 16 lat i chodzę do 3 klasy gimnazjum, mieszkam z rodzicami w dużej willi, gdyż moi rodzice są strasznie dziani, ale niestety tu pojawia się problem, ponieważ większość dziewczyn leci na pieniądze moich rodziców, a nie na mój charakter. Mam jedną siostrę, ma na imię Ania i jest w moim wieku i tak jesteśmy bliźniakami, ale nie jesteśmy do siebie, aż tak podobni, gdyż ja jestem blondynem, natomiast Ania ma czarne włosy. Zawsze ciągnęło mnie do mojej siostrzyczki, lecz (...)

Teściowa i ciocia na godzinę.

Dodał/a: Młody gniewny 2018-12-23 18:09:51 czytano 13151 razy
Mam na imię Kuba mam 22 lata, skończyłem technikum samochodowe i pracuje z kumplem na warsztacie. Regularnie uczęszczam na siłownię, sztuki walki - ogólnie prowadzę zdrowy tryb życia. Od 4 lat jestem w związku z narzeczoną i wiedzie nam się całkiem ok. Główna bohaterka mojego opowiadania ma na imię Danusia, jest 42 letnia kobietą która ze swoją uroda i wdziękiem bije nie jedną nastolatke na łeb - mowa tutaj o matce mojej narzeczonej czyli mojej teściowej. Wielokrotnie koledzy ze (...)

pamiętnik Jasia cz.1

Dodał/a: Jaś 2018-12-22 20:16:32 czytano 10166 razy
Tatuś włączył telewizor – zamontowany w środkowej części rozsuwanej szafy i wszyscy rozłożyliśmy się na wielkim łóżku – tak jakoś się złożyło że dorośli ułożyli się koło siebie z tym że ciocia przy moim tatusiu wujek przy mamie, a my przed nimi. Na ekranie po wolutku rozwijała się akcja kreskówki- oczywiście zorientowałem się że to była wersja dla dorosłych - wujostwo znowu wyglądali na lekko speszonych, ale bez słowa sprzeciwu obserwowali akcję na ekranie tym bardziej że moi rodzice nie  (...)