Rodzinka

Zbiór opowiadań w kategorii "Rodzinka"

Perypetie rodzinne cz. 3

Dodał/a: Biały Kruczek 2019-01-09 19:17:20 czytano 5640 razy
Taszcząc swoje bagaże, wraz z siostrą przekroczyłem próg domostwa. Od razu w nozdrza uderzył mnie zapach bliżej niezidentyfikowanej woni, która mimo swojej tajemniczości była również pociągająca. Rzuciłem torbę na podłogę i rozejrzałem się wokoło. Wystrój wnętrza był przyjemny dla oka, a dodatkowo dawał domownikowi poczucie przytulności. Szczególnie przestronny był salon, w którym spokojnie mogła by się pomieścić wieloletnia rodzina (...)

Siostrzyczka bez zahamowań

Dodał/a: Sexy_Boy 2018-12-25 02:45:20 czytano 9451 razy
Jestem Łukasz mam 16 lat i chodzę do 3 klasy gimnazjum, mieszkam z rodzicami w dużej willi, gdyż moi rodzice są strasznie dziani, ale niestety tu pojawia się problem, ponieważ większość dziewczyn leci na pieniądze moich rodziców, a nie na mój charakter. Mam jedną siostrę, ma na imię Ania i jest w moim wieku i tak jesteśmy bliźniakami, ale nie jesteśmy do siebie, aż tak podobni, gdyż ja jestem blondynem, natomiast Ania ma czarne włosy. Zawsze ciągnęło mnie do mojej siostrzyczki, lecz (...)

Teściowa i ciocia na godzinę.

Dodał/a: Młody gniewny 2018-12-23 18:09:51 czytano 8754 razy
Mam na imię Kuba mam 22 lata, skończyłem technikum samochodowe i pracuje z kumplem na warsztacie. Regularnie uczęszczam na siłownię, sztuki walki - ogólnie prowadzę zdrowy tryb życia. Od 4 lat jestem w związku z narzeczoną i wiedzie nam się całkiem ok. Główna bohaterka mojego opowiadania ma na imię Danusia, jest 42 letnia kobietą która ze swoją uroda i wdziękiem bije nie jedną nastolatke na łeb - mowa tutaj o matce mojej narzeczonej czyli mojej teściowej. Wielokrotnie koledzy ze (...)

pamiętnik Jasia cz.1

Dodał/a: Jaś 2018-12-22 20:16:32 czytano 6775 razy
Tatuś włączył telewizor – zamontowany w środkowej części rozsuwanej szafy i wszyscy rozłożyliśmy się na wielkim łóżku – tak jakoś się złożyło że dorośli ułożyli się koło siebie z tym że ciocia przy moim tatusiu wujek przy mamie, a my przed nimi. Na ekranie po wolutku rozwijała się akcja kreskówki- oczywiście zorientowałem się że to była wersja dla dorosłych - wujostwo znowu wyglądali na lekko speszonych, ale bez słowa sprzeciwu obserwowali akcję na ekranie tym bardziej że moi rodzice nie  (...)

Braciszek część 1

Dodał/a: Anonimowy 2018-12-18 21:48:09 czytano 5241 razy
Kontynuowałam, wsuwając dłoń w jego bokserki. Miał przemoczoną bieliznę. Musiał strzelić, gdy mnie pieścił. Ściskając naprężony członek, nasunęłam się na niego. Siadając okrakiem na jego udach, zrzuciłam z siebie koszulkę. Pochylając się, pocałowałam go w policzek, po czym ściągnęłam w dół bokserki. Całując, zsunęłam się ku jego podbrzuszu. Kiedy wsunęłam członek w usta, zacisnął dłonie na moim biuście. Pomimo niewielkiego doświadczenia, jakie miałam, sprawiłam, że dosłownie odleciał. (...)

Perypetie rodzinne cz. 2

Dodał/a: Biały Kruczek 2018-12-11 23:03:45 czytano 9889 razy
Obróciłem się i nieco zawiedziony zauważyłem, że łóżko obok mnie jest puste. Wstałem ociężale; jądra pobolewały mnie, jednak potwierdzały absolutnie to, co wydarzyło się między nami. Zajrzałem do szuflady – była pusta, więc Laura musiała zabrać piżamkę. Ubrałem się i zszedłem do kuchni przegryźć coś przed podróżą. Zobaczyłem siostrę siedzącą przy stole. Szybko opuściła wzrok, unikając mojego spojrzenia. Po części ją rozumiałem. Miała w tej chwili zapewne poczucie winy, które  (...)

Wakacje w domku letniskowym

Dodał/a: SexySoraka 2018-12-09 22:59:16 czytano 11755 razy
Hej nazywam się Natalia, ale wszyscy mówią do mnie Lia. Mam 16 lat. Są wakacje i razem z moimi rodzicami wybieramy się do domku letniskowego gdzie mają mieszkać z nami wujek i ciocia, którzy są naszymi sąsiadami z naprzeciwka. Postanowiliśmy jechać większym samochodem, żeby na spokojnie spakować potrzebne rzeczy. Z przodu siedział tata, mama i ciocia. Z tyłu ja z wujkiem. Włożyłam do uszu słuchawki i zamknęłam oczy. Przed nami były 4 godziny drogi.  (...)

Rodzinne opowieści cz. 2

Dodał/a: Emilia 2018-11-04 14:04:38 czytano 10746 razy
W międzyczasie Ula i Julita wypaliły po papierosie i zajęły się sobą. Lizały sobie cipy, zagłębiały swoje paluszki w obu dziurkach i w efekcie doprowadziły się do kolejnych orgazmów. Po Oli jako druga do seksu w czworokącie stanęła Ula. Małolata uwielbiała być wypełniona penisami. Nic dziwnego, że przeżyła kilka orgazmów. Gdy już panowie spuścili się w piętnastolatce, przyszła kolej na Julitę, która w trakcie gdy jej córka przyjmowała razy ojca, syna i chłopaka zabawiała się z Olą. Ola uwielbiała  (...)

Nocne podchody

Dodał/a: Anonimowy 2018-10-29 20:11:11 czytano 15285 razy
Martą (16 lat, długie nogi, piękne pośladki, wysportowany brzusio, drobny biust, piękne oczy i brązowe włosy). To było lato, a dokładniej wakacje. Przez wiosnę musiałem się przeprowadzić z większego miasta tutaj, czyli do małej miejscowości, o której nie będę opowiadał. Mieszkam w bloku, w którym mamy trochę mało miejsca, dlatego muszę spać razem z Martą w jednym pokoju. Na początku mnie to nie cieszyło, ale dzisiaj doceniam małą przestrzeń naszego mieszkanka;) Na początku trochę (...)

Rodzinne opowieści

Dodał/a: Emilia 2018-10-28 13:45:58 czytano 13596 razy
- Nie tak prędko tatusiu. Stoi ci maluszek i żal byłoby go tak zostawić. Masz teraz obowiązki wobec swojej starszej córki i jej mokrej już cipy. Poza tym, nie sądzisz, że wypadałoby zadzwonić do mamy i ją też zaprosić? Pewnie siedzi sama, a ty na myśl o drugiej córce, a właściwie o cipie drugiej córki zapomniałeś o żonie. - Córeczko, nie wiem co robi teraz mama, znaczy podejrzewam, że wiem, ale wiem na pewno że nie czuje się samotna. Jest teraz u dziadk (...)